mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 14:23 
Cytuj  
Wiem, że było itd. ale idealnie pasuje

http://forums.gameon.co.uk/attachment.p ... 9293&stc=1

ale się nudzę w robocie, zaraz wybuchne chyba.........

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 14:29 
Cytuj  
@up lol ta idealnie


grr tez sie nudze juz nawet na youtube.com nie ma co ogladac :S


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:07 
Cytuj  
idz do lazienki, 150 ruchow i zmiana reki, wink wink if you know what i mean


za niski poziom intelektualny zartu osobiscie nie odpowiadam(dla ciekawskich dodam ze jako rogue mam 25~ inta :wink: )

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 20:40 
Cytuj  
Moze zmienic nazwe tematu na "Wyszydzanie paladynow i wszystkich nimi grajacych" bo widze ze caly ten temat prawie wylacznie wokol tego oscyluje >_<

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 21:06 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Moze zmienic nazwe tematu na "Wyszydzanie paladynow i wszystkich nimi grajacych" bo widze ze caly ten temat prawie wylacznie wokol tego oscyluje >_<


Prawda BOLI :lol:


Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 21:21 
Cytuj  
tak dokladnie, pala suxxx alot szczegolnie na bg

<3 owning em

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 22:29 
Cytuj  
mialem pala full tier2 i msuze przestrzec niedoswiadczonych graczy.. nie rollujcie go nigdy!! juz gra w bierki jest bardziej emocjonujaca niz granie palem...
cale szczescie ze sie z nim rozstalem :) ulga na sercu

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 03:21 
Cytuj  
Rekshak napisał(a):
tak dokladnie, pala suxxx alot szczegolnie na bg

<3 owning em


Suxx? Jesli lazi solo to moze tak, ale kto na BG sam chodzi? Paladyn jako healer na BG > all. Dobry warrior albo hunter + palek to niesamowite polaczenie. Naprawde trudno zniszczyc taka pare :)

A w duelkach to rogue i warrior maja niewielkie szanse z paladynem. (oczywiscie zakladamy, ze maja podobny sprzet i skill). Wlasciwie jedyna klasa z ktora paladyn zupelnie nie ma szans to priest. Tutaj sprzet nie ma wielkiego znaczenia ;) Paladyn lezy juz po chwili :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 04:27 
Cytuj  
Rekshak napisał(a):
tak dokladnie, pala suxxx alot szczegolnie na bg

Widac, ze bardzo "duzo" wiesz :P. Trudno sobie wyobrazic lepszego supportera na bg niz paladyn (zwłaszcza na wsg).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:34 
Cytuj  
Ja lubie paladynów jak widzę kolesi w lightforgu + ten polearm z av + rank6-9. I love this view :o

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
koornik napisał(a):
Moze zmienic nazwe tematu na "Wyszydzanie paladynow i wszystkich nimi grajacych" bo widze ze caly ten temat prawie wylacznie wokol tego oscyluje >_<


Prawda BOLI :lol:


Nawet nie wiesz jak mnie boli ze duza czesc rodakow to bezmozgi debile ktorzy powtarzaja teskty typu "paladnyni to pojeby" chociaz oczywiscie oni graja horda i z zadnym nie gadali

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:51 
Cytuj  
Ja właśnie leveluję palka na innym serwie coby zrobić fajną laseczkę w hordzie w dodatku i potrafić grać. Mam więc question: na początku retribution dla szybszego levelowania czy od razu holy i grać jako support? Bo rozumiem że w end game, to robię holy i generalnie leczę, rzucam blessy itp.

Proszę o korektę jakbym się mylił.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:51 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
koornik napisał(a):
Moze zmienic nazwe tematu na "Wyszydzanie paladynow i wszystkich nimi grajacych" bo widze ze caly ten temat prawie wylacznie wokol tego oscyluje >_<


Prawda BOLI :lol:


Nawet nie wiesz jak mnie boli ze duza czesc rodakow to bezmozgi debile ktorzy powtarzaja teskty typu "paladnyni to pojeby" chociaz oczywiscie oni graja horda i z zadnym nie gadali


Zgadzam się z Tobą. Generalnie ludzie nieraz w ogóle za dużo mówią niepotrzebnych słów. Paladyn to zjebana klasa, ale człowiek nia grający nie ma nic do tego.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
czytalem ze zrobili badania na grupie 200 gejow
kazdy mial wybrac klasa jaka by gral, i okazuje sie ze najwiecej wybralo paladyn/holy knight typ postaci :)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
czytalem ze zrobili badania na grupie 200 gejow
kazdy mial wybrac klasa jaka by gral, i okazuje sie ze najwiecej wybralo paladyn/holy knight typ postaci :)


Jeeeez dobrze że gram rogue przynajmniej nie jestem gejem :lol:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Ja właśnie leveluję palka na innym serwie coby zrobić fajną laseczkę w hordzie w dodatku i potrafić grać. Mam więc question: na początku retribution dla szybszego levelowania czy od razu holy i grać jako support? Bo rozumiem że w end game, to robię holy i generalnie leczę, rzucam blessy itp.

Proszę o korektę jakbym się mylił.


Polecam isc w retri, przynajmniej do Seal of Command. A pozniej juz mozesz ladowac punkty w holy. Na niskich levelach nie bedziesz az tak duzo w party lazic, a solo bez SoCa to meczarnia :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
od razu holy i grać jako support

A ilu widziales priestow ktorzy levelowali z holy talentami?

EDIt. dobra edytuje bo to wyzej to bylo troche w irytacji pisane.
Supporterem jestes na batlegroundsach i tylko tam ale pvp to nie pve gdzie wszystko jest przewidywalne nie zawsze bedziesz mial czy sobie ionne klasy zeby je supportowac dlatego jesli myslsiz o pvp rob swoje klase tak zebys byl jak najlepszy bez innych w okolicy to jest poprostu lepsze rozwiazanie nie mowiac o tym ze pala wlasciwie nie ma talentow zeby zwiekszyc jego support.
w pve jestes healerem no i tutaj juz idziesz w holy i improved blessing of might i wisdom no i bok jesli chcesz


Ostatnio edytowano 4 sie 2006, 15:43 przez koornik, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:33 
Cytuj  
Wielu.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 17:22 
Cytuj  
koornik napisał(a):
nie mowiac o tym ze pala wlasciwie nie ma talentow zeby zwiekszyc jego support.


Support pala na PvP powinien sie zrobic na Prot/Holy. Duzo defa, armora, imp dev i conce aura, redoubt i reckoning.

W mojej grupie wyglada to zazwyczaj tak, ze dostaje warriora i huntera. Warrior robi dps, hunter dps i cc, ja caly czas laze z 1h + shield i lecze ich, czasem cc w postaci HoJa. W razie potrzeby rzucam BoP/BoF. Gdy zaggruje na siebie przeciwnikow (tak PvP ma podobne schematy co PvE ;-) ) zmieniam z devo aura na conce i lecze dalej. Od czasu do czasu leczenie na siebie. W krytycznej sytuacji bubble. A jak zbiore na sobie 5 critow i nie ma potrzeby leczyc to zmieniam szybko na 2h i reckoning bomb. jesli to jest AB i ktos sie zblizy do flago to szybkie AoE i lecze dalej.

Wydaje mi sie, ze nie ma lepszego healera na BG niz paladyn. Trzeba tylko znac swoje miejsce, wiedziec co nalezy robic i starac sie to robic na 105%

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 17:28 
Cytuj  
/signed


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.