mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:48 
 
To ja jako aliant musze powiedzieć że nie każdy hordziak to bydle... Ja tam biegałem ostatnio po StV i dopadły mnie trzy małpy o 6 lvli wyższe odemnie... Dwa ud rogale pomogły mi a następnie w tym samym miejscu biliśmy moby... Nawet ani razu mnie nie zaatakowali. Wszystko zależy od ludzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:40 
 
Fabianek napisał(a):
levelowalem zarowno w StV jak i un'goro jedyna roznica odczuwalna byla w StV ale latwo mozna bylo ja objesc poprostu nie wchodzic tam przed 22ga albo samemu


W czasach kiedy ty lvlowales to wszyscy lvlowali wiec mozna bylo spotkac sporo hordy. Teraz na starych serverach tego nie ma. Albo ludziom nie chce sie z mounta zsiadac zeby cie ganknac. Chociaz ja zsiadam bardzo czesto :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:43 
 
KromeR napisał(a):
W czasach kiedy ty lvlowales to wszyscy lvlowali wiec mozna bylo spotkac sporo hordy. Teraz na starych serverach tego nie ma. Albo ludziom nie chce sie z mounta zsiadac zeby cie ganknac. Chociaz ja zsiadam bardzo czesto :P


dokladnie a ze TSA szlo spac ok ~22giej to po tej porze spokojnie sie levelowalo :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:51 
 
Odnosnie DC to nie polecam szukac Polskich gildii na BL. U mnie w gildii jeden z MT jest Polakiem i niestety kiepsko to wyglada. Helerzy MT tez sa z Polakami.. Prawde mowiac bez dobrego proxy to wogóle nie bede sie logował na Thandiusa. Pamietam godzin wipowania na Patchwerku i Grobbulusie bo kumus sie DC albo kitujcej osobie na Gluch. Podziwiam Innominate i GoH za ich postepy, majac tylko Polakow do dyspozycji.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:57 
 
Arvold napisał(a):
Odnosnie DC to nie polecam szukac Polskich gildii na BL. U mnie w gildii jeden z MT jest Polakiem i niestety kiepsko to wyglada. Helerzy MT tez sa z Polakami.. Prawde mowiac bez dobrego proxy to wogóle nie bede sie logował na Thandiusa. Pamietam godzin wipowania na Patchwerku i Grobbulusie bo kumus sie DC albo kitujcej osobie na Gluch. Podziwiam Innominate i GoH za ich postepy, majac tylko Polakow do dyspozycji.


Tak gwoli formalnosci - nie wszyscy polacy DCuja ... Ja np. nie narzekam na takie problemy, a nie korzystam z jakiegos kosmicznego polaczenia tylko zwyklej Neostrady (tyle, ze starej, bez limitow - ale to akurat raczej bez znaczenia).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:57 
 
Arvoldzie nie każdy jest zdany na telepsa, ja mam na ten przykład chello i nie mam DCów bez powodu.
Fakt jednak, że widoczny % Polaków cierpi na DC :|

Żałuj, że nie byłeś z nami jak zabijalismy nefa z Khozem (MT) offline :)
Widać, że BWL czy AQ40 (do empów) to nie Naxx i z DCami da się grać.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:05 
 
No mi kolega z chello satwia proxy i nie dcuje .Tyle ze uzywam freecap i nie wiedziec czemu dramatycznie spadaja mi fpsy:| Moze ktos polecic jakis inny programik ?

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:34 
 
Arvold napisał(a):
Podziwiam Innominate i GoH za ich postepy, majac tylko Polakow do dyspozycji.
A Maiori Cede? :wink:

@Vercin - SocksCap

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:41 
 
FoQs napisał(a):
Arvold napisał(a):
Podziwiam Innominate i GoH za ich postepy, majac tylko Polakow do dyspozycji.
A Maiori Cede? :wink:

@Vercin - SocksCap


Tez uzywam SocksCap znakomity program. Tez mi w WoW spadały FPS na FreeCap.

Maiori Cede tez podziwiam ^^ wymieniłem tylko 2 najlepsze polskie gildie ^^ musze tez o ML wspomniec!

Bufcheff ja tylko pamietam jak Khozgor zasnął na Nefarianie, ale i tak go ubilismy.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:55 
 
U nas w gildii sa sami polacy ( ponad 80 ) i o problemie z dc dowiedzialem sie na forum, wiec nie wiem czy mamy farta ze nikt nie ma takich problemow ?
Co do progresu to juz wiele razy pisalem, wole bawic sie z polakami i wszystko robic od zera niz wchodzic do gry jak do pracy na raid gdzie 39 obcokrajowcow farmuje instancje, czasami zalapie sie na epika i koniec, do nastepnego raidu, ale zabawa woow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 16:02 
 
Aj waj! pomerdało mi się, ofc że chodziło mi o zaśnięcie :] (coś mi nie pasowało jak pisałem ale nie wnikałem)

No i byłeś - przepraszam!

anyway musze coś na skleroze zacząć brać
... jak sie okaże, że Vercin też był to chyba za późno na leczenie :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 16:03 
 
embe napisał(a):
Co do progresu to juz wiele razy pisalem, wole bawic sie z polakami i wszystko robic od zera niz wchodzic do gry jak do pracy na raid gdzie 39 obcokrajowcow farmuje instancje, czasami zalapie sie na epika i koniec, do nastepnego raidu, ale zabawa woow.


Uwielbiam stereotypy :)

Zapewniam ze miedzynarodowe gildie tez bardzo szybko poznaja 75% slownictwa polskich gildii :D

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 16:12 
 
embe napisał(a):
U nas w gildii sa sami polacy ( ponad 80 ) i o problemie z dc dowiedzialem sie na forum, wiec nie wiem czy mamy farta ze nikt nie ma takich problemow ?
Co do progresu to juz wiele razy pisalem, wole bawic sie z polakami i wszystko robic od zera niz wchodzic do gry jak do pracy na raid gdzie 39 obcokrajowcow farmuje instancje, czasami zalapie sie na epika i koniec, do nastepnego raidu, ale zabawa woow.


W sumie u mnie w gildii jest 12 Polakow, z wiekszościa osób miałem okazje grac ponad pótora roku. Wczesniej grałem rok w polskim klanie. Naprawde można sie równie dobrze bawic w kalnie międzynarodowym jak i tylko polskim.

Qraczke bardzo popularne przymiotiki i przyimki sa wszedzie na topie ^^.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Posty: 9
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 16:29 
 
Buffchef za to wczoraj fajnie bylo na cthunie :) 3 teamy dcerow: 5 osob ciagle dcowalo w tym samym czasie (neo ftw) 2 osoby randomowo i khoz.
Podobno w 1 momencie bylo 7 osob offline w tym 3 warrow

W sumie pl gildie sa spoko bo mozna pogadac sobie spokojnie pogadac ale predzej czy pozniej zaczynaja sie problemy z skladem.


_________________
Obrazek


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 16:38 
 
progres Mrocznego Legionu
(burning legion - horda)


Grudzien 2005
17.12 Lucifron


Styczen 2006
13.01 Magmadar
14.01 Gehennas
20.01 Garr
23.01 Shazzrah, Gedon
28.01 Sulfuron Golemagg
30.01 Hakkar

Luty 2006
10.02 Onyxia
18.02 Majordomo

Marzec
18.03 Ragnaros

Kwiecien
Wszystkie bossy w AQ20 (oprocz ostatniego)

Maj
2.05 Hakkar (po patchu)
5.05 Hexxer (ZG)
13.05 Hazza'rah (ZG)
23.05 Razorgore (BWL)
29.05 Vaelastrasz (BWL)

Czerwiec
19.06 Broodlord (BWL)
24.06 Thunderaan
Lipiec
3.07 Firemaw (BWL)
12.07 Ossirian (AQ20)
24.07 Ebonroc (BWL)
24.07 Flamegor (BWL)
26.07 The Prophet Skeram (AQ40)

Sierpień
6.08 Wushoolay (ZG)
14.08 Chromaggus (BWL)

Wydaje mi sie ze calkiem szybko idzie :)


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)


Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 17:06 
 
Caern Morghen (Wildhammer, Horda)

ZG: Clear
MC: Clear
AQ20: Clear
BWL: Chromaggus lezy
AQ40: nic

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 17:10 
 
Maiori Cede, BL, Alliance

ZG - Clear
MC - Clear
AQ20 - Clear
BWL - Clear
AQ40 - Emps Down
Naxx - zaczynamy dzis :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 17:20 
 
folko napisał(a):
W sumie pl gildie sa spoko bo mozna pogadac sobie spokojnie pogadac ale predzej czy pozniej zaczynaja sie problemy z skladem.


wydaje ci sie :) niektorzy nie maja problemow ze skladem. Wystarczy byc tylko otwartym na nowych a nie zamykac sie jak w getcie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 18:21 
 
Klocilbym sie. W pewnym momencie trzeba rekrutowac ludzi z odpowiednim gearem, a raczej ciezko znalezc osobe ktora umie grac, ma znosny sprzet i nie jest juz w dobrej gildii. Gildie jednonarodowe maja duzo ciezej niz 'zwykle' international.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 18:42 
 
Katoneo napisał(a):
To ja jako aliant musze powiedzieć że nie każdy hordziak to bydle... Ja tam biegałem ostatnio po StV i dopadły mnie trzy małpy o 6 lvli wyższe odemnie... Dwa ud rogale pomogły mi a następnie w tym samym miejscu biliśmy moby... Nawet ani razu mnie nie zaatakowali. Wszystko zależy od ludzi.


Taa... ale nie ma to jak wpasc w 4 osoby na 60 do stv i pozabijac wszystkich ally. ^^ za to kocham serwer pvp xD

a co do tematu... na dentargu byla jedna polska gildia.. i uchodzila za najgorsza/ninjowata i wogole fee... szybko sie wynioslem, progres nie jest dla mnie jakis uber pro wazny,ale stanie w miejscu tez nie... wiec kkthxbye

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.