mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:38 
Cytuj  
A po czym Pan wnosi ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:44 
Cytuj  
obawiam sie ze byle premade moze miec problem jako ze jednak ci goscie nie maja blue gearu a premade w blue by sie skladal jak szmata


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 30
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:59 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Jak wyglada sytuacja na Ve'nilash? Bo dostalismy ich do grupy i chyba sa najmocniejszym serwerem w grupie 8


S4ndM4n napisał(a):
Ve'nilash to nowy serv ma z 3miesiace czy cos ale juz chyba zabijaja cthuna i kilka bossow z naxxa


Dokladnie dwie guildie leja c'thuna - Windwalkers i Incorporated(obie alli side). Po za tym po stronie alli nie ma dobrych premadow, po stronie hordy jest jeden- MYEYZcostamcostamcostam(ownuja WSG). Natomiast randomy alli>randomy hordy(glownie ze wzgledu na lepszy gear tych pierwszych).
I nadal mozna zobaczyc paradoksy w stylu - koles z Ashkandi i jakies smieci z valora. Jest juz tez od okolo 2 tygodni jeden Dark Edge of Insanity, jeden Sulfuras(drugi niedlugo, w poniedzialek kumplowi z guidli wypadlo oko przy naszym pierwszym killu Ragga:) ).

Ale troche sie rozpisalem nie na temat. Co do xbg's to myslalem ze wszystkie servery beda w jednej "puli". Lecz takie rozwiazanie tez wydaje mi sie lepsze niz to co bylo dotychczas.

Btw moglby ktos wklic w jakiej grupie jest Veik'Nilash? Bo jestem w pracy i nie dzialaja mi tu fora blizza. Z gory dzieki.


_________________
Nadillidar@Stormscale EU

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:10 
Cytuj  
Aeus napisał(a):
Aerie Peak
Boulderfist
Eonar
Frostmane
Grim Batol
Jaedenar
Kazzak
Kilrogg
Outland
Ravenholdt
Stonemaul
Tarren Mill
Vek'nilash
Wildhammer


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
w poniedzialek kumplowi z guidli wypadlo oko przy naszym pierwszym killu Ragga:)

Nie wiem z czego się tu cieszyć. Był u lekarza? Zastanawialiście się nad zmniejszeniem częstotliwości raidów?

Sorki za oftop ale nie mogłem się powstrzymać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:22 
Cytuj  
Koori napisał(a):
Cytuj:
w poniedzialek kumplowi z guidli wypadlo oko przy naszym pierwszym killu Ragga:)

Nie wiem z czego się tu cieszyć. Był u lekarza? Zastanawialiście się nad zmniejszeniem częstotliwości raidów?

Sorki za oftop ale nie mogłem się powstrzymać.


Musisz nad sobą pracować, skoro nie możesz się powstrzymać. To poważny problem egzystencjalny, ale jakiś lekarz na pewno będzie mógł Ci pomóc.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:24 
Cytuj  
Koori napisał(a):
Cytuj:
w poniedzialek kumplowi z guidli wypadlo oko przy naszym pierwszym killu Ragga:)

Nie wiem z czego się tu cieszyć. Był u lekarza? Zastanawialiście się nad zmniejszeniem częstotliwości raidów?

Sorki za oftop ale nie mogłem się powstrzymać.


Przecierz on mowil o eye of sulfuras a nie real one ;/ No chyba ze to ja nie skumalem tej niezbyt wysokich lotow ironi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:37 
Cytuj  
W końcu będę miał "zaszczyt" być wdeptanym w ziemię BG przez kogoś z tego forum grającego na jednym z serwów z mojej grupy :lol: :
Battlegroup 4
Quel'Thalas Normal
Nordrassil Normal
Magtheridon PvP
Laughing Skull PvP
Balnazzar PvP
Hellscream Normal
Genjuros PvP

BTW:
Cytuj:
Magtheridon is seriously the most retarded pvp server in europe, alliance ques there is like 500000 hours for any bg. Sure once in a bluemoon so might you find some pve-wanking-guild like nihilum in a bg and get pretty raped. But who cares as the average mag player is a retard playing there because of the other "great" guilds
Tekst pochodzi z forum mojego serwa (QT - "trash" server jak to określił gdzieś wcześniej Alda :D ).
źródło


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 14:48 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
Koori napisał(a):
Cytuj:
w poniedzialek kumplowi z guidli wypadlo oko przy naszym pierwszym killu Ragga:)

Nie wiem z czego się tu cieszyć. Był u lekarza? Zastanawialiście się nad zmniejszeniem częstotliwości raidów?

Sorki za oftop ale nie mogłem się powstrzymać.


Przecierz on mowil o eye of sulfuras a nie real one ;/ No chyba ze to ja nie skumalem tej niezbyt wysokich lotow ironi.


Tak, chodzilo o Eye of Sulfuras... :-?


_________________
Nadillidar@Stormscale EU

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:18 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
Panowie przecierz ten niby 'team' byl by zmiazdzony przez pierwszy lepszy prawdziwy premade..8min game :)

@down2 Dlatego napisalem 'prawdziwy' premade,zreszta gotow byl bym isc o maly zaklad ze zbalansowany blue geared premade by ich pchnal ;)



Blue geared premade by dostał wpierol tak , ze WSG by im sie śniło po nocach :lol:


Sry ale mag/lock z 200 spell dmg by tu za bardzo nie poszalał ... podobnie jak blue FC czy blue hunter próbujący coś ustrzelić ukiem z scholo :>


_________________
Nindrit CT_profile


Ostatnio edytowano 4 sie 2006, 15:25 przez Nindritt, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

yyy 10k warstw? ciekawe na którym i jakim to kompie pociągnie :D



http://www.bertmonroy.com/fineart/text/ ... _damen.htm

@Shadowclaw, najwyrazniej nie zajarzyles zartu, nvm :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:36 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
TaoTao napisał(a):
Panowie przecierz ten niby 'team' byl by zmiazdzony przez pierwszy lepszy prawdziwy premade..8min game :)

@down2 Dlatego napisalem 'prawdziwy' premade,zreszta gotow byl bym isc o maly zaklad ze zbalansowany blue geared premade by ich pchnal ;)



Blue geared premade by dostał wpierol tak , ze WSG by im sie śniło po nocach :lol:


Sry ale mag/lock z 200 spell dmg by tu za bardzo nie poszalał ... podobnie jak blue FC czy blue hunter próbujący coś ustrzelić ukiem z scholo :>



Lock z 200 spell dmg nadal moze cie critnac za 3k ;) A gear nie ma za duzo do fearowania/sheepowania a sporo teamow na tym opiera swoja taktyke, co ci z 4 warkow z legendary/r14 gear jak sa crowd controled.Nie twierdze ze blue geared by ich napewno pojechali ale sadze ze to by byla dluga gra :)

@down ok, nie chce kontynuowac oftopa wiec NVM


Ostatnio edytowano 4 sie 2006, 16:10 przez TaoTao, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:57 
Cytuj  
Więc Cię wyprowadze z błędu ... gear ma i to bardzo dużo
Graczy o podobnym skilu ( taktyka na bg + skill gracza) dzieli tylko gear.

Miałem przyjemność ścierać sie na BG w świetnym premade z Nihilium, HiGoat którzy mieli sprzęt o 2 klasy lepszy i nie było co z nas zbierać ... bez różnicy czy mieli pake pod melee czy grali mage + priest ka BOOM :>

Tak się składa , że praktycznie 100% ludzi , którymi grałem było w gildiach o bardzo zadowalającym progresie i szanse szybko się wyrównały ...


_________________
Nindrit CT_profile


Posty: 16
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:23 
Cytuj  
No to Aerie Peak bedzie ładnie dostawał w dupsko :/


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 21:26 
Cytuj  
epix > skill ;((


_________________
Allamaris - NE Hunter 60 - EU Grim Batol - R.I.P. <3

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 23:51 
Cytuj  
Cytuj:
Po za tym po stronie alli nie ma dobrych premadow, po stronie hordy jest jeden- MYEYZcostamcostamcostam(ownuja WSG). Natomiast randomy alli>randomy hordy(glownie ze wzgledu na lepszy gear tych pierwszych).


Tu bym sie kłucił, większośc top gildii na Vek'u w tym nasza, Pacifism może wystawić naprawde dobry skład i czasami gramy dla funu.

Cytuj:
jest juz tez od okolo 2 tygodni jeden Dark Edge of Insanity, jeden Sulfuras


DEoI są 2 .Sulfurasa praktycznie nie ma, koleś któremu gildia za naprawde ciężkie pięniądze go wycraftowała wydymał nas wystawiając postać na e-bayu dwa dni później , postać kupił jakis 13 letni szwedzik który słowa po angielsku nie umie. Wreszcie warka kupił jeden z priestów od nas w gildii i używa go do farmowania kasy, smutne ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 07:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tu bym sie kłucił, większośc top gildii na Vek'u w tym nasza, Pacifism może wystawić naprawde dobry skład i czasami gramy dla funu.
wystawic moga, jednak dla MYE to poprostu kilka minut dluzej zabawy. Dream nawet ze swoim uber pre siadal na srodku WSG jak ladowala sie ekipa MYE, a przyznasz chyba, ze nie mozna powiedziec, ze mial slaba i nie zgrana ekipe xD mozecie wystawic dobry, ubrany w epiki sklad, ktory rozniesie blue random ;-)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 09:28 
Cytuj  
Mylisz sie, nigdy nie dawaliśmyt pupy z oczkami mając full premade Pacifismu, zazwyczaj kończyło sie wynikiem 3-2 dla nas lub dla nich po zaciętej walce. Wygrywaliśmy z nimi nawet ekipką Instagib (taka głownie polska gildia w założeniu pvp, pozdrawiam jak ktoś z was to czyta ;) ). Widziałem wiele dobrych premadów grając np na BL-u ale Eyez sie do nich nie zalicza, są co najwyżej średni. Reszta "premadów" hordy dostawała do zera.

Dream ? Miał beznadziejna ekipę, byłem parę razy w jego premadzie i cała taktyka opierała sie na 2 zdaniach powiedzianych przed walką, zero venta, korekty w locie etc. Zresztą jak to farmer honoru gdy widział eyez a nie mógł uciec na AB to po prostu pisał żeby im dac wygrać szybko bo nie chciało mu sie rozgrywać 30 minutowej walki, a tyle to zazwyczaj trwa z eyez.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 10:19 
Cytuj  
Popatrz sie na moj profil Shandun i porownaj ze swoim :) A serwery maja podobny wiek, tylko ze progress na Jaedenar jest chyba jednym z najwolniejszych w ogole.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 10:24 
Cytuj  
Heh, fajnie spamuja kolesie z Jaedenaru na naszym forum jak to będą nas pve carebearów niszyc na BG. Hehe typowe leczenie kompleksów "PvE gildie nie mają pojęcia o PvP" ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.