mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 17:32 
Cytuj  
Zergi z AV mi sie podobaja :> Nie widze problemu :>. Coś mi wydaje że poprostu bardzo niechce zeby takie coś sie znalazło. nowosci sie boisz czy co.. BTW. Jakby im zależało na itemach, musielby słuchać bo mechanika by to wymaszała proste..

Z patchmi jestem. I Netherwind jest dla mnie lepszy EOT pod tym wzgledem.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 18:26 
Cytuj  
Moim marzeniem jest gra na serwerze pvp bez instancji. Brak bg, mc, bwl a nawet scholo czy strat to było by to!

Oczywiście przy wejściu na taki realm pojawiało by się okienko informujące o warunkach gry na takim serwie, tak żeby nie było później płaczu przez mniej zorientowane osoby.

Pozostawienie systemu honoru było by dobre w obecnym kształcie, dzięki temu nie opłacało by się campienie ludków, świat poza if i ogri wreszcie by się zapełnił... Zbieranie surowców wreszcie miało by większy sens jak i crafting.

Zrobienie takiego realmu wydaje się stosunkowo prostym zadaniem pod względem programistycznym, chyba tylko musiałby być stosunkowo niewielki cap ludków na realm ze względu na możliwość znajdowania się dosyć dużej liczby ludków na jednym obszarze, np. w felwood

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 20:25 
Cytuj  
Podejscie Blizzarda do world PVP najlepiej obrazuje fakt, ze za zabijanie wrogich NPC dostaje sie DK. Paranoja. Pozostaje czekac na Warhammer Online.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 20:46 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Podejscie Blizzarda do world PVP najlepiej obrazuje fakt, ze za zabijanie wrogich NPC dostaje sie DK. Paranoja. Pozostaje czekac na Warhammer Online.


:o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 21:56 
Cytuj  
Tylko za ladnie civilów i to jest wg. mnie chore. Wojna to wojana, w dupie mam czy cywil czy wojak..


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 22:00 
Cytuj  
Tak mysleli Niemcy w czasie II wojny swiatowej. I jak skonczyli? Chore to jest twoje podejscie. Nie mowie tutaj o grze, ale ogolnie o pogladzie na swiat. :) Jesli kierujesz sie takimi wartosciami ze podczas wojny bezbronny cywil i obcy wojak to to samo i ma zginac, to ci wspolczuje. :) No offence, sam to napisales.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 22:44 
Cytuj  
Pisałem to w odenisieniu do gry :P. Teraz wojen typu 1 2 WŚ już nie bedzie. Więc wiesz :). Ale w czasie wojny takiej norma jest poprostu pozbawianie wojska całego zaplecza do niego zaliczaja sie rownierz cywilie. Patrze na to poprostu hmm z punktu kogoś kto dowodzi armią i chce wygrać.. :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 23:17 
Cytuj  
Ulviir napisał(a):
Tak mysleli Niemcy w czasie II wojny swiatowej. I jak skonczyli? Chore to jest twoje podejscie.

(dlugie wymowne milczenie)


a DHK to najglupszy pomysl blizzarda. dali mozliwosc zabijanie przywodcow rasowych Ale kazdy raid na jednego wiaze sie z paromanastoma/dziesiecioma DHK co nie wszystkim jest na reke

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 00:49 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Ulviir napisał(a):
Tak mysleli Niemcy w czasie II wojny swiatowej. I jak skonczyli? Chore to jest twoje podejscie.

(dlugie wymowne milczenie)


a DHK to najglupszy pomysl blizzarda. dali mozliwosc zabijanie przywodcow rasowych Ale kazdy raid na jednego wiaze sie z paromanastoma/dziesiecioma DHK co nie wszystkim jest na reke

horda bez problemu moze tyrande zabić bez hków :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 00:53 
Cytuj  
koornik napisał(a):
(dlugie wymowne milczenie)


a DHK to najglupszy pomysl blizzarda. dali mozliwosc zabijanie przywodcow rasowych Ale kazdy raid na jednego wiaze sie z paromanastoma/dziesiecioma DHK co nie wszystkim jest na reke

Civile cie nie zaatakuja, chyba ze sam zaatakujesz ich pierwszy. A ze nie da sie tego przy AoE i innych syfach uniknac to juz inny problem.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 09:12 
Cytuj  
No wlasnie walcz warriorem np w innie w Kargath (jako ally), ww absolutnie zabronione tak samo mag frost nove strach walnac >_<

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2006, 09:15 
Cytuj  
Tylko rogale są bezpieczni!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.