mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:10 
Cytuj  
GW ma ok 2mln. Wiec wiesz. Zasadniczo struktura instancji ta sama. IMHO wg. mnie chciec to móc a im sie zwyczajnie niechce. Moze dlatego że nad warstwa sieciowa GW pracowali byli twórcy Battle.net a teraz blizzowi brakuje specjalistów od tego.. :lol: :lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
to idz i zrob jak myslisz ze to takie proste i porownywanie crpga do pelnokriwstego mmoga ..rofl , wracamy do etapu DDO?

ja sie troche wkurzylem bo chcialem zabic fabianka na bg , potem ze nie pogram ze starymi m8's z Burning blade/grim batol , ale z drugiej strony ciesze sie ze dostalismy jeden z najpotezniejszych serwow na swiecie ...magnethrion ma 14 gilldi co maja aq40 na farm ...wreszcie nasz wsg fixed bedzie mial kogos rownego sobie ale reszta serwow to trash

....czy wspominalem ze jestem zly bo nie pkne fabianka?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:28 
Cytuj  
Wypraszam sobie DDO to bardzo fajna gierka ktora bije WoW pod kazdym wzgledem jak dla mnie :P

Ty nie rozumisz. Gdzie w instanajch pelno wartosciowe MMP. To taka arena ktora jest notabene i tak zapuszczona na osobnym serwerze. Ja co copawda mega-hiper programista nie jestem ale bosh im sie za to placi. Naprawde jakby chcieli to byliby w stanie napisac takie cos. Zajelo by to wiecej czasu ale daloby rade.


Tylo wiesz , programista jak nie jest leniowy to albo ma deadlieny na karku alebo go wydawca straszy zwoleniem i nie moze zrobic tak jakby chcial. IMHO To jest techniczine wykonalne, z gadanie ze nie jest to brednie marketingowcow... Ktorym zalezy na czasie..

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:30 
Cytuj  
ee... mam pomysl... whine mode off, poki a) pomysl zostal sprawdzony, i wyszlo w praniu ze byl zje*any ;; b) whiny na temat BC off poki BC nie wyjdzie, w BC nie zagracie i nie sprawdzicie jak te zmiany wplynely na gre

jesli narawde wam sie podoba takie whinowanie, whinujcie swojej matce, babce, psu, kotu, koreanczykom I ROLL NA LINEAGE >.<

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:33 
Cytuj  
Cytuj:
jesli narawde wam sie podoba takie whinowanie, whinujcie swojej matce, babce, psu, kotu, koreanczykom I ROLL NA LINEAGE >.<

Rollowalem na DDO. Wiec dla mnie juz za pozno :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:41 
Cytuj  
To może jeszcze idz sobie na jakies forum swojej wspaniałej gry a nie piszczysz tutaj na każdym kroku ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:51 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
jesli narawde wam sie podoba takie whinowanie, whinujcie swojej matce, babce, psu, kotu, koreanczykom I ROLL NA LINEAGE >.<


Rollowałem na L2 - wróciłem do WoW

Whinowałem : matce,babce,psu,kotu i chińczykom nie koreańczykom , nie pomogło .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
jesli narawde wam sie podoba takie whinowanie, whinujcie swojej matce, babce, psu, kotu, koreanczykom I ROLL NA LINEAGE >.<

Rollowalem na DDO. Wiec dla mnie juz za pozno :P



O ile sobie przypominam ostatnio podawałeś się za experta do WoW , więc /shoo


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tylo wiesz , programista jak nie jest leniowy to albo ma deadlieny na karku alebo go wydawca straszy zwoleniem i nie moze zrobic tak jakby chcial. IMHO To jest techniczine wykonalne, z gadanie ze nie jest to brednie marketingowcow... Ktorym zalezy na czasie..


jasne ze jest to wykonalne tylko za tym ida koszta, polaczenie "super rura" 2 serverowni w jednym budynku to spory wydatek dla sporej firmy a polaczenie paryza z frankfurtem jest poprostu nieoplacalne.

a GW dziala inaczej, afaik GW sklada sie z miasta i instancji, a wow skalda sie ze swiata i instancji taka subtelna roznica.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:23 
Cytuj  
Steamwheedle Cartel znalazl sie w grupie 7. Jesteśmy całkiem zadowoleni. Serwery mają mniej więcej podobny staż. Wszyscy czekamy na tych wszystkich OMGWTFPWNerów z serwerów PVP :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Ty nie rozumisz. Gdzie w instanajch pelno wartosciowe MMP. To taka arena ktora jest notabene i tak zapuszczona na osobnym serwerze. Ja co copawda mega-hiper programista nie jestem ale bosh im sie za to placi. Naprawde jakby chcieli to byliby w stanie napisac takie cos. Zajelo by to wiecej czasu ale daloby rade.



Zadna linia kodu nie przyspieszy 200ms na linii europa-usa przez atlantyk.

Prad, mimo ze leci z predkoscia swiatla, albo swiatlo ktore leci z ta sama predkoscia jednak bierze troche czasu zeby dostac sie z miejsca na miejsce, nie mowiac o tym ze sygnal musi byc obrobiony i odeslany.

Pewnie dalo by sie to jakos zrobic, ale x-realm bg to tylko srodek dorazny, a nie rozwiazanie. Imo w obecnej postaci jest wystarczajacy.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wypraszam sobie DDO to bardzo fajna gierka ktora bije WoW pod kazdym wzgledem jak dla mnie :P

Ty nie rozumisz. Gdzie w instanajch pelno wartosciowe MMP. To taka arena ktora jest notabene i tak zapuszczona na osobnym serwerze. Ja co copawda mega-hiper programista nie jestem ale bosh im sie za to placi. Naprawde jakby chcieli to byliby w stanie napisac takie cos. Zajelo by to wiecej czasu ale daloby rade.


Tylo wiesz , programista jak nie jest leniowy to albo ma deadlieny na karku alebo go wydawca straszy zwoleniem i nie moze zrobic tak jakby chcial. IMHO To jest techniczine wykonalne, z gadanie ze nie jest to brednie marketingowcow... Ktorym zalezy na czasie..


Tow alsnie chodzi o sprawy techniczne matolku bo polaczyli serwery ktore sa fizycznie blisko siebie(zapewne jeden data center)
Wogole to twoj post jest tak bzdurny ze rece opadaja z jednej strony piszesz ze nie jestes programista a z drugiej wypowaidasz sie jakby wiedzial lepiej jak to zrobic. do tego wyjezdzasz z gw ktore nawet nie jest mmorgpgiem i gdzie nie dali rady zrobic stalego swiata tylko wszystko instancje.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 15:50 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Sentry napisał(a):
jesli narawde wam sie podoba takie whinowanie, whinujcie swojej matce, babce, psu, kotu, koreanczykom I ROLL NA LINEAGE >.<


Rollowałem na L2 - wróciłem do WoW

Whinowałem : matce,babce,psu,kotu i chińczykom nie koreańczykom , nie pomogło .



nie pomoglo bo whinowales chinolom a nie koreanczykom ;)

swoja droga, L2 gralem, nie podobalo mi sie, w wowa gram od pol roku, nie osiagnalem nic poza kilkoma 40~ i nadal sie swietnie bawie, a wasze whiny nie maja zadnego glebszego sensu, nie wnosza nic sensownego, i dlatego wlasnie CMy maja w dupie nasze opinie ;x

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 17:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
iniside napisał(a):
Tworcy Guild Wars potrafili sobie poradzic z tym ze czesc serwerow stoi w USA czesc w Europie, czesc w Korei, czesc w Japoni. I jakos kurna dziala. Dlaczego Blizzard nie potrafi !? JA sie pytam dlaczego !!!!!????


bo maja 5+M klientow, a GW ma kilka(a moze nascie albo dziesiat) mniej?


Gildwars sprzedal 2M kopi czyli naraz jest jakies 400 tys- 500 tys graczy. A w WoW-ie powiedzmy sobie szerze ponad 1,5 M na raz jak nie wiecej. Pozatym GW nie ma czegos takeigo jak trzymanie graczy na plaszczznie calej mapy i lokalizowanie ich itd. Poprostu idzie grupa i tyle, nikogo po drodze nie spotka. Teraz to sie zmienilo i zaczely sie lekkie lagi :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 18:48 
Cytuj  
i dlatego wow jakiby nie byl to bedzie lepszy ;)

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:21 
Cytuj  
giev xserv bgs


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:58 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
iniside napisał(a):
Cytuj:
jesli narawde wam sie podoba takie whinowanie, whinujcie swojej matce, babce, psu, kotu, koreanczykom I ROLL NA LINEAGE >.<

Rollowalem na DDO. Wiec dla mnie juz za pozno :P



O ile sobie przypominam ostatnio podawałeś się za experta do WoW , więc /shoo


Zacytuj mi gdzie sie podawał za eksperta. :> Wypraszam sobie. nie poadaje sie za eksparta w czyms w co gram tylko 7 miesiecy.

BTW. Ja stwierdzilem ze to jest technicznie wykonalne i ze daloby sie tak zrobic lol. Nigdzie napisalem ze to bedzie latwie, szybkie i przyjemne. Chodzi o sam fakt ze to jest do zrobienia, tylko ze zajeloby sporo wiecej czasu i wymagala by trochu inwestycji w sprzet..

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 07:41 
Cytuj  
@up nie chce mi sie szukać , leniwy jestem.



I tak Blizz dba bardziej o użytkowników niż np Ncsoft ale zobaczyłem to dopiero po pograniu trochę w L2.

Gief xrealms bgs , przynajmniej skończą się czasy gdzie przez 3/4 czasu spotykało się premady.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:10 
Cytuj  
takie pytanko kto jest w grupie 8 postronie allianckiej chcialbym wiedziec kogo bede mial przyjemnosc bic... lub byc bittym:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:47 
Cytuj  
Cytuj:
I tak Blizz dba bardziej o użytkowników niż np Ncsoft ale zobaczyłem to dopiero po pograniu trochę w L2.

Ale znowu dba gorzej niz ArenaNET. Co prawda paru obietnic jak bylo widac tak dalej ich nie ma, ale ogolnie sami sie pytaja userow co chca zobaczyc, spotkania z uzytkownikami i jak maja problem ze im servery padaja to mowia wprost ze zajma sie i po swojeje stronie i swoim providerem ( tak robia) :D.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.