mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 23:10 
Cytuj  
Udalo nam sie w 32 osoby :P Thx za rady, wlasnie tak robilismy.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 06:51 
Cytuj  
1)Słyszałem o czymś takim jak przedmioty za honor. Czy to są te przedmioty:
http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/pvpminisite/en/index.htm
(te w rewards, bezpośredni link niedziała) ??
Jeśli tak to, jaki rank trzeba mieć, żeby móc je kupić? Gdzie i za ile można je kupić?

2) Zrobiłem właśnie 60 lvl pierwszy raz. Ktoś może mi napisać kolejność instancji, do jakich się chodzi? Od najprostszych do tych najtrudniejszych?


_________________
:*

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 08:09 
Cytuj  
1 niebieskie przedmioty za honor sa od 6 tej rangi do 11 od 11 do 14 zaczynaja sie epickie przedmioty na 13 randze jest caly epicki set na 14 epickie bronie cen nie pamietam acha zeby dobic 14 rank trzeba zucic prace dziewczyne szkołe wstawic nocnik pod kompa i miec duuuuzo kawy albo bialego proszku :P
2 hmm troche tak ciezko by to wypisac bo wszystko zalezy od ludzi ;P najpierw zbierz troche random blues/tier 0 ktory dropuje w Scholomance/Stratcholm/UBRS pozniej znajdz gildie i sie zaczynaja raidy kolejnasc instacow to imo zg (insatce na 20 osob bardzo dobre itemy jesli nie macie mc na farm status dobre jesli farmicie mc niekore lepsze od tier 1 ) aq 20 (kolejny 20 osobowy instace troche trudniejszy od zg tez z fajnymi dropami) mc ( 40 osobowy instac dosc trudny dla poczatkujace gildi tam dropi tier 1 ) BWL ( 40 osobowy instac duzo trudniejszy od mc tam dropi tier 2) aq 40 ( 40 osobowy instance trudniejszy od BWl tam dropi tier 2.5 + DUZO randomowych itemow) Naxxamras ( 40 man instac z tier 3 najtrudniejszy bez farmienia przynajmniej 3/4 aq nie masz po co wchodzic ;) )
tier 0 - niebiseky set dla kazdej classy inny
tier 1 - wszy epicki set dla kazdej classy inny
tier 2 - 2 gi epicki set dla kazdej classy inny
tier 2.5 - 3 ci epicki set
tier 3 4 ty ostatni epicki set

MC - Molten Core instac w ktorym rzadza elementale ich "krolem" jest ragnaros ktory chce zapanowac nad swiatem
ZG - Zul Gurub insac trolli ktore czcza swoim złych bogow i walcza z dobrymi trolami
AQ 20/40 - instac pełen owadow ktore chca rzadzic swiatem
BWL - Black Wing Lair - Instace w ktorym ostatnim bossem jest nefarian bawi sie on z DNA smokow przez co powstaja nowe "Mutanty" :P
Naxxamaras ( poprawic jak walnelem literowke w naziwe) instace umarlakow ktorymi przewodzi Kel Thuzad ktory chce przejac kontrole nad swiatem (poprawic jak pomylilem ktory boss chce przejac kontrole nad czym xD)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 09:22 
Cytuj  
oski napisał(a):
(poprawic jak pomylilem ktory boss chce przejac kontrole nad czym xD)

=]]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 12:17 
Cytuj  
rotfl, jak sie tak nad tym zastanowic, to wszyscy chca przejac kontrole na swiatem :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 07:41 
Cytuj  
To Pinki jest i Mozg :p......

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:13 
Cytuj  
jakie itemy/enchanty zwiekszaja szybkosc mounta? wiem o mithril spursach, riding skill na glovesy i carrot on stick...
czy jest cos jeszcze?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:17 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
jakie itemy/enchanty zwiekszaja szybkosc mounta? wiem o mithril spursach, riding skill na glovesy i carrot on stick...
czy jest cos jeszcze?


niet


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:19 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Venomo napisał(a):
jakie itemy/enchanty zwiekszaja szybkosc mounta? wiem o mithril spursach, riding skill na glovesy i carrot on stick...
czy jest cos jeszcze?


niet

k dzieki

/cry


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:28 
Cytuj  
Nie za bardzo wiedziałem gdzie zapytać, więc pytam tu. Szukam już ponad 15 minut i nie mogę znaleźć stronki która Tworzyła loga "World of {tekst}"... Będę wdzięczny za pomoc. :)


Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:58 
Cytuj  
http://worldof.leufven.se/
Mam nadzieję, że to o to chodziło ;o

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 18:30 
Cytuj  
RagnaRock napisał(a):
http://worldof.leufven.se/
Mam nadzieję, że to o to chodziło ;o

Dzięki! :) Jestem bardzo wdzięczny.


Posty: 1
Dołączył(a): 9.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 20:47 
Cytuj  
witam..jestem nowu na tym forum jak i w grze
Sama gre zakupiłem dzisiaj....teraz czekam na dostawe (mam nadzieje szybka ;p)
i mam takie pytanie:
chciałbym was zapytać, który server jest najnowszy lub najlepszy dla newbie....nie chciałbym grac na serverach, ktore istnieja juz od poczatku gry.....jednak wolalbym zeby na tym serverku bylo takze kilkunastu polakow bo samemu grac mi sie nie chce:)


ofc szukam servera RP-PVP

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 21:07 
Cytuj  
Wybor masz bardzo ograniczony, sprobuj ravenholdt, imo.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:07 
Cytuj  
tak z ciekawości :
da się utworzyć konto na kodzie z prepaida ?
albo czy da się usunąć konto a potem założyć nowe na ten sam kod z instrukcji(oczywiscie bez 30dni za free) ?


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:10 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
tak z ciekawości :
da się utworzyć konto na kodzie z prepaida ?
albo czy da się usunąć konto a potem założyć nowe na ten sam kod z instrukcji(oczywiscie bez 30dni za free) ?


Da sie utworzyć z triala , albo możesz usunąć konto i utworzyć nowe pełne.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:18 
Cytuj  
jak można usunąć konto ? rozumiem,że konto mogę wtedy stworzyć na cdkeyu z intrukcji który był wcześniej użyty ?


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
Nie mozna usunac konta. Konto raz zalozone jest nietykalne, lacznie z trialowymi, a raz wykorzystany klucz nie jest juz do uzycia (lacznie z trialowym). Chyba, ze kiedys Blizzard to zmieni. Poki co, nawet zabanowanych kont sie nie usuwa.

X.

PS. Nie, konta nie da sie zalozyc prepaidem, nie da sie tez prepaidem zmienic trialowego na pelne. Do tego musi byc tylko i wylacznie retail key.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 10 sie 2006, 14:57 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:56 
Cytuj  
Racja , iałem na mysli że możesz utworzyć drugie konto z pełnego klucza, przepraszam......za dużo pracy mam dzis :S


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:55 
Cytuj  
One thing, zainstalowałem WoWa na takiej konfiguracji:

Windows XP SP1
Pentium III 1 GHz
256 MB SDRAM
64 MB GF2 Ultra

I pare rzeczy moge powiedziec:

- Da sie calkiem komfortowo grac (przynajmniej do tego momentu, mam 19 lvl nelf druid ;))
- Bylem w wiekszosci miast np Ironforge, wcale tak mocno nie przycinalo

Ogolnie rzecz biorac, da sie grac w WoWa na very crappy computers, nie wiem jak to sie ma potem do instance dungeonow itd, ale do tego czasu dokupie RAM ;)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.