mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Lol ale też jest dużo skilled GM i HW więc już nie przesadzajcie znowu że R14 to Free kill. Ostatnio byłem z pewnym GM, który wymiatał na BG... Poprostu nikt go nie mógł zaje****. WSG skończyło się wynikiem 3: 0 dla ally a gość miał zaledwie 2 deady (pierwszy w akcji 2v6 drugi w akcji 3v8) i paredziesiąt killów... Poprostu jak patrzyłem jak on się porusza i jak dobrze zna każdą klase na wylot to nie dziwiłem się dlaczego tak rzadko ginie.

Dodaj jeszcze ze mial 3 healerow za plecami. Indywidualnie na WSG wiele nie zrobisz. Ew. bardzo dobry druid moze PUGowi kilka razy z flaga uciec i na tym koniec. Dobre premade'y wygrywaja nie dlatego, ze ich czlonkowie sa jakos niesamowicie dobrzy solo (choc bywaja oczywiscie), ale dlatego, ze potrafia ze soba wspolpracowac.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:58 
Cytuj  
@Katoneo no przeciez napisalem ze bywaja wyjatki, ale to sa niestety tylko wyjatki.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:35 
Cytuj  
zgadzam sie tu z paroma osobami ze jak widzisz kolesia na R14 to nie myslisz o k***a ale musi koles wymiatac tylko o moj boze skad on bierze tyle czasu na gre a to chyba nie tak powino wygladac

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:37 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
zgadzam sie tu z paroma osobami ze jak widzisz kolesia na R14 to nie myslisz o k***a ale musi koles wymiatac tylko o moj boze skad on bierze tyle czasu na gre a to chyba nie tak powino wygladac


jak to nie jest warlock to wiesz co ja myślę? :D oo darmowy uber honor...

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 17:40 
Cytuj  
z tymi 3 healerami na plecach - to juz przesada - tzn atakujacy to lamy - jak chca na poczatku abic warriora a potem healerow

jak walcze na WSG i lecze grupe z 5-8 osob - to zawsze mam na sobie 2 szarze warriorow + jakis backstab/amush or rogue + jakies doty od warlockow - i gine w tempie expresowym

ogolnie priest do WSG - to porazka - juz lepszy jest druid - ktory elczy podobnie - a przy okazji moze flage szybko wyniesc - lub palek - healer w plate - praktycznie nie do zabicia


_________________
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:43 
Cytuj  
Cytuj:
ogolnie priest do WSG - to porazka - juz lepszy jest druid - ktory elczy podobnie - a przy okazji moze flage szybko wyniesc - lub palek - healer w plate - praktycznie nie do zabicia

ej no bez jaj druid nie ma absorb shieldafearu renew z tickami czesto 420+ nie nie nie druiid sux strata spota w raidzie chyab ze dobry carrier
Cytuj:
jak to nie jest warlock to wiesz co ja myślę? oo darmowy uber honor...

a wiesz co ja mysle? ze ludzie powinni przestac boostowac swoj epeen bo r14 chociaz samo w sobie moze nie wymaga skillu ale pierwsze ze podczas rangowania sie uczysz po drugie same itemki np rogusa za r14 to wystarczajacy powod zeby budzic respect.
Cytuj:
eeee czy ja o czyms nie wiem czy to co napisales jest totalna bzdura

czegos nie wiesz


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:29 
Cytuj  
koornik napisał(a):
ej no bez jaj druid nie ma absorb shieldafearu renew z tickami czesto 420+ nie nie nie druiid sux strata spota w raidzie chyab ze dobry carrier


masz racje druid nie ma:
- shieldu, ma za to ~2k instant heal every 15sec ktory moze critnac za ~3k
- renew z tickami czesto 420+, bo dysponuje reju z tickami 500+
- fearu, ma za to root'a. fear skuteczniejszy ale ma zdecydowanie mniejszy zasieg

do tego ma zdecydowanie wyzsza przezywalnosc od holy/disc priesta.

nie mowie ze drood > priest na BG, ale z teza ze priest > drood nie moge sie zgodzic poprsotu 2 rozne klasy 2 rozne style gry.


koornik napisał(a):
a wiesz co ja mysle? ze ludzie powinni przestac boostowac swoj epeen bo r14 chociaz samo w sobie moze nie wymaga skillu ale pierwsze ze podczas rangowania sie uczysz po drugie same itemki np rogusa za r14 to wystarczajacy powod zeby budzic respect.


lol? no chyba sobie jaja robisz a co w tym sprzecie ma "budzic" respect jak drooda w feral gear'ze bije jak cipa? BS crit za 220 to ma budzic respect jak mam 6,5k hp?

hint: qmpel (rogue) zrobil GM'a i nie bylo bata aby mnie zjadl w duelu, doalczyl do raid gildii ubral sie w t2,5 + itemy z AP i teraz mnie jedzie jak chce.

Cytuj:
czegos nie wiesz


to mi wytlumacz czego nie wiem chetnie poszerze swoja wiedze.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:35 
Cytuj  
ostatnio rogue walnal mi krytyka za 32 jak bylem w bear form :(

a co do priesta i druida. Jak priesta zaatakuje 2-3 przeciwnikow to daje feara i przez chwile moze leczyc, druid ma juz wtedy przechlapane. Do tego rzucic se moze shielda i moze dispelowac z magicow. Dlatego dla mnie w healigu priest > druid na BG

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:44 
Cytuj  
Pio napisał(a):
a co do priesta i druida. Jak priesta zaatakuje 2-3 przeciwnikow to daje feara i przez chwile moze leczyc


Hmm szczerze to jak rzucam feara na BG to tylko slysze dzwieki wlaczanych WoTFow i zerker Ragow i jakos nie mam tej chwili na leczenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 13:06 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Pio napisał(a):
a co do priesta i druida. Jak priesta zaatakuje 2-3 przeciwnikow to daje feara i przez chwile moze leczyc


Hmm szczerze to jak rzucam feara na BG to tylko slysze dzwieki wlaczanych WoTFow i zerker Ragow i jakos nie mam tej chwili na leczenie.

Taa, fear, *plomp* *plomp* *plomp* i modlitwa o przetrwanie do nastepnego feara. Priestom wyraznie brakuje jeszcze jakiejs aktywnej mozliwosci obrony (przed PvP trinketami 1 fear wystarczal, teraz to najzwyczajniej za malo)

EDIT: literowki


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 1 wrz 2006, 13:12 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 13:10 
Cytuj  
divine shield xD


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 13:25 
Cytuj  
hmm shadow form ponosi przezywalnosc priestom ;-) no ale wtedy nie moga leczyc jak droody w misiu ;-)

ale calkiem fajnie dziala 2-3magow/lockow ktorzy patrza non stop na healera czy mu jakis rogue nei wklada od tylu


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:03 
Cytuj  
Pio napisał(a):
a co do priesta i druida. Jak priesta zaatakuje 2-3 przeciwnikow to daje feara i przez chwile moze leczyc, druid ma juz wtedy przechlapane. Do tego rzucic se moze shielda i moze dispelowac z magicow. Dlatego dla mnie w healigu priest > druid na BG


Kazdy healer ma przechlapane jak atakuje go 2-3 przeciwnikow ;-) Mozna troche odwlec swoja smierc (bear form, fear czy bubble) ale jesli nie ma sie odpowiedniego wsparcia druzyny to na niewiele sie to zda.

Wlasnie dzisiaj na AV byla spora awantura o leczenie, ludzie wyrzucali healerom, ze nie lecza ich tak jak trzeba, a healerzy denerwowali sie, ze nikt ich nie chroni.

Nie wiem jak inni ale mnie strasznie denerwuje, gdy ktos krzyczy zeby go leczyc. Ja widze, ze ktos potrzebuje leczenia. I jesli nie lecze to znaczy, ze albo:

- nie mam many
- lecze kogos innego/siebie
- staram sie przetrwac, bo mnie bija

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:06 
Cytuj  
Jak atakuje 2-3 przeciwnikow to kazdy ma przechlapane :D(jesli ten sam level maja i podobnej klasy sprzet)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:09 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Kazdy healer ma przechlapane jak atakuje go 2-3 przeciwnikow ;-) Mozna troche odwlec swoja smierc (bear form, fear czy bubble) ale jesli nie ma sie odpowiedniego wsparcia druzyny to na niewiele sie to zda.


fakt ;-) dlatego killing team 2-3magow/lockow rozglada sie cy healerow nie bija.

Cytuj:
Nie wiem jak inni ale mnie strasznie denerwuje, gdy ktos krzyczy zeby go leczyc.


a ja uwielbiam ripstujac: l2use bandage ;-) im koles sie wiecej pluje tym jest smieszniej bo jako ze lecze jak widze ze ktos umeira to tak jak dany maruder umiera to staram sie zdarzyc wpisac /bye lub /dance lub /wave lub /lol (w zaleznosci jak bardzo marudzil) majac jego jako cel :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

a ja uwielbiam ripstujac: l2use bandage ;-) im koles sie wiecej pluje tym jest smieszniej bo jako ze lecze jak widze ze ktos umeira to tak jak dany maruder umiera to staram sie zdarzyc wpisac /bye lub /dance lub /wave lub /lol (w zaleznosci jak bardzo marudzil) majac jego jako cel :]


A myślałem że to my mamy w gildii kopniętych healerów ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:49 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Fabianek napisał(a):

a ja uwielbiam ripstujac: l2use bandage ;-) im koles sie wiecej pluje tym jest smieszniej bo jako ze lecze jak widze ze ktos umeira to tak jak dany maruder umiera to staram sie zdarzyc wpisac /bye lub /dance lub /wave lub /lol (w zaleznosci jak bardzo marudzil) majac jego jako cel :]


A myślałem że to my mamy w gildii kopniętych healerów ...

Kopnietych? To co powiesz na healera DoTujacego kazdego moba w okolicy :D . A na koniec wrzeszczacym zebym z niego aggro zdjol :D

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:52 
Cytuj  
Jak nam tank zginie to healerzy mu mowia zeby sie bandazowal :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 19:07 
Cytuj  
W sumie nie czaje palkow i druidow idacych w melee na av. Co jest takiego super w byciu namierzanym po 3 sec przez 20 przeciwnikow i mueraniu w drugie 3 sec gdy mozna sobie spokojnie sie trzymac na odleglosc 35ydow i rzucac heale na innych gdzie tu logika?


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 19:36 
Cytuj  
Widzisz...Jak ja grałem drutem, to momentami już rzygałem tym healowaniem...Wtedy transformacja w niedźwiedzia i CHARGE!!! ARGH!! BERSERK! FLAKI, NOGA, RĘKA, MÓZG NA ŚCIANIE!!!! BUAASHAAHAHAHAA itd ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.