mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:55 
 
Zmaiana modelu postaci to ewidentna ingerenscja w pliki Blizza za co oczywiście można dostać bana ...

Inną sprawą jest to , że banowanie ludzi za podmiany modelu , który i tak jest tylko widoczny dla "podmieniającego " jest głupotą , ponieważ w żaden sposób nie wpływa na rozgrywke.


_________________
Nindrit CT_profile

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 15:27 
 
@ h34t - zgadza się, chciałem podmienić kiedyś model bo szło pierdolca dostać od castowania, ale poczytałem troszkę tego i owego i wycofałem się z tego.

Panowie, wybieracie postać [rase] do grania. W momencie kiedy ingerujecie w pliki i podmieniacie tekstury ingerujecie w to, że zmieniacie swoją rasę. Nie ważne jest to, że tylko Wy to widzicie, ważne jest to, że teoretycznie gracie kimś innym bez zgody blizzarda. I tu jest pies pogrzebany.

Dlatego IMO temat strasznie śmierdzi, chociaż jest interesujący...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 16:30 
 
Fabianek napisał(a):

rozumiem ze pracujesz w blizzardzie ze wiesz ze nie sciga?

....

Fabianek napisał(a):

swego czasu ktos pisal na mmorpg.pl ze wylapal bana za nic, a pozniej sie okazalo ze sobie zmienil modele.


.... a pozniej sie okazalo ze stosowal anty'afk
.... a pozniej sie okazalo ze handlowal goldem z nie odpowiednimi osobami
.... a pozniej sie okazalo ze uzywal slawnego Syndrome
.... a pozniej sie okazalo ze korzystal z Fishbota/Glidera/BWH WHC itd etc ktore wykryl The Warden

Masz pewnosc ze ten ban byl za podmiane modeli ?


Fabianek napisał(a):

dla mnie EoT to czy sobie bedziesz podmienial czy nie nic mnie nie obchodzi ale mowienie ze za to nie dostanie sie bana jest bzdura i oszukiwaniem innych.


Nie wiem czy to bylo w moja strone - jezeli tak, to pokaz mi fragment w ktorym napisalem ze za podmiane modeli nie ma szans zeby dostac bana. MOZNA DOSTAC BANA ale na dzien dzisiejszy jest to malo prawdpodobne i wieksze szanse masz na zbanowanie konta "zwiedzaniem" nie dozwolonych miejsc. W podmiane modeli, eksploracje itd kazdy sie bawi na wlasna reke.

btw ja modeli nie podmieniam poniewaz gram od 2 miesiecy jako UD, rasa ktora zawsze mi sie podobala czy to castowanie/walka melee/ruchy itd. Temat zrobilem tylko z tego powodu ze kieyds byl poradnik jak zmienic rozmiar shoulderow UD na wieksze, potem sie okazalo ze blizz to zablokowal no ale jednak jest jeszcze mozliwosc wiec jezeli ktos sie chce z tym bawic to poradnik jest ladnie napisany na forum KR.

EOT i raczej mozna zamknac, jak ktos bedzie zainteresowany to wszystko co potrzebne do zrobienia podmianek jest w tym temacie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.