mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 09:57 
Cytuj  
Dzieki za konstruktywny post i duzo wnoszacy komentarz :roll:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 10:26 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Dzieki za konstruktywny post i duzo wnoszacy komentarz :roll:


No dobra http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post83548
bardziej pro napisane :roll:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 10:43 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Blessing of Kings Places a Blessing on the friendly target, increasing total stats by 10% for 5 min. Players may only have one Blessing on them per Paladin at any one time.

BoK > brak odpowiednika w hordzie

kkthxbye


Czy BoK zwieksza tez ukryte statystyki jak + dmg/healing? Czy tylko podstawowe?

Nigdy nie miałem okazji grac przymierzem :oops:


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 10:51 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Nigdy nie miałem okazji grac przymierzem :oops:


To powod do dumy.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 11:12 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Blessing of Kings Places a Blessing on the friendly target, increasing total stats by 10% for 5 min. Players may only have one Blessing on them per Paladin at any one time.

BoK > brak odpowiednika w hordzie

kkthxbye


Czy BoK zwieksza tez ukryte statystyki jak + dmg/healing? Czy tylko podstawowe?

Nigdy nie miałem okazji grac przymierzem :oops:


Nie, zwieksza tylko staty. Ale to i ta 10% wiecej hp dla tankow, 10% wiecej many dla casterow, 10% ap dla rogali, 20% ap dla warkow itd.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 11:20 
Cytuj  
Gdyby bok podnosił o 10% staty +dmg/healing to horda by nie istniała :)

Ogólnie mam lola, bo właśnie przeczytałem że nie ma odpowiednika ally boka u hordy i jestem w lekkim szkou. Również u hordy nie grałem i totalnie się nie orientuje z buffami u Was.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 11:23 
Cytuj  
Buffy alliance nawet jakby byly totemami to i tak bylby lepsze. A tak to sa i lepsze, i 15 minutowe, i caly raid moze byc buffniety, kazdy 4 blessingi naraz.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 11:39 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Buffy alliance nawet jakby byly totemami to i tak bylby lepsze. A tak to sa i lepsze, i 15 minutowe, i caly raid moze byc buffniety, kazdy 4 blessingi naraz.


I nie musisz byc caly czas w zasiegu totemu ktory tbh czasami potrafi sciągnąc aggro jak zdarzalo nam sie np na Vaelu -_- , pozatym dmg moze zniszczyc totemy co nie ma prawa bytu z blessingami.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:17 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Wszyscy magowie w raidzie z tego co sie orientuje to arcane/frost, wiec nie bylo zadnego 'kradniecia' ingite'ow ktore tak ladnie boostuja dps ;-). Xane ma calkiem niezly gear: 5/5 enigma, glovesy/belt/ring z cthuna i reszte itemow na podobnym poziomie. Srednio znam sie na magach i myslalem, ze 600 dps na frost buildzie jest calkiem niezlym wynikiem. Chetnie obejrze inne dmgmeters hordy though :F


To chyba nie potowal i flaskowal ;) Full buffniety bez kradniecia ignite, bez wliczania critow oraz resistow stojac i tylko i wylacznie walac scorche wyciagam ~600dps. Frost mag w tym sprzecie co mowisz, z flaskiem i greater arcane+frost eilxir wali srednio bolta na mobie z CoE ~1.5k, z Winters Chill na mobie ma crit chance cos w okolicach ~22-23 wiec dps rzedu niecalych 590 jak na twoim screenie jest po prostu dziwny....wliczajac ten crit chance i praktycznie zerowe resisty z tym gearem co ten twoj kolega ma, to to wychodzi ~700+ dps ;)

Po prostu wez walnij magow w leb tak aby kazdy przyniosl all poty jakie moze i zobaczysz jaka to roznice daje ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
scorche wyciagam

Quetoe, Scroch ma minimlanie gorszy DPM niż Fireball (0,08 many wiecej zre :e), a DPS ma gorszy o okolo 50 :]. Wniosek 5x Scroch i potem walenie Fireballem do upadlego :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:30 
Cytuj  
Domin, o smarowaniu zapomniałeś dodać jeszcze.

Ja w ogóle nie rozumiem jednej rzeczy. DPS Rogali u was jest kosmiczny, u nas tego w ogóle nie ma a rogali niektórych mamy już dobrze ubranych. Nie patrze tutaj na Naxx bo jeszcze tam nie zagrzaliśmy miejsca, ale fakt jest faktem że rogali mamy chyba do dupy.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 12:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Domin, o smarowaniu zapomniałeś dodać jeszcze.


Ba, ofc ze Blessed Oil trza miec ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:02 
Cytuj  
ta olo ale u nas kazdy hunter ma xbow z chroma , ostatnia chcial wziasc sobie warrior , ale uznalismy ze hunterzy w orgri by go powiesili i poszlo na shards :]

hunty kreca niesamowity dps w dodatku malo ktory zejdzie z uwagi na fd
wiekszosc u nas ma full t2 + pare czesci z AQ i bard of sand reaved + 25 agi ench - siekaja az milo :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Domin, o smarowaniu zapomniałeś dodać jeszcze.

Ja w ogóle nie rozumiem jednej rzeczy. DPS Rogali u was jest kosmiczny, u nas tego w ogóle nie ma a rogali niektórych mamy już dobrze ubranych. Nie patrze tutaj na Naxx bo jeszcze tam nie zagrzaliśmy miejsca, ale fakt jest faktem że rogali mamy chyba do dupy.


Ciiii ... nie mozna mowic, ze rogale maja kiepski DPS. Bo zaraz przyleci zgraja rogali i bedzie plakala jak bardzo Blizzard ich nie lubi. A to ze rogale ktorzy umieja grac wyciagaja najlepszy/prawie najlepszy dps w rajdzie to juz do nich nie przemawia.

Jesli chodzi o DPS maga na obrazku - 600 .. no coz - faktycznie nie najwiekszy. Zeby cos takiego osiagnac trzeba miec powiedzmy jakies 550-570 frost dmgu, ok 18% crita, COE na mobie caly czas itd, olejek, pota (bez flaska wykonalne). A zakladajac ze na mobie lezy caly czas full stackow Winter's Chilla to mozna cos takiego zrobic bez Elixirow, Flaska i Olejkow (zakladajac 28% crita (18 base + wc) to kazdy frostbolt powinien robic ok 1180 dmgu, co z COE jest dosyc proste)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:08 
Cytuj  
Cytuj:
- I completely forgot to apply Blessed Wizard Oil that fight. Otherwise my array of consumables was the standard Greater Arcane Elixir/Mageblood Potion/Flask of Supreme Power combination.
The mana regeneration order I used was: Major Mana Potion, Mana Ruby, Major Mana Potion, Mana Citrine, Evocation (using a macro to swap in +20 spi enchanted Soulkeeper and Dragon Finger of Spirit, then tapping it again shortly before Evoc is done to restore my regular weapons), Major Mana Potion.

Cos takiego mial na sobie z dpsem kolo ~600. O brak skilla na pewno bym go nie podejrzeweal; swoja droga nie widzialem jeszcze horde frost maga z dspem wyzszym niz 650 na patchwerku.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:27 
Cytuj  
U nas wygląda to mniej więcej tak. Kto jest nasmarowany, nabufowany, nawalony, wypity, napalony, ogólnie wszystko co wlezie robi ~600dps. Jest to tak skonstruowane, że wystarczy że zrobisz evo w m omencie kiedy reszta magów robi dps dalej i w tym momencie spadasz autmatycznie niżej. Każda przerwa, robi Ci koło dupy diamteralną różnice. Dlatego imo, nie powinno sie używać mettera który w trybie rzeczywistym pokazuje jaki robisz dps :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:30 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
- I completely forgot to apply Blessed Wizard Oil that fight. Otherwise my array of consumables was the standard Greater Arcane Elixir/Mageblood Potion/Flask of Supreme Power combination.
The mana regeneration order I used was: Major Mana Potion, Mana Ruby, Major Mana Potion, Mana Citrine, Evocation (using a macro to swap in +20 spi enchanted Soulkeeper and Dragon Finger of Spirit, then tapping it again shortly before Evoc is done to restore my regular weapons), Major Mana Potion.

Cos takiego mial na sobie z dpsem kolo ~600. O brak skilla na pewno bym go nie podejrzeweal; swoja droga nie widzialem jeszcze horde frost maga z dspem wyzszym niz 650 na patchwerku.


To ja sie przyczepie :P Zamiast mana citrine przegryzlbym rune :) - citrine to max 925, runa to minimum 900 (a to czy mam 4600 czy 3800 hpsow to ma w tej walce najmniejsze znaczenie. Pomysl z podmianka broni jest dobry - sam ostatnio wrzucilem to na gildiowy - zastanawiam sie natomiast nad jedna rzecza - czy ze startem evocation warto poczekac 5 sekund po cascie (5 secs rule) czy nie - (dzis bede testowal ile odzyskuje) - tzn czy wieksza ilosc odzyskanej many zrekompensuje 5 secs idle time'u

Edit: Nie zebym sie osobiscie o to martwil - jako Arcane/Frost to moge stac i pol nocy frostbolty rzucac - ale fire magowie powinni imo o tym pomyslec (biorac pod uwage jak pala mane :P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:46 
Cytuj  
Ja nie rozumiem evo po 3 tickach. Robisz na 20% many evo, masz 3 ticki wzrostu many i przy ostatnim wzroście po ostatnim ticku mana sie w ogóle nie regeneruje a tracisz jakieś 2 sekundy jak zostawisz do końca. Czaicie o czym mówie? Mam już automatycznie ruch mojego palucha na spacje żeby to przerwac i kastuje bolta od razu.

btw nie wiem czy słowo tick tu akurat pasuje.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja nie rozumiem evo po 3 tickach. Robisz na 20% many evo, masz 3 ticki wzrostu many i przy ostatnim wzroście po ostatnim ticku mana sie w ogóle nie regeneruje a tracisz jakieś 2 sekundy jak zostawisz do końca. Czaicie o czym mówie? Mam już automatycznie ruch mojego palucha na spacje żeby to przerwac i kastuje bolta od razu.

btw nie wiem czy słowo tick tu akurat pasuje.


jesli dobrze rozumiem to w tych okolicznosciach ostatni "tick" dostajesz juz po zakonczeniu animacji, stad mozesz nie zarejstrowac faktu ze byl :P

nawiasem mowiac Patchwerk to chyba pierwszy boss ktory wymusil na magach dyskusje od mana conservation , regenie itd. :D do czego to doszlo :P

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 13:59 
Cytuj  
Wiadomo moze kiedy ruszaja PTR na 1.12?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.