mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 16:21 
 
Witam
Nie chciałem zaśmiecać forum, jednak że mój poprzedni TOPIC (Dylemat) bez powodu został zamknięty nie mogę kontynuować moich pytań w jednym wątku.

Ci co czytali topic DYLEMAT znają moją historię. Ci co nie czytali, zapraszam do zapoznania się z nią (lub też nie)

Chciałem jeszcze zapytać. Z pośród dużej liczby serwerów chcialem zapytać co sądzicie o serwerze Bladefist. Czy grają na nim polacy? Wybrałem ten serwer ponieważ jako jedyny spełnia kryteria jakie mi odpowiadają. To znaczy wg statystyk dość dużo low leveli w stosunku do 60tek.

http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=175

Ale nie wiem czy znajdę tam jakąś dobrą gildie i kompanów do gry. Zastanawiam się co prawda jeszcze nad Ravencrast lub Burning Legion ...konfliktu
z Burning Legion mam dylemat też ponieważ gra tam najwiecej polaków. Istnieją na tym serwerze dobre gildie. Znajomych mam po stronie hordy (choć nie wiem czy jeszcze graja bo dawno mnie nie bylo w świecie Azeroth) ale low leveli tam akurat brak...

W doborze serwera kieruje się tym, że właśnie jest dużo low leveli zeby można było znaleźć kogos do gry, tym, że jest dość dużo graczy, oraz tym, że liczba graczy po obu stronach jest mniej wiecej 1:1.
Jeśli znacie jeszcze jakiejs godne polecenia serwery to bede wdzieczny

Będę wdzięczny za odpwoiedź i o nie zamykanie tematu. Jak mi sie cos jeszcz przypomni to poprostu bede pytania dopisywał tutaj.
Pozdrawiam i czekam

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 17:16 
 
Na Bladefist graja polacy ale same blade twarze




ahhaahhahaha ale dowcip slowny normalnie!!!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 20:39 
 
idź na Jaedenar

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 20:46 
 
Teraz sie zaczna problemy bo jeszcze Battlegroup trzeba odpowiedni. (w 1 jest duzo twinkow bo najstarsze servery, 8 jest fajna reszty nie rozważałem :D)

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 23:11 
 
Tez mam pytanie dotyczace rozpoczecia gry.
Wolałbym serw na ktorym byloby wiecej low lvl, tak zeby na battlegroundach na 19 lvl 3/4 gosci biegalo w niebieskich itemkach. Serw pvp. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 23:13 
 
To z BG zalezy od battlegroup. Wkazdej sa tiwnki bo serwery sa wymieszane ;p

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 23:18 
 
Przeciez to jest porazka jak koles na rownym lvl ma mni na 2 strzaly :/


Moze zaproponujecie jakis sensowny serw? Bo ja sie zbytnio nie orintuje a nie chcialbym drugi raz trafic na cos takiego...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 23:54 
 
jak zwykle zareklamuje swoj serwer ;] chyba najmniejszy progress wiec nie ma takiej roznicy gearu


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 08:29 
 
niebezimienny napisał(a):
jak zwykle zareklamuje swoj serwer ;] chyba najmniejszy progress wiec nie ma takiej roznicy gearu


Potwierdzam Jeadenar to serwer z najpowolniejszym progressem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 08:36 
 
Nie prawda! Ravenholdt ma najmniejszy.
No ale Leave the RPG Alone!!! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.