mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 06:41 
 
hmm zaśmiece troche to forum moim dla was małym a dla mnie wielkim problemem :P
wczoraj zainstalowałem world of warcraft i instalacja przebiegała normalnie ale gdy uruchomiłem pierwszy raz gre to zaczął mi ekran skakać i nie da sie nic zrobić te pierwsze okienka potwierdzilem z wielkim trudem a dalej skacze zmienialem ustawienia ekranu karte graficzna mam zainstalowaną chyba dobrze bo inne gry działają więc jeśli ktoś miał podobny problem lub wie jak to naprawic to prosze o pomoc
prosze o niekasowanie tego tematu przez jakiś czas :)
a i jeszcze jedno nie wiem czy to coś zmieni ale folder wowa ma 4,7gb a na pudełku pisało że wymagane jest 6gb

a i zapomniałem dodać że na moim kompie chodził już kiedyś wow i było wszystko dobrze
ehh teraz sobie uświadomiłem jakie to chaotyczne :]


Ostatnio edytowano 15 wrz 2006, 08:00 przez Gotn, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 07:18 
 
mozliwe ze masz stare sterowniki do karty graficznej sprubuj zainstalowac najnowsze oficjalne sterwoniki do swojej karty i sprubuj znowu

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 08:31 
 
okej zainstalowałem i działa wszystko normalnie :)
dzięki za pomoc i przepraszam za niepotrzebny temat :P
do zamknięcia :]

:oops:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.