mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 11:08 
Cytuj  
Szkoda bo talenty dla BM hunterka mi sie bardzo podobaja.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 11:15 
Cytuj  
Cytuj:
Tier 9
Pacify
Requires 1 point in Power Infusion
Requires 40 points in Discipline Talents
10% of base mana 30 yd range
1.5 sec cast 2 min cooldown
Telepathically induce a state of pacifism, making the target unable to attack or use any offensive spells or abilities for 10 seconds.


EDIT: dopiero teraz to przeczytalem i zrozumialem co i jak... - ale i tak jest imba - taki silence - tylko ze dziala na wszystkich :)

Cytuj:
Tier 8
Possession
Requires 2 points in Improved Mind Control
Requires 35 points in Shadow Talents
Gives you a 33/66/100% chance to become invisible while you are channeling your Mind Control and Mind Vision spells.


dobre - goni mnie warrior - no to Mind Vision i juz mnie nie widzi

fajne - ale wydaje mi sie ze fake :(


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 13:46 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Domin napisał(a):
Z krainy znane od wczoraj?


Nie , z krainy marzeń nocnych Domina


A to sory bo te fake talenty byly postniete wczoraj na paru forach. Widac pewnie mi sie to przysnilo :] Next time jak bedziesz wyskakiwal z rewelacjami ze masz jakies super tajne zrodlo to lepiej sprawdz, bo moze sie okazac ze to powszechna wiedza.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 14:28 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Domin napisał(a):
Z krainy znane od wczoraj?


Nie , z krainy marzeń nocnych Domina


A to sory bo te fake talenty byly postniete wczoraj na paru forach. Widac pewnie mi sie to przysnilo :] Next time jak bedziesz wyskakiwal z rewelacjami ze masz jakies super tajne zrodlo to lepiej sprawdz, bo moze sie okazac ze to powszechna wiedza.


Narazie ty się odezwałeś :] więc przez to rozumiem że jestes powszechny , ok :wink:

I nie napisałem że jest tajne tylko że nie powiem skąd :roll:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:36 
Cytuj  
Bah :P


Ostatnio edytowano 5 wrz 2006, 06:47 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:47 
Cytuj  
@ up

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=409350#409350
next time be on time...

edit:

zauważ, iż jest to 60 lvl pet... po dingnięciu 70 powinien być 'kapke' lepszy


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 08:35 
Cytuj  
Ktos dostal juz key do bety BC?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:11 
Cytuj  
pewnie nie,ciekawostką jest to ,ze cala gildia nihilum dostala key do zamknietych beta testow:)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:23 
Cytuj  
Myron napisał(a):
pewnie nie,ciekawostką jest to ,ze cala gildia nihilum dostala key do zamknietych beta testow:)


skad wiesz ze cala?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:28 
Cytuj  
tu kungen wspomnial o tym,lecz prawde mowiac nie wiem czy cala
http://www.worldofraids.com/v2/#

'I guess all we can do is farm farm farm until BC comes out. We got invited to the BC beta so we'll spend some time there aswell.'

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 11:07 
Cytuj  
Postal napisał(a):
jestem ciekaw czy premiera BC us i eu odbdzie sie w tym samym czasie.. bo do teraz nie wiem co bylo przyczyna opozniania wydania wowa w europie.. brak gotowych serverow czy opoznienia w tluamczeniu gry na francuski i niemiecki (teraz doszedl ejszcze hiszpanski)

problemy był sprzęt i hosting podobno. ;/
a teraz hiszpański będzie na premiere.
poprostu gracze sie wkurzą ostro jak znowu różnica w premierze będzie 3 miechy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 18:37 
Cytuj  
Nie noe kiedyś mówili, że premiera bedzie jednoczenie w Europie i USA. A jak bedzie w Europie to juz kompletnie mnie nie obchodzi czy w polsce czy nie. Key i tak bede mial ;]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 19:56 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Postal napisał(a):
jestem ciekaw czy premiera BC us i eu odbdzie sie w tym samym czasie.. bo do teraz nie wiem co bylo przyczyna opozniania wydania wowa w europie.. brak gotowych serverow czy opoznienia w tluamczeniu gry na francuski i niemiecki (teraz doszedl ejszcze hiszpanski)

problemy był sprzęt i hosting podobno. ;/
a teraz hiszpański będzie na premiere.
poprostu gracze sie wkurzą ostro jak znowu różnica w premierze będzie 3 miechy.


Myslisz, że ktoś się przejmuje wkurzonymi graczami w EU?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 20:16 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
mihn napisał(a):
Postal napisał(a):
jestem ciekaw czy premiera BC us i eu odbdzie sie w tym samym czasie.. bo do teraz nie wiem co bylo przyczyna opozniania wydania wowa w europie.. brak gotowych serverow czy opoznienia w tluamczeniu gry na francuski i niemiecki (teraz doszedl ejszcze hiszpanski)

problemy był sprzęt i hosting podobno. ;/
a teraz hiszpański będzie na premiere.
poprostu gracze sie wkurzą ostro jak znowu różnica w premierze będzie 3 miechy.


Myslisz, że ktoś się przejmuje wkurzonymi graczami w EU?

Myśle że w tej chwili stanowia znaczaca grupe i Vivendi nie pozwoli sobie na straty w Europie. Blizz ma tu niewiele do gadania. I musza być gotowi na ogromna fale powrótów, nowych graczy itd. IMHO nie bedzie klapy. Wazne zeby sie ukonczeniem do swiat wyrobili ;), Pozatym jak juz wspomnialem zapowiedzieli jednoczesna premiere na calym swiecie (tzn. wymienilem tylko USA iEU, ale chyba tylko to nas interesuje ?)

BTW. Skoro ju zaprosili Nihilium do Closed Bety to znaczy ze premiera tuz tuz.. Alpha pod wzgledem terenowym wygladaja na bardzo wykonczona. (nie chcialo mi sie szukac exploitów nie ukrywam :P).

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 23:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Alpha pod wzgledem terenowym wygladaja na bardzo wykonczona. (nie chcialo mi sie szukac exploitów nie ukrywam :P).


2 zony jeszcze wymagara troszke roboty, shadowmoon valey i blade edges moutains afair


_________________
..::Char profile::..

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 01:11 
Cytuj  
oby tylko mozna bylo kupic key odrazu na stronie blizza,albo jakos tak,cos w rodzaju hf2 ,bo czarno widze zaopatrzenie w tbc,pewnie beda spore kolejki w sklepach internetowych
pewnie strona blizza zaraz by padla:P ,ale napewno szybciej mozna by bylo zaopatrzyc sie w tbc

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 07:46 
Cytuj  
Myron napisał(a):
oby tylko mozna bylo kupic key odrazu na stronie blizza,albo jakos tak,cos w rodzaju hf2 ,bo czarno widze zaopatrzenie w tbc,pewnie beda spore kolejki w sklepach internetowych
pewnie strona blizza zaraz by padla:P ,ale napewno szybciej mozna by bylo zaopatrzyc sie w tbc


sie pojdzie do empiku i wezmie spod lady ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:49 
Cytuj  
taaa, w moim miescie mieli laczna licze 10 pudelek wowa w dniu premiery,a niby to miasto wojewodzkie

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:51 
Cytuj  
w wawie w najwiekszym empiku mieli 100 a i tak kupilem mimo ze nie bylem na liscie a lista byla na 178 iirc osob. poprostu pogadalem z gosciem ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 12:24 
Cytuj  
a ja 1-2 tygodnie po premierze kupilem w empiku w arkadii - dzwonilem po wszystkich empikach w wawie - wszedzie mowili ze nie maja - a w Arkadii sie znalazly

btw specjalnie do wawy pociagiem jechalem 200km :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.