mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:38 
Cytuj  
A co sądzicie o czyms takim. Nieco mniejszy support (bez dual wield spec moze byc trudniej trafiac), ale za to nieco lepiej w PvP się wychodzi, bo trudniej nas uciszyc, czy kopnąć

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 5013000000


_________________
Never forget, never forgive

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
jak DW to tylko ze spec;/
trzeba bedzie miec 2zestawy 2x1h, jeden slow do SS, drugi szybki do SR.
Podczas normalnego bicia wolniejszy w main i szybszy w off(dla flurry).
Niewiadomo jeszcze jak będą działać weapon buffy.


P.S. już oszczędzam DKP na eska:D


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:23 
Cytuj  
No jestem ciekaw, czy np windfury na offhand (jezeli mozliwe) odpali proc z main hand itd.
Melee shaman z DW jakos party buffer wyglada na swietna maszynke do buffniecia calego melee party, ale jednoczesnie to masakryczna agrro mashine.
Podobnie Elemental jako mage/warlock buffer.

Zastanawiam sie tylko, czy taki melee/caster buff w party bedzie wystarczajaco dobry zeby zastapic dps wara/rogue lub maga/locka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:26 
Cytuj  
powinno sie liczyc shaman dmg+x% innych meele/caster+healing/x


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:28 
Cytuj  
Do SS to jakiś 2H lepiej ;P
Chociaż jakaś wolna jednoreczna macka z Rockbitterem moze sie sprawdzac


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:23 
Cytuj  
Jedno pytanie - na szamana najlepiej wziąć Taurena, Orka czy Trolla?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:23 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
Jedno pytanie - na szamana najlepiej wziąć Taurena, Orka czy Trolla?

A ktory jest wg ciebie najladniejszy? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 21:20 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
A co sądzicie o czyms takim. Nieco mniejszy support (bez dual wield spec moze byc trudniej trafiac), ale za to nieco lepiej w PvP się wychodzi, bo trudniej nas uciszyc, czy kopnąć

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 5013000000


http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 4010000000

ten build bedzie sie lepiej sprawowac

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 10:18 
Cytuj  
poco tidal mastery? lepiej wziac nat guidance.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 12:40 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
poco tidal mastery? lepiej wziac nat guidance.

Tez mozna, ale jak juz sie idzie w Ascentral Healing to tez warto dac te 4pkt w TM, anyway te talenty moga ulec zmianie ale i tak dzieki nim bedzie mozna wybrac swoj play style, nie bedzie juz cos takiego ze 30/0/21 lub 0/30/21 beda najlepszymi buildami

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 15:33 
Cytuj  
Jak elemental szaman (31/0/20) mam dwa dosc nurtujace mnie pytania

- czy lepiej uzywac item'ow z jak najwieksza iloscia int'a, czy tez lepiej z +dmg i +%ctr ?
- jaka jest wlasnie zaleznosc pomiedzy iloscia int'a a maksymalnymi obrazeniami od czarow i procentowa szansa na krytyka?

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:12 
Cytuj  
koci napisał(a):
Sandlord napisał(a):
A co sądzicie o czyms takim. Nieco mniejszy support (bez dual wield spec moze byc trudniej trafiac), ale za to nieco lepiej w PvP się wychodzi, bo trudniej nas uciszyc, czy kopnąć

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 5013000000


http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 4010000000

ten build bedzie sie lepiej sprawowac


Nie sądze. Nie bierzesz improved weapon totmes, czyli całkiem przyjemnego boosta dla wszystkich meele class w twoim party. Poza tym ładowanie jakichkolwiek punktów w lighting shield uwazam za ich strate. Mental quickness przy meele spec też wydaje mi się niepotrzebne. Lepiej poprawic SoE i GoA totems.
Jedynie nad tym dual wield spec bym się zastanawiał. A w Restoration, jak już decydujesz się na dual wield spec, to tak jak napisał bargaw nat guidance tez będzie lepsze, niż tidal mastery. W sumie chodzi o to, zeby trafiac tego moba, a nie miec krytyki w leczeniu.

Pozdrawiam

Ciągle nie wiem, czy gdyby taki kształt drzewka został do BC brać to dual wield spec.


_________________
Never forget, never forgive

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym ładowanie jakichkolwiek punktów w lighting shield uwazam za ich strate


To sobie uważaj :), ale LS to najefektywniejszy spell ofensywny, a Imp LS to bardzo dobry talent. Po 2H i Thundering Strikes (które są must have dla enh) jest następny w kolejności (spośród talentów tier 1-3).


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:00 
Cytuj  
Tak, improved. LS bardzo się przydaje w BWL, czy AQ40. Po prostu rządzi...


_________________
Never forget, never forgive


Ostatnio edytowano 6 wrz 2006, 17:03 przez Sandlord, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:01 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Cytuj:
Poza tym ładowanie jakichkolwiek punktów w lighting shield uwazam za ich strate


To sobie uważaj :), ale LS to najefektywniejszy spell ofensywny, a Imp LS to bardzo dobry talent. Po 2H i Thundering Strikes (które są must have dla enh) jest następny w kolejności (spośród talentów tier 1-3).


Potwierdzam impr LS rządzi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:02 
Cytuj  
Cytuj:
Nie sądze. Nie bierzesz improved weapon totmes, czyli całkiem przyjemnego boosta dla wszystkich meele class w twoim party. Poza tym ładowanie jakichkolwiek punktów w lighting shield uwazam za ich strate. Mental quickness przy meele spec też wydaje mi się niepotrzebne. Lepiej poprawic SoE i GoA totems.
Jedynie nad tym dual wield spec bym się zastanawiał. A w Restoration, jak już decydujesz się na dual wield spec, to tak jak napisał bargaw nat guidance tez będzie lepsze, niż tidal mastery. W sumie chodzi o to, zeby trafiac tego moba, a nie miec krytyki w leczeniu.

Pozdrawiam

Ciągle nie wiem, czy gdyby taki kształt drzewka został do BC brać to dual wield spec.

To jest build na pvp wiec nie wiem po co isc w totemy, jakbym mial isc w pve to bym wziol Shamanistic Rage

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:07 
Cytuj  
Errrm to co ty chcesz? Build PvE, i żeby w PVP "trudniej nas uciszyc, czy kopnąć"?

To chyba jakieś nieporozumienie :x

edit: po kilkukrotnym przeczytaniu ocb widzę, że poświęcasz DW spec, żeby wyjść lepiej w PvP... ale wtedy zapomnij o DW w PvP... więc nie wiem czy lepiej wyjdziesz... aaaa nie rozumiem nadal nic a nic


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:15 
Cytuj  
Nom dokladnie, chcesz isc w pve a dajesz punkty na pvp, sam nie wiesz co robisz

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:23 
Cytuj  
:D

Ok, juz tlumacze. Ten build jest przede wszystkim do supportu party w instantach. WoW jest skoncentrowany na PvE, stąd według mnie poprawa totemów jest rzeczą kluczową. Dual wield będzie mi potrzebny do szybkiego generowania krytyków i zwiększania AP party.

Co do PvP, to chodzi o Focused Mind. Dla tego talentu rezygnuje z dual wield spec. Ale zakładam jednoczesnie, ze ten talent moze tez niekiedy pomoc w PvE - na przykład poprawi odporonosc na „uciszenie” Shazry w MC.
Czy dual wield sprawdzi sie w PvP? Przyznaje ze tego nie wiem, ale podejrzewam ze raczej nie. Zakładam, ze na casterow dalej lepie bedzie 2H ze Stromstrikiem i windfury, a na meele class 1h i tarcza.
Jak napisałem dual wield jest mi potrzebny do generowania krytyków w PvE


_________________
Never forget, never forgive

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:25 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
:D

Ok, juz tlumacze. Ten build jest przede wszystkim do supportu party w instantach. WoW jest skoncentrowany na PvE, stąd według mnie poprawa totemów jest rzeczą kluczową. Dual wield będzie mi potrzebny do szybkiego generowania krytyków i zwiększania AP party.

Co do PvP, to chodzi o Focused Mind. Dla tego talentu rezygnuje z dual wield spec. Ale zakładam jednoczesnie, ze ten talent moze tez niekiedy pomoc w PvE - na przykład poprawi odporonosc na „uciszenie” Shazry w MC.
Czy dual wield sprawdzi sie w PvP? Przyznaje ze tego nie wiem, ale podejrzewam ze raczej nie. Zakładam, ze na casterow dalej lepie bedzie 2H ze Stromstrikiem i windfury, a na meele class 1h i tarcza.
Jak napisałem dual wield jest mi potrzebny do generowania krytyków w PvE

Pewnie wezmiesz ten talent na uciszanie i odp na kicki na 60+ lvlu.... nie wiem kto bedzie lazic do mc, a w party tez zadko to sie przydaje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.