mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 11:58 
Cytuj  
koornik napisał(a):
[
Cytuj:
No moze poza 1 rzecza: kiedy pala sie bubblnie robie /rofl i /dance

Ehh no i po co? Czy ja robie rofl jak dajesz blinka albo warrior gdy robisz frost nove?Nie uzywaj counterspella ja nie beede uzywal divine proste.

Jak zwykle nie zrozumiales ;/
Bubble jest tym dla pala czym dla maga robienie wody albo taniec w oomkinie dla druida. Po prostu najsmieszniejsza rzecz w tej klasie. Problem z palami jest taki, ze masa jest strasznie wrazliwa na punkcie wysmiewania sie z ich skilli i zaraz bronia sie, nawet jesli to niepotrzebne (nie mowie to o samej grze tylko o chatcie/forach, czego kilka ladnych przykladow tu mielismy)
Tez zwykle tancze kiedy pala mi sie shieldnie, bo co mam innego mu zrobic?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 150
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 12:40 
Cytuj  
LUDZIE !!! to wszystko spowodowane jest przez takich ktorzy nie moga przebolec ze paladyn uzyl bombla.

PALAdyn bez tego skilla byl by cholpcem do bicia.. zrozumcie to ...
Warrior mag i inn tez by chciali miec bombelek no dobra zmniejszyc im dps do wielkosci paladyna.. wtedy bedzie koopia paldyna..


Kazda klasa ma sowje dobre i gorsze strony . Paladyn swoimi healami i bomblami blessami rekompesuje strate w dpsie - tyle wiec prosze STFU na temat paladynskich BOMBLI i innych niby noob skilli bo nie macie zielonego pojecia na temat grania paladynem. KONIEC

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 12:46 
Cytuj  
LOL GAY ON HANDS *random whine* LAWL


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:59 
Cytuj  
Arizafal napisał(a):
LUDZIE !!! to wszystko spowodowane jest przez takich ktorzy nie moga przebolec ze paladyn uzyl bombla.

PALAdyn bez tego skilla byl by cholpcem do bicia.. zrozumcie to ...
Warrior mag i inn tez by chciali miec bombelek no dobra zmniejszyc im dps do wielkosci paladyna.. wtedy bedzie koopia paldyna..


Kazda klasa ma sowje dobre i gorsze strony . Paladyn swoimi healami i bomblami blessami rekompesuje strate w dpsie - tyle wiec prosze STFU na temat paladynskich BOMBLI i innych niby noob skilli bo nie macie zielonego pojecia na temat grania paladynem. KONIEC


Nie ma się co unosić. Bąbel wnerwia ludzi stąd ostre reakcje. To jest jedyny skill w grze który uodparnia na wszystko i likwiduje wszystkie debuffy, lacznie ze stunem, fearem i mind controlem (?)
Oczywiscie rekompensuje strate DPSu.

Osobiście nie mam nic przeciwko. Od paladynow trzymam się z daleka, bo szkoda czasu zeby paladyna bic, a uciec mozna łatwo :-]

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 14:08 
Cytuj  
Leveluje sobie palka , narazie lvl 19. Zalatwilem sobie troche golda aby nie miec stresu i spokojnie levelowac i pytanko: Dla levelingu najlepiej isc w retribution oraz +str +sta/+agi gear i mocny 2-h ? Kupuje tez z Ah sprzet +sta +int aby miec spory mana pool jak ide leczyc do instance, szkoda ze pala nie ma incombat regenu, tak to bym w spiryt szedl :/

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 15:14 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Leveluje sobie palka , narazie lvl 19. Zalatwilem sobie troche golda aby nie miec stresu i spokojnie levelowac i pytanko: Dla levelingu najlepiej isc w retribution oraz +str +sta/+agi gear i mocny 2-h ? Kupuje tez z Ah sprzet +sta +int aby miec spory mana pool jak ide leczyc do instance, szkoda ze pala nie ma incombat regenu, tak to bym w spiryt szedl :/


Wszystko tak jak napisales :-) Chociaz agi mozna spokojnie olac, a zamiast tego troche intu miec. Paladyn bez many, to martwy paladyn :-) Wszystie skille opieraja sie na manie, wiec nie mozna o niej zapominac :-)

Owszem nie ma combat regenu, ale ma BoW :-)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 15:17 
Cytuj  
Domin dokladnie dla levelingu sila (lub attack power 1str = 2ap) i stamina przedewszystkim ale i troche agility nie zaszkodzi. Mozesz zbierac troche itemkow z intem do instance ja tego nie robilem jak levelowalem ale teraz bym pewnie pare itemkow trzymal w bagach.
Talenty : JA bym wzial 5/5 imp BoM 3/3 imp seal of the crusader 2/5 szansa na parry i 1/1 soc w retribution. Pozniej 5/5 divine str i 5/5 spiritual focus w holy. Pozniej wedle uznania w retribution (pamietaj ze talenty ktore napewno chcesz miec to +crit, sancty aura, vangeance, repentance, 2h specialization). Moglbys tez wziasc redoubt albo imp devotion aura w protection i potem dac 3/3 w precision (3% to hit)



Nigdy nie rozumialem jak horda moze tak whinowac o lay on hands. po loh masz 550 many wiec jestes praktycznie nie zdolny do dalszej walki pozatym to 60 min cd ja sam uzywalem go tylko na flag carrierze gdy ginal badz w innych naprawde waznych momentach (przewaznie w kameralnych walkach. w duzym zergu ma mniejsze znaczenie).


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:41 
Cytuj  
Czy ktos sie orientuje jaki liczbowo jest mniej wiecej proc Seal of Justice ? Zastanawialem sie czy warto lapac jakas macke ze stunem i naparzac z tym sealem.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:29 
Cytuj  
jak dobrze pamietam 20%-25% tylko ze po paru procach cel robi sie imune

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 16:39 
Cytuj  
Mysle, ze troche wiecej. Swoja draga ten seal nie jest zbyt popularny. Ale wiele razy uzywalem go w duelach i daje naprawde niezle efekty, szczegolnie z szybka bronia.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:45 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
jak dobrze pamietam 20%-25% tylko ze po paru procach cel robi sie imune

Jestes pewien, ze odnosnie tego tyczy sie regula z DR ? Do TuF raczej nie, a dziala podobnie.
No wlasnie, ze wszystkich klas zostal mi tylko pala i wlasnie sie nim zaczynam bawic, takze pewnie bede mial wiele noob pytan ( Verin, woda na mlyn dla Twoich przyszlych argumentow ). Ten seal wydaje sie bardzo pomocny przy szybszej broni i wlasnie nie wiedzialem, czy on naprawde ma taki wysoki proc rate czy mialem farta dotad :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:32 
Cytuj  
PALAdyn bez tego skilla byl by cholpcem do bicia.. zrozumcie to ...

I tak nim jest, a ds tylko przedluza jego zycie o 12 (?) sec.

edit:
sa wlasciwie jakies klasy, ktory paladyn 'zjada'?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:41 
Cytuj  
Z hunterami jest chyba najłatwiej.

Reszta klas też raczej nie sprawiała mi problemu (wiadomo, z wyjątkami, jak zawsze).

Jedyne na co mogę powhinować to magowie - może nie miałem szczęścia, skilla czy może czegoś innego, ale zwykle miałem z nimi problem, zwłasza jeżeli wykorzytywali wszystkie cooldowny.


_________________
Altaya | BF4

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:51 
Cytuj  
A jak z shamanami ?


_________________
forfiter

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
Zadna klasa nie ubije maga bez CD i jeśli zaczął, no oprocz bobelka bo jako tako moze przetrzymac te kilkanascie sec trikneta.
Shamanem jak miałek dość kiepskie itemy niebiestkie zjechalem 2razy palka w full judgement w prot max bo mial to cos co usypia, ale przy trzecim życiu padłem


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:55 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
edit:
sa wlasciwie jakies klasy, ktory paladyn 'zjada'?


Warriorow i rogali paladyn zjada bez najmniejszego problemu. Z hunterami trzeba sie juz troszke bardziej postarac ale tez nie ma wiekszych problemow. Mag jesli nie bedzie mial szczescia i nie walnie na wstepie z critow po 3k tez nie jest duzym wyzwaniem.

Wlasciwie jedyna klasa z ktora paladyn nie ma szans to priest. Warlock tez sprawia bardzo duzo problemow i trudno wygrac (co nie znaczy, ze to niemozliwe).


Edit: no elemental shaman zdecydowanie > pally

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:37 
Cytuj  
Mi jako lockowi roznie sie wiodlo w walkach z paladynami, po nabiciu 60 jakies ~98% walk wygralem, chociaz nigdy nie zapomne jak zaatakowalem holy priesta i paladyna, nie wiedzialem ktorego lac po czym wzialem sie za priesta (uprzednio fearnowyszy paladyna) kiedy priest prawie lezal paladyn przelamal feara i go healowal, niestety potem zrobil sie immune i to byl moj koniec. Teraz mi sie wydaje ze paladyni sa glownie jako support w PvE (doswiadczenia z raidow kiedy mialem human locka) i PvP (doswiadczenia z bg) - badz jako healerzy, badz jako kalsa znacznie wspomagajaca (blessy).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:37 
Cytuj  
Jedyny shamy na jakiego whinowalem byl elemental ale nie uogolnialbym odrazu ze " no elemental shaman zdecydowanie > pally"
Cytuj:
PALAdyn bez tego skilla byl by cholpcem do bicia.. zrozumcie to ...

I tak nim jest, a ds tylko przedluza jego zycie o 12 (?) sec.

cytujac kogos z tego forum
"wyjdz"


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:14 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Mi jako lockowi roznie sie wiodlo w walkach z paladynami, po nabiciu 60 jakies ~98% walk wygralem,

Podobnie, z tym, ze na nowiutkim serwerze pala z 10rank sprzetem + TUF to dosc pokazny dps jeszcze ^^
Czasem zdarzalo sie ze po Hoj + bubble zaraz po pierwszym seduce i fear bylem na 20% ale nawet to nie rownalo sie jego wygranej.
Bardzo lubie pala stosujacego combo bubble + geath ray (imba rzecz), podobnie bubble + consecration + aoe poison trinket + oil of immolation (jeszcze bardziej imba)

PS. jak sie sprawuje shadow prot aura przeciwko lockom? jak narazie chyba tylko 3 razy widzialem zeby jakis bubbleboi to wlaczyl.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:23 
Cytuj  
Jako mage w ogole nie mam problemu z palkami, caly czas kite i czekanie az sie wypstryka z immunitetow i many i gg.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.