mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:53 
Cytuj  
Jakby byli ally to moze by go zabili dzieki 10% more stats dla rogali i warriorow co sie przeklada na str i agi czyli wiecej damage. Z drugiej strony windfury totem temu chyba dorownuje... :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:06 
Cytuj  
cipasku przeciez nihilum sie tak samo zdespawnowal . Do tego jak sam zauwazyles masz doswiadczenie up to 4h a komentarz nihilum dotyczyl ostatniego bossa. I obsmialem fabianka za te bzdury co zaczal pisac jak to nihi napewno mialo co innego na mysli (ze to aluzja do dworfa priesta co ich dispelowal w epl) a nie dyskutowałem o tym czy alliance ma latwiej czy nie na bossie ktorego na wlasne oczy widzialy tylko trzy gildie


Ostatnio edytowano 6 wrz 2006, 18:16 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:13 
Cytuj  
Swoją drogą wcale bym się nie zdziwił gdyby była 2 faza walki, coś ten KT za łątwo im idzie ( w porównaniu do 4H ). A przecież miałaby to być prawdziwie mityczna walka :] Mam nadzieję iż Blizzard pomyślał o tym, i nie zdziwłbym się gdyby w pewnym momenciu król Lich dał mu swoją moc i wtedy dopiero byłaby prawdziwa bitwa.

Hehe, wiem wiem, pięknie jest żyć w świecie cybernetycznych muminków :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:17 
Cytuj  
Wiesz ich mt mial na tych probach 16 k hp:D I caly rajd mial kazdy mozliwy buff lacznie z tymi za glowy bossow /z instancji itp.Serce hakkara kupowali o 2 w nocy za jakies kosmiczne sumy:)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 20:01 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
. Do tego jak sam zauwazyles masz doswiadczenie up to 4h a komentarz nihilum dotyczyl ostatniego bossa.


pozyjemy zobaczymy w koncu kazdy z nas dotrze do niego wczesniej czy pozniej.

a przy 1% wipe naprawde frakcja nie ma znaczenia, to tak jakby ally plakalo przy wipe 1% na viscu. skoro doszli do 99% to ten 1% naprawde nie ma znaczenia. niewiadomo czy to byl "silny" czy "slaby" 1% (tzn. czy dlugo go bili na 1%) po screenie (czas przy czacie) widac ze to byl "slaby" 1% wiec byc moze proc windfurry = kill.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 20:40 
Cytuj  
ktos sie orientuje jak wyglada sama walka? ile kt ma hp, jak mocno wali?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:19 
Cytuj  
dps warriora na screenie walil po 4-5.5k

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:15 
Cytuj  
wtb thaddius lag fix


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:24 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
dps warriora na screenie walil po 4-5.5k



z jakiego screena?


a jakby ktos mial problemy z HS na patchwerku to zawsze mozna pulnac go do spider room (vael room v.2.0) http://video.google.com/videoplay?docid ... 6408623760 ;-)


a swoja droga DnT i Risen milcza na temat kill'u KT, nihilum jak sie nie poddalo powinno miec szanse o world killa (zaleznie jaki wczoraj mieli progress)

edit: wyedytowalem posta zeby sie jakis "kurwa man" nie przyplatal i nie zaczol flame'a


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 wrz 2006, 12:57 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:41 
Cytuj  
Fabianku, o ile dobrze rozkminiam to pytanie było za ile bije boss i odp: dps_warrek dostaje za 4-5,5k :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:55 
Cytuj  
masz racje zle zrozumialem posta ale gdzie na tym screenie ( http://www.hltv.org/doh.jpg ) masz kawalek combat loga?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
masz racje zle zrozumialem posta ale gdzie na tym screenie masz kawalek combat loga?

Znow przekrecasz kota ogonem, nikt nie pisal o dpsie etc, tylko wyraznie mirtul napisal, jakie hity dostawal Warrior, nic wiecej.

hint: "warriora na screenie" != "walil na screenie" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:08 
Cytuj  
@up hint dla ciebie warrior na screenie ma tank shoulders i tank sword ( http://www.thottbot.com/index.cgi?i=53742 ) skad wniosek ze to byl dps warrior? bo na c'thunie byl dps? troche malo bo znam warkow ktorzy po 2-6 razy na tydzien robia respeca.

i daj sobie spokoj z flame'em, napisalem ze zle zrozumialem posta cyba wystarczy nie?

tomugeen napisał(a):
jakie hity dostawal Warrior, nic wiecej.


Mirtul napisał(a):
dps warriora na screenie walil po 4-5.5k


zapomniales o 3 bardzo waznych literach ktore robia spora roznice


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:17 
Cytuj  
to byl screen z kungen'a... prosze ciebie Fabie, jak nie masz racji, to po prostu nie masz racji i sie nie madrkuj ( powiedz sorry, a nie starasz sie wyjsc po swojemu z bledu.... )


Nihilum wczoraj od 17 do 4.45 zajebalo 12 bossow, sapha juz nie zdarzyli... bo mieli 2h server down + lagi nonstop do 20 ( kiedy to sie server wyjebal i do 22 lezal). Co zrobia dzis? Pewnie zajebia loatheba , sapcia no i pojda po world first.

Ps. Oni sa pojebani zdeczka...


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Ostatnio edytowano 7 wrz 2006, 13:21 przez lutus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:20 
Cytuj  
DnT Risen i jaks trzecia gildia juz wczoraj byly na nim i nie daly radyz abic wiec nihi ma duze szanse dzis(maja do zabicia loatheb i saphirona jeszcze)

Cytuj:
4 Guilds currently have killed Saphirron

Death and Taxes - Up to Kelthulzad as of tonight and everyone is logged apparently for the night to attempt again tomorrow.

Nihilium- Europe guild so the instance cleared for them today, they killed 13 bosses and logged out for the day, leaving Loatheb, Sapphiron, and Kelthulzad tomorrow left in their instance.

Deux Vox- To Kel'thulzad as of tonight, was working on him as their server popped and will be down for another 12 hours. So tomorrow it will be for them as well or so it seems.

Risen- Currently killed Saphirron as of a couple hours ago, members logged for the night to get some attempts in and hopefully the kill sometime tomorrow.


******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:23 
Cytuj  
lutus napisał(a):
to byl screen z kungen'a... prosze ciebie Fabie, jak nie masz racji, to po prostu nie masz racji i sie nie madrkuj ( powiedz sorry, a nie starasz sie wyjsc po swojemu z bledu.... )


wiem ze to shot kungen'a ;-) (umiem czytac :), powiedzialem ze zle interpretowalem posta a takze wiem ze kungen od zawsze byl dps warkiem. nie wiem jaki mial build w kiedy robil shota, jednak jego gear ktory mial na sobie wskazuje ze wtedy byl prot.

i ja nadal nie wiem z jakiego screena mithrul wyczytal te 5,5k-6k lub z jakiego zrodla.

zreszta co mnie obchodzi KT na razie na glowie mam 4h ktore na razie robia WTFPWND


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
lutus napisał(a):
to byl screen z kungen'a... prosze ciebie Fabie, jak nie masz racji, to po prostu nie masz racji i sie nie madrkuj ( powiedz sorry, a nie starasz sie wyjsc po swojemu z bledu.... )


wiem ze to shot kungen'a ;-) (umiem czytac :), powiedzialem ze zle interpretowalem posta a takze wiem ze kungen od zawsze byl dps warkiem. nie wiem jaki mial build w kiedy robil shota, jednak jego gear ktory mial na sobie wskazuje ze wtedy byl prot.

i ja nadal nie wiem z jakiego screena mithrul wyczytal te 5,5k-6k lub z jakiego zrodla.

zreszta co mnie obchodzi KT na razie na glowie mam 4h ktore na razie robia WTFPWND


Obrazek

z tego screena...


I nie, kungen juz dawno nie jest dps warkiem... no powiedzmy ze jak sie ma 12 warkow w gildii to sie to czasami zmienia:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:32 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
DnT Risen i jaks trzecia gildia juz wczoraj byly na nim i nie daly radyz abic wiec nihi ma duze szanse dzis(maja do zabicia loatheb i saphirona jeszcze)

Cytuj:
4 Guilds currently have killed Saphirron


Jest jeszcze ta chinska gildia - Stars.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 14:26 
Cytuj  
Ale ten Kungen ma małą minimapkę. LOL!111


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 14:38 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
DnT Risen i jaks trzecia gildia juz wczoraj byly na nim i nie daly radyz abic wiec nihi ma duze szanse dzis(maja do zabicia loatheb i saphirona jeszcze)


DnT zaczyna raid dopiero o 1am CET, powinni dać rade. (DV ma wylaczony serwer na 36h - upgrade jednej battlegrupie robią)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 42  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.