mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:57 
Cytuj  
tru , kto zechce to kupi kto nie zechce to nie .
nie chcesz merca lub cie nie stac to jezdzisz dalej maluchem (ctraid)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nestor napisał(a):
AFAIK modow w wowie nie da sie zabezpieczyc w zaden sposob przed kopiowaniem.

Tak wiec ktos to kupi, wystawi, i po sprawie.
Gdyby dalo sie to zabezpieczyc to ctraid pewnie od dawna by wymagal oplat i zbijal na tym krocie.. ;]

Nie bylbym taki pewny - http://www.warcraftcheese.com/rdx5/The% ... bo&RDX.htm ;]
Venificus ma spore doswiadczenie w kodowaniu rzeczy. Poza tym stwierdzil, ze jesli pojawi sie duzo leaked wersji to po prostu przestanie pracowac nad tym modem.

Moze sobie miec. Mody w WOWie sa pisane w Lua i ida z kodem zrodlowym. Nawet po obfuskacji sa bardzo proste do zlamania. Po prostu nie ma fizycznej mozliwosci dobrego zabezpieczenia takiego add-onu. Pomysl z dosylaniem czesci kodu jest interesujacy, ale tez do obejscia (kwestia nakladu sil).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 15:03 
Cytuj  
Mozliwe, nie znam sie na zabezpieczeniach :) . Nawet jesli ktos go zlamie, to watpie czy zechce go rozpowszechnic na szersza skale i ryzykowac, ze mod zostanie cancellniety. Wiekszosc osob i tak za to zaplaci, bo cena w granicach 10$ to nie jest nic wielkiego, zwlaszcza dla ludzi z zachodu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 15:05 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Sciagnij sobie 5tke i potestuj - kazdy healer sie w predzej czy pozniej zakochuje w tym modzie :). Co do automatycznego leczenia to mysle, ze zaden dobry healer nie bedzie z tego korzystal (tak samo jak nie korzysta sie z modow automatycznie ranki heali).

No true, z poczatku wydawal mi sie strasznie syfny ten mod ;] Wywalilem go, dalem mu szanse jeszcze raz, sciagnalem rdx piateczke i go uzywam :)
Ale CT_RA nie wywalilem i na razie wywalac nie zamierzam bo pokazaju mi na kazdym barze buffy danego playera i timer po najechaniu na nie, wiec wiem czy musze juz buffowac czy mam jeszcze czas.

Cipas jak bedziesz mial rdx 6 to masz mi wyslac :|

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 16:49 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tru , kto zechce to kupi kto nie zechce to nie .
nie chcesz merca lub cie nie stac to jezdzisz dalej maluchem (ctraid)

Porównanie według mnie błędne ponieważ istnieją osoby co w ogóle nie lubią samochodów i się nimi nie poruszają (przykad - mój kolega co sobie ostatnio kupił rower, który ceną zabija na odległość :p ).
Tak jak istnieją osoby co nie lubią modów i ich poprostu nie używają (znam taki przypadek) i używać nie zamierzają.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 17:04 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Tak jak istnieją osoby co nie lubią modów i ich poprostu nie używają (znam taki przypadek) i używać nie zamierzają.

wtedy dobry GM pokazuje drzwi ;]
ogolnie ten typ co to pisze jest głupi jeżeli wierzy że ludzie beda kupywac. :>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 17:20 
Cytuj  
A dziala w tym RDX healowanie/shieldowanie/decursowanie przez pojedyncze klikniecia na ludzi? ;]
Nie doczytalem o tym nigdzie sie a watpie zeby sie nie gryzlo z CastParty/Click heal.

Imho wszystkie te mody dzielace i segregujace ludzi zeby ulatwic healowanie nie sa potrzebne. Przeglad przez 40 paskow z zyciami i jako takie pamietanie, gdzie ktory pasek stoi i co robi nie jest specjanie trudne.
Nawet z emergency monitora zrezygnowalem, bo i tak ktos tam zawsze overhealnie 2 pierwsze pozycje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 17:21 
Cytuj  
mihn napisał(a):
ogolnie ten typ co to pisze jest głupi jeżeli wierzy że ludzie beda kupywac. :>
To nie polskie realia misiu.
Cytuj:
A dziala w tym RDX healowanie/shieldowanie/decursowanie przez pojedyncze klikniecia na ludzi? ;]

Tak
Cytuj:
Imho wszystkie te mody dzielace i segregujace ludzi zeby ulatwic healowanie nie sa potrzebne. Przeglad przez 40 paskow z zyciami i jako takie pamietanie, gdzie ktory pasek stoi i co robi nie jest specjanie trudne.
Nawet z emergency monitora zrezygnowalem, bo i tak ktos tam zawsze overhealnie 2 pierwsze pozycje.

EM jest fajny na trash, nic poza tym.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 17:33 
Cytuj  
Jezeli ma jedyna wazna dlamnie funkcje i nie zamula jak CT + da sie lepiej ustawiac, to jestem za.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 18:33 
Cytuj  
Ja używam Ctry tylko, bez zadnych innych modów. Jakis wiekszych problemow moja gildia niema. Ostatnio nawet hunter nie zginął, gdy wcisnął distracting shot zamiast FD.
Co teraz będzie?: Itemz>mods>luck>skill


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 19:09 
Cytuj  
Ktos oprocz mnie ma tak, ze rozumie poszczegolne slowa z postu bargawa, ale sensu za c***a nie moze w nim znalezc? Wpisujcie miasta ktore popieraja ta teze~!


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 19:38 
Cytuj  
Burkina Faso nie rozumie bargawa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:18 
Cytuj  
Timbuktu @!!!!!


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:28 
Cytuj  
Taiwan!!1 ;]

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:29 
Cytuj  
cala ekipa dziennika cypisa

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:45 
Cytuj  
to latwo obejsc;]
jezeli na stan aktualny gildii to tworzy sie nowa z 10czlonkami i sie kupuje a reszta dochodzi potem ;]..
ctraid + troche matsow dla alchemikow i po co komu 6stka :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:46 
Cytuj  
Ktos oprocz mnie ma tak, ze rozumie poszczegolne slowa z postu ketrisha, ale sensu za c***a nie moze w nim znalezc? Wpisujcie miasta ktore popieraja ta teze~!


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:56 
Cytuj  
cypis
zamiast bulic jedziesz na ctra ale musisz miec zaufanych ludzi ktorzy cie nie okradna ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 20:59 
Cytuj  
co?
Bez trollowania tym razem, pisz tak zeby cie mozna bylo zrozumiec o_O


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 21:10 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jezeli ma jedyna wazna dlamnie funkcje i nie zamula jak CT + da sie lepiej ustawiac, to jestem za.

Ma :)

Emergency Monitor wogole ssie, za duzo miejsca zajmuje i tylko 5 osob or sth pokazuje :| I to jest totalny overheal.
cypis napisał(a):
Ktos oprocz mnie ma tak, ze rozumie poszczegolne slowa z postu bargawa/ketrisha, ale sensu za c***a nie moze w nim znalezc? Wpisujcie miasta ktore popieraja ta teze~!

Legionowo ~!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.