mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 15:16 
Cytuj  
A ja nie wylazilem nigdy z miasta bez restorative potion, wiec jak bilem sie z mobkim i zobaczylem hunter marka nad lbem to potion, vanish i mogl mnie cmoknac i to nie w teorii tylko w praktyce - w sumie nie pamietam zeby mnie jakis hunter zabil poza bg (w bg bywalo gorzej, bo oflarowuja cale pomieszczenie np w wsg).

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 15:54 
Cytuj  
No coz...
1. Ja bym zmienil dzialanie sprintu, chodzby jako ucieczki w pve przed mobami... zawsze kiedy go wlaczam mob (dajny na to mag) zaczyna 3x szybciej naper.... czarami kiedy ja od niego probuje uciec, i koncze sie to tak zreguly ze tylko mam pozniej cd na sprincie a jest on jedyna szybsza forma poruszania sie do 40lvlu.
2. Co do dzialania Vanisha - popieram troche moglo by wiecej zdjac.
3. Kiedy walcze z 2 mobami i wklejam jednemu sapa, to po zabiciu tego without sap chcialbym znowu wejsc w stealtha... skoro ten drugi na sapie i tak ma non stop full hp tyle ze + stun
4. Prepa. 10 min cd... troche smiesznie... troche chyba to odraza :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 15:59 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Roball miał na myśli sytuacje w których hunter bierze Cię z zaskoczenia , a nie że ty zaczynasz , poisonki itp.


No to przepraszam, ale jak dla mnie to sensownie wyglada, ze jak Hunter zaatakuje 1y to ma bardzo duza szanse polozyc rogala. I odwrotnie. Wy natomiast chcecie zeby Hunter mial z wami przejebane w kazdej sytuacji. Tiaa...
WoW niestety ma system nozyce-kamien jak wszyscy wiemy i idealnego balansu sie nie mozna spodziewac.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:00 
Cytuj  
Problem w tym ze myślący hunter może położyc 20 lvl wyższego roga jak pierwszy zaatakuje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:10 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Problem w tym ze myślący hunter może położyc 20 lvl wyższego roga jak pierwszy zaatakuje.

rozumiem ze chcecie by myslacy hunter mogl zabic co najwyzej 20 lvl nizszego rogala jesli PIERWSZY zaatakuje?

gram i rogalem i hunterem, jako rogal jestem szczesliwy, dostajemy duzo i imo wiecej nam do szczescia nie trzeba, jako hunter juz teraz uwazam ze jest duzy boost...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:17 
Cytuj  
Cytuj:
rozumiem ze chcecie by myslacy hunter mogl zabic co najwyzej 20 lvl nizszego rogala jesli PIERWSZY zaatakuje?


Skad takie coś wysnułeś ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:25 
Cytuj  
98% hunterow nie umie postawic pulaki bedac w combat co konczy sie dla nich tragicznie (liczba oczywiscie z sufitu, ale widze jak graja, na Ravenholdzie bylo dwoch hunterow Aisi i Visi ktorzy klepali rogulcow jak chcieli i nasmiewali sie z najlepszych na forum, wymyslili pojecie stunlock by Ravenholdt do ktorego wykonania potrzeba 2xrogue, gra reszty hunterow byla godna pozalowania, to byla wrecz przepasc). Wiec bedzie mnustwo hunterow ktorzy beda plakac, ze rogue to straszny morderca, a bedzie jeszcze straszniejszy...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:28 
Cytuj  
To jakiś dziwny ten twoj serwer bo na moim jakies 99% hujterów stawia trapa w combacie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:29 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
rozumiem ze chcecie by myslacy hunter mogl zabic co najwyzej 20 lvl nizszego rogala jesli PIERWSZY zaatakuje?


Skad takie coś wysnułeś ?.

a stad ze powoli bedziecie whine robic ze MYSLACY hunter potrafi zabic wyzszego poziomem rogala jak go PIERWSZY zaatakuje :/

jesli hunter jest dobry i potrafi zaskoczyc rywala to czemu niby ma dostac po dupie? chcecie zrobic z rogala terminatora ktory bez wzgledu na okolicznosci bedzie nie do pokonania?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
To jakiś dziwny ten twoj serwer bo na moim jakies 99% hujterów stawia trapa w combacie.

stawiac kazdy potrafi... trzeba jeszcze wiedziec jak! :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 16:53 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
To jakiś dziwny ten twoj serwer bo na moim jakies 99% hujterów stawia trapa w combacie.

To jest serwer rppvp, wiec moze i jest dziwny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:10 
Cytuj  
Łopatologiczny rozkład balansu w grze:
Mag > Warrior > Rogal
Shaman > Lock > Priest > Mag
Hunter > Shaman > casterzy
Druid > Mag (cała reszta to kwestia skilla przypadku ze wzgledy na feral)
Coś pominiłem aa tak
Warrir > rogal > (teraz skill, build i sprzet, pamietam jak swoim magiem nie mogłem pokonać warka z mojej gildi ktory jechal na Max DPS, Dual Vield i toporkach.. ofc to byl duel wiec on podbiegal maksymalnie szybko przed startem, Nove sobie dispelowal, o owcy nie ma mowy byl tak duzy dps).
Więc proźba. Dajcie sobie spokój, że chcecie uber killera bo wyjdziecie na bardziej whinerska klase niż magowie, którzy chociaż mieli naprwde duzy powód żeby whinować na swój pierwszy revmap..

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:11 
Cytuj  
JEJ! kolejna bezsensowna dyskusja z serii moja postac jest lepsiejsza od twojej...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:17 
Cytuj  
rogue potrzebowal buff damage , nasi warriorzy z aq /bwl gear rozkladali w damage meterr naszych uber rogali co bylo smieszne - najlepsza dmg klasa do tego w plate z duzym hp . Do tego rogue jest delikatny jak panienka , jakikolwiek wiekszy damage i kleka , ewidentnie potrzebowal lepszy snare remove


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:25 
Cytuj  
Cytuj:
chcecie zrobic z rogala terminatora ktory bez wzgledu na okolicznosci bedzie nie do pokonania?


*ręce* Trzeba być terminatorem by rozwalić 20 lvl niżej przeciwnika ?.

Btw pokaz mi jakąkolwiek pare klas w której było by takie coś możliwe (rozwalenie przeciwnika będącego o 20 lvli wyżej w high-end gearze).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:31 
Cytuj  
jakiego terminatora , rogue dostanie snare od trinket maga /huntera i kleka , dobry gracz tymi klasami nie pozwoli dojsc do siebie rogue nawet jak zrobi openera . Ja swoim priestem bez problemu outhealuje rogue z t2 z maladih/chrom temp , nie ma to jak prawie 500 hp renew tick i 2500 fheal crit (na trinketach) , tylko ze nudne to - dot . fear , heal , shield i powtorka :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Szczegolnie hunterow klepales.


Zdaje sie że należysz do tej paczki rogali, ktorzy jecza na oficjalnym forum ze rogal dostaje becki od kazdego... z doświadczenia wiem, że 90% nieudanych rogali przyzwyczaja się do gankowania 10-20 lvli niższych ludkow, a potem się spodziewaja że nabyty skil pozwoli im sklepac każdą inną klasę, niezaleznie od lvla, skilla i sprzetu.

A jeśli mowimy o takim przypadku że hunter dopada Cie pierwszy to spojrzmy prawdzie w oczy. Większość klas ktorą hunter dopada pierwszy ma już przesrane.

Jedyny poważny problem miałem z warriorami, którzy biegają w PvP gearze z TUFem ale nawet wtedy jesli sytuacja byla krytyczna i wiedzialem ze kolesia nie ustukam, to wystarczal blind i do widzenia... see you next time.

Teraz gram magiem, jak bylem na 40 lvlu to sklepałem rogala 50+ który probowal mnie gankowac, i to nie dlatego, że ja jestem mega pro, ani nie dlatego ze mag jest overpowered, jedynie dlatego ze bidny rogal byl przyzwyczajony do klepania "szarych" ludków i gówno się nauczył... i już raczej więcej się nie nauczy.

Więc podsumowując poprzednie uklady talentów były bardzo dobre, nowe są jeszcze lepsze i bardzo dobrze... ale jak rogal dupa to i super talenty mu nie pomogą, a jak jest dobry to teraz będzie lepszy.

P.S.
Co do pułapki w kombacie to jest przegięcie, ale jak hunter ma pecha i miedzy FD a pułapką dostanie dmg, np z dota to moze zapomniec o pulapce.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 18:21 
Cytuj  
zajebiście sie zapowiada ten revamp :D jesteśmy wypasioną klasą, będziemy jeszcze lepszą i miodem na moje serce jest stękanie reszty, że buff bedzie za dobry. Pewnie, że bedzie dobry, będziemy Wam klepać dupska koncertowo, będziecie płakać - i o to chodzi.

Jak dla mnie najleszą wiadomością jest to, że prawdopodobnie bedzie mozna bardziej poszaleć z buildami.

Pozdro dla wszystkich łajz, które leje pierwszy - lepszy rogal. Teraz będą Was bili już wszyscy :]


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 20:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
*ręce* Trzeba być terminatorem by rozwalić 20 lvl niżej przeciwnika ?

jak sie wpadlo, to trzeba poniesc konsekwencje :)

Shadhun_ napisał(a):
Btw pokaz mi jakąkolwiek pare klas w której było by takie coś możliwe (rozwalenie przeciwnika będącego o 20 lvli wyżej w high-end gearze).

wpierw pokaz mi huntera na 40 ktory rozwala rogala z high-end gearem to cos pokombinuje :)

Dwutlenek napisał(a):
A jeśli mowimy o takim przypadku że hunter dopada Cie pierwszy to spojrzmy prawdzie w oczy. Większość klas ktorą hunter dopada pierwszy ma już przesrane.

nic dodac, nic ujac ;]

MacDwain napisał(a):
zajebiście sie zapowiada ten revamp (ciachu ciachu)

yeah! :D
z tym ze akurat sporo psiocza ci ze to co dostana to za malo, reszta kontruje :)

...a mi tam pasuje jak jest, trudniejszy rogal, wiecej satysfakcji z pokonania go :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 21:14 
Cytuj  
Wiekszosc. A która klasa nie ma przesrane. Chyba tylko loladnym z kombem bombel+HS...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.