mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 21:48 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Kain18 napisał(a):

Priest = heal bot, jeżeli kogoś kręci spammowanie jednego spella to polecam...

You wish...
co w takim razie robia inne klasy?
rogue: BS, feint i finishing move jakis (nie znam sie, evis chyba)
mage: frostbolt?
lock: coe/cos, SB i dot jak slot pozwoli

mam priesta i druta, mów mi healbot ale nie pisz ze uzywam jednego skilla, bo od czasu reakcji i decyzji healera w krytycznych sytuacjach bardzo duzo zalezy (rownie duzo jak od tanka i off tankow)

drazni mnie łatka "healbot" sugerujaca automatycznosc pracy healerow


Tak czy siak najwięcej pracy ma shaman, stawiać odpowiednie totemki, i na przemiennie healing waeve i lesser healing wave. To jest dopiero robota ! ( z 30 przycisków )

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 21:50 
Cytuj  
Jesli juz ktos jest 'botem' to sa to dps'erzy, jako mag po prostu spamuje frostbolt, to samo rogue, backstab/ss, feint i s'n'd. warlock czasem jakiegos dota laduje a takto lifetap i shadow bolt.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:09 
Cytuj  
Lepiej byc botem spamujacym jeden klawisz i robiacym dps, niz healer botem patrzacym w 40 okienek z cyferkami i paskami zycia ludzi w raidzie i leczyc ich. Po 5 h leczenia ludzi w raidzie odechciewa sie grac

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:10 
Cytuj  
Co prawda to prawda


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:11 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Lepiej byc botem spamujacym jeden klawisz i robiacym dps, niz healer botem patrzacym w 40 okienek z cyferkami i paskami zycia ludzi w raidzie i leczyc ich. Po 5 h leczenia ludzi w raidzie odechciewa sie grac


A to musicie jeszcze patrzyc w te paseczki ? Myslalem ze mody takie jak rdx itp to juz zalatwiaja za was.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:13 
Cytuj  
Do zalatwiania to trzeba czekac na rdx6 i reaction bara z tego co widze.

Na razie trzeba sie poswiecic i patrzec na paseczki, bo inaczej wszystko skonczy sie overhealem na jednej osobie. W sumie sprawie mi to wiecej przyjemnosci niz spamowanie klikow na ludzie w rdx'ie, ktory sortuje wg hp jesli dobrze sie ustawi.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:59 
Cytuj  
Cytuj:
Hm... znajome uczucie jak sprzed 2 lat? Hehe, alphy, bety...
Cypis, to kiedy w końcu idziemy na te żółwie obok Dalaranu?
... ech... kiedy to było...

taa ostatnio robilem 150 mana enchant i potrzebowalem itemek z blasted lands. Ehh jak to bylo farmowac baslisk brain gdy pierwsi ludzie mieli zaczac robic lvl 60 ^_^ pamietam ze powiedziaelm wtedy ze bazyliszki to bezmozgie stworzenia xD

Healbot boze... buffbot cleanse bot healbot frostbolt bot ss->evi bot sunder armor bot co jeszcze ludzie wymysla? w 40 man instance wszyscy powinni dzialac jak boty mysle ze to blizzard chcial zmienic.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:03 
Cytuj  
W WoW każda klasa jest zby specjalizowana, a walka jest zbyt statyczna,. Wiec wszyscy sa botami w instancjach. Statczna - czyli chodzi o to ze wciskam Attack i se patrze, nie ma recznego blokowania, i atakowania.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:39 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Kurde, ja jakos wiecej niz jeden wciskam. Musze cos zle robic pewnie :-?


l2use autoheal ;-) j/k


Pio napisał(a):
Lepiej byc botem spamujacym jeden klawisz i robiacym dps, niz healer botem patrzacym w 40 okienek z cyferkami i paskami zycia ludzi w raidzie i leczyc ich. Po 5 h leczenia ludzi w raidzie odechciewa sie grac


hmm czy ja wiem, nawet jak mam czasem dosc leczenia to po rajdzie zakladam dmg gear i ide na bg ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:46 
Cytuj  
Postal napisał(a):
dokladnie.. placz wiecej

imo rogale nie maja co whinowac.. niezostali tak skaleczeni jak wariorzy to niech sie lepiej ciesza :)



A pokaż mi w którym miejscu buffneli rogala ?? null poprawy DPS , 41 talent w combat tree NERFUJE nawet DPS zamiast poprawiac GG bardzo dobre zmiany , no ale w końcu rogale sa tak overpowered że trzeba bo inne klasy by płakały ;)

@Whiteman

To nie czytaj , masz przycisk IGNORE
BTW jaka grasz klasą ?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 11:42 
Cytuj  
Magiem, rogalem i shamanem.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:41 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Postal napisał(a):
dokladnie.. placz wiecej

imo rogale nie maja co whinowac.. niezostali tak skaleczeni jak wariorzy to niech sie lepiej ciesza :)



A pokaż mi w którym miejscu buffneli rogala ?? null poprawy DPS , 41 talent w combat tree NERFUJE nawet DPS zamiast poprawiac GG bardzo dobre zmiany , no ale w końcu rogale sa tak overpowered że trzeba bo inne klasy by płakały ;)

@Whiteman

To nie czytaj , masz przycisk IGNORE
BTW jaka grasz klasą ?


tak poplacz wiecej albo naucz sie grac ta klasa. Aktualnie dobry rogue jak zajdzie mojego druida to jest w tanie zjechac mi cale hp w caster formie i nie wypuscic ze stunlocka cala walke. W caster formie mam 2900 armoru i 4650 zycia.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 13:17 
Cytuj  
jeden miss i stunlock idzie w pizdu


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 13:20 
Cytuj  
no raczej nie jak stuny zakladasz przed tym jak poprzedni stun sie skonczy

co myslicie o takim hemo/stunlock buildzie dla rogala w BC:

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 1210000000

te 2 pkty z imp sap mozna dac na sleight of hand zeby bylo bardziej pod pve.

co myslicie? z seal fate i hemo combo pointy by lecialy az milo



a tu build pod daggery:

ttp://www.wow-europe.com/en/info/underd ... 0000000000

110 energy, zaczyna sie walke CS, mutiliate, sa 4 cp, KS, +25 energy, KS daje +9% damage, find weakness daje +10% czyli w sumie 19%, lykamy herbatke i robimy olbrzymie backstaby


a tutaj combat swords, dobre i do pvp i do pve :)

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

tutaj tez combat swords tylko bez fleet footed ale za to z imp ks

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

prosze o komentarze i opinie :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:24 
Cytuj  
@Whiteman
Znaczy w end game nie masz doświadczen rogalem , ja z Naxx włącznie i wiem że nowe talenty nie daja nic w PvE i to nie tylko moje zdanie.

@Pio

Powiem tylko L2P jeżeli uważasz że rogalem z KAŻDYM builidem możesz założyć stunlocka , tbh stunlock rogue ssie w PvE , gdzie w nowych talentach jest jakikolwiek boost do PvE dla rogali poza zwiększonym leczeniem ??
Kompletnie żadnego boosta w DPS , najpierw pograj rogalem w end game a potem sie wypowiadaj , nuff said.

jak ktoś powiedział jeden miss i stunlock w piz...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:27 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Whiteman
Zanczy w end game nie masz doświadczen

@Pio

Powiem tylko L2P jeżeli uważasz że rogalem z KAŻDYM builidem możesz założyć stunlocka , tbh stunlock rogue ssie w PvE , gdzie w nowych talentach jest jakikolwiek boost do PvE dla rogali poza zwiększonym leczeniem ??
Kompletnie żadnego boosta w DPS , najpierw pograj rogalem w end game a potem sie wypowiadaj , nuff said.


A mówi to pewnie osoba która speeda używa tylko w ogrimmar oraz uważa że Felstriker to gówno... L2play too

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:29 
Cytuj  
Kain18 twoja wypowiedx jest nawet poniżej jakiejkolwiek krytyki , i tak w czasach kiedy duzo gildii rajduje Naxx ,Felstriker to.... , jeżeli ty uzywasz speeda w PvE mogę ci życzyc tylko szczęścia w dalszej grze /mock


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:31 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Kain18 twoja wypowiedx jest nawet poniżej jakiejkolwiek krytyki , i tak w czasach kiedy duzo gildii rajduje Naxx ,Felstriker to.... , jeżeli ty uzywasz speeda w PvE mogę ci życzyc tylko szczęścia w dalszej grze /mock


Mówimy o PvP buziaczku ;]

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:32 
Cytuj  
Nie buziaczku ja zapytałem gdzie ktokolwiek widzi boost dla rogali w PvE w nowych talentach i gdzie jest boost do DPS dla rogali , buziaczku.
A jeśli z Felstrikerem chcesz iść do PvP przeciwko np . warkowi z 4/9 T3 to gg , czy nawet na przeciw droodowi w bear z DOBRYM feral gearem u nas miśki maja >14k armour .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Ostatnio edytowano 1 wrz 2006, 14:36 przez Shadowclaw, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:35 
Cytuj  
@Shadowclaw
w PvE dostaliscie skille ktore zwiekszaja wasza przezywalnosc w raidach, bo nie da sie ukryc ze rogue sa jednymi z ostatnich w healing liscie w raidach.
A ty chcesz jeszcze zwiekszenia dps, pomimo iz teraz juz jestescie zabic cloth/leather usera kontrolujac cala walke, ze przeciwnik nic nie moze zrobic. Do tego beda nowe bronie jednoreczne 70+ dps wiec nie placz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.