mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nie wkladaj slow ktore nihilum nie powiedzialo kk?



Cytuj:
Ofc cant end the post without whine, if we were alliance he'd be dead =)



Aha, nie mowili, a to quote z EU forum. Wiec raczej mowili....albo nie? Raczej tak skoro tak napisali......a MOZE nie?


A to ze sa obecnie najlepsza gildia i deklasuja gildie alliance to moje slowa. Zajebiscie jezeli o tym kto pierwszy bossa ma zabic decydujej to jaka strone sie rollnelo przy zakladaniu postaci...... A ze sa ludzie ktorzy wierza w bajki ze to nie ma znaczenia....no coz, pozostaje zyczyc aby sie przekonali na wlasnej skorze jak to jest.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:14 
Cytuj  
Spoko w BC nie będzie easy mode (chyba, że horda nie bedzie chciałba grać paladynami).


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:47 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
.....jakby...


jakby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.

idzcie do boarda Flames plakac, jaka ta horda biedna.

Ja mialem w zeszlym tygodniu tylko 3 dni rajdowania bo reszta to byl unplayable lag a czy placze z tego powodu ze world 1st stal sie nieosiagalny? nie, wiec i wam proponuje sie pogodzic z tym co macie a nie wieczne placze jacy to my jestesmy biedni, jak nas blizzard nie kocha. w bc dostaniecie paladynow, a my windfurry i skonczy sie wieczny placz.

ile byscie lez nie wylali i tak DnT ma najwiecej World kill'i wiec jesli najlepsza gildia = najlepszy progress nihilum ze swoim 1 world killem jest daleko za nimi stojac na rowni z Vodka (tez ally guild).


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 wrz 2006, 09:58 przez Fabianek, łącznie edytowano 6 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:51 
Cytuj  
Jakby fabianek byl madrzejszy to by nie pisal tylu debilnych postow.

Idz plakaco to do gosci z nihi bo to oni tak stwierdzili.


Cytuj:
"If we where alliance, he would be dead"


Cytuj:
nie wkladaj slow ktore nihilum nie powiedzialo kk? to ze ty uwazasz ze ally ma latwiej nie znaczy ze oni tez. ten tekst imho to poprostu taka ironia w strone tego priesta w EPL co im dispelnol czesc buffow.

ja nie zauwazylem zeby sie wywyzszali wiec nie interpretuj ich slow pod wlasne idee


Jasne fabianek wlasnie tego priesta mieli na mysli to oczywiste odniesienie. Napewno nie chodzilo o alliance easy mode:|
No ale pewnie na piwko z nimi smigasz codziennie to wiesz jacy sa szlachetni i ze by tak nie pomysleli nigdy!
O alliance easy mode pisza tylko zli kurwa ppl:|
Gralem z nimi dlugo na jednym serwerze nasi byli memberzy graja u nich w gildi, jeden byly member od nich gra u nas, maja alty w naszej gildi altow wiec prosze nie pierdol mi tu ze oni tak wcale nie mysla i pisali o jakims dworfie z epl.
I zeby wyjasnic to nie placze o alliance easy mode tylko o twoja glupote:|


Ostatnio edytowano 6 wrz 2006, 10:27 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:24 
Cytuj  
Fabie zawsze wie lepiej :lol:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:30 
Cytuj  
Anyway dwa wipe'y na 1% to niezła drama.
Założę się, że resistną shocka a młotka paladyna by nie odparł :)
/discuss


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:31 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Fabie zawsze wie lepiej :lol:


szczerze ci wspolczuje laga na thaddiusie wroc z kill shotem

Buffchef napisał(a):
Anyway dwa wipe'y na 1% to niezła drama.


ta to jest konkret zonk :( szkoda ich bo wiadomo jak 1 taki wipe drazni a co dopiero 2 jeszcze jak sie walczy o world killa :S


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:58 
Cytuj  
wasza nienawisc do siebie nazwajem mnie zadziwia... ide se stad i nie wracam do jutra...


Wiadomo, ze DT gm'y pomagaja jak moga, ale tez wiadomo, ze sa jedni z najlepszych. Ale to nie jest 100m po plaskim mezczyzn, ze zawsze jest tylko ten 1 najlepszy. W wow jest pewna czolowka 3-5 gildii, ktore beda w czolowce i tyle. A kto pierdolnie killa sekunde wczesniej czy pozniej to juz nie ma znaczenia ( DT ma najlepszy PR imo, dlatego sa uwazani za teh best)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 11:38 
Cytuj  
Fabię fyi nigdy mi na thaddiusie nie laguje. Ale ty oczywiście wiesz lepiej :lol:

Cytuj:
wasza nienawisc do siebie nazwajem mnie zadziwia... ide se stad i nie wracam do jutra...
przecież mnie znasz i wiesz jak reaguję na idiotów.

Anyway Fabię to, że jeszcze thaddius stoi a nie leży to tylko kwestia 5-10 ułomów na raidach mojej gildii. Twoja gildia miała tylko ciebie więc poszło łatwiej.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 11:44 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Fabię fyi nigdy mi na thaddiusie nie laguje. Ale ty oczywiście wiesz lepiej :lol:


To że Ci nie laguje jest niewątpliwie spiskiem 'kurwa ppl' :lol:

A wogóle strona nihilum padła z powodu przeciążenia po wejściach ludzi czekających na world killa Kel Thuzada :)


_________________
whiteman#2717


Posty: 8
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 12:12 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Rayla napisał(a):
Fabię fyi nigdy mi na thaddiusie nie laguje. Ale ty oczywiście wiesz lepiej :lol:


To że Ci nie laguje jest niewątpliwie spiskiem 'kurwa ppl' :lol:

A wogóle strona nihilum padła z powodu przeciążenia po wejściach ludzi czekających na world killa Kel Thuzada :)



Biedny Kel'Thuzad :D

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 13:43 
Cytuj  
Hmm a moze Kel rollnol maga i ma juz invisibility z TBC? :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 14:26 
Cytuj  
a tu taki whine z US forum, malo brakuje zeby ktos napisal horda EZ mode ;-)

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 6&pageNo=1


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 14:40 
Cytuj  
Idzcie w chuj z 2 wipami na 1%. Mialem to na twinsach, wole nie wyobrazac sobie na kelu i first killu ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 14:47 
Cytuj  
Miekki wacek z tego Kela, heh. Wyglada na to, ze 4H to najtrudniejszy encounter w Naxx.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 14:52 
Cytuj  
Najtrudniej się nauczyć faktycznie 4H z tego wynika. Co ciekawe DnT i Nihilum uzywali innej taktyki, tzn. tak mi się wydaje na podstawie posta jakiegoś gościa z DnT (dziwi się że 8 tanków i 17 healerów).

Co do KT to opcje są wciąż dwie: albo zabije go dziś DnT, albo Nihilum jutro :).


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 15:13 
Cytuj  
nie ma tam 2 fazy? cos za szybko zchodzi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:30 
Cytuj  
Whine more. To oczywiste, ze alliance ma przewage nad horda w pve ale, to nie jest barriera nie do przejscia (jak np. taunt immune firemaw we wczesnym bwl). Wg mojego doswiadczenia (up to 4HM) jak dotad naxx jest bardzo dobrze zbalansowane i nie ma zadnych walk latwiejszych dla hordy/alliance.
Gdyby dnt tak wipnelo, to mogliby powiedziec cos w styly 'procneloby windfury i by padl'. Naprawde rzadko zgadzam sie z fabienem, ale teraz ma racje: l2p newbs =[


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:39 
Cytuj  
Loladyni >>>>> Shamki . Dobrze jednak iż BC doda palków do hordy i na odwrót, nie będzie już whinow że przeciwna frakcja to ez mode.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:43 
Cytuj  
@up Odkrywczy post :)
Cytuj:
Tak matołku jasne dlatego dla dnt zespawnowali go gmowie w poniedzialek i obiecali hotfix.

Problem w tym pawelku, ze us w przeciwienstwie do eu, nie moze w ogole probowac kela bo jak sam zauwazyles jest zdespawnowany i czeka na fixa.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 wrz 2006, 16:58 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 42  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.