mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 13:34 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
zarejestrowalem sie na http://www.rdx-raid.com co dalej?
bo jedyne co znalazlem to ze jakas implementacja znajduje sie na overratedguild.com ?

Jak chcesz alphe, to musisz zaplacic 25$ :wink:
Overrated maja wersje 5, chociaz musze przyznac ze jest calkiem dopracowana.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 13:37 
Cytuj  
czy chce placic jeszcze nie wiem, ale chodzi oto ze nie moge znalesc jakiegos linku upgrade account, paypal etc ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 13:37 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Fabianek napisał(a):
zarejestrowalem sie na http://www.rdx-raid.com co dalej?
bo jedyne co znalazlem to ze jakas implementacja znajduje sie na overratedguild.com ?

Jak chcesz alphe, to musisz zaplacic 25$ :wink:
Overrated maja wersje 5, chociaz musze przyznac ze jest calkiem dopracowana.


a to nie jest rdx6? ostatnio dorwali leaked alpha i przerobili :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 13:57 
Cytuj  
http://www.overratedguild.com/mods/RDXv19.zip - to?
To jest oryginalna wersja 5tki, ktora wypuscil ktos z Conquestu po sporych przerobkach (mozna przesuwac warnery etc.) Ogolnie to chyba najbardziej dopracowana wersja dostepna w necie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 14:03 
Cytuj  
cypis moglbys opisac jakies istotne zmiany w porownaniu do 5tki?


i kluczowe dla mnie pytania:
1. czy rdx jest taka kompilacja modow, czy tak ja CT_RA poprostu standalone i nie wplywa na jako takie ui
2. na wszystkich screenach z rdx'em widzialem "CT_raid'owe" MT target czy RDX tego nie ma?
3. ile zajmuje w pamieci ten caly rdx?
4. czy RDX6 jest kompatybilny z CT_ra bo wiem ze 5ka nie jest?
5. czesciowo w poparzednich postach uzywskalem odpowiedz na moje pytanie jednak nie do konca rozumiem, chcialbym miec rajd ulozony wg. zasady 4 kolumny 2 wiersze czy on bedzie sam tak ukladal frame'y aby bylo ok czy bede musial dostosowywac co rajd, bo np. w jednym rajdzie mam 6 tankow a w drugim tylko 3?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 14:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
cypis moglbys opisac jakies istotne zmiany w porownaniu do 5tki?


i kluczowe dla mnie pytania:
1. czy rdx jest taka kompilacja modow, czy tak ja CT_RA poprostu standalone i nie wplywa na jako takie ui
2. na wszystkich screenach z rdx'em widzialem "CT_raid'owe" MT target czy RDX tego nie ma?
3. ile zajmuje w pamieci ten caly rdx?
4. czy RDX6 jest kompatybilny z CT_ra bo wiem ze 5ka nie jest?
5. czesciowo w poparzednich postach uzywskalem odpowiedz na moje pytanie jednak nie do konca rozumiem, chcialbym miec rajd ulozony wg. zasady 4 kolumny 2 wiersze czy on bedzie sam tak ukladal frame'y aby bylo ok czy bede musial dostosowywac co rajd, bo np. w jednym rajdzie mam 6 tankow a w drugim tylko 3?


4 . 5tka jest kompatybilna, chyba ze ja czegos nie wiem
5. Mozesz sobie zrobic jak chcesz, on dostosowywuje okna automatycznie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 07:15 
Cytuj  
no to potestowalem, najbardziej podoba mi sie z tego wszystkiego boss mod i click on heal. imho framesy rdx to jedno wielkie emergency monitor ;-) w kazdym razie fajna sprawa dzis bede testowal dalej.

lutus napisał(a):
5. Mozesz sobie zrobic jak chcesz, on dostosowywuje okna automatycznie


chyba mnie nie zrozumiales bo wlasnie wczoraj mi sie to nie udalo :S sproboje inaczej wytlumaczyc. w ui mam prostokat przewidziany na raid frames (mam na mysli 40osobowke - o dokladnie tak: http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... /my_ui.jpg [nowy screen]) i wyliczylem tak na "oko" ze w 1 kolumnie zmiesci sie 15 osob + 2 naglowki okien, czyli trzeba 3 kolumny 15,15 i 10. ale skoro juz uprgade'uje raid frame'sy to chcialbym to zrobic juz porzadnie i podzial chcialbym aby sie zmienil z grup na "klasy". "klasy" to: Tanks (Warriors), Healers (Droods, Priests, Paladins), Rogues i Ranged (Mages, Locks, Hunters). I chcialbym aby okna sie automatycznie wypelnialy czyli najpierw tanki, pozniej healerzy nastepnie rogue i na koncu Ranged.
Na razie wszystko wyglada prosto ale problem wystapi w momencie kiedy np. tankow bedzie 6sciu i 15 healerow. Chcialbym aby mod w pierwszej kolumnie ustawil tanki, ponizej 9 healerow a nastepnie w nastepnej kolumnie utworzyl okno np. o nazwie "healers 2" i wrzucil tam reszte healerow. Reczne tego zrobienie nie wchodzi w gre bo wiadomo ze co rajd to troche inny setup :S a jestem zbyt leniwy aby co rajd modyfikowac ui


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 07:34 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 07:25 
Cytuj  
to tak to sie nie da, chcialbys za duzo i jestes za leniwy:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 07:41 
Cytuj  
no to lipny ten RDX...

.....j/k

no ale wreszcie jest pierwsza rzecz ktorej nie potrafi ;-) no nic pomysle jak to rozwiazac.

Kolejne pytania:

1. jak przesunac w boss modzie "bar'y" bo tak sie sklada ze na gorze ekranu to ja aqrat mam titana i ct_timer co wyklucza posiadanie w tym samym miejscu barow? jest jakas opcja od tego czy tylko reczne grzebanie w lua?

2. czy mozna jakims macro albo gdzies w opcjach zrobic sobie setupy frames'ow? np. ogolnie chcialbym widziec caly rajd a np. na gothiku chcialbym widziec tylko grupy 5-8. edytowanie 3 filtrow recznie to tona pracy :S moze jest jakis "automat".

3. jest gdzies jakas dokumentacja do rdx'a czy tylko to co na www.rdx-raid.com ? (niestety wowwiki milczy :( )


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:35 
Cytuj  
lada moment wychodzi CTRa 2 - ktory bedzie rownie kozacki jak nie lepszy niz ten RDX, no i bezplatny :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:39 
Cytuj  
jak wyjdzie to pogadamy :)

na razie mimo ze sam nie lubie strasznie zmieniac modow przerzucilem sie na rdxa, brakuje mi w nim kilku rzeczy ale co zrobic i tak lepszy od ct_ra


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:53 
Cytuj  
SharG napisał(a):
lada moment wychodzi CTRa 2 - ktory bedzie rownie kozacki jak nie lepszy niz ten RDX, no i bezplatny :)

Taki tam bullshit. Jak na razie to tylko zapowiadaja, ze bedzie elo fajny i bog wie jeszcze co, a szczegolow nie ma zadnych.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:09 
Cytuj  
Czy ograniczy wreszcie gre do naciskania jednego przycisku ?

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 16:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
1. jak przesunac w boss modzie "bar'y" bo tak sie sklada ze na gorze ekranu to ja aqrat mam titana i ct_timer co wyklucza posiadanie w tym samym miejscu barow? jest jakas opcja od tego czy tylko reczne grzebanie w lua?

Z tego co wiem to nie mozna tego przesunac bez recznego grzebania w skrypcie. Tez mnie to troche irytuje...

Fabianek napisał(a):
2. czy mozna jakims macro albo gdzies w opcjach zrobic sobie setupy frames'ow? np. ogolnie chcialbym widziec caly rajd a np. na gothiku chcialbym widziec tylko grupy 5-8. edytowanie 3 filtrow recznie to tona pracy :S moze jest jakis "automat".

Istnieje mozliwosc automatycznego wczytywania ustawien w zaleznosci od bossa na ktorym aktualnie sie znajdujesz. Wystarczy kliknac na ikonke dyskietki w panelu RDX.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 16:25 
Cytuj  
mialem RDXa przez 5min, czekam na ctr 2.0
jakos mi nie podchodzi rdx


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 16:27 
Cytuj  
olokkm napisał(a):
Z tego co wiem to nie mozna tego przesunac bez recznego grzebania w skrypcie. Tez mnie to troche irytuje...

http://www.overratedguild.com/mods/RDXv19.zip
W tej wersji sie da.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 07:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):


tak? a jak bo ja wlasnie mam ta wersje :S


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
cypis napisał(a):


tak? a jak bo ja wlasnie mam ta wersje :S


Jak wszystko shift+left click chyba. Przynajmniej mozna w ten sposob przesunac te srodkowe mod bary


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:07 
Cytuj  
hehe to bylo pierwsze co sprobowalem :( neistety nie dziala


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:33 
Cytuj  
niech ktos sie RDX6 podzieli =]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.