mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:20 
Cytuj  
jeszcze 3 posty i cie zamkna


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 15:53 
Cytuj  
Nie sprawdzalem tego nigdy ale, mam takiego pomysła:
Baron startuje 45 min Ultimatum po przejsciu drugiej bramy, bo wczesniej jak otworzy sie pierwsza brame Magistrate daje noge i kapuje :P
A co by bylo gdyby jakis rogal (Stealth mode char) nadszedl od strony OTWORZONEJ bramy do czesci Scarlet i pyknal Magistrate'a w czaszke zanim ten pojdzie kapować... Pamietajcie ze warunkiem zakonczenia questu nie jest zabicie barona w 45 min - tylko porozmawianie z zywym wiezniem. A wiec sedno pomyslu tkwi w fakcie zeby nie pozwolic ostrzec Barona przez zabicie Magistrate'a a przez to Ultimatum nie wystartuje a wiec lajcikowo mozna by zieloncami zatluc Barona z - jak to sie mowi - partyzanta :D


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 16:15 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Nie sprawdzalem tego nigdy ale, mam takiego pomysła:
Baron startuje 45 min Ultimatum po przejsciu drugiej bramy, bo wczesniej jak otworzy sie pierwsza brame Magistrate daje noge i kapuje :P
A co by bylo gdyby jakis rogal (Stealth mode char) nadszedl od strony OTWORZONEJ bramy do czesci Scarlet i pyknal Magistrate'a w czaszke zanim ten pojdzie kapować... Pamietajcie ze warunkiem zakonczenia questu nie jest zabicie barona w 45 min - tylko porozmawianie z zywym wiezniem. A wiec sedno pomyslu tkwi w fakcie zeby nie pozwolic ostrzec Barona przez zabicie Magistrate'a a przez to Ultimatum nie wystartuje a wiec lajcikowo mozna by zieloncami zatluc Barona z - jak to sie mowi - partyzanta :D


To raczej nadaję się do programu ,, Nie do wiary ".

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:21 
Cytuj  
topic stary jednak moge cos dopisac moze komus sie przyda

Zrobilem z warkiem, shamy, mag, rogue, ja-priest, byl to zwykly pug, shamy jako jedyny mial pare itemow z t1 i glownie robil ten run dla reputacji, a cala reszta robila q w blue itemach.

najwazniejsze oczywiscie plynne pullowanie, musicie caly czas walczyc, lootowanie mobow zabiera za duzo czasu ;p zostawiajcie krotka chwile miedzy pullem zeby priest wyszedl z kombat i mogl zregenerowac mane, wtedy 2nd healer leczy. Do zigow niech wchodzi tylko mag (priest moze mu shielda dac conajwyzej) a grupa idzie na nastepne moby. omijac tak duzo mobow jak sie da - mape masz na wowwiki,
zrobilismy to bez potow, po drodze mag 2x padl, jesli wipniecie to reset insta i do skutku

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:56 
Cytuj  
Najlepiej isc na strat barona 45 minut w skladzie priest, shaman, 2 warriorow arms/furry z 2 h broniami. 5 Osoba to jakis random dps.

Questy na triera 0,5 robilem mojemu warriorowi. Trzeba poswiecic na to kupe czasu, sporo kasy i miec ludzi ktorzy Ci w tym pomoga, bo niektore czesci naprawde nie sa latwe ( 45 strat baron, summonowany boss w BRD na arenie czy summonowany boss w LBRS). No i trzeba miec troche szczescia, bo ja w jednej czesci potrzebowalem jeden loot z sredniego summonowanego bossa w Silithusie. Akurat ten ktorego potrzebowalem zsummonowal sie za 22 razem ( a szansa jest 25 %) :(

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 13:52 
Cytuj  
Ech nareszcie się udało, Baron 45min wykonany ( nawet mieliśmy z 3min rezerwy). Ale co najważniejsze z dość niestandardowym składem ; Priest, Mage, Mage, Rogal i ja (shamman - o tak byłem tankiem i naprawdę bolało jak Ramstein walnął critica :/ ). No to jeszcze tylko Arenka, farmowanie DM i dzień dobry T0.5 .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:00 
Cytuj  
GZ!


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.