mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:45 
Cytuj  
Sath - powodzenia:) świetny pomysł - ja mi się kiedyś w końcu uda dobić jakąś postacią do 60 lvl zgłaszam się niechybnie:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:46 
Cytuj  
@Neonin, wlasnie mialem ci wyslac link do tego topiku ale gdzies mi zaginelo twoje GG :) - licze na ciebie stary :)


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:27 
Cytuj  
Ja słyszałem, że Żabka śmierdzi i generalnie jest gimpem!
(Pozdrów Ewcie i reszte polusów ;-)

Co do pomysłu Polskiej gildii, nie mam zdania - gram na US, przeniesienie się jest niemożliwe, pozatym jakoś tak dziwnie bym się czuł w towarzystwie osób, które zabiłyby każdego Legioniste on sight :P


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:31 
Cytuj  
Co za plociuch z tego Auxa... :D


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:31 
Cytuj  
O popatrzcie jakiego mam ładnego siga!


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:33 
Cytuj  
Nie kłam żaba, sam chciałeś żeby nam przekazał o tej informacji, a teraz poprostu wiesz, że będziesz tego żałował!
Zostaje tu na zawsze żeby Ciebie podenerwować!
(pozatym TS twój jeszcze działa? Wlazłbym od czasu do czasu ponarzekać na wszystko :( )
Do wszystkich co mnie nie znaja: Cześć! Jestem gimpem :(


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:43 
Cytuj  
spider ty cieciu po co poszles grac na US za tym swoim legionem ehh :evil:

btw TS stoi caly czas i ja czesto na nim jestem :har:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lip 2006, 18:51 przez Nadul, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:47 
Cytuj  
spider bierz wicia i wracajcie do normalnych ludzi...


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 18:52 
Cytuj  
O nie nie nie, nie dam się namówić.
Normalny raid time, przespane noce, zrozumiały język na Tsie - po co mi to wszystko ? Czy nie mam już dostatecznie dużo problemów ? :PP

A co do EU gry - nie potrafiłbym poprowadzić od nowa swojego huntera, poza tym w Legionie jest mi dobrze, tak samo jak było w AO - tyle, że brakuje tu was, żeby można było kogoś pomęczyć i podrażnić...

(postnałby ktoś IP TS'a tutaj? Jestem strasznie leniwy żeby szukać gdzieś w innych postach :P )


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 19:10 
Cytuj  
Niezly sig, sam robiles? Nieee pewnie z lenistwa zleciles biednemu Viciowi :)


_________________
Sathorn#2230


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 19:43 
Cytuj  
OMG, teraz to wytoczyłeś największe działa żabo!
Aux co najwyżej mógłby coś zrobić, a vic to przecież komputerowy noob nic nie umiejący, tym bardziej jeśli chodzi o grafike...

I tak sam zrobilem, pająka próbowałem sam zrobić według tuta do photoshopa, ostatecznie nie dałem rady zrezygnowałem w połowie i wyciałem gotowca :P Generalnie reszta to był pikuś, zrobienie tła to 3 min, ramki też nie za wiele, niestety nie mogłem wymyśleć sensownego rodzaju czczionki i miejsca na moj nickname ale takie wieśniackie rozwiązanie bardzo pasuje do mnie, 2lazy4RL !


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 19:48 
Cytuj  
Omg czasem wydaje mi się że te forum to wylęgarnia trolli... Przestańcie spamować... A co do gildi to nie sądze żeby długo przetrwała.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 19:49 
Cytuj  
@Sathorn
Zle ci na Al'akir ze chcesz sie przeniesc ? Przeciez w Destiny calkiem spora grupka polakow grala i nawet bardzo dobrze Wam szlo w PvE ?

Co do samego pomyslu to sadze ze moze on troche nie wypalic. Wiesz jak to jest jak sie zbierze grupe obcych ludzi, predzej czy pozniej zaczna sie konflikty i klotnie a koniec tego wszyscy moga se wyobrazic


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 20:00 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Omg czasem wydaje mi się że te forum to wylęgarnia trolli... Przestańcie spamować... A co do gildi to nie sądze żeby długo przetrwała.

Dlaczego odrazu spamować?
Gram w MMO od około 6 lat, może dłużej i od okolo 1,5roku widze na oczy ponownie żabke i innych polaków z AO - chwilka krótkiej rozmowy nikomu chyba nie zaszkodzi(postcount ++ specjalnie dla ciebie napisze... rofl)
Poza tym czy to w naturze polaków tworzyc drame, problemy i czepiać się wszystkiego zamiast dostrzegac pozytywów i radować z tego, że ktoś w końcu chce coś zrobic zamiast biernie siedziec na dupie ?
Postcount ++ once again to piss yer ass off you son of a satan and macintosh guy (tm by vic)


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 20:23 
Cytuj  
Spiderdeath napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Omg czasem wydaje mi się że te forum to wylęgarnia trolli... Przestańcie spamować... A co do gildi to nie sądze żeby długo przetrwała.

Dlaczego odrazu spamować?
Gram w MMO od około 6 lat, może dłużej i od okolo 1,5roku widze na oczy ponownie żabke i innych polaków z AO - chwilka krótkiej rozmowy nikomu chyba nie zaszkodzi(postcount ++ specjalnie dla ciebie napisze... rofl)
Poza tym czy to w naturze polaków tworzyc drame, problemy i czepiać się wszystkiego zamiast dostrzegac pozytywów i radować z tego, że ktoś w końcu chce coś zrobic zamiast biernie siedziec na dupie ?
Postcount ++ once again to piss yer ass off you son of a satan and macintosh guy (tm by vic)

Wielkie dzięki za komplementy. :> Ale od takich rzeczy jak "rozmowa po latach nieobecności" jest priv, gg, mail lub nawet list drogą poczty. "O Jezuniu nie wierze żabcia Ty tutaj, niemożliwe *hahaha mam następną możliwość by pospamować :evul guy:*" - Takie coś mnie wnerwia. Załózmy że szukam jakichś szczegółów, których nie ma w pierwszym poscie... Dzięki tobie mam aż 6 postów więcej do przeczytania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 20:24 
Cytuj  
Calkiem ciekawy pomysl Sath. Akurat planujemy z zona wrocic na dniach do gry, to jak propozycja bedzie nadal aktualna, to mozesz na nas liczyc ;)

X.

PS. Widze, ze stara ekipa z AO sie zbiera ;)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 20:39 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Spiderdeath napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Omg czasem wydaje mi się że te forum to wylęgarnia trolli... Przestańcie spamować... A co do gildi to nie sądze żeby długo przetrwała.

Dlaczego odrazu spamować?
Gram w MMO od około 6 lat, może dłużej i od okolo 1,5roku widze na oczy ponownie żabke i innych polaków z AO - chwilka krótkiej rozmowy nikomu chyba nie zaszkodzi(postcount ++ specjalnie dla ciebie napisze... rofl)
Poza tym czy to w naturze polaków tworzyc drame, problemy i czepiać się wszystkiego zamiast dostrzegac pozytywów i radować z tego, że ktoś w końcu chce coś zrobic zamiast biernie siedziec na dupie ?
Postcount ++ once again to piss yer ass off you son of a satan and macintosh guy (tm by vic)

Wielkie dzięki za komplementy. :> Ale od takich rzeczy jak "rozmowa po latach nieobecności" jest priv, gg, mail lub nawet list drogą poczty. "O Jezuniu nie wierze żabcia Ty tutaj, niemożliwe *hahaha mam następną możliwość by pospamować :evul guy:*" - Takie coś mnie wnerwia. Załózmy że szukam jakichś szczegółów, których nie ma w pierwszym poscie... Dzięki tobie mam aż 6 postów więcej do przeczytania.


A mnie akurat bardziej wnerwiaja twoje posty zupelnie nie zwiazane z tematem:| Kolejny co sie chce bawic w moderatora i cenzurowac co mozna pisac a co nie i gdzie zaczyna sie offtopic i trollowanie. Nie ty tu od tego jestes wiec jak cos ci nie pasuje to idz poplacz wlascicielom forum a nie smiec tutaj.

Bardzo wogole sensowne w taki sposob reagowac.
Denerwuje cie iz musisz czytac dodatkowe posty aby dotzrec do informacji ktorej to niby szukasz tutaj i dlatego spamujesz temat jeszcze bardziej bzdurnymi komenatarzami. Dzieki temu niby jest latwiej?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 20:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Calkiem ciekawy pomysl Sath. Akurat planujemy z zona wrocic na dniach do gry, to jak propozycja bedzie nadal aktualna, to mozesz na nas liczyc ;)



hmmm a gdzie twoje "glosowanie portfelem"? ;-)
przeciez za tego banana na platnosci karta obraziles sie na wow :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 23
Dołączył(a): 26.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 21:21 
Cytuj  
Mniej więcej dlatego właśnie nie gram na EU serwerach, zdecydowanie mniej osób takich jak tutaj, a przynajmniej jak chcą się wypowiedzieć to czasem barierą dla nich jest ta językowa więc ugryzą się w język, przemilczą przed monitorem i uspokoją się, zamiast whine'ować online...
Zresztą uważam, że większość Polaków to banda idiotów i tyle, przykre ale moim zdaniem prawidziwe (być może łącznie ze mną - who cares?)


_________________
Victuri te Salutant
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 00:02 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
3. Nastawiam sie na stworzenie gildii do rajdowania co NAJMNIEJ MC/Ony reszta przyjdzie sama pozniej. Jesli przyjda ludzie w wiekszosci gotowi na BWL musza byc gotowi na pewien okres dogrywania sie gildii oraz zbierania sprzetu dla innych ktorzy sa na etapie MC.

Nie widze sensu tu. Wystarczy, ze MT i te kilka ppl bedzie mialo dobry epic gear na BWL. Reszcie wystarczy blue, a i tak bez wiekszych problemow powinniscie dac rade.

Cytuj:
wiesz gram w WoWa od ponad roku na tym samym serwerze, widzialem juz powstanie i upadek kilkunastu mniejszych badz wiekszych "huj wi co" i naprawde ostatnia rzecza na jaka bym sie zdecydowal bylo by wstapienie do "nowej" gildi na "nowym" serwerze.

No wiele 'nowych' gildi na 'nowych' serwerach ma po 1-2 miesiacach lepszy progress niz gildie, ktore istnieja kilka miesiecy na starych serwerach (vide Vek'nilash).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.