mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:34 
Cytuj  
myśle ,że pomysł ciekawy ale server PvE ;/
czytałem ,że będą również migracje na PvP , tak więc nie jest to ciekawsze?


pomysł fajny,ale myśle ,że podczepi się do was max ze 15 ludzi (niestety)

życze powodzenia!


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:38 
Cytuj  
lepiej miec 15 wartosciowych ppl's niz 200 debili z ktorymi nie da sie nic zrobic i tylko patrza aby cie wyruchac

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:42 
Cytuj  
JarreK napisał(a):
lepiej miec 15 wartosciowych ppl's niz 200 debili z ktorymi nie da sie nic zrobic i tylko patrza aby cie wyruchac

Jakas trauma z dziecinstwa?


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:44 
Cytuj  
l2read wiesz co to jest przenosnia?

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:46 
Cytuj  
JarreK napisał(a):
l2read wiesz co to jest przenosnia?


Wiem, np. przenosnia mebli, to jak sie szafke przenosi z pod okna az pod drzwi.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:51 
Cytuj  
czesc Sath jak bedzie dalej kich w mojej gildi to prwnie skorzystam z propozycji bo mnie jusz wiecznie klutnie z malolatami po pierdulki nudza i pasowalo by wylaczyc trole kture sie zagniezidzily na tym topiku :evil:


_________________
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:52 
Cytuj  
Nadul napisał(a):
czesc Sath jak bedzie dalej kich w mojej gildi to prwnie skorzystam z propozycji bo mnie jusz wiecznie klutnie z malolatami po pierdulki nudza i pasowalo by wylaczyc trole kture sie zagniezidzily na tym topiku :evil:

l2spell


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:53 
Cytuj  
JarreK napisał(a):
.... nie rozumiem w czym twoj problemnikt ciebie nie zmusza do migracji wiec jesli masz postowac dla samego nabijania postow sobie to idz gdzies indziej


tytul topicu "PROPOZYCJA DO ROZWAZENIA" wiec ja rozwazam i dziele sie swoimi przemysleniami

JarreK napisał(a):
.incjatywa satha ma na celu zebrania wlasnie ludzi ktorzy sa porozrzucani po roznych serwerach i z jakis powodow chcieli by zaczac scritce od nowa.


stricte od nowa co?? postac nowa stworzyc czy gildie od nowa?? tak czy tak uwazam ze lepiej dolaczyc do istnejacej juz polskiej gildi z perspektywami

JarreK napisał(a):
Ja akurat jestem w jednej z top guildii na serwerze bwl/aq 40 farming status zaczynami naxx ale bym sie przeniosl bo epixx ia potem lansowanei sie na mail box nie jest akurat tym czego oczekuje in tej gry.



no to sie przenies:) tylko po co do czegos co sie dopiero tworzy i niewiadomo czy sie stworzy:/

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:17 
Cytuj  
imho sama koncepcja ciekawa, tylko poki co widze kilka rzeczy ktore sa ze soba w sprzecznosci:
- albo robisz pr0 gildie, albo casual. nie mozna miec tego i tego jednoczesnie, bo z tego wynikna same problemy. banalny przyklad: widzisz jakakolwiek radoche z rajdownia mc dla osoby ktora ma ponad 50% na revered (nie mowiac o ludziach co maja exalted) z water elementalami? Osobiscie dla mnie, "uczenia" od nowa bossow w mc polowy rajdu bylo by dla mnie koszmarem nie radoscia
- jesli zakladasz ze moze byc 200+ osob to jednoczesnie loot i doswiadczenie dzielone jest na 200 osob a to wyklucza szybki progress.
- przy 200+ osobach mozesz zapomniec o explorowaniu nowych bossow na ktore nie ma guide/modow
- skoro przyjmujesz wszystkich to przyjmiesz zarowno 14sto latkow jak i 30sto latkow a to oznacza konflikt pokolen ;-) nie kazdy "dziadek" jest elo ziomkiem ktory zrozumie podejscie 14sto latka a i nie kazdy 14sto latek zrozumie postepowanie 30sto latka.

A co do twojego tekstu:
Sathorn napisał(a):
nikt sie nie rodzi z Benedictionem w reku - jestem zdania ze kazdy zasluguje na szanse


co z ludzmi ktorzy maja juz benediction, albo co gorsza lepsza laske ( http://www.thottbot.com/?i=52896 / http://www.thottbot.com/?i=52928 ) ktorzy z jakis powodow zle sie czuja w swojej obecnej gildii.

imho powinienes zdecydowac sie juz na wstepie czy robisz:
- pr0 gildie, gdzie ludzie powaznie podchodza do rajdowania przynoszac na rajd 3 torby potow/buffow i jak maja wypic mana pota to nie zastanawiaja sie ze wlasnie "wydaja" 3g, oraz jak jest nauka bossa to siedza i sie ucza a nie po 3 wipach ida do if/offline lub mama im karze wylaczac kompa o 22giej
- casual gildie, gdzie kazdy sobie gra jak chce jednak z zalozenia nie bedziecie podchodzili do hardcorowych instancji/startowali do orbow etc.

to moje 3 grosze odnosnie twojej inicjatywy, ktora z pewnoscia jest ciekawa i interesujaca jednak wymaga jasno okreslonych celow.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 2
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 15:13 
Cytuj  
Witam forum, to mój pierwszy post tutaj. Gdyby w toku dyskusji wygrała opcja niewielkiej gildii nastawionej na eksplorowanie dużych instancji (góra 60-70 sześćdziesiątek) mam do okurzenia na serwerze pve druida, którego bardzo chętnie wysłałbym do pomocy takiej gildii :-)

Z doświadczenia wiem, że duże, narodowe gildie (200 osób) bardzo szybko się dzielą a dramy temu towarzyszące nie sprzyjają miłej zabawie, dlatego właśnie mój druid leży "zakurzony". Te podziały wynikają z odmiennych priorytetów graczy. Jedni są nastawieni na progres i zwyczajnie potrzebują sprawnej grupy rajdowej, żeby zabić każdego podstawionego przez bizza moba a innym wystarcza miłe ubijanie Barona Rivendare 1034 razy i "duży" chat gildiowy.

W tej chwili gram tankiem na serwerze, na którym ciężko doliczyć się 20 Polaków, wszyscy rozsiani po międzynarodowych gildiach. Instancje można pozwiedzać to fakt, ale powoli zaczyna mnie męczyć użeranie się z 14-16 letnimi Szwedami, którzy sikają w spodnie i tracą zmysły na widok fioletu. Zauważyłem, że średnia wieku i kultury osobistej grających Polaków jest dużo większa, chętnie bym spróbował :-)

Gdyby taka gildia powstała i była zdolna do wspólnego raidowania z pewnością przeniósł bym do niej mojego maina. W tej chwili oferuję druida ;-)

pozdrawiam

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 15:47 
Cytuj  
moze mi ktos wytlumaczyc PO JAKA CHOLERE ZAKLADAC NOWA GILDIE SKORO MOZNA PRZENIESC SIE DO KTOREJS Z TYCH :

viewtopic.php?t=15014

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:04 
Cytuj  
Widze ze wkradlo sie do mojej oferty pare niejasnosci, a wiec:
1. Nie planuje gildii 200+ osobowej, powiedzialem ze NAWET jakbym mial 200 osob w gildi to wezme i tak kazdego kto zechce.
2. Gildia ruszy jesli bede mial 30+ chetnych
3. Nastawiam sie na stworzenie gildii do rajdowania co NAJMNIEJ MC/Ony reszta przyjdzie sama pozniej. Jesli przyjda ludzie w wiekszosci gotowi na BWL musza byc gotowi na pewien okres dogrywania sie gildii oraz zbierania sprzetu dla innych ktorzy sa na etapie MC.
4. Ci co chca aktualnie przyjsc i sie zdeklarowali sa mocno zaawansowani w BWL a zgodzili sie na MC farming przez jakis czas i takiej postawy oczekuje od innych.
5. Nie bedzie to RPG guild ani nic w tym stylu, normalna gra jak wszedzie.
6. Gildia nie jest planowana jako PRO, jesli tak wyjdzie z czasem - trudno :), jak powiedzialem akceptuje kazdego.
7. Gildia nie bedzie demokratyczna - kazdy kto sie zdecyduje przyjsc musi sie liczyc ze ja mam ostatnie slowo we wszystkim. Ci co mnie znaja moga zareczyc ze nikomu krzywdy nigdy nie zrobilem - bez dobrze udokumentowanego powodu. Nie znosze chamstwa i klotni. Mam doswiadczenie jako guildmaster.


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:08 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
7. Gildia nie bedzie demokratyczna - kazdy kto sie zdecyduje przyjsc musi sie liczyc ze ja mam ostatnie slowo we wszystkim.




a no to teraz wszystko jasne <LOL>

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:11 
Cytuj  
Spadaj z tym <lol> gildia nie moze byc demokratyczna bo takie elo kids jak ty rozniesliby ja w 3 s
<carebear>


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:13 
Cytuj  
lol odnosnie tego ze autentycznie przez kilkadziesiat minut zastanawialem sie po jaka cholere zakaldacnowa gildie skoro mozna sie przeniesc do ktorej z istniejacych.


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:22 
Cytuj  
april napisał(a):
lol odnosnie tego ze autentycznie przez kilkadziesiat minut zastanawialem sie po jaka cholere zakaldacnowa gildie skoro mozna sie przeniesc do ktorej z istniejacych.



tylo po to zeby w niej ne bylo takich troli jak ty :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:37 
Cytuj  
wiesz gram w WoWa od ponad roku na tym samym serwerze, widzialem juz powstanie i upadek kilkunastu mniejszych badz wiekszych "huj wi co" i naprawde ostatnia rzecza na jaka bym sie zdecydowal bylo by wstapienie do "nowej" gildi na "nowym" serwerze. :roll:


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:43 
Cytuj  
/kthx


skoro cie to nie interesuje to po co sie wypowiadasz bo tego nie moge zrozumiec jak to ujmuje S4ndM4n <<Jakas trauma z dziecinstwa?>>

skoro to cie nie interesuje to idzi i trooluj rob flame na innym topiku albo zaloz wlasne i tam szalej i baw sie dobrze /bye


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:44 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Spadaj z tym <lol> gildia nie moze byc demokratyczna bo takie elo kids jak ty rozniesliby ja w 3 s
<carebear>


powiedzial elo weed user


<lol>


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:49 
Cytuj  
Nadul napisał(a):
/kthx


skoro cie to nie interesuje to po co sie wypowiadasz bo tego nie moge zrozumiec jak to ujmuje S4ndM4n <<Jakas trauma z dziecinstwa?>>

skoro to cie nie interesuje to idzi i trooluj rob flame na innym topiku albo zaloz wlasne i tam szalej i baw sie dobrze /bye



wyjasnialem juz to panu Jarrkowi wyjasnie i panu

tytul topicu "PROPOZYCJA DO ROZWAZENIA" wiec ją rozwazam i dziele sie swoimi przemysleniami

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.