mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 17:34 
Cytuj  
Mazhrack napisał(a):
(..)

wow, przepraszam, nie zasluzylem Cie poznac bo Ci podalem linka... lol

embe napisał(a):
Jakby kazdy z tak "fajnym" pomyslem zakladal nowe tematy to mielibysmy ich 50% calego forum :)

ja podzielelam to oto zdanie...

nizej...
roball napisał(a):
l2r. :roll:

dzieki, juz umiem.


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 lip 2006, 17:46 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 17:41 
Cytuj  
2long didnt read


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 19:47 
Cytuj  
High - zdecydowanie wolę 50% tematów tego typu na forum niż 80% postów jakie się tutaj ostatnio pojawia. Można by je streścić w kilku słowach (bo to najczęsciej stanowi treść postów) " l2read"" l2search"i tak dalej. Konstruktywność wypowiedzi żałosna. Wszyscy jesteścia tacy pro i wogóle, że szkoda gadać. Marnujecie się tutaj.

To co napisał o swojej przyszłej glidii to próba zrobienia czegoś fajnego - w sympatyczny sposób podana na forum. Nie chcesz uczestniczyć w tym, nie interesuje Cię to: NIE CZYTAJ, a już nie daj Boże nie zaśmiecaj innym wątku.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 20:39 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
High - zdecydowanie wolę 50% tematów tego typu na forum niż 80% postów jakie się tutaj ostatnio pojawia. Można by je streścić w kilku słowach (bo to najczęsciej stanowi treść postów) " l2read"" l2search"i tak dalej. Konstruktywność wypowiedzi żałosna. Wszyscy jesteścia tacy pro i wogóle, że szkoda gadać. Marnujecie się tutaj.

To co napisał o swojej przyszłej glidii to próba zrobienia czegoś fajnego - w sympatyczny sposób podana na forum. Nie chcesz uczestniczyć w tym, nie interesuje Cię to: NIE CZYTAJ, a już nie daj Boże nie zaśmiecaj innym wątku.


drama

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 08:26 
Cytuj  
Mazhrack napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Maz RuFen'owi chodziło oto żę nie potrzebnie reklamowałeś swój realm skoro jest on taki spokojny... Ty sobie nawet nie wyobrażasz ile troli jest na tym forum i jak bardzo mogli by popsuć ten serw... RuFen nie chciał Ci jakoś dogadać tylko poinformować o tym że jest tu X troli.

X czyli nieokreślona blizęj liczba.


W takim razie mój błąd, czyli tak jak pisałem. Czytanie ze zrozumieniem u mnie leży, ale następnym razem raczej radzę pisać jaśniej, bo popełnię następną wtopę tego typu. Jeżeli faktycznie tak jest, przepraszam. Pozwoliłem sobie edytować poprzedni post i skasować wzmiankę, w której wystąpiło niezrozumienie.

A co do Troli, forum to zostało polecone przez mojego przyjaciela jako jedno z najlepszych (polskich) od Warcrafta -.-'


Nie idzie zaprzeczyc, ze ludzie sa tu otrzaskani z gra i skorzy do pomocy/wymiany opinii itd., ale grac wole we "wlasnym" gronie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.