mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 14:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ps qra ty wsrod swoich altow masz rogue i drooda na 60tce?

Kiedy ostatnio levelowales druida?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 14:51 
Cytuj  
I to jest właśnie przewaga druida nad rogue: może być jako healer, dps albo od biedy jako tank, szczególnie w niskich instancjach.
Właśnie sobie gram druidem i jest to bardzo przyjemne, zero problemu ze znalezieniem grupy


_________________
O.o

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 23:56 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
edyt: L2R japierkobz przez te gledzenie o rogalu i druida wpierw myslalem ze gosc ma rogala, a nie droda :P


W kazdym razie leather z +str teoretycznie w pierwszej kolejnosci powinien isc do feral druidow :-) Hunter ( before lvl 40 ) str potrzebuje tylko do walki w zwarciu, a tego raczej powinien unikac, a rogal wieksze korzysci ma z agi. Natomiast feral potrzebuje str zeby rozwijac dps :-) Agi owszem, przydaje sie ale przy speedzie 1 crity nie sa zbyt wielkie :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 04:21 
Cytuj  
mi tam bardziej chodzilo o te +int przy pasie ;) zreszta ogolnei ten stuff do rogala nie pasuje :) no ale tam o druida chodzilo wiec koniec tematu :]

...moze po prostu wczesniej bede chodzil spac :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 23:37 
Cytuj  
Blizzard kolejny raz dal popis jak testuja patche ktore wypuszczaja. Dzisijeszy patch naprawil buga z HotW i Enrage ( chociaz juz bug byll znany na PTR przed wypuszczeniem patcha 1.11 ) za to zbugowali furora - gdy zamieniasz sie w kota nie dostajesz energi ...

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 11:55 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Blizzard kolejny raz dal popis jak testuja patche ktore wypuszczaja. Dzisijeszy patch naprawil buga z HotW i Enrage ( chociaz juz bug byll znany na PTR przed wypuszczeniem patcha 1.11 ) za to zbugowali furora - gdy zamieniasz sie w kota nie dostajesz energi ...


testuja.
o tym bledzie wiedzieli.

ale go olali jako nie ,,game-breaking'', przynajmniej według nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 04:21 
Cytuj  
Blizzard robi sobie z druidów po prostu jakieś jaja :har:. Gdy po powrocie do domu zacząłem downloadowac najnowszy patch ucieszylem sie, ze naprawili te najbardziej dotkliwe bugi z 1.11 (+ moze te nie tyle "duze" ale napewno denerwujące). Naprawili HotW, fajnie... Shift w misia trzyma combat, fajnie... Ale co po takich fixach skoro popsuli co innego? Po wejsciu w cat form poczulem sie jak na jakims pirackim serwerze :P. Masz talent ale coz... nie dziala :P.

PS. I nie wiem jak was, ale mnie po prostu szlag trafia gdy słysze jak Claw N-ty raz wydaje dzwiek PW:Shield priesta :o .
O buggowaniu się animacji ruchu juz nawet nie wspomne.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 11:14 
Cytuj  
lol to fajnie, nawet nie zauwazylem tych bugow bo ostatnio jestem niemalze full resto i nie wychodze z instancji - i zanim tego nie naprawia to nie mam zamiaru wychodzic kek :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 11:18 
Cytuj  
Tja, ja wlasnie wyazlem z instancji i poszedlem testowac Rune of Metamorphosis. Caly czas sie ogladalem co za priest tak shieldami napina a ja go nie widze he he. 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 17:52 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):

PS. I nie wiem jak was, ale mnie po prostu szlag trafia gdy słysze jak Claw N-ty raz wydaje dzwiek PW:Shield priesta :o .
O buggowaniu się animacji ruchu juz nawet nie wspomne.


Juz myslalem ze mi sie cos zwalilo z dzwiekiem bo za kazdym razem jak walczylem z drutem to wlasnie slyszalem tylko ten shield i szukalem priesta w poblizu, nice :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 06:36 
Cytuj  
hehe - jestem ciekaw ilu z was by skakalo na krzeslach jakby zamiast dzwieku shielda podstawil sie dzwiek cheapshota rogue ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 09:11 
Cytuj  
na poprawe humoru polecam whine pewnego lv24 warriora
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post181506

lol

w czasie czytania jego sugestii zaczolem sie glupkowato smiac do monitora, co zaowaocowalo dziwnym spojrzeniem kolegow z pokoju ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:55 
Cytuj  
sciagniete z threadu o naxx:
Dwutlenek napisał(a):
No bo nie ma o czym dyskutować... moonkin w rajdzie sie tak przydaje jak wykałaczka do jedzenia zupy :lol:


hehe rozumiem ze dodatkowy ~630 dps -> 4x ~70 [o tyle rosnie fire magom jak maja aure] + ~350 drooda jest zbedny, coz rozne gildie rozne potrzeby :]

sadze ze powinienes poprawic tego posta na:
No bo nie ma o czym dyskutować... moonkin w moim rajdzie sie tak przydaje jak wykałaczka do jedzenia zupy :lol:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
sciagniete z threadu o naxx:
Dwutlenek napisał(a):
No bo nie ma o czym dyskutować... moonkin w rajdzie sie tak przydaje jak wykałaczka do jedzenia zupy :lol:


hehe rozumiem ze dodatkowy ~630 dps -> 4x ~70 [o tyle rosnie fire magom jak maja aure] + ~350 drooda jest zbedny, coz rozne gildie rozne potrzeby :]

sadze ze powinienes poprawic tego posta na:
No bo nie ma o czym dyskutować... moonkin w moim rajdzie sie tak przydaje jak wykałaczka do jedzenia zupy :lol:

Moonkin w każdym raidzie przydaje się jak wykałaczka do zupy.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:07 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
sciagniete z threadu o naxx:
Dwutlenek napisał(a):
No bo nie ma o czym dyskutować... moonkin w rajdzie sie tak przydaje jak wykałaczka do jedzenia zupy :lol:


hehe rozumiem ze dodatkowy ~630 dps -> 4x ~70 [o tyle rosnie fire magom jak maja aure] + ~350 drooda jest zbedny, coz rozne gildie rozne potrzeby :]

sadze ze powinienes poprawic tego posta na:
No bo nie ma o czym dyskutować... moonkin w moim rajdzie sie tak przydaje jak wykałaczka do jedzenia zupy :lol:


Zakładając że masz w grupie 4 magów... to i tak jestem ciekaw jak to wyliczyłeś.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:15 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Zakładając że masz w grupie 4 magów... to i tak jestem ciekaw jak to wyliczyłeś.


zawsze mam w grupie 4 fire magow :)
a wyliczenie jest banalne:
- moj dps -> ego meter
- dps magow: poprosilem jednego z naszych magow aby zapisywal swoj dps na bossach, zaznaczal czy jest ze mna w grupie po full aq i bwl policzylismy roznice.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Zakładając że masz w grupie 4 magów... to i tak jestem ciekaw jak to wyliczyłeś.


zawsze mam w grupie 4 fire magow :)
a wyliczenie jest banalne:
- moj dps -> ego meter
- dps magow: poprosilem jednego z naszych magow aby zapisywal swoj dps na bossach, zaznaczal czy jest ze mna w grupie po full aq i bwl policzylismy roznice.


E... takie rachunki to ja mam w nosie bo, po pierwsze:

To wynik przyjmujesz taki jaki jest dla Ciebie korzystny.
Po drugie jak nie jest korzystny to interpretujesz tak żeby był.
Po trzecie, ta aura zwiększa 3% szansy na crita, więc żeby wynik był miarodajny, trzeba by przeprowadzić minimum 100 zapisów a najlepiej 1000, żeby statystyka zadziałała.
A po czwarte 350 dps z moonkina? Mocno naciągane... chociaż ostatecznie przyjmijmy ze jest 350 8)

Wklej swój moonkinowy profil to zobaczymy jaki DPS mozna z tego wyciągnąć...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:35 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To wynik przyjmujesz taki jaki jest dla Ciebie korzystny.
Po drugie jak nie jest korzystny to interpretujesz tak żeby był.
Po trzecie, ta aura zwiększa 3% szansy na crita, więc żeby wynik był miarodajny, trzeba by przeprowadzić minimum 100 zapisów a najlepiej 1000, żeby statystyka zadziałała.

1000 bossow? hmm to troche zajmie ;-)

Cytuj:
A po czwarte 350 dps z moonkina? Mocno naciągane... chociaż ostatecznie przyjmijmy ze jest 350 8)

Wklej swój moonkinowy profil to zobaczymy jaki DPS mozna z tego wyciągnąć...


http://www.ctprofiles.net/24353

nie zapomnij ze kazdy boss ma na sobie debuffa +10% dmg ( http://www.thottbot.com/?sp=17937 )...

...milego liczenia :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
To wynik przyjmujesz taki jaki jest dla Ciebie korzystny.
Po drugie jak nie jest korzystny to interpretujesz tak żeby był.
Po trzecie, ta aura zwiększa 3% szansy na crita, więc żeby wynik był miarodajny, trzeba by przeprowadzić minimum 100 zapisów a najlepiej 1000, żeby statystyka zadziałała.

1000 bossow? hmm to troche zajmie ;-)



Pewnie że zajmie... a jak inaczej chcesz uzyskać wiarygodny wynik?

Zapytasz kolege i przyjmiesz ze jest wiarygodny jak będzie korzystny? 8)


P.S.
http://www.ctprofiles.net/24353 <-- wishlist? :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 10:44 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Pewnie że zajmie... a jak inaczej chcesz uzyskać wiarygodny wynik?

Zapytasz kolege i przyjmiesz ze jest wiarygodny jak będzie korzystny? 8)


ciezko to tak nazwac ja zrobilem tak:
a) zsumowalem jego dps na wszystkch bossach gdzie mial mnie w grupie nastepnie podzielilem to przez ilosc bossow na ktorych mial mnie w grupie
b) zsumowalem jego dps na wszystkch bossach gdzie nie mial mnie w grupie nastepnie podzielilem to przez ilosc bossow na ktorych nie mial mnie w grupie
c) policzylem roznice

proba to cale aq i bwl, oraz 10bossow w naxx.

Dwutlenek napisał(a):


to current gear, nie chcialbys zobaczyc wishlisty :P jak masz obiekcje czy to prawdziwy profil to zapraszam na eu-silvermoon ;-) a po za tym obejrzyj http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... old_ui.jpg to byl moj gear mniej wiecej z przed miesiaca ;-)


@down coz nic na to nie poradze ze blizzard nie robi ladnie wygladajacych leather itemow, chociaz jakby popatrzec na t3 locka to i tak moj dmg gear wyglada o niebo lepiej

@down o2 jesli widziales jak ne male biegaja i tancza powinienes mnie zrozumiec dlaczego gram female ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 sie 2006, 11:35 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.