mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 11:14 
Cytuj  
Tak, dla mnie gra to też fun wiec: teraz nie mam jakiś strasznych potrzeb i spokojnie poświęcając jeden wieczór tygodniowo trzymam się na 'bezpiecznym' poziomie 200-300G. Ale jakby mi nagle brakło i miałbym wybór raidować i kupić gold albo farmić nocami to sorry, wolałbym kupić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 12:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
- sprzedawanie BoPow z mc i bwl

Mozesz mi powiedziec jak? :s
Z MC/BWL mozesz sprzedawac tylko BoE/nexusy.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 12:18 
Cytuj  
a tak ze bierzesz chetnego na dany item BoP i jak wypadnie to on go bierze za xxx golda.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 12:55 
Cytuj  
imo blizz zmierza do tego co soe zrobilo w EQ - mozna bedzie kupowac gold od blizza:) wtedy - zeby raidowac, zaplacisz podwojny abonament i masz 300g na miesiac ( taka miesieczna pensja) - akurat starczy na naprawy itd.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 13:20 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Fabianek napisał(a):
- sprzedawanie BoPow z mc i bwl

Mozesz mi powiedziec jak? :s
Z MC/BWL mozesz sprzedawac tylko BoE/nexusy.


Odpowiem tak jak jeden z moich kumpli: no jak jak? normalnie :D

Juz ci jeden forumowicz napisal, ja dodam tylko ze nasz sojusz zamierza wprowadzic otwarty system aukcyjny na tego typu itemki.

Swoja droga nasze ostatnie 2 rajdy zakonczyly sie sprzedaza 2xEoD, raz poszlo za 220, drugi raz za 150 (wyzsze oferty niestety pojawily sie za pozno). Po wakacjach planujemy uruchomic nasz system aukcyjny i wtedy minimalna cena EoD zacznie sie od 300.

Grajacych na Tarren Mill i zainteresowanych zakupem jakiegos itemka zapraszam na http://www.mekfe.net/hprforum/index.php?board=22.0


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 13:48 
Cytuj  
Skoro rajdowanie Naxx pochłania takie ilości golda, a najłatwiejszym sposobem jest zakup od farmerów, musi to być celowe działanie i w rzeczy samej wygląda to na strategię zmierzającą do przejęcia farmer's bussiness przez Blizza. Biznesu jeszcze nielegalnego, teoretycznie ściganego.
Dużo golda na Naxx => trzeba farmić lub kupić => trzeba więcej farmerów => trzeba więcej sprzedać pudełek z grą i abonamentów
Dostałem ostatnio paczkę/prezent COD za 10g. Wiem że ten kolo co to wysyłał w ten sposób zarabiał gold żeby potem sprzedać 100 za 6 EUR. Czy to nie LAME? Dopiero lame to by było otworzyć ten COD, ale jak koleś bierze imię guild mastera, listę postaci gildii i rozsyła 300 maili COD to kilka osób napewno się nabierze. Są i inne metody oszustw. Po co? Po to, by zapewnić gold chcącym kupić go za prawdziwe pieniądze.
"Jeśli nie możesz go pokonać, przyłącz się" - czy jakoś tak


_________________
O.o

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 13:56 
Cytuj  
generalnie koszty naprawy sprzetu na poziome t2 po 1 dniu dedzenia w naxx moga u rogala dojsc do 20 goldzisza

20 golda to godzina na burning lub na tyrsie, wiec jeszcze nie jest zle

gorzej jak naprawy zaczna siegac 50 G, wtedy juz tak pieknie nie bedzie :(


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 14:18 
Cytuj  
Robus napisał(a):
generalnie koszty naprawy sprzetu na poziome t2 po 1 dniu dedzenia w naxx moga u rogala dojsc do 20 goldzisza

20 golda to godzina na burning lub na tyrsie, wiec jeszcze nie jest zle

gorzej jak naprawy zaczna siegac 50 G, wtedy juz tak pieknie nie bedzie :(


Hmmm u mnie z naszymi "szybkimi" wipami :P tracę jakieś 40-50g w ciągu jednego dnia spędzonego w Naxx , przy praktycznie calkowitym braku czasu na farmowanie pozostaje tylko kupno. :cry: oczywiście mówię tu o samych naprawach ..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 14:45 
Cytuj  
osobiscie posiadam alchemie/herb, wiec placic za poty nie musze

dodatkowo jako alchemia jest to jedyny craft ktory sprzedaje sie non stop - > Greater Fire/Nature Prot, Mageblood Pot, Mongoose, Greater Agi

posiadam praktycznie wszystkie recepty jakie sa w grze (nie mam tylko jakiegos tam Discolored Healing Potion i Flask of Chromatic Resistance), wiec generalnie jest na czym zarobic ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 14:47 
Cytuj  
Robus napisał(a):
osobiscie posiadam alchemie/herb, wiec placic za poty nie musze

dodatkowo jako alchemia jest to jedyny craft ktory sprzedaje sie non stop - > Greater Fire/Nature Prot, Mageblood Pot, Mongoose, Greater Agi

posiadam praktycznie wszystkie recepty jakie sa w grze (nie mam tylko jakiegos tam Discolored Healing Potion i Flask of Chromatic Resistance), wiec generalnie jest na czym zarobic ;P


Tylko że tu znów wracamy do farmowania tylko tym razem herbów :P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 14:55 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Fabianek napisał(a):
- sprzedawanie BoPow z mc i bwl

Mozesz mi powiedziec jak? :s
Z MC/BWL mozesz sprzedawac tylko BoE/nexusy.


banalnie bierze delikwenta na run, jak dropnie to buli gold (za pomoca trade) i podnosi item.

Robus napisał(a):
generalnie koszty naprawy sprzetu na poziome t2 po 1 dniu dedzenia w naxx moga u rogala dojsc do 20 goldzisza

20 golda to godzina na burning lub na tyrsie, wiec jeszcze nie jest zle

gorzej jak naprawy zaczna siegac 50 G, wtedy juz tak pieknie nie bedzie :(


heh to musicie malo wipowac albo macie krotkie rajdy dla mnie 20g (a jako drood to uzywam itemow z bwl/mc) to nawet nie jest 10 wipe'ow, bo jednorazowy wipe u repair bota kosztuje mnie dokladnie 2g 34s. A teraz z punktu widzenia drooda (rogale maj w koncu swoje buffy zapewnie rownie kosztowne):
- mageblood potion - ~3g
- food 12sta/spi - 50s

Do tego dochodza flaski, glownie titany (w koncu oom drood > dead drood) 40-60g co 2 godziny, gr nature/fire prot potions ~3g za sztuke, a takze major mana potion 3-4g za sztuke, dark rune'y po 2g za sztuke, w sumie jak wszystko podliczysz po podejsciu do bossa i wipie powiedzmy na <30% wychodzi ze wipe nie kosztowal cie 2g 34s (naprawy w moim przypadku) a 20+g. I to byla tylko jedna powazna proba a nie caly rajd.


Robus napisał(a):
osobiscie posiadam alchemie/herb, wiec placic za poty nie musze


ja mam alchemie na mainie i herbalism na alcie tyle ze nie mam czasu scigac sie z chinczykami po zielsko wiec kupuje na ah.

Cytuj:
dodatkowo jako alchemia jest to jedyny craft ktory sprzedaje sie non stop - > Greater Fire/Nature Prot, Mageblood Pot, Mongoose, Greater Agi


fakt :]

Cytuj:
posiadam praktycznie wszystkie recepty jakie sa w grze (nie mam tylko jakiegos tam Discolored Healing Potion i Flask of Chromatic Resistance), wiec generalnie jest na czym zarobic ;P


ja posiadam wszystkie bez wyjatku a i tak od czasow w naxx narzekam na brak kasy, gdzie w aq to bylo nie do pomyslenia. Recipe na Discolored Healing Potion poszukaj w tanaris lub ogri, ew. zrob alta hordowego i zrob sobie questa :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 16:45 
Cytuj  
khm
w sili dwie godziny farmy to jakieś 10 stacków runeclotha, z 60-70 textów plus kasa.
czyli razem gdzieś 100g xD


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 17:43 
Cytuj  
Do tego w sili jeszcze glowing scorpid blood, ale to chyba gorzej schodzi ostatnio


_________________
O.o

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 09:28 
Cytuj  
Czesc.
Sa w Polsce osoby sprzedajace bardzo tanio golda.
Wystarczy wpisac na allegro "warcraft gold" by znalesc na przyklad 100g za 19,9zł/6$ na BL. Stale tam zaopatruje sie w gold. Oferta w 100% pewna i sprawdzona. Po co sprowadzac golda od koreancow czy chinoli ? :roll:

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 13:38 
Cytuj  
Offgamers obnizylo ceny....aktualnie to najtansza strona sprzedajaca gold.

Na moim servie 800g za 33$.....

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 00:10 
Cytuj  
dodam że oforu daje 30% więcej dla stałych klientów :)
A naxa powoli rozgryzą gildie, Tani Pracownicy Najemni i przypadkowi goście. Tak jak było z BWL i AQ. Na tym przecież ta gra , między innymi, polega.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 07:36 
Cytuj  
Diablo napisał(a):
Czesc.
Sa w Polsce osoby sprzedajace bardzo tanio golda.
Wystarczy wpisac na allegro "warcraft gold" by znalesc na przyklad 100g za 19,9zł/6$ na BL. Stale tam zaopatruje sie w gold. Oferta w 100% pewna i sprawdzona. Po co sprowadzac golda od koreancow czy chinoli ? :roll:


ta, ci polacy kupuja od chinoli i sprzedaja z zyskiem :)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 16:57 
Cytuj  
Cytuj:
ta, ci polacy kupuja od chinoli i sprzedaja z zyskiem


Nie wszyscy, prawdziwy polski farmer/makler potrafi zadbac o golda samemu i byc konkurencyjnym na naszym rynku nawet w stosunku do chinoli :roll:


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 21:12 
Cytuj  
Jako że jestem w potrzebie odrobiny golda a nie posiadam karty to jesli znalazlaby sie osoba mogaca mi pomóc to zapraszam na PM w celu omówienia szczegółów. Z góry dzięki ;)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 21:35 
Cytuj  
a slyszeliscie o addonie ze zdejmuje caly eq jednym klikiem? wiesz ze dead - klikasz i nie tracisz kasy na naprawe...

~~ chyba nawet itemrack to moze zalatwic..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.