mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:41 
Cytuj  
Magister to ma tyle +dmgu, co bodajze z bonus z 3 czesci (23 jesli sie nie myle - w robocie nie mam jak sprawdzic).

Ale jesli chodzi o +dmg z 5/10 instancji/craftow/ah to nie jest tak zle.

Tak z glowy rzucam:
Buty z Renda (dodatkowo z fire resem)
Portki z ogra w LBRSie.
Pasek - jakos mi srednio cos do glowy przychodzi, ale mozna np. craftowac Archmage, albo np. kupic Arcanista na ah (ew. T0,5)
Rekawiczki - Sandworm costam .. w silithiusie mozna dziabnac (ew. T0,5 ... rekawiczki sa juz epickie iirc)
Bracerki - jak sie ktos uprze to mozna za Exalted w CC bardzo ladne epickie wyjac :) (ew. T0,5)
Klata - Robe of the Archmage - tyle powiem ... szkoda ze trzeba byc tailorem do tego i pattern wyfarmic, ale klata jest zdecydowanie tego warta
Ramiona - Strat Scarlet cos fajnego jest, w BRD b. fajne ramionka z frost dmgem tez leca
Beret - UBRS - Drakki - no zajebisty turban tam daja
Neck - Arcane Crystal Pendant - mag quest na 51 lvlu
Pierscionki - Freezing Band (boe epic, mozna miec 2), UBRS - fire elemental boss (to fire dmg akurat), Band of the Unicorn czy jakos tak np.
Trinkety - Briarwood Reed (zajebisty, sam bym z przyjemnoscia nosil gdybym mial i wymienilbym dopiero na Nelthariona)
Cloak - tu akurat brak pomyslu - moze Mageflame czy jakos tak (boe blue) - tyle ze to tylko +fire dmg, opcjonalnie cos z critem (DM)
Bron - Elemental Mage Staff, laska z tributu, bardzo fajne
Wand - AV reward (+frost niestety tylko)

Jak sie komus chce to niech liczy :D

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:49 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Obejrzałem profil ale to raczej nie są przedmioty z 5-10 man istance tylko 6 z ZG i jeden z MC. To nie trochę z ZG, tylko większość z ZG :).

Generalnie chodziło mi o itemki tylko ze scholo, strat, UBRS, dm - takie jak np. Magister`s Regalia itp.


ten z mc zamieniam na rank 7 gloves + boots, a na te z ZG sa latwe zamienniki :) gacie to craft za ok 100g, te z ogra sa rownie dobre, z paskiem troche gorzej ale ten z AV jest w porzadku, bracery - sublime wristguards, shouldery - thuzadin mantle, boreal mantle (frost damage), neck to arcane crystal pendant, zhc to draconic infused emblem :P, band of servitude to chociazby ten ring z valthalaka lub don mauritions band of domination, etc, wychodzi troche mniej ale podobna ilosc :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:49 
Cytuj  
Dodaj do trinketów - royal seal za książkę w DM oraz
Draconic Infused Emblem -http://www.thottbot.com/?i=53239

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:50 
Cytuj  
Nie mówię, że jest źle. Generalnie ciężko jest zebrać 300. Nawet jeśli z tego co czarnuchu napisałeś wychodzi tyle (nie chce mi się tego liczyć kompletnie), to zbieranie wszystkich tych itemków zajmie ci tyle czasu, że proszę siadać.

PS. Ciekawe dlaczego jeszcze Fabię się nie wypowiedział. Pewnie ma już pół forum na ignore :D.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:14 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
Dodaj do trinketów - royal seal za książkę w DM oraz
Draconic Infused Emblem -http://www.thottbot.com/?i=53239


Royal Seal za ksiazke w DM dla maga nie ma +dmgu :) To tylko locki maja fajnie :P

A o miniToepie zapomnialem napisac - jesli zwrocisz uwage to opisalem tylko jeden trinket, w drugim slocie wlasnie o tym myslalem :D

@white

Zapewniam Cie ze nie jest tak strasznie ze zbieraniem tego sprzetu, szczegolnie ze chyba tylko Briarwood jest z rare bossa (Jed Runewatcher) Szczegolnie ze na chwile zakladamy ze nie jestes w gildii rajdujacej to masz duzo czasu na wszystko.

Dorzuc do tego 20 +dmg na rekawiczki i 30 na bron. 300 naprawde nie jest takie trudne. Fakt, ze gimpujesz sie w innych statsach, ale to juz troche inna bajka.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 10:32 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Może ktoś doradzic jakis fajny build do levelowania maga ? :D
Szukalem na class forum ale nic nie znalazlem.
(Mam juz dosyc bawienia sie samemu bo next respecc 25g kosztuje :P )



Full fire build...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 10:33 
Cytuj  
Chcesz robic AoE grind ?
Jesli solo to co kolwiek byleby mialo Ice Barrier i Imp. Blizzard.
Jesli masz healera to elemental jaki kolwiek byleby mial Shatter i Imp. Flamestrike.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:21 
Cytuj  
To graj tym co ma ladniejszy kolor. Na dluzsza mete bez znaczenia i tak na 60 levelu zrobisz respec. Osobiscie gralem do 27 punktow w fire a potem 24 we frost ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:47 
Cytuj  
Ja osobiście używam tego buildu ja osobiście na 33 lvlu używam tego: http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3100050000
Bardzo przyjemnie mi się tym buildem gra. Wysoki critici z Frostbolta, co chwile frosbite wchodzi, żyć nie umierać :roll:
A mam zamiar dojść do tego:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3102351301

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:16 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Przestudiowalem w h*j roznych poradnikow , filmikow etc.
Chyba pobawie sie w frost aoE leveling (szkoda ze nie dalem w imp. blizz...25g /bye)

AoE grind Frostem jest latwy tylko na filmikach i serwerach PvE.
I trzeba duzooo cwiczyc, na poczatku albo spulujesz za duzo, albo za malo, albo jakis straci aggor, albo jakis sie rprzyplaeta w polowie akcji :D. Jesli ci sie nie spieszy mozesz probowac ;]. Osobiscie zostalbym przy fire ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:31 
Cytuj  
Zeby mial Imp. Fireball :D. Ew jeszcze Clearcast. Uwierz na slowo jednym magiem dobilem do 49levelu, drugim do 35levelu a trzecm do 60. Przerobilem chyba z kilkadziesiat buildow i tak naptawde to jedna cholera czym zaczniesz :D. Grind magiem imho jest srednio-efektywny. Bo o to za szybko mana schodzi, a to jakies resisty, a to zasrany aliant wlazi na plecy i nas zdejmuje jednym strzalem :D..

Ja bym najpierw staral sie dojsc do Imp. Scroch i Burning Soul. Potem dajesz jak ci sie podoba. I teraz masz do wyboru. Idziesz we frost i maksymalujesz swoj DPS i mozliwosc przezycia jak cos pojdzie nie tak(Frost, bierzesz imp. Frostbolt, Dochodzisz do Shatter, Frostbite, i Ice Block reszta wedle uznanie), albo w Arcane i minimalizujesz downtime (clear cast arcane mind itd, standardowo to co bylo przerabiane tutaj setki razy :D).

IMHO co bys nie robil najszybsza droga do wylevelowania maga jest robienie questow i grindowanie wszystkie po drodze przy ich robieniu. Ja tak zrobilem to w 9 dni. Z tym ze wiecej siedzialem na BG i AFK niz gralem ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zeby mial Imp. Fireball :D.

Po cholere imp fireball? Ja jak levelowalem maga to fireballa uzywalem tylko jako openera, normalnie walilem scorchem non stop. Strata talentow tbh.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:34 
Cytuj  
Jakby co to w tym temacie wklejalem poradnik jak robic questy (kolejnosc itd). Pomocne o ile ma sie cierpliwosc zeby isc z tym poradnikiem punkt po punkcie :D
Cytuj:
Po cholere imp fireball? Ja jak levelowalem maga to fireballa uzywalem tylko jako openera, normalnie walilem scorchem non stop. Strata talentow tbh.

Juz tlumacze.
Scroch to strata many. Ma strasznie mizerny dpm w porownaniu do Fireballa, juz lepiej uzywac frostbolta.. Fireball ma wiekszy DPS i mobki szybciej padaja. Scrocha uzywa sie tylko do dobijania. (albo lepiej Fire Blasta(. Testowane w EPL, Shimmering Flats i paru innych. Jak probowalem tam grindowasc scrochem to:
a) bylo wolne
b) trzeba bylo czesciej pic wode
IMHO Totalnie sie nie sprawdza. Fireball to podstawowe narzedzie mordu maga grajacego solo.

No chyba ze masz jakies inne doswiadczenia. Chetnie sie dowiem ';]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:10 
Cytuj  
Pokaz mi obliczenia dpm fireball vs scorch to ci uwierze. Z tego co patrzylem to fireball ma 1,4 dpm, a scorch 1.5. Pomijam juz fakt, ze fireball ma dluzszy cast time przez co masz wieksza szanse na interrupta, mniejsza na clearcast etc.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:13 
Cytuj  
zależy od ranka, to jest dpm a nie dps


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:15 
Cytuj  
Wiem co to dpm. Wzialem pod uwage r11 fireball i r7 scorch.
Idz napisz jakis poradnik.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:17 
Cytuj  
Scroch Rank 6 1,62dpm. Przy zalozeniu ze Scroch robi srednio 220dmg.
Fireball Rank 10 - 1,68dpm. Przy zalozeniu ze robi 590dmg
Teraz cos innego.
Scorch otrzymuje połowe +dmg, Fireball otrzymuje 100% bonus wiec dpm na korzysc fireballa wzrasta.
DPS Firefabll tez ma wiekszy przy tych samych zalozeniach. W praktyce sroch to fajny debuffer, ale nie nadaje sie do nukowania ;]. Po wylevelowaniu 3 magów cos o tym wiem :P

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:21 
Cytuj  
Cytuj:
Firefabll

xD :wtf:


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:26 
Cytuj  
r10 fireball robi srednio 574 dmg z tego co sie orientuje. A to 1,54 dpm.
Scorch owszem dostaje mniejszy bonus, ale w czasie castowania jednego fireballa wycastujesz 2 scorche wiec wychodzi na to samo praktycznie. Do tego dochodza clearcastingi etc.
Scorch > Fireball.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:35 
Cytuj  
i te coś co daje +do dmg za kazdy fire spell ktory trafi


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.