mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:20 
Cytuj  
Wyglada na to, ze dostalem odpowiedz na pytanie, ktore zadalem wczesniej....


The specific thought process for Eviscerate came after a lot of testing the ability and how far it could be scaled respective to the damage output. Theoretically it could be scaled and only provide rogues at the very top end with a marginal improvement, meanwhile everyone else is left with a less poweful ability.

In the end, giving a base increase is going to end up adding more damage than it would have if we scaled the ability, and thus the change was made. Specific work and thought was put into attempting to scale the abilities, but the end product was not enough of an improvement just so it could be said that it scales.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost1290431

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 19:02 
Cytuj  
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... lents.html

patrzcie i sie cieszcie ;)

moj wstepny faworyt (hemo):

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0030012100

Ewentualnie zamiast imp rupture wezme setup ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 19:19 
Cytuj  
Czyli za tydzien dwa beda już PTR. <cieszy sie> :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 19:25 
Cytuj  
Gorszych tych drzewek nie mogli zrobić, cóż jak dla mnie to prawie zero róznic.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 10 lip 2006, 19:50 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 20:42 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Gorszych tych drzewek nie mogli zrobić, cóż jak dla mnie to prawie zero róznic.


mogli zrobic o wiele gorsze... przeciez od poczatku bylo wiadomo, ze nie bedzie to revamp tylko tweak. Jest lepiej niz mozna bylo zakladac (choc wartosci niektorych umiejetnosci rozczarowuja, ale przyjdzie czas na PRTy i tam nastapi weryfikacja ;) )

Cashasty napisał(a):
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/rogues2/talents.html?3053001251010003000000000000000000550303100033012100
Hemo Build , co wy na to ?


imp sap zamiast +9% dmg z imp KS?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 21:27 
Cytuj  
roball napisał(a):
To sa zarty ja pierdole.. Deadliness subtlety 30 pts.

PO JE BA LO ich.


dokladnie, taki fajny talent, a umieszczony w tak debilnym miejscu ze sie zal robi...


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 22:52 
Cytuj  
pierwsze wrazenie jest takie: lol rogue znowu dostali po pupce od devsow kek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 23:22 
Cytuj  
Jak dla mnie nic nie wnioslo... teraz zamiast 21/30 beda kombiowac z 0/21/30 :| Czy cos ,przynajmniej mi tak wyszlo. .w combat dobilem do duela speca , a w subie do deadlines i tyle. Zal. :|

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 23:55 
Cytuj  
20/31 przed

20/31 po

sorry, nie ma "po", account frozen od 8 lipca i wszystko wskazuje ze nie ma do czego wracac

a szkoda, pierwsze wrazenie bylo ze pierwszy raz blizzard poslucha community

10% ap w subtlety to wielka pomylka, nikt przy zdrowych zmyslach tego nie wezmie

patrzac na us forum DUZO rogali robi bye bye wowowi, mam nadzieje ze na tyle duzo zeby sie ktos tam piznal czyms ciezkim w leb u tych devsow


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 23:56 
Cytuj  
no nie placz juz tak :lol:

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 23:58 
Cytuj  
roball napisał(a):
Postal napisał(a):
no nie placz juz tak :lol:


Czekalismy ponad rok az zrobia cos z nasza klasa, i co zrobili? Rozjebali ja w drobny mak. Szczerze mowiac mogli by sobie darowac te zalosne zmiany i zostawic wszystko tak jak bylo..


to cos sie zmienia??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 00:06 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wole zeby nic nie zmieniali jesli maja odpierdalac taka maniane, talenty sa porozrzucane jakby je jakies autystyczne dziecko ukladalo.


no przeciez dla nas nic sie nie zmienia :D

combat/fist przed i po

zero zmian, ten sam problem z kiteowaniem, ten sam probem z outdpsem przez warkow itd :P

nie ma co wyliczac bo w sumie trzeba by przepisac wszystko co bylo pisane ze trza poprawic :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 00:29 
Cytuj  
Blizzard mnie nie zaskoczyl. Mimo, ze sam gram fury warriorem to doskonale wiem, ze ta gra to po prostu world of castercraft.

Review melee klas byly po prostu zalosne. Odnosnie rogali to z tydzien przed kalkulatorem nasmarowali posta o zmianach jakie planuja robic, przez ten tydzien ludzi napisali swoje idee, a blizz i tak zrobil po swojemu i szczesliwil rogali po swojemu - na sile. warrior review to juz w ogole. tam nie bylo zadnej debaty, zmiany dotyczyly drzewka ktore przez nastepne pol roku bylo niegrywalne (itemy to hit nie dzialaly na DW), a czesc innych to nawet male nerfy byly.

Zobaczcie jakie review mial mag. Tak chyba z miesiac ludzie wrzucali swoje pomysly, dopiero potem blizz napisal im co planuja. Potem znow byly ze 2-3 tygodnie i w koncu zaprezentowali zmiany. Bylo ich na oko tyle, ze starczyloby chyba dla wszystkich melee klas.

Narazie jestem happy, ale coraz czesciej spogladam w strone warhammera online bo blizz to po prostu zmusza do grania casterom. wystarczy spojrzec jak clothom rosnie armor. w takim tempie to bede w moim dualwieldzie klepal ich po 500-1000, a oni po 4000 bo w moim gearze mam az 0 resista, w sytuacji gdy ich armor ciagle buffuja.

naprawde, czasem ta gra bywa meczaca.

ps. a na oslode. przynajmniej T3 macie fajny. Zbierzecie i mozecie isc w nim grindowac, pvp, pve,a ja moim warem to T3 po wyjsciu instancji bede mogl zapewne wrzucic do banku... :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 00:36 
Cytuj  
W przypadku magow - sluchanie opinii graczy tak? wcielanie ich w zycie? To polecam sprawdzic sugestie ludzi i ile z tego zostalo wprowadzone w zycie. N.p. cale drzewko arcane z tym armor talentem na czele, kolejny nerf AP i inne bezuzyteczne talenty. Oczywiscie, nie mowie zeby magowie dostali nerfa, uwazam ze nas buffneli czy raczej umozliwili elemental build, ale i tak zrobili po swojemu...


_________________
http://rince.mybrute.com/

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 06:13 
Cytuj  
O kurde ten revamp jest gorszy od revampa magów :O


Cytuj:
Zobaczcie jakie review mial mag. Tak chyba z miesiac ludzie wrzucali swoje pomysly, dopiero potem blizz napisal im co planuja. Potem znow byly ze 2-3 tygodnie i w koncu zaprezentowali zmiany. Bylo ich na oko tyle, ze starczyloby chyba dla wszystkich melee klas.



Mysle, ze lepszym przykladem bylby priest. Blizz wcale nie posluchal magow. Wciaz jak naciskam N i klikam arcane to ogarnia mnie smiech na widok Arcane Resilience.

I wcale nie taki castercraft, bo warlock z tego co wiem, to revamp mial do doopy.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 07:06 
Cytuj  
No juz nie plakac, niby czego sie spodziewaliscie? Wszystkich zajebistych upgradow w jednym? Po revampie magow i shamanow chyba bylo wiadome ze to jest niemozliwe....kazdy by chcial wszystko na raz. Drzewo Arcane zjebane tak ze kazde z drzew rogali jest boskie w porownaniu.....wiec stfu i nie plakac gdy inni maja 1000 razy gorzej.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:00 
Cytuj  
Po cholere sie tutaj wypowiadacie?!
Stworzcie sobie temat "Sciana placzu dla panienek" i tam sobie placzcie.
Prawie bym zapomnial...stfu

Cytuj:
world of castercraft


/signed


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:00 
Cytuj  
Domin napisał(a):
No juz nie plakac, niby czego sie spodziewaliscie? Wszystkich zajebistych upgradow w jednym? Po revampie magow i shamanow chyba bylo wiadome ze to jest niemozliwe....kazdy by chcial wszystko na raz. Drzewo Arcane zjebane tak ze kazde z drzew rogali jest boskie w porownaniu.....wiec stfu i nie plakac gdy inni maja 1000 razy gorzej.


A czego sie spodziewasz wy chociaz dostaliście mozliwośc zmiany buildu a my i przed i po mamy dokładnie taki sam wybór.

Pokaż mi rogala który normalnym hitem aka SS critnie cie za 2k tak jak mag np frostboltem gg...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:17 
Cytuj  
szkoda, ze tak wam skopali humor, ale mnie troche smiech bierze jak przeczytalem pierwsze strony tego tematu :P

nie plakac , ja plakalem pare miesiecy jak magowi dodawali po kazdym patchu cos w stylu nowej ikonki :P

/no offence

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:18 
Cytuj  
Tyle ze mag musi najpierw miec ok +500 dmg.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.