mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 06:40 
Cytuj  
DnT pojechali 4H...

blue potwierdzil ze nie bylo nerfa po patchu :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:10 
Cytuj  
Nie bylo zadnego nerfa. :) Czekam na moje 10zl btw :p


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:18 
Cytuj  
Hmm 8 wojow kazdy z 4 piece tier 3 + caly raid na flaskach i ledwo im sie udalo....fajnie :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:42 
Cytuj  
http://i4.photobucket.com/albums/y116/a ... h/sap1.jpg
:-?


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:44 
Cytuj  
Domin napisał(a):
... caly raid na flaskach...


a co w tym dziwnego?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:58 
Cytuj  
cypis napisał(a):
http://i4.photobucket.com/albums/y116/agamos/jesssaph/sap1.jpg
:-?


O .. blizzard .. ciekawe czy improved - to wazne ! :D
A screen piekny :D

Fabienne: FoD jest calkiem zaawansowana gildia, (AQ bez Visca, 8 bossow w Naxx), bylem na wiekszosci (7) first killi w Naxx, a jakos nigdy nie ganialismy calym rajdem na tytanach. A przynajmniej ja nie kojarze. To w ogole zreszta paranoja, zeby naxx wymagalo takiej ilosci consumables pt. chcesz sie godzine bawic, musisz 5 godzin farmic (tak, wiem, ty jestes w ogole imba i zarabiasz na ah :P)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:03 
Cytuj  
nie, on nie traci 5 godzin na farmienie, zamiast tego traci 10 minut na kupno golda na allegro/ebeyu czy gdziekolwiek tam jesczze ktos kupuje :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:08 
Cytuj  
U nas wszyscy melee na tytanach lataja , warriorzy , rogusie , hunterzy , reszta na innych flaskach , ale tylka na first kille :D

Wszystko sponsoruje guild bank :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:21 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabienne: FoD jest calkiem zaawansowana gildia, (AQ bez Visca, 8 bossow w Naxx), bylem na wiekszosci (7) first killi w Naxx, a jakos nigdy nie ganialismy calym rajdem na tytanach.


zapomniales dodac ze na serwerze, bo jak popatrzysz na eu i us to raczej sie nie miescicie w pierwszej setce gildii jak chodzi o ilosc bossow ubitych.
a co do visca to jest banalny dziwie sie gildiom ktore nie chca poswiecic kilku godzin na nauke chyba ze macie ciapkow droodow i paladynow.

Cytuj:
A przynajmniej ja nie kojarze. To w ogole zreszta paranoja, zeby naxx wymagalo takiej ilosci consumables


hmm czesciowo sie zgodze loatheb to jakis QRW... jeba... zart 9 herbow + 2 viale na 1 pot a na kazda probe sa potrzebne 3. ale reszta z tych bossow co widzialem jest spoko.

Cytuj:
pt. chcesz sie godzine bawic, musisz 5 godzin farmic (tak, wiem, ty jestes w ogole imba i zarabiasz na ah :P)


ty jako dps rowniez nie powinienes narzekac na brak kasy

Robus napisał(a):
nie, on nie traci 5 godzin na farmienie, zamiast tego traci 10 minut na kupno golda na allegro/ebeyu czy gdziekolwiek tam jesczze ktos kupuje :P


lol n/c kazdy mierzy swoimi kategoriami. wiesz to ze ty nie potrafisz zarobic w czasie 20-30min farmy od 50-2.300 (moj rekord) gold nie znaczy ze sie nie da. hint: AH jest najlepszym miejscem na farme.

Shadowclaw napisał(a):
U nas wszyscy melee na tytanach lataja , warriorzy , rogusie , hunterzy , reszta na innych flaskach , ale tylka na first kille :D


my tak samo

Cytuj:
Wszystko sponsoruje guild bank :)


nam tez :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:55 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A co do Visca to akurat nie dziwie sie ze twierdzisz ze jest banalny. Wy przeciez macie imba druidow (w tym Ciebie !). Nawiasem mowiac ja tez nie stwierdzam czy jest latwy/sredni/czy trudny - natomiast przekaz z tej informacji o AQ mial byc taki ze najtrudniejsze bossy (Cthun i Ouro imo) mamy ubite. Kumasz ?


jesli zalozyc ze jakis boss w aq jest trudny to dla ally zdecydowanie najtrudniejszy jest visc, pozniej bug trio -> kri.

Cytuj:
I znowu ... Czy ja narzekam na brak kasy ? Stwierdzam tylko, ze moim zdaniem Naxx wymaga zbyt wiele farmy consumables. Uczciwiej byloby gdyby nie wymagalo tyle a np. attunement kosztowalby 1000g (to sredni przyklad, ale chodzi mi to ze placisz raz i sie bawisz, a nie kombinujesz przed kazdym rajdem skad wziac gold na rzecz, ktore w tej fazie sa niezbedne)


ja nie kombinuje


Cytuj:
A oczywiscie flaski dostaja skrzydelek i przylatuja co guild banku same.


^^ eeee nie qmam, my w banku przed naxx mielismy uzbierane 215k gold + tone regentow, hint: learn2kill orbs


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:05 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A jesli chodzi o guildbank - powtorze pytanie - 215kg i tona reagentow to sie tam sama pojawila czy moze stoi za tym czyjs spedzony czas ?


hmm dostales hint czy czegos z niego nie rozumiesz?

whiteman napisał(a):
Taaa, nie ma trudnych bossów w AQ, Naxx wogóle to jest dla leszczy, a BWL to wogóle robiłeś qrwa w 5, bo się nikomu nie chciało chodzić po jakieś crap itemy.


w AQ najtrudniejsze imho sa trashe miedzy empami a c'thunem, a jak nazwiesz bossa ktorego robisz 0 dead? a co do bwl w 5ciu sie nie zdazylo ale w 28 osob juz tak :P. hmm a co do naxx to owszem sa banalne bossy ktore spokojnie mozna robic w <40 osob: an00b, instructor, noth, heigan mimo ze naxx jest ogolnie ciezkie jak diabli.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:12 
Cytuj  
Jestem pełen podziwu dla Twojego mega super pro imba teamu. Bez kitu.

Dla mnie ta gra jest trudna i dlatego bardzo ciekawa. A skoro dla Ciebie wszystko jest takie proste i banalne, to w sumie tylko Ci współczuję. Bo mi uczenie się nowych instance, bossów itp. sprawia radochę. U Ciebie najwyraźniej wieje nudą.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:15 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Jestem pełen podziwu dla Twojego mega super pro imba teamu. Bez kitu.


mega super pro imba team to -> www.dtguild.com

Cytuj:
Dla mnie ta gra jest trudna i dlatego bardzo ciekawa. A skoro dla Ciebie wszystko jest takie proste i banalne, to w sumie tylko Ci współczuję. Bo mi uczenie się nowych instance, bossów itp. sprawia radochę. U Ciebie najwyraźniej wieje nudą.


eee a gdzie ja napisalem ze wszystko? my tez sie uczymy tylko troche innych bossow ;-)


Qraczek napisał(a):
Fabienne - to moze inaczej. Czy od samego poczatku AQ bylo dla Ciebie takie latwe ? Hint: spojrz we wlasnego siga ...


oczywiscie ze nie, ale z perspektywy czasu nadal uwazam ze visc byl najtrudniejszym bossem (pomijam zbugowanego c'thuna ofc) dla alliance.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 13:06 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 13:08 
Cytuj  
U nas sa tylko srednio zaawansowane gildie a wogole to ciezko o dobrych graczy:| Ostatnio to chyba pol skladu zmienilismy bo ludzie odchodza z wow po wakacjach :|

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 13:39 
Cytuj  
zeby nie zasmiecac threada dalszy ciag dyskusji proponuje na pm.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:32 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Hmm 8 wojow kazdy z 4 piece tier 3 + caly raid na flaskach i ledwo im sie udalo....fajnie :]

No i? C'Thun first kill by Nihilum to tez caly raid na flaskach w fazie 2giej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:10 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Twój wyjazd z 2gą fazą c'thuna też nie ma związku z tematem.


ma, bo dnt pojechalo na flaskach 4 HM i od tego sie zaczelo.

EDIT:

Ile czasu DnT stało na nich?


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 23:04 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:51 
Cytuj  
Kolejna klotnia i topic zostanie zamkniety na stale, a prowakatorzy dostana bana.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:48 
Cytuj  
:(


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 00:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ile czasu DnT stało na nich?


nie zbyt dlugo, dluzej stali na loathebie przynajmniej w/g tego co podaja na stronie


@calis mam nadzieje ze twoj post tyczy sie ogolnie forum a nie tylko threada z tymi banami.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 42  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.