mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:25 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
Jak narazie sie sprawdza, ale dziekuje i takze zycze powodzenia w zyciu z przekonaniem ze jest sie ulomnym.


OMG !!11! U ar SOOOO KEWL!11 Kan i tuch u plz?!!!111 ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:27 
Cytuj  
Jak skończysz gimnazjum, dziecko.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:28 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jak skończysz gimnazjum, dziecko.

Raczej przedszkole.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Jako że jestem w aktywnie rajdującej gildii + praca + dziewczyna :P , koszty napraw za epiki wiadomo wysokie a na grind nie mam prawie czasu , mam do was pytanie czy ktokolwiek z was kupował może gold w WoWie ??
Jeśli tak to bardzo prosze o linki .

Z góry dziekuję.


www.itemgarden.com ma najnizsze ceny.

A wszystkich debili co placza ze kupowanie golda jest 'lame' poprostu ignorujcie.


@h34t nie to serwer EU :)

@Koori to twoje zdanie i nikogo nie obchodzi .

@Roball dziękuje za konkrety i ja tez nie uważam że to lamerskie w końcu duża część rajdujących gildii ( nie mówie tu o MC only 3 razy w tygodniu )
kupuje złoto , nie bedę tu wymieniał nazw ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:37 
Cytuj  
@roball

bo jest "lame"

niemam czasu na gre to niegram. rownie dobrze moge kupic postac na 60 lv golutka, rownie dobrze moge kupic sobie postac w pely T2 z wszystkim bajerami, rownie dobrze moge komus zlecic za kase zeby mi wyfarmil kase gdy nie gram.


@Shadowclaw


to ze duzo osob cos robi wcale nie oznacze ze to nie jest "lame"


Ostatnio edytowano 6 lip 2006, 13:43 przez april, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:37 
Cytuj  
tak wogole to jest na to prosty sposob, my przebieglismy BWL z buyerami kazdy placil srednio po 500g za item, mamy teraz 17k golda w banku i na nic nie brakuje, polowe poszlo do 35 osob z raidu po rowno a pol do banku na titans i boty/poty


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Jako że jestem w aktywnie rajdującej gildii + praca + dziewczyna :P , koszty napraw za epiki wiadomo wysokie a na grind nie mam prawie czasu , mam do was pytanie czy ktokolwiek z was kupował może gold w WoWie ??
Jeśli tak to bardzo prosze o linki .

Z góry dziekuję.


www.itemgarden.com ma najnizsze ceny.

A wszystkich debili co placza ze kupowanie golda jest 'lame' poprostu ignorujcie.


Hmm, interesujace...faktycznie najnizsze ceny jakie widzialem ;) Korzystales osobiscie moze? Chodzi mi o info czy sprawdzona firma i czy dostarczenie towaru jest szybkie i sprawne ;)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:53 
Cytuj  
april napisał(a):
@roball

bo jest "lame"

niemam czasu na gre to niegram. rownie dobrze moge kupic postac na 60 lv golutka, rownie dobrze moge kupic sobie postac w pely T2 z wszystkim bajerami, rownie dobrze moge komus zlecic za kase zeby mi wyfarmil kase gdy nie gram.

To nie takie proste. Kiedy ja gralem, to po prostu nie mialem czasu i ochoty na farmienie mobow, a nie na gre w ogole. W tygodniu logowalem sie wlasciwie tylko na rajdy. Zeby na to zarobic, musialbym pol weekendu grindowac. Nie chcialo mi sie, wiec kupowalem gold, a w tym czasie robilem cos przyjemniejszego. Po studiach zazwyczaj ludzie maja wiekszy problem z czasem niz z pieniedzmi, wiec dla mnie wybor byl raczej prosty, gdybym chodzil do LO to moze inaczej bym na to spogladal.
W ogole uwazam, ze Blizzard powinien uruchomic np. konto "premium", gdzie placisz powiedzmy 5e wiecej miesiecznie, ale nie psuje sie sprzet. Oni byliby zadowoleni, bo wiecej kasy i ja, bo nie musialbym co chwile dokupywac zlota.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:05 
Cytuj  
@Zoltan ,Roball

rozumiem to doskonale. ale....... takie sa zasady gry. chce miec 1000 g wiec musze je wyfarmowac. niechce mi sie/niemam czasu --> obchodze zasady gry (zdobywam 1000g w inny sposob).

a imho obchodzenie/lamanie zasad gry jest "lame".

dla jasnosci: nie mam nic przeciw kupowaniu g, sam to zrobie jak bede mial taka potrzebe, ale caly czas uwazam ze to jest "lame".

dla jeszcze wiekszej jasnosci: sprawa podlega pod indywidualny swiatopoglad. cos dla innych jest ok a dla innych NIE. bez konkretow wskazywania palcem. sam swiatopoglad. zamiast uczyc sie na egzamin moge wyslac kumpla zeby zdal go zamnie. zaoszczedze kuuuuupe czasu. nikt sie niedowie. wszystko ok. ale to jest LAME.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:07 
Cytuj  
To tylko gra komputerowa, nie rozpedzajmy sie. Analogie do egzaminow na studiach i innych tego typu spraw sa mocno na wyrost.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:13 
Cytuj  
analogia to analogia :D

whcodze do "gry" akceptuje jej zasady. mam 5.0 na studiach. mam 10000000g w WoW. jestem z tego dumny. "wygralem gre". jestem LAME (ale o tym wiem tylko ja;P) :D

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:15 
Cytuj  
Z tym, ze gold w WoW nie jest celem gry.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:17 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
Z tym, ze gold w WoW nie jest celem gry.
a co jest celem gry?


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:19 
Cytuj  
posrednio jest. niemam kasy --->odpuszczam raid bo ide farmowac---->odpuszczam raid---->niemam dkp---->niemam dkp----->niemam setow.

a co kto by niemowil ( ze zabawa ze FUNNN itd.) niestety WoW sprowadza sie do zdobywania setow/itemow:)

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:28 
Cytuj  
no bo tu nie ma jednej slusznej postawy. to tak jakby dyskutowac czy kurwienie sie jest zle? <LOL> ja sie bardzo ciesz ze sa "dziewczyny" co daja dupy za 2 drinki w barze a ktos inny najchetniej by je wybil co do jednej.


no i tyle w temacie :D


Ostatnio edytowano 6 lip 2006, 14:28 przez april, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:28 
Cytuj  
april napisał(a):
posrednio jest. niemam kasy --->odpuszczam raid bo ide farmowac---->odpuszczam raid---->niemam dkp---->niemam dkp----->niemam setow.


no i co? ja to widze inaczej idac twoim tokiem rozumowania:

nie mam kasy -> pozycze na 2-3 dni -> ide na rajd -> mam dkp -> mam sety -> konczy sie rajd -> ide na ah -> kupuje tanio -> wystawiam drozej -> odbieram kase -> zwracam dlug.

tbh ja juz nie zlicze ile razy pozyczalem 200-300g na 2 dni, czy 500g na 4dni a oddawalem nawet tego samego dnia. :P


Cytuj:
a co kto by niemowil ( ze zabawa ze FUNNN itd.) niestety WoW sprowadza sie do zdobywania setow/itemow:)


zapomniles dodac "Moim zdaniem".

Bo ja osobiscie mam w pompie epixxxy a juz z pewnoscia set'y ktore sa "common" dropem. z twojego posta mozna wywnioskowac mozna: Ja > rajd, wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy mysla odwrotnie czyli raid > ja.
przyklady moge mnozyc, np.:
- rogue ktory byl na trialu (nawet nie mial jeszcze guild taga) dostal q item na: http://www.thottbot.com/?i=52850 wszyscy ludzie passneli dla niego
- rogue ktory chodzil od 9miesiecy po BF chest, passnol temu samemu rogalowi gdyz on uzywl NS a nowy rogal SC.
- passnolem priestowi http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=21625 mimo ze mialem wiecej dkp i spokojnie wygralem. Bo jemu bardziej sie przyda niz mi.
- wszystkie rogale i dps warki passuja na q itemy T3 dla MTs, bo im sie bardziej przyda

tak wiec to tylko twoje zdanie ja znam conajmniej 49 osob (ze mna) ktore mysla zupelnie odwrotnie od ciebie :P

april napisał(a):
no bo tu nie ma jednej slusznej postawy. to tak jakby dyskutowac czy kurwienie sie jest zle? <LOL> ja sie bardzo ciesz ze sa "dziewczyny" co daja dupy za 2 drinki w barze a ktos inny najchetniej by je wybil co do jednej.


a jak pijecie te drinki to jakie toasty podnosicie, moze za nowo nabyte choroby weneryczne ;-) (j/k)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nie mam kasy -> pozycze na 2-3 dni -> ide na rajd -> mam dkp -> mam sety -> konczy sie rajd -> ide na ah -> kupuje tanio -> wystawiam drozej -> odbieram kase -> zwracam dlug.




i to nie lamie zasad gry, bo zdobyles golda w ramach zasad gry. a jak bys sobie zhackowal konto i wpisal 100000000g to bys zlamal zasady gry.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:36 
Cytuj  
Najgorsze jest to że na żadnej ze stronek zagranicznych nie da sie zapłacic bez konta PayPal :(


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:37 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba powinnismy to wyslac do Ewy Drzyzgi.

Co ty. Przez forum możemy się tylko obrzucić bluzgami. Jakbysmy się spotkali to bysmy się pobili :P

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Najgorsze jest to że na żadnej ze stronek zagranicznych nie da sie zapłacic bez konta PayPal :(


Przeciez na itemgarden mozna placic karta.


Tak ale przez PayPal a oni nie akceptuja mojej Visy nie wiadomo czemu , ale juz sobie poradziłem http://offwow.com/

całkiem niezłe ceny płatne kartą przez WorldPay


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.