mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:22 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Gordek wyjdz. Mam alta warka i wiem, ze wygralem walke z rogue kiedy ten nie uzyje evasion. Powiedz mi misiu co jest lepsze: overpower co 5 sekund, czy ms + hit + whirlwind ?

Rozumiem ze walka u ciebie to cios za cios a rogal nie stunuje - po za tym overpower prawie zawsze wlazi za jakies 2k (z talentow ma wieksza szanse na crita) i zalatwia najczesciej sprawe, no dobra ty jestes priest ty sie na wszystkim przeciez znasz, ja gram w pvp teamie z 4 warkami (nie alty tylko main charki z dluugim stazem) i oni sie smiechem zanosza jak rogale evasion wlaczaja, ale to sa nooby farmerzy rangi...


Ostatnio edytowano 4 lip 2006, 11:24 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:24 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
Sorry, ale jak Ty używasz evasion na warriorów, to naprawdę zmarnowałeś 1,5 roku.


Były tutaj już prośby o to, aby ludzie nie grającymi rogalami lub grający, ale mający tzw gówniane pojęcie nie zabierali głosu.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:35 
Cytuj  
evasion na warrka jest bardzo dobry na poczatku walki gdy war nie ma jeszcze rage na overpowera :P


ok ok juz wychodze XD

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:40 
Cytuj  
Ja tez zgodnie z zaleceniami wychodze, no coz ja grywam raczej w bg, nie w instancjach, zadko sciagam warkow z mounta, a mimo to nie mam problemow z nimi... jak i z zadna inna klasa, ale nie chce mi sie juz gadac bo czesc wlazi tu wyladowac wlasna frustracje i nie potrafi powstrzymac sie od agresywnych wypowiedzi.

podsumowujac:
rogue po 1.5 roku grania rogalem jest bity przez huntera na 40lvl, a podstawa jego skila przeciwko warkom jest evasion.

Czuje ze jak zaczne uzywac evasion to bede niesmiertelny.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
Przeczytaj trzeci post.

Hmm, czytam 3 post, teraz loguje sie do wowa i widze rogue gnome ksywa Nel, serwer Ravenholdt, cos nie tak?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:53 
Cytuj  
Pozwole sobie jeszcze (wybacz roball juz naprawde spadam):
Wszyscy ktorzy nie graja rogulcem lub nie sa lomotani jak szczeniaki przez 40lvl huntera majac 60lvl i conajmniej 2.5 epixa wyjaz z tego topiku...

Dobra nie chce mi sie juz nakrecac ;), powodzonka, pa (a to evasion obejrze dokladniej ale u nas nie ma jeszcze warkow t2, a te mniejsze nie sa takie trudne do zabicia ;))

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:55 
Cytuj  
Postal napisał(a):
evasion na warrka jest bardzo dobry na poczatku walki gdy war nie ma jeszcze rage na overpowera :P

Overpower akurat jest tani, rage sie znajdzie. Jezeli ktos uwaza, ze gorzej wylapac jeden overpower niz white + MS + WW + hamstring to jego sprawa.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:58 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
Sorry, ale jak Ty używasz evasion na warriorów, to naprawdę zmarnowałeś 1,5 roku.

^^
Wlaczam komputer, wchodze na forum i od razu mam lepszy humor, kek.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:14 
Cytuj  
Ahahaha priceless topic;D

Naprawde ktos kto nie gra rogiem powinien tu nie zagladac;D. Idzcie sobie misie podociagac wasze rog alty do 60 przed revampem i nagrajcie filmy jak ostro pocinacie i rozpierdalacie kazdego x]

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:26 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Dobra nie chce mi sie juz nakrecac ;), powodzonka, pa (a to evasion obejrze dokladniej ale u nas nie ma jeszcze warkow t2, a te mniejsze nie sa takie trudne do zabicia ;))


Poczekamy , poczekamy , dla mnie evasion + AR + BF to live saviour przeciwko dobrze ubranym warkom a i tak szansa jest jak 50/50 że uda mi sie go ubić.Bez evasion to taki warek mnie w 3 hitach zje.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:16 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Poczekamy , poczekamy , dla mnie evasion + AR + BF to live saviour przeciwko dobrze ubranym warkom a i tak szansa jest jak 50/50 że uda mi sie go ubić.Bez evasion to taki warek mnie w 3 hitach zje.


kek ? Praktycznie każdy warek/shamy/drut ( który nie umie dobrze kitować ) to dla combat rogue easy mod...

mag /hunter /lock na SL = gg


_________________
Nindrit CT_profile

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:19 
Cytuj  
live saviour? żywy zbawca?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:23 
Cytuj  
Soul link misiu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:35 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Poczekamy , poczekamy , dla mnie evasion + AR + BF to live saviour przeciwko dobrze ubranym warkom a i tak szansa jest jak 50/50 że uda mi sie go ubić.Bez evasion to taki warek mnie w 3 hitach zje.


kek ? Praktycznie każdy warek/shamy/drut ( który nie umie dobrze kitować ) to dla combat rogue easy mod...

mag /hunter /lock na SL = gg


Nindrit co do maga sie nie zgodze, tu wystarczy jeden blad maga i lezy, wiec nie jest im tez tak prosto.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:36 
Cytuj  
roball napisał(a):
Grats, osmieszyles sie.


Niezupełnie, napisałem, że mnie tak uczono, jak widać byłem kiepskim rogue mającym kiepskich nauczycieli, ale przynajmniej nie zabijali mnie hunterzy mający 20 lvl mniej.

MacDwain napisał(a):
Były tutaj już prośby o to, aby ludzie nie grającymi rogalami lub grający, ale mający tzw gówniane pojęcie nie zabierali głosu.


Rozumiem, że z Twoimi postami w stylu "muhahaha i tak was zjemy na śniadanie" też nie masz co się tu wypowiadać?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:41 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
live saviour? żywy zbawca?


Life * :)

Nie zgodze sie że tylko warek który nie umie dobrze kitowac to wyzwanie dla combat rogue , nie zapominajmy że PvP w WoW jest nie tylko skill based ale też item based a warek jest klasą gdzie z dobrym sprzętem stajesz sie prawdziwym czołgiem.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:43 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Były tutaj już prośby o to, aby ludzie nie grającymi rogalami lub grający, ale mający tzw gówniane pojęcie nie zabierali głosu.


lol to jest topic dla rogosow a nie dla gosu rogali... jak zdefiniowac kogos kto gra dana klasa a ma gownione pojecie o rogalu? czy to moze ktos kto dostaje od huntaktory jest 20 lvl nizej? czy moze ktos ma gowniane pojecie bo uzywa/badz nie uzywa evasiona vs warka? czy moze gowniane pojecie o rogalu ma rogal ktory jest "skilled" w pve a ssie w pvp? czy moze gowniane poejcie ma ktos kto nie przegral rogalem conajmiej roku?


btw sam nie gram rogalem ale dyskryminowanie kogos kto sie nie zgadza z "gosownikami" z tego topicu jest co najmiej smieszne :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:45 
Cytuj  
Temat mowi sam za siebie, jest o rogue revamp wiec nawet ludzie nie grajacy rogalami, a majacy cos sensownego do powiedzienia moga to zrobic i nikt im tego nie zabroni. A takie gadanie, nie grasz rogalem to sie nie wypowiadaj to lepiej sobie darujcie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Niezupełnie, napisałem, że mnie tak uczono, jak widać byłem kiepskim rogue mającym kiepskich nauczycieli, ale przynajmniej nie zabijali mnie hunterzy mający 20 lvl mniej.


I kolejny raz sie osmieszyles, radze pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem.


To w takim razie oświeć mnie, czy potraficz tylko pisać "osmieszyles sie" w kilku jego odmianach? Napisałem co myślę i jak mnie uczono, może i nie miałem racji, ale nie uważam żebym się czymkolwiek ośmieszył. Zwłaszcza, że jak widać nie tylko ja tak uważam.

BTW Robi się powoli OT, ale do tego chyba już tu przywykliście.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:02 
Cytuj  
jedyne co widze to wzmocnienie sub tree, nie widze tu zabardzo wzrostu naszego dpsu bo zeby cos jednego dostac trzeba zrezygnowac z poprzednich talentow,
dalej 17/8/10 to MUST dla dagger rogue i dalej musimy w 3 drzewa isc i to j est z dupy, tylko cobmat rogulce dostaja w sumie pve buffa z tym +weapon skillem


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.