mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 10:41 
Cytuj  
Macie screna nie wiem czy dobrze bo wstyd, ale to robire 1 raz wiec nie krzyczcie na mnie :) Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 10:48 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Macie screna nie wiem czy dobrze bo wstyd, ale to robire 1 raz wiec nie krzyczcie na mnie :)


Paput, ale ogólnie o co Ci chodzi w tych statystykach? o to, że tak critujesz, z takimi wynikami czy co? Ogólnie nie kumam tego, ze względu na wypas Gear na PTR, więc to jest oczywiste że takie hity sprzedajesz. Dlatego też, nie rozumiem ZNAKÓW ZAPYTANIA które piszą zajebiście doświadczeni PvE Rogale - czyt. Nindritt.

Wklej jeszcze Visual Postaci, żeby wszyscy mogli zobaczyć staty wszystkie.

Jarosos napisał(a):
To sa liczby z critline, taki mod do titana co zapamietuje najwieksze hity jakie zadales.


Crit Line to mod, który Ci liczy najwieksze Hity tak jak napisałeś a Titan nie ma nic z tym wspólnego - jest zalezny od CritLine jako głównego moda.


Ostatnio edytowano 26 lip 2006, 10:54 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 10:52 
Cytuj  
Zobacz co bylo tematem rozmowy wczesniej Sob a potem sie zapytaj mnie jeszcze raz, a statystyki mam takie same jak kazdy rogal na testach z wyjatkiem tego, ze mam 1100+ ap z talentow. Innego screna nie mam bo nie gonie po AV z palcem na print screen, po to tego moda sobie zainstalowalem zeby robil to za mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 10:53 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Zobacz co bylo tematem rozmowy wczesniej Sob a potem sie zapytaj mnie jeszcze raz, a statystyki mam takie same jak kazdy rogal na testach z wyjatkiem tego, ze mam 1100+ ap z talentow. Innego screna nie mam bo nie gonie po AV z palcem na print screen, poto tego moda sobie zainstalowalem.


Tak wiem, znam temat bo go czytam cały czas.

YY ale ja Ci nie karze biegać po AV i walić screeny tylko zrobić jednego, skromnego screenaz z Charackter Info jak już chcesz udowodnić swoje Hity.


Ostatnio edytowano 26 lip 2006, 10:55 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 10:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jarosos napisał(a):
Zobacz co bylo tematem rozmowy wczesniej Sob a potem sie zapytaj mnie jeszcze raz, a statystyki mam takie same jak kazdy rogal na testach z wyjatkiem tego, ze mam 1100+ ap z talentow. Innego screna nie mam bo nie gonie po AV z palcem na print screen, poto tego moda sobie zainstalowalem.


Tak wiem, znam temat bo go czytam cały czas.

To ci wytlumacze moze: pare osob sie zastanawialo jak bedzie critowac eviscerate po pathu wiec dalem im probke tego co zauwazylem na testach (regularnie criyuje po 2k+) to samo sie tyczy hemo, nastepnym razem czytaj uwazniej :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 10:58 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Zobacz co bylo tematem rozmowy wczesniej Sob a potem sie zapytaj mnie jeszcze raz, a statystyki mam takie same jak kazdy rogal na testach z wyjatkiem tego, ze mam 1100+ ap z talentow. Innego screna nie mam bo nie gonie po AV z palcem na print screen, po to tego moda sobie zainstalowalem zeby robil to za mnie.


w opcjach tego moda masz print screen on new record :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 11:05 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
To ci wytlumacze moze: pare osob sie zastanawialo jak bedzie critowac eviscerate po pathu wiec dalem im probke tego co zauwazylem na testach (regularnie criyuje po 2k+) to samo sie tyczy hemo, nastepnym razem czytaj uwazniej :)

Po pierwsze jak chcesz pokazac jak wyglada jakis skill po revampie to odpalasz recap i siedzisz kilka godzin w jednym miejscu z jednym rodzajem mobow zeby wynik byl miarodajny. Co do hemo za 1k to w normalnych warunkach to jest niemozliwe, cos z tym modem jest nie tak.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 12:09 
Cytuj  
JA MYŚLE RZE ON TYM UDEŻYU MAGA!!1111

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 14:37 
Cytuj  
z rurzdżki


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 15:17 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
z rurzdżki

rószczki - l2pisanie :D

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 15:20 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jarosos napisał(a):
To ci wytlumacze moze: pare osob sie zastanawialo jak bedzie critowac eviscerate po pathu wiec dalem im probke tego co zauwazylem na testach (regularnie criyuje po 2k+) to samo sie tyczy hemo, nastepnym razem czytaj uwazniej :)

Po pierwsze jak chcesz pokazac jak wyglada jakis skill po revampie to odpalasz recap i siedzisz kilka godzin w jednym miejscu z jednym rodzajem mobow zeby wynik byl miarodajny. Co do hemo za 1k to w normalnych warunkach to jest niemozliwe, cos z tym modem jest nie tak.


servo arm, 1k+ ap unbuffed + earthstrike i masz hemo crity po 1k+ bez najmniejszego problemu


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 15:22 
Cytuj  
Fajnie, tylko ze na ptrach dostajesz bloodfang i aqr. to prawie robi roznice, aight?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 15:23 
Cytuj  
ja tylko mowie ze na normalnych warunkach mozna, a to ze na ptr jest shit gear to inna sprawa


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 17:28 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Fajnie, tylko ze na ptrach dostajesz bloodfang i aqr. to prawie robi roznice, aight?



Evis nie zależy od base dmg droni więc czy dysponujesz aqr /cts /inne nie robi ci to różnicy.W 1.12 będzie się skalował się z ap ( wcześniej w topie są wyliczenia ), tier2 z ptr to standard dla średnio ubranego rogue.boost może ci dać tier2,5 z aq ... pożyjemy zobaczymy


_________________
Nindrit CT_profile

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 17:40 
Cytuj  
Uwelbiam ten elitist talk nazywajacy tier2 shit gearem :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 18:10 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Uwelbiam ten elitist talk nazywajacy tier2 shit gearem :]


ekhm ? tier2 to aż bwl więc w dobie NAX to raczej standard gear.


_________________
Nindrit CT_profile

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 18:22 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
Evis nie zależy od base dmg droni więc czy dysponujesz aqr /cts /inne nie robi ci to różnicy.W 1.12 będzie się skalował się z ap ( wcześniej w topie są wyliczenia ), tier2 z ptr to standard dla średnio ubranego rogue.boost może ci dać tier2,5 z aq ... pożyjemy zobaczymy

To bylo akurat apropo hemo robiacego wiecej dmg niz ss ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 23:17 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):

ekhm ? tier2 to aż bwl więc w dobie NAX to raczej standard gear.

LFG UBRS :roll:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 08:28 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Uwelbiam ten elitist talk nazywajacy tier2 shit gearem :]


Shit gear to faktycznie zbyt duzo powiedziane - tyle ze fakt ze cos jest T2 nie oznacza jeszcze ze jest super wypasionym sprzetem. Juz na poziomie BWL/AQ mozna wyciagnac lepszy sprzet z tzw random epikow. Tak przykladowo dla frost maga (swoim :P) - rekawiczki z Cthuna, ramiona z Razorgore'a, buty z trashy w BWL (ringo). Dodajmy to tego jeszcze Mishundare, bracery z Broodlorda/Ossiriana, pasek z Firemawa, spodnie z Ossiriana i nagle okazuje sie ze masz duzo lepszy sprzet niz full T2. A jedyna przewaga T2 to rozne resisty. Tyle ze jak chcesz miec glownie resisty to ubierasz sie w specjalizowany sprzet do tego.

Czyli najogolniej rzecz biorac w przypadku maga T2 to niezly sprzet dla leni, ktorzy nie maja ochoty polowac na oddzielne epiki :P

Przyznam jednak ze sety maja jedna, zdecydowana przewage. Wygladaja zajebiscie :D

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 08:35 
Cytuj  
I'm sorry Quraczek to nie jest flame ale porównywałes random dropy dla Maga a random dropy dla Rogue??


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.