mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 23:58 
Cytuj  
Farin napisał(a):
@up ciekawe co oni rozumieją przez almost no epics :]


No wlasnie, jak wiadomo z reklamy pewnego piwa - almost robi wielka roznice ;-) ( to tak nawiazujac do watku reklamowego ;-) )


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:28 
Cytuj  
Ludzie !! Pomocy !!
Juz 6x idziemy na Barona i nie dajemy rady w 45 minut, ekipa ze sprzetem blue i epikow troche z ZG, sklad zazwyczaj to prot tank, mag, priest, rogal i shaman, totalna klapa, padamy czesto, a nawet jak idzie dobrze to brakuje czasu, napiszcie cos na ten temat :(

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:30 
Cytuj  
Marcosi napisał(a):
Ludzie !! Pomocy !!
Juz 6x idziemy na Barona i nie dajemy rady w 45 minut, ekipa ze sprzetem blue i epikow troche z ZG, sklad zazwyczaj to prot tank, mag, priest, rogal i shaman, totalna klapa, padamy czesto, a nawet jak idzie dobrze to brakuje czasu, napiszcie cos na ten temat :(


http://www.wowwiki.com/Baron_in_45

No ja nie wiem, caly ten temat jest poswiecony Baron 45min, czego Ci jeszcze brakuje ? Wszystko co moglo byc - zostalo juz powiedziane, nic nowego Ci ludzie nie wymysla.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:31 
Cytuj  
Ja zrobilem to z takim skladem: 2x mage, warrior, rogue, priest. Raz wipnelismy ale udalo sie w sam raz w ostatnich paru minutach. generalnie nie lootuje sie nic, trzeba miec lidera i byc na ventrillo, 1 mage aoeuje zikkuraty reszta zajmuje sie zabijaniem trashu, tashe sa pullowane 1 po drugim bez przerw na mane, tylko tyle co pomiedzy mobami.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:39 
Cytuj  
Nasz rekord w gildii to 37 minut w blue sprzecie.
Nie jest to trudne jak grasz na TS/Vent i znasz ludzi, my robilismy zazwyczaj w skladzie dwoch wariorow z 2h, priest i randomy, nie musi byc aoe bo od tego jest woda ze skrzynek, warto wziasc sobie buffy przed instancja od ruida i maga jesli nie ma ich w party, miec w rezerwie potki hp/mana, dpsowcy moga sie wzmacniac potkami ale nie jest to konieczne.
Zeby zaoszczedzic na czasie to nie zbieramy smieci z mobow, nie ma czasu na zadne regeneracje, trzeba robic takie pule zeby priest mial czas napic sie wody, zadnych shackle itp, bije sie wszystko na maxa, najwaznieszy duzy dps i spokojnie robi sie w 45 minut.
Pierwsza proba to było 39 minut, potem zazwyczaj max 42 minuty, rekord to 37 minut w skladzie dwoch wariorow ( jeden był prot i troche slaby mial dmg), rogal, warlock, priest.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:40 
Cytuj  
Thornn napisał(a):
banalnie proste, zrobilismy z chlopakami z gildii barona w 32 minuty (+3 alty w blue + ja i warlock z t2-2,5), trza tylko miec wyskillowanych kolegow, i omijacjak najwiej mobow.. Ale jest jak najbardziej mozliwe, 45 minut to kupa czas, naprawde :wink:


prawie jak blue gear -.-


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:53 
Cytuj  
Marcosi napisał(a):
Ludzie !! Pomocy !!
Juz 6x idziemy na Barona i nie dajemy rady w 45 minut, ekipa ze sprzetem blue i epikow troche z ZG, sklad zazwyczaj to prot tank, mag, priest, rogal i shaman, totalna klapa, padamy czesto, a nawet jak idzie dobrze to brakuje czasu, napiszcie cos na ten temat :(


Skoro padacie to coś źle robicie. TS/vent jest w tym przypadku konieczny. 4 klasy dpsowe (w tym jeden warrior przynajmniej) i healer. Zero ressów, zero lootów, non stop pull, omijanie odpowiednich grup i cała filozofia. A skoro byłeś już 6X razy w Strat to powinieneś poznawać już grupy nie tylko po oczach ale i zapachu ..


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:31 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Marcosi napisał(a):
Ludzie !! Pomocy !!
Juz 6x idziemy na Barona i nie dajemy rady w 45 minut, ekipa ze sprzetem blue i epikow troche z ZG, sklad zazwyczaj to prot tank, mag, priest, rogal i shaman, totalna klapa, padamy czesto, a nawet jak idzie dobrze to brakuje czasu, napiszcie cos na ten temat :(


Skoro padacie to coś źle robicie. TS/vent jest w tym przypadku konieczny. 4 klasy dpsowe (w tym jeden warrior przynajmniej) i healer. Zero ressów, zero lootów, non stop pull, omijanie odpowiednich grup i cała filozofia. A skoro byłeś już 6X razy w Strat to powinieneś poznawać już grupy nie tylko po oczach ale i zapachu ..


Wiesz, mam takowy ,,zgrany team" ( każdy już prawie T1), znamy już niemal cały instance na pamięć, i przy 10 próbach NIGDY, powtarzam NIGDY nie udało się zrobić w 45min ... A dodam że nie raz robiliśmy z tymi osobami Strata w 3 osoby ... A więc nie wiem co tutaj kurde jest grane -_- No ale chyba daruję sobie, bo już zaczynam zbieraz Ten of storm set ... ( a tak bardzo chciałem mieć te shoulderki ;(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:44 
Cytuj  
pewnie jestescie zwyczajnie zawolni, moze nie lootujcie zawsze to przyspieszy run a healer niech uzywa mp5+spirit gear'u. tankoiwanie oczywiscie z 2h lub 2x1h w lapach


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:23 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
whiteman napisał(a):
Marcosi napisał(a):
Ludzie !! Pomocy !!
Juz 6x idziemy na Barona i nie dajemy rady w 45 minut, ekipa ze sprzetem blue i epikow troche z ZG, sklad zazwyczaj to prot tank, mag, priest, rogal i shaman, totalna klapa, padamy czesto, a nawet jak idzie dobrze to brakuje czasu, napiszcie cos na ten temat :(


Skoro padacie to coś źle robicie. TS/vent jest w tym przypadku konieczny. 4 klasy dpsowe (w tym jeden warrior przynajmniej) i healer. Zero ressów, zero lootów, non stop pull, omijanie odpowiednich grup i cała filozofia. A skoro byłeś już 6X razy w Strat to powinieneś poznawać już grupy nie tylko po oczach ale i zapachu ..


Wiesz, mam takowy ,,zgrany team" ( każdy już prawie T1), znamy już niemal cały instance na pamięć, i przy 10 próbach NIGDY, powtarzam NIGDY nie udało się zrobić w 45min ... A dodam że nie raz robiliśmy z tymi osobami Strata w 3 osoby ... A więc nie wiem co tutaj kurde jest grane -_- No ale chyba daruję sobie, bo już zaczynam zbieraz Ten of storm set ... ( a tak bardzo chciałem mieć te shoulderki ;(


Tak bez zlosci, naprawde.

Ale jezeli
a) zgrany team
b) znajacy instancje "na pamiec"
c) kazdy juz prawie T1

nie moze zrobic Barona w 45 minut, to czas najwyzszy na L2P. Powaznie.

No chyba ze po kazdym pullu grzecznie siadacie, pijecie mane, jecie buleczki i omawiacie strategie na kolejny pull.

Zreszta do cholery po co Ci Tier 0,5 jak biegasz w T1 ? Kolekcjonujesz tak jak ja ? :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:27 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zreszta do cholery po co Ci Tier 0,5 jak biegasz w T1 ? Kolekcjonujesz tak jak ja ? :)


giev teh t0 chest (119 runow w ubrs i never dropped) i t0 beret. ja chce przedewszystkim t0,5 chest ze wzgledu na wyglad imho najwajniejszy chest dla ne female drooda w grze (ze wzgledu na wyglad a nie na staty). aq czest tez jest fajny jednak sporo mu brakuje do t0,5


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
Pytanie co to znaczy prawie T1 - prawie robi wielką róznicę i mogą biegać w greenach :wink: .

A co do setów, to ja tez chciałem T0,5 całe ale do cholery nie chce mi polecieć Magister Bindings (a cena na AH 150g - nie zapłacę za cholerę) ani Magisters Chest (tu podobnie jak Fabię odbyłem chyba 40 runów i nic). Nie mówiąc o butkach które lecą TYLKO z Postmastera w Strat - to jest po prostu skandal. Darowałem sobie.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:02 
Cytuj  
45 to picka PROBLEM to Lord Valthalak x)

Podstawa na 45 to dobry gosc (puller) znajacy instant.
TS/Vent - wczesniej wspominany.
Regeneracja many tylko jak jest okazja. Np trzech zaczyna bic mobki kasterzy sobie pija i dolanczaja w trakcie.
Ziguraty 2 czysci reszta idzie bic nastepne moby.
Zrobcie sobie jeszcze wstepny run (ew 2) w celu pozbierania holy wody i rozgrzewki na sucho.
Poty many/hp i ew boostery.

No i tablety/napoje na rozluznienie - to naprawde nie jest ciezkie a z nerwowymi ruchami polaczonymi z panika niczego nie zrobicie.

Jak dojdziecie do Lorda V napisz jak Wam poszlo. U nas ledwo przezylo na nim 3 gosci :) koles jest Twardy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:12 
Cytuj  
Lord Valtalack narazie ubity tylko 1x, wczesniej meczylismy w typowym skladzie na UBRS i wipy przy 30-20%, jednak wzielismy inny sklad, gdzie wiekszosc to dmg z dystansu, czyli mielismy duzo warlockow, jeden mag, jeden rogal, 2 warkow, jeden priest i dobry shaman do leczenia, poszlo za pierwszym podejsciem.
Dla meele shadow potki, wszyscy wzmocnieni potkami i udalo sie, jednak jest tragicznie trudny i Baron 45 to pikus w porownaniu z Lordem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
Lord Valtalack narazie ubity tylko 1x, wczesniej meczylismy w typowym skladzie na UBRS i wipy przy 30-20%, jednak wzielismy inny sklad, gdzie wiekszosc to dmg z dystansu, czyli mielismy duzo warlockow, jeden mag, jeden rogal, 2 warkow, jeden priest i dobry shaman do leczenia, poszlo za pierwszym podejsciem.
Dla meele shadow potki, wszyscy wzmocnieni potkami i udalo sie, jednak jest tragicznie trudny i Baron 45 to pikus w porownaniu z Lordem.


Duopa kupa, w przypadku Lordzika wystarczy tylko dobry gear team. Sam już pomagałem 2 razy kumplom z gildii, i jakiś problemów nie było zbytnio ( dps imo jest najważniejszy ) . Ale w przypadku Barona 45 gear nie tylko gear się liczy...
Cytuj:
No chyba ze po kazdym pullu grzecznie siadacie, pijecie mane, jecie buleczki i omawiacie strategie na kolejny pull.


Wiesz mój team jest tak pokręcony, że przynajmniej ktoś raz na 3 proby robi ,, Leroooyyy Jeeenkins " albo inne głupoty. Raz doszliśmy do Barona w czasie, ale priestowi zachciało się robić dps i potem był oom = dead party. Ale ogólnie jest to naprawdę dobry team, jak już wcześniej pisałem robiliśmy strat w 3osoby bez najmniejszych problemów...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Pytanie co to znaczy prawie T1 - prawie robi wielką róznicę i mogą biegać w greenach :wink: .

A co do setów, to ja tez chciałem T0,5 całe ale do cholery nie chce mi polecieć Magister Bindings (a cena na AH 150g - nie zapłacę za cholerę) ani Magisters Chest (tu podobnie jak Fabię odbyłem chyba 40 runów i nic). Nie mówiąc o butkach które lecą TYLKO z Postmastera w Strat - to jest po prostu skandal. Darowałem sobie.


Buty nie leca z postmastera :P Nie pamietam jak sie koles dokladnie nazywa, ale to ten co rzuca "Picollo of costam" :P. Przy odrobinie szczescia znajdziesz go bardzo blisko wejscia do Strat Undead (taka brama od razu po lewej stronie - ma tam kilka mozliwych spawn pointow)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:28 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Buty nie leca z postmastera :P Nie pamietam jak sie koles dokladnie nazywa, ale to ten co rzuca "Picollo of costam" :P. Przy odrobinie szczescia znajdziesz go bardzo blisko wejscia do Strat Undead (taka brama od razu po lewej stronie - ma tam kilka mozliwych spawn pointow)


http://thotbott.com/?i=18955 hmmm.
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=16682 hmmm2.

Czy to znaczy że allakhazam > thotbott - bo to mnie mocno zirytowało ...


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
Kiedys lecialy z Postmastera - wszystko sie zgadza. Bodajze w patchu wprowadzajacym w ogole Tier 0,5 zmieniono to.

A mi ciagle wlasnie butow brakuje i spodni ... :( a ze jestem kolekcjoner to chcialbym miec (i oczywiscie zrobic sorcerer's - chwilowo jestem na stepie po 45 minutowym baronie, ale nie pcham sie dalej wlasnie ze wzgledu na brak portek i butow).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
ja planuje caly chain zrobic za jednym zamachem tak wiec czekam na chest i beret


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 2
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:17 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Pytanie co to znaczy prawie T1 - prawie robi wielką róznicę i mogą biegać w greenach :wink: .

A co do setów, to ja tez chciałem T0,5 całe ale do cholery nie chce mi polecieć Magister Bindings (a cena na AH 150g - nie zapłacę za cholerę) ani Magisters Chest (tu podobnie jak Fabię odbyłem chyba 40 runów i nic). Nie mówiąc o butkach które lecą TYLKO z Postmastera w Strat - to jest po prostu skandal. Darowałem sobie.


Od conajmniej kilku patchy buty lecą wcale nie z postmastera ....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.