mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:55 
Cytuj  
koci napisał(a):
Akurat palladyni to lolki, przynajmniej shamani nie robia bubble i hs, wybacz ale nie wiem co taki palladyn robi biegajac wokol mnie i zadajac 200dmg co 3 sec - moze no skill? albo class broken?


Oczywiscie, że nie szamani robia frost shock -> totem --> wilka
@down zmieniłem :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo


Ostatnio edytowano 7 wrz 2006, 11:59 przez Proximo_TEC, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:58 
Cytuj  
Czy kazdy shaman ma warstomp ..

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:58 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Czy kazdy shaman ma warstomp ..


kazdy tauren ma warstomp, a shaman moze byc taurenem ale nie musi


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 13:12 
Cytuj  
Cp nie zmienia faktu ze szaman nie ma warstomp, a kazy ladyn ma bombla

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 14:28 
Cytuj  
No chyba, że nie wykupił :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 20:04 
Cytuj  
Każdy pala to zwykly (wypinacz) z bąblem lac tylko w ceber takiego hyhyhy


Co to (wypinacz) osoba pochylona doznajaca sexu analnego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:09 
Cytuj  
Diac napisał(a):
Każdy pala to zwykly (wypinacz) z bąblem lac tylko w ceber takiego hyhyhy


Co to (wypinacz) osoba pochylona doznajaca sexu analnego :)

Powiedział to 14 letni dzieciak, który wczoraj dowiedział się co to sex analny... Twój tekst był zbędny i bezsensowny... Mam pytanie. Skąd u Ciebie nienawiść do paladynów?? Czy to że Divine shield + HS to zbrodnia?? Jak mój pala był cały niebieski i hordziak full T2 podchodził zabijał mnie i kampił przez następne 10 minut to też wolałem użyć Divine shield + HS... Nie rozumiem ludzi co mówią że paladyn to najgorsza klasa jaka może być. To wszystko zależy od tego kto gra daną postacią... Częstą jak zaczynałem to trafiałem na dzieciaków na 60 co potrafili mnie gankować gdy ja byłem na 20 lvlu i to nie przez to że byłem palkiem.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:18 
Cytuj  
powiekszali epeeny bo nie umieli zabic nikogo na swoim lvlu... loladyn = stereotyp, tak samo jak osoba sluchajaca metalu = szatan wcielony :C

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:21 
Cytuj  
Sentry rzecz w tym że niektórzy byli epixxx a przynajmniej half-epixx... Właśnie nie rozumiem dlaczego wszyscy biorą paladyna za pana z bąblem. Paladyn naprawde może dużo ździałać.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:23 
Cytuj  
Kiedyś jako świeży lock 'full green' czekam na BG, nagle patrze 'XR under attack' po chwili namysłu tepnąłem się tam (miałem tam HS), po dostarciu na XR co zobaczyłem? Palika 60 full t2 gankującego 15-30 lvl, zaatakowałem go zjechałem do 50% hp, zarzucił bąbla i zaczął uciekać, byłem 'in combat' więc nie mogłem użyć mounta a za DC było za daleko, uciekał w kierunku Ratchet, po drodze zboczył na oaze, dopadłem go znowu zjechałem do jakiś 10%, a on co? Dvine i HS, to jest normalne? Albo raz w Unguro zaatakował mnie palik 60, miałem 56 może 57 lvl ale go zabiłem (SL FTW!!), po 5 minutach pojawił się znowu tym razem z kolegą pristem i warkiem (obaj 60), kampili mnie z jakieś 40 min.
I to nie są pojedyncze przypadki, a za nimi idzie to, że prawie każdy pala ma u hordy KoS'a. I nie dziw się skąd ta nienawieść do paladynów.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:25 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Diac napisał(a):
Każdy pala to zwykly (wypinacz) z bąblem lac tylko w ceber takiego hyhyhy


Co to (wypinacz) osoba pochylona doznajaca sexu analnego :)

Powiedział to 14 letni dzieciak, który wczoraj dowiedział się co to sex analny... Twój tekst był zbędny i bezsensowny... Mam pytanie. Skąd u Ciebie nienawiść do paladynów?? Czy to że Divine shield + HS to zbrodnia?? Jak mój pala był cały niebieski i hordziak full T2 podchodził zabijał mnie i kampił przez następne 10 minut to też wolałem użyć Divine shield + HS... Nie rozumiem ludzi co mówią że paladyn to najgorsza klasa jaka może być. To wszystko zależy od tego kto gra daną postacią... Częstą jak zaczynałem to trafiałem na dzieciaków na 60 co potrafili mnie gankować gdy ja byłem na 20 lvlu i to nie przez to że byłem palkiem.

I wlascie dzieki takim postom jak twoj, nabijamy sie z loladynów. Kiedy do mnie mowli Watermachin to sie smialem, jak mnie nazywali taxi to tak samo... Jak sie powaie loladyn bombel + hs to oni podnosza burze. Klasa jak kazda inna ale dzieki fajnym juserom fajnie sie niej nabija (bo oni zawsze ciekawie reaguja :P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:28 
Cytuj  
Cytuj:
Nie rozumiem ludzi co mówią że paladyn to najgorsza klasa jaka może być.


Bo wiedzą, że wystarczy powiedzieć jakąś najmniejszą głupotkę na temat paladyna, a zaraz pojawi sie całe stadko zakompleksionych graczy którzy będą się pienić i warczeć z powodu paru nieprzychylnych literek na swoim ekranie. ;)

Docinki na temat paladynów nie są śmieszne, śmieszą natomiast reakcje ludzi grających tą klasą na te zaczepki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:32 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
(...)

Przypominam ze wypowiadasz sie o grze, ktorej playerbase to ok. 6 mln ludzi. Wiec to co opisales to (pi razy oko) pewnie z 0,00001% zachowan paladynow w WoW'ie a ogolnie to co widziales i slyszales przez caly czas twojej gry w Wow'a to pewnie z 0,001%.

Smieszy mnie dowartosciowywanie sie w stylu "Paladyni to lamy bo graja nimi niewyzyte dzieciaki a ja jestem pro i dojrzaly bo gram lockiem i nie gankuje ludzi o 40 lvl nizej".
Ja moge sie z czystym sumieniem przyznac ze jak levelowalem w Wowie do 60-tki to bylem zgankowany xxx razy (i byli to ipaladyni i rogue i locki i cokolwiek) a jak ja dobilem 60 to tez mi sie czasem zdarzalo....
A czemu? NBo to jest smieszne.... i daje fun....
A jesli ktos "po drugiej stronie kabla" nie moze tego zniesc ileci sie zalic na forum bo "Paladyni sa FUJ bo gankuja" to znaczy tylko i wylacznie ze cos ma nie tak z mozgiem i nie rozumie ze....

TO JEST TYLKO GRA.


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:33 
Cytuj  
tylko ze to horda zawsze zaczyna... raz to te scierwo trza ganiac z SM bo nawet o 30 lvl nizszych gankuja...
niedlugo skonczy sie ze horda ma shamiego a aly pala ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:35 
Cytuj  
~~ Ja cały czas chce powiedzieć że to zależy od tego KTO gra daną klasą...

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

TO JEST TYLKO GRA.

To czego się tak pienisz (i nie tylko Ty)? Jak mi się nudziło czekanie na BG przed 1.12 to sam czesto chodziłem do SM poganiać allusów ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:49 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Kabraxis napisał(a):

TO JEST TYLKO GRA.

To czego się tak pienisz


Ja sie pienie?? Pokaz mi gdzie? Ja tylko wypowiadam swoje zdanie na temat pogladu "Paladyni to Lamy".

Otoz uwazam ze jest on BEZSENSOWNY. A WoW to TYLKO gra komputerowa nic wiecej ani mniej. Fajna bo fajna ale nie ma w sobie nic co sprowokowalo by mnie np. do takich slow:
Cytuj:
Każdy pala to zwykly (wypinacz) z bąblem lac tylko w ceber takiego hyhyhy
Co to (wypinacz) osoba pochylona doznajaca sexu analnego


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 07:39 
Cytuj  
A wlasnie ze jest!
Reakcja grajacych palami. Ktorzy zaraz zaczynaja bronic swojej klasy zamiast dac sobie spokoj :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 07:48 
Cytuj  
Ja tam ma szacunek dla niektórych palków, bo na WSG palek w drużynie wroga to naprawdę może znacząco przyczynić się do porażki hordy.
Nie mówiąc o tym, że swoją złotą zbroją przyciąga uwagę większości hordziaków. Każdy chce go zabić a w tym czasie zasrany gejelf druid z flagą ucieka lol.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 07:49 
Cytuj  
Spasujcie juz z tymi palami, jeszzce pare miesiecy i zostanie tylko drama z powodu Seal of Blood, WotF i Fear Ward ;]

Wrocmy do Tier4.
Czy jakas wersja model viewera pozwala na ogladanie modeli itemow (w tym Tier4)?
Jakos narazie widzialem jedynie modele BE i Draenei, moze trzeba zaznaczyc w opcjach data path inny z folderu BC, ale u mnie to nic nie zmienilo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.