mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:10 
 
Wystarczy open pvp i mozliwosc odebrania tego, co nasze ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:10 
 
Cytuj:
no i wirtualnym spoleczenstwie tez sa sankcje zapewne koles ma juz zamkniete drzwi do kazdej rajd gildii


Ale dzięki blizzowi zmieni serwer i może grać z powodzeniem na innym :D


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:11 
 
koornik napisał(a):
Nie zrozumiales mnie, zdarza sie
ogolnie cale to gadanie "twoja wina nie musiles mu dawac matsow" przypomina mi ostatnia mode na ircu mojego servera
"F***ing XXX ganked me"
"Its PvP server live with it"


haahahha no taka prawda :)

whiteman napisał(a):
Ale dzięki blizzowi zmieni serwer i może grać z powodzeniem na innym :D


hmm let me think.....


...zmiana serva kosztuje 20 ojro , 500g kosztuje (szczegolnie na starych servach) ~19 ojro, czyli zeby sie kolesiowi oplacilo musialby stuknac ludzi na ponad 500g. dodatkowo jako bonus straci friend liste i kolejny numer moze odwalic za pol roku. imho nie oplacalne.


a jak juz jestesmy przy temacie scamu to na moim servie chunczyki wymyslily nowy sposob zarabiania....

...pisza ze craftuja rzeczy z TBH, paru dalo sie nabrac na nightfalla i black amnesty ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:17 
 
"Kumpel odbil mi dziewczyne"
"Nie wzieliscie slubu nie obiecala ze z toba zostanie na zawsze. Cry some more noob"
...

Dla mnie kazdy ktory uwaza ze granie na serverze pvp to wystarczajacy powod zeby gankowac innych dla mnie jest przynajmniej 'oryginalny'
[quote]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:21 
 
koornik napisał(a):
"Kumpel odbil mi dziewczyne"
"Nie wzieliscie slubu nie obiecala ze z toba zostanie na zawsze. Cry some more noob"


lol co ty wirtualny gold porownujesz do relacji miedzy ludzkich?

Cytuj:
Dla mnie kazdy ktory uwaza ze granie na serverze pvp to wystarczajacy powod zeby gankowac innych dla mnie jest przynajmniej 'oryginalny'


hmm to ja jestem dla ciebie nawet bardziej niz orginalny, bo ja raz na jakis czas loguje sie swojego rogala ktory jest pod kar'gath (czy jak sie to miasto hordowe na barrens nazywa) i tluke horde i nie wybieram czy lv40 czy lv60 w t2, tluka kazdego fakt ze ci w t2 to czesciej mnie tluka niz ja ich ale co tam :) do if wracam raz na 2-3 miechy uzupelnic powder,fadeleaf i poisony.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:29 
 
Cytuj:
...zmiana serva kosztuje 20 ojro , 500g kosztuje (szczegolnie na starych servach) ~19 ojro, czyli zeby sie kolesiowi oplacilo musialby stuknac ludzi na ponad 500g. dodatkowo jako bonus straci friend liste i kolejny numer moze odwalic za pol roku. imho nie oplacalne.


Widzisz Fabię, nie o to mi chodziło. Chodzi o fakt, że ziom może się przenieść na inny serwer i na luzie zacząć od zera. Może pójdzie fama, że oszust, ale pewności nie ma.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:34 
 
whiteman napisał(a):
Cytuj:
...zmiana serva kosztuje 20 ojro , 500g kosztuje (szczegolnie na starych servach) ~19 ojro, czyli zeby sie kolesiowi oplacilo musialby stuknac ludzi na ponad 500g. dodatkowo jako bonus straci friend liste i kolejny numer moze odwalic za pol roku. imho nie oplacalne.


Widzisz Fabię, nie o to mi chodziło. Chodzi o fakt, że ziom może się przenieść na inny serwer i na luzie zacząć od zera. Może pójdzie fama, że oszust, ale pewności nie ma.

to se imie zmieni. :-)
pozatym, migracja troch ożywiła rynek kont :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:54 
 
nie ma jak pookradac kogo sie a potem sprzedac gold i konto...


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 15:00 
 
koornik napisał(a):
"F***ing XXX ganked me"
"Its PvP server live with it"


No i co w tym nienormalnego? Nie chciales byc gankowany trzeba bylo isc na serwer RP albo Normal.

Już ładnych pare lat bawię się w gry online. Jeszcze nigdy nikt mnie nie okradł. Ja również nikogo nie okradłem. Więc chyba jakoś się da. Blizzard nie jest od tego żeby prowadzić graczy za rączkę. Oni dostarczają narzędzia. To gracze decydują czy i jak z nich korzystać.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 15:03 
 
Koori napisał(a):
Już ładnych pare lat bawię się w gry online. Jeszcze nigdy nikt mnie nie okradł. Ja również nikogo nie okradłem. Więc chyba jakoś się da. Blizzard nie jest od tego żeby prowadzić graczy za rączkę. Oni dostarczają narzędzia. To gracze decydują czy i jak z nich korzystać.


hehe mnie kiedys dawno temu stunkeli na dziadka a pozniej 16killem (Taki bug diablo2) na cta i phantoma w diablo2

....ale to byl bol ;-) ale co tam gra sie dalej :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 15:06 
 
Cytuj:
"F***ing XXX ganked me"
"Its PvP server live with it"


...no i ktoś odpowiadający ma rację. Bez urazy, ale taka wypowiedź ma znacznie więcej sensu niż "dałem się oszukać. Wujek blizz nie chce mie pomóc, to będę grał na piracie"


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sie 2006, 15:07 przez dakota12, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 15:06 
 
lol jaki jelen :lol:

no offence

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 17:18 
 
Cytuj:
hmm to ja jestem dla ciebie nawet bardziej niz orginalny

to samo sobie tez pomyslalem

Gankowanie nie wazne jaki rodzaj servera jest i bedzie kurestwem roznica jest oczywiscie czy zaatakujesz 1 vs 1 goscia ktory stoi na pustej polance a co innego jak wipniesz party na summon bosie w silithus lub bedziesz gankowac low levele robiace questy i kazdy normaly gracz to powinien rozumiec

Co innego ustawiane pojedynkki lub grupowe walki

sam zgankowalem polowe servera dorabiajac gdy stoje w kolejce na bg nigdy nie z przyjemnosci i zawsze przepraszalem i kazdy zgankowany ma prawo byc wkurzony z tego powodu nigdy sie nie tlumaczylem debilnymi tekstami "its pvp server live with it". Chyba ze realm ma status PvK

gankowanie tak samo jak bycie oszukanym na trade kazdy madry i mu to nie stwarza problemu poki samemu nie poniesie strat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 17:52 
 
Blizz módłby zrobić coś na kształt cechów - rozpatrywałby skargi od oszukanych graczy i wykluczałby nieuczciwych crafterów z cechu. Potem każdy może sprawdzić czy delikwent jest "cechowy" czy nie, i czy opłaca mu się ryzyko dania 200g nieznanemu kolesiowi.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 17:54 
 
Biurokracja w WoW. Niezły pomysł, ale w życiu coś takiego prowadzi do korupcji i ogólnego zamieszania, więc w WoW nie byłoby inaczej.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 18:13 
 
koornik napisał(a):
Gankowanie nie wazne jaki rodzaj servera jest i bedzie kurestwem roznica jest oczywiscie czy zaatakujesz 1 vs 1 goscia ktory stoi na pustej polance a co innego jak wipniesz party na summon bosie w silithus lub bedziesz gankowac low levele robiace questy i kazdy normaly gracz to powinien rozumiec
Co innego ustawiane pojedynkki lub grupowe walki.


Widzę, że masz jakiś okropny stosunek do kurestwa. Co ty masz do tych miłych pań człowieku?
Jak czytam takie teksty jak twoje to żal mnie ogarnia. Każdy normalny gracz ci powie, że najfaniej się zabija gościa, który robi questy - na przykład eskortę, czy sumonowanie bosa w Silithus. Ty nie jesteś normalnym graczem, tylko zwykłym płaczkiem.


koornik napisał(a):
Sam zgankowalem polowe servera dorabiajac gdy stoje w kolejce na bg nigdy nie z przyjemnosci i zawsze przepraszalem i kazdy zgankowany ma prawo byc wkurzony z tego powodu nigdy sie nie tlumaczylem debilnymi tekstami "its pvp server live with it".


I do tego jesteś hipokrytą. Żal mi cię. Zacznij grać w jakieś wyścigi. Tam nie nikogo nie wkurzysz.


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:19 
 
hipokryta - obłudnik, człowiek fałszywy, dwulicowy; faryzeusz.
zanim uzyjesz jakiegos slowa sprawdz co ono oznacza
No i napewno znasz mnie na tyle zeby wiedziec czy jestem placzkiem

wracajac do tematu
Cechy to nie jest najleszy pomysl ale mogliby rozbudowac trade aby rzeczy typu enchanting czy dodawanie spurs do butow bylo pewniejsze

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:23 
 
koornik napisał(a):
Gankowanie nie wazne jaki rodzaj servera jest i bedzie kurestwem roznica jest oczywiscie czy zaatakujesz 1 vs 1 goscia ktory stoi na pustej polance a co innego jak wipniesz party na summon bosie w silithus lub bedziesz gankowac low levele robiace questy i kazdy normaly gracz to powinien rozumiec

war... war never change... :P

po to gram na pvp serwerze zeby miec mozliwosc dla przyjemnosci isc do SV/Blasted/Burning itd. i dolozyc cegielke do wojny miedzy przymierzem a horda... po za tym co by nie mowic obszary z q dla low lvl sa danej strony, wiec jesli do walki sie nie wlaczy moze spokojnie q robic dalej


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 21:38 
 
koornik napisał(a):
Gankowanie nie wazne jaki rodzaj servera jest i bedzie kurestwem roznica jest oczywiscie czy zaatakujesz 1 vs 1 goscia ktory stoi na pustej polance a co innego jak wipniesz party na summon bosie w silithus lub bedziesz gankowac low levele robiace questy i kazdy normaly gracz to powinien rozumiec

Co innego ustawiane pojedynkki lub grupowe walki

sam zgankowalem polowe servera dorabiajac gdy stoje w kolejce na bg nigdy nie z przyjemnosci i zawsze przepraszalem i kazdy zgankowany ma prawo byc wkurzony z tego powodu nigdy sie nie tlumaczylem debilnymi tekstami "its pvp server live with it". Chyba ze realm ma status PvK

Czy przyznajesz wiec, ze bijac range dopusciles sie czynow lubieznych to jest kurewstwa wobec graczy z przeciwnej frakcji?

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 22:59 
 
Tak

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.