mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:49 
Cytuj  
No i uzycie SS nie trwa 2s czy tam 2.5 :)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:54 
Cytuj  
I nie da sie go przerwac, ani przedluzyc rzucanie. Poza disarmem, ktory ma jedynie warrior no i combat rogue... mozliwe ze druid ale nie jestem pewien :o


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 09:23 
Cytuj  
Oczywiście że ni da sie SS przerwac poza frost nova + blink , root , Palla stun , cocusive shoot ect , to juz dla mnie norma że jak mag mnie złapie we frost novę i zapuści mi froostbolta to jestem dead + casterzy dostają nowe itemki obniżające resisty celu + coraz więcej HP i armora zauważcie że dmg rogue jest w dużej mierze uzalezniony od ilości AC właśnie my nie mamy + dmg itemów które by nam pomogły , wiem zaraz powiecie że expose armour ale używanie tego to imho nerf bo tracisz cenne CP na obniżenie Ac a w tym czasie jesteś dead, takie moje małe 2c.

PS wy te +500 dmg możecie zdobyc a ile + dmg moge zdobyc ja jako pure DPS class?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 09:49 
Cytuj  
Brak DPSu ?

L2P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 10:03 
Cytuj  
Po kazdym revampie banda dzieci zaczyna swoje placze jaki to chujowy jest i wogole tyo quit wow bla bla:) imo l2p !

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 10:06 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Po kazdym revampie banda dzieci zaczyna swoje placze jaki to chujowy jest i wogole tyo quit wow bla bla:) imo l2p !


Czy mozemy sie umowic na neutralnym gruncie na uscisk dloni ? Dzabniesz Noggenfogera, ja Winterfall Firewater i jakos siegne :P

BTW ... revamp magow byl bardzo fajny :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 10:13 
Cytuj  
No walsnie byl fajny a placze byly dokladnie takie same :)
Podejrzewam ze niektortzy poprostu nie zastanwiaja sie co te zmiany znacza dokladnie nie czytaja zmienionych ta;lentow tylko przegladaja szybko je szukajac takich typu "zwieksza twoj ap i dmg done o 500%"
"insta kill przeciwnika" i skoro ich nie ma zaczynaja plakac tupac i grozic blizzowi na forum swoim odejsciem.


Cytuj:
Czy mozemy sie umowic na neutralnym gruncie na uscisk dloni ? Dzabniesz Noggenfogera, ja Winterfall Firewater i jakos siegne

No ba ja sie moge na 5 minut zmienic w przystojego gnomika:D

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 10:21 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Brak DPSu ?

L2P


L2read uważnie gdzie ja napisałem że nam brak DPSu?? hmm...

I nie grożę Blizzowi odejściem ani nie płaczę że nie mam instant kill bo mi to niepotrzebne , mówię tylko że Blizz praktycznie nic nie zmienił pod PvE dodał pare "zabawek" pod PvP thats all...sad i przyłączę sie tu do roballa nie dostaliśmy nawet 5% tego co Blizz powinien zmienić...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 10:35 
Cytuj  
Wrzuce wam pare cytatow z poczatku topicu:

Roball napisał(a):
Mam mokro :}


Cashasty napisał(a):
Jest tak jak myślałem ^^
GJ BLIZZ!


Cashasty napisał(a):
Jesteśmy chyba pierwszą klasą która od początku nie whinuje na revmapa ;d [Magowie na poczatku whinowali :> ]


niebezimienny napisał(a):
Revamp SUPER - vanish removuje hunter's mark, hehehehe.


robus napisał(a):
on topic: dobre zmiany, chyba pierwszy raz blizzard posluchal ludzi


Coz takiego sie stalo ? Niech zgadne - okazalo sie ze nie mozna miec wszystkiego na raz ? Bo jakby co to ja tez chce Shatter, Winters Chill, Combustion i Arcane Power jako Tier 1 talents

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
Badz tak mily i wrzuc to prosze opis tego talentu. W pracy nie wszystko mi dziala ;P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
+10% AP przy 5\5 punktach, ostatni tier w sub tree.


I teraz pytanie - jak to sie przeklada na DPS ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:12 
Cytuj  
Ojj placzecie. Wam chociaz nigdy gruszek na wierzbie nie obiecywali. :P. Zamiast plakac idzicie whinowac na forum, to wam zmienia drzewka... My (magowie) grozilismy, tupalismy i nam drzewka zmienili na cos strwanego (juz olac ze 80% obietnic z poczatku nawet na oczy nie widzialem...) :P

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:14 
Cytuj  
Nie płaczemy , jesteśmy tylko zawiedzeni , whinowac na forum Blizza nie zamierzam bo i tak nic nie zmienią bo....jeśli by zmienili cokolwiek inne klasy by zaczęły whinować 3x bardziej , wystarczy spojrzeć na hunterów i nasz nowy Vanish :P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:15 
Cytuj  
Przesadzacie z tym whinem, za duże każdy ma wyraźnie oczekiwania od każdego revampa. Dali Rogue zarąbisty talent- ulepszony sprint, wyraźnie nie zdajecie sobie sprawy jak genialny jest ten talent. Trudno go wkomponowac do builda na dagger(próbowałem http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000)
Ale teraz dzięki temu nie powstrzyma rogala mag!!

Combat dostał duży buff możesz zrobić takiego builda masz wtedy impr sprint http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

Kolejna kwestia czy zostaliście NERFNIĘCI?? KS będie miał dłuższy cd ale 9% większy damage na serio się przyda
Vigor build? NIe ma nerfów http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 2000000000
SF nie ma nerfów
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 3000000000

Kolejna kwestia: Dostępność niektórych talentów - Możesz mieć Setup który tak na prawde jest dobrym talentem - robisz ghostly strike i evasiion i combo samo przychodzi znikąd!


Kolejny Punkt - Hemo - Hemo buildy chyba stają się coraz lepszy - może nawet warto potestować premeditaion ?
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0303012151
Hemo+premeditation+impr Sprint?
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0303012151

Podsumowując revamp dał wam więcej możliwości, odkopał subtetly tree, buffnał combat rogali w walce z magami, nie spowodował dużych nerfów, dał duży wybór buildów, Dlaczego jeszcze płaczecie?!

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:21 
Cytuj  
Hehehe

Zawsze tak jest i w przypadku kazdego revampa:
Faza 1)Zapowiedz blizza o revampie :
OMG! OMG! OMG! ale bedziemy uber, ale bedziemy pro, bliz giev +100% dps!!!
Faza 2)Blizz pokazuje talenty:
/cry
WTF?!?!!?!
/cry
nerf????wtf??
/quitWOW
Faza 3)Przychodzi patch:
Ok, calkiem spoko, lekki nerf tutaj, lekki boost tutaj, jakos wszsytko wychodzi na zero lub lekki plus , zyjemy dalej i po chwili wszyscy znow sa szczesliwi

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:28 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
Dali Rogue zarąbisty talent- ulepszony sprint


Ja tak przez ciekawosc - gdzie zajebistosc tego talentu w PvE ? :D

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:36 
Cytuj  
Beliar napisał(a):

Combat dostał duży buff możesz zrobić takiego builda masz wtedy impr sprint
Kolejna kwestia: Dostępność niektórych talentów - Możesz mieć Setup który tak na prawde jest dobrym talentem - robisz ghostly strike i evasiion i combo samo przychodzi znikąd!


Podsumowując revamp dał wam więcej możliwości, odkopał subtetly tree, buffnał combat rogali w walce z magami, nie spowodował dużych nerfów, dał duży wybór buildów, Dlaczego jeszcze płaczecie?!


Its a joke or so ?? :-?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:01 
Cytuj  
No bo jest wiele pozytecznych zmian, niestety drzewko zostalo bardzo zle zaprojektowane, np. z tego co wiem to attack power jest wazne dla dagger rogali a jest na samym dole subt. Rozlozenie talentow to tragedia, bo gdyby troche to pozmieniac, ustawiac talenty pasujace do drzewka tak gdzie powinny byc, to byloby znacznie lepiej. Vanish zdejmuje hunter's mark, imp sprint jest uber w pvp (zdaje sie ze zdejmuje hamstring :D), zmiany sa ok, ale brakuje pomyslunku ze strony blizzarda, widac ze zrobili to na odwal sie.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:15 
Cytuj  
Ap jest również ważne dla swords rogues nie tylko dagger , Blizz zupełnie nie poprawił drzewek , dodatkowo nowe "uzyteczne" talenty wymagaja pójścia w Subtlety co dla sword rogues jest gimpem w PvE.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:32 
Cytuj  
Tak jeszcze na marginesie. Jedyna kalsa jaka pamietam ze nie plakala to byli Preisci :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.