mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 22:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
To jest proste - jezeli jest random vs random to liczy sie, po ktorej stronie jest wiecej osob ze starych serwerow.
Jezeli premada vs premade - podobnie.
Zabawa zaczyna sie jedynie przy spotkaniu premade z nowiutkiego serwera z randomami w full epix ;]


Nawet nie planuje levelowac shamana wyzej niz 49lvl, tutaj w przedziale 40-49 mam szanse przynajmniej kogos ubic, malo twinkow i przyjemnie sie gra. Jakbym sie ruszyl do BG 60lvls to bym podziekowal od razu, slysze jak ludzie z Kilrogg narzekaja juz kiedy musza walczyc vs rank 14 i inne premade. Jeden z nowszych realmow wiec nie ma co. WSG exalted, zrobie sobie jeszcze na AB i moze wtedy rusze wyzej - chociaz nie wiem bo tutaj mam najwiecej fun, a tylko dlatego gram w WoW. Pojde na 60lvl, 1-2shoot z sulfaras i gleba - gdzie tu fun biegac non stop z grave :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 03:07 
Cytuj  
Imo to prawda od 2 dni z gildia robimy regularnie wsg albo ab lekko ownujemy ludzi i zaczynaja sie /afk jak to robili nasi ulubiency z serwera jak widzieli nas czy inna ekipe na The Maelstrom . Prawda jest taka ze to Allianci sa gora w PvP na naszym servie , Horda z naszego serva w ostatnim tygodniu zbuntowala sie i nie wchodzila wogole na ab :P a teraz dziekuja blizzardowi za crossrealmy bo beda mogli sie wykazac a nie pew pew 5 minute game :P

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 06:49 
Cytuj  
Cytuj:
ja po swoj kapelusz do strat baron chodzilem 27 (dwadzieścia siedem) razy

ja po lightforge helm 48 :P Zaczalem liczyc moze od 20-stego runu. Gdy wreszcie dropnal bylem 11k/21k z argent dawn :P

Oczywiscie teraz zawsze gdy tym palkiem jestem w sholo dropuje albo valor albo lightforge xD

Cytuj:
Prawda jest taka ze to Allianci sa gora w PvP na naszym servie , Horda z naszego serva w ostatnim tygodniu zbuntowala sie i nie wchodzila wogole na ab

U mnie bylo tak ze wsg dostawales sie 3 razy dziennie zawsze 10 aly vs 3 horde tylko z powodu multi queue istnialo tylko ab. Gdy przyszedl okres gdy warlordzi dostawali od marshali (pod wodza palka beyondera ) po 5-0 / 4-1 zrobili reroll na wsg :P W ostatni wsg weekend w ktorym prowadzilem team warlordow tak sie wkurwili ze znow zrobili rerolla tym razem na ab :P

Trzeba jednak powiedziec ze zanim aliance zaczelo znow rozwalac horde troche sie cieszyli zwyciestwami na wsg wiec na neptulonie jest mniej wiecej rowno.

Mealstorm jest tez chyba group 5. szkoda ze nasze teamy sie nie spotaja bo oboje gramy aly


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:50 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Wy narzekacie na niski droprate libramu, ze 6 runow

ja po swoj kapelusz do strat baron chodzilem 27 (dwadzieścia siedem) razy


a ja mam exalted z AD (nabity przed naxx) i w zyciu nie widzialem WH czapki w scholo, wczoraj wykonalem 117 run na ubrs i nadal nei widzialem WH chesta tak ze pech a niski drop rate to 2 rozne sprawy ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:54 
Cytuj  
@Littlekacper powiem tylko Hellion premade > Rebuff premade EOT :roll:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:24 
Cytuj  
Kek nie powiedzialbym imho ostatnimi czasy Hellion niezle dostawal w dupe od fixed teamow na ab

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:27 
Cytuj  
Bo to nie nasze fixed było :D zresztą sam wiesz że my to carebears PvE :D

Apropos Rebuff fixed ma bardzo dobrą opinię u nas :) tylko hmmm jeszcze trochę treningu potrzebujecie :) , w BC i tak się wszystko wyrówna jak Horda dostanie Palków a Ally shammych :)

Ja narazie PvPpuję tylko na moim hunterku alciku lvl 58 i nie mam zamiaru levelowac wyżej niż 59 bo tu horda wygrywa wszystkie Ab i WSg :D


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
raczej Rebuff fixed juz tak mocno nie dziala teraz mocno PvE idziemy :P bo sie opuscilismy w lato mysle ze za jakies 2 tygodnie C'thun down :P

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:38 
Cytuj  
Powodzenia na C'thun więc , po pierwszym killu to poprostu bułka z masłem :D

Lato to ciężki okres dla wszystkich , slackers ftw :D , na szczęscie u nas już się kończy i będziemy mogli się skupic na Naxx :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:42 
Cytuj  
Gl with Naxx :P my tez zaczynamy naxx zobaczymy jak to nam pojdzie :P no i u nas tez sie konczy okres letni i skupiamy sie mocno na pve

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:45 
Cytuj  
Dzieks i wam też :P ostatnio odnosze wrażenie że nasz serwer powinni zmienic z PvP na PvE :P




BTW zeby nie wypadac z tematu <3 xrealms Bgs :D


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:58 
Cytuj  
Gdyby nie te lagsy nasz serwer by mial jeden z najlepszych progressow w EU no ale coz :(


zeby nie robic offtopu : GG blizz

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:59 
Cytuj  
Ja jakoś na razie nie wpadłem na uber premade chociaż wczoraj na AB był koleś, który składał mnie w 2-3 ciosach:)
Bałem się że będzie gorzej - ally w PvP na moim serwerze to.... szkoda gadać zreztą - horda ownowała wszystkich i wszystko:(
Wreszcie się to zmieniło:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:35 
Cytuj  
hmm.. wsg i ab to 90 % premade'y niestety po stronie alliance,wiec hordziakom troche ciezko, jest,ale to wszystko zalezy od fuksa... i trafilem na fajnego hunta, mial TF i chromaticaly tempered.. hunter itemz!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.