mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 20:56 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Desh, co to za font w twoim chat boxie? Cos z ClearFonta?
Tak, to Calibri jest do sciągnięcia na stronie autora clearfont jako font pack - podobno jego ulubiony :P mój też bo kiedyś był domyślny


_________________
psn

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 21:03 
Cytuj  
Jezeli widzial ktos filmik UD 14r warka to napenwo wie o co chodzi.. a wiec tak:
Spinister- Natural Nemesis2 - koles ma tam na filmiku cos takiego ze ma tylko 2 okienka na trinkety nad swoimi normalnymi barami(fajne udogodnienie, nareszcie trinkety widoczne jak na dloni), ale najlepszym bajerem jest to ze jak najezdza na te okienka/lub klika ( nie wiem) to mu sie rozciaga i odslaniaja mu sie kilka rzedow ukrytych barow na ktorych ma wszytskie swoje trinkety do wyboru ( a on ich ma duzo :o ), wie ktos moze co to za mod??

Jezeli dalej nie rozumiecie o czym pisze to potem dorzuce screny jak to wyglada i co sie dzieje jak otwiera te okienko na trinkety

.


Posty: 27
Dołączył(a): 11.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 21:13 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Jezeli widzial ktos filmik UD 14r warka to napenwo wie o co chodzi.. a wiec tak:
Spinister- Natural Nemesis2 - koles ma tam na filmiku cos takiego ze ma tylko 2 okienka na trinkety nad swoimi normalnymi barami(fajne udogodnienie, nareszcie trinkety widoczne jak na dloni), ale najlepszym bajerem jest to ze jak najezdza na te okienka/lub klika ( nie wiem) to mu sie rozciaga i odslaniaja mu sie kilka rzedow ukrytych barow na ktorych ma wszytskie swoje trinkety do wyboru ( a on ich ma duzo :o ), wie ktos moze co to za mod??

Jezeli dalej nie rozumiecie o czym pisze to potem dorzuce screny jak to wyglada i co sie dzieje jak otwiera te okienko na trinkety

.

Moze o to chodzi http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1202 ?

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 21:24 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
(...)


http://www.curse-gaming.com/en/wow/addo ... tmenu.html


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 21:31 
Cytuj  
u mnie też jest na screenie - w sumie nie nowość :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 22:43 
Cytuj  
Duzo tych stron tutaj musze kiedys sobie przysiasc i poogladac tym czasem chcialem sie podzielic tym co ja mam. A efekt wygląda tak:
Obrazek

zwróćcie uwagę na napisy BAGS, MAIN, MACROS i znaczek małpki. Naciskając na nie gaszą się owe bary poczym efekt wyglada tak:
Obrazek

Wiem, że pewnie żadna rewelacja ale ... oczywiscie tutaj jest przedstawiony sam UI od strony kosmetycznej jednak posiadam owszem inne mody ktore zamiast upiekszac usprawniaja ;)

[/img]

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 22:52 
Cytuj  
Mam problem bawiłem się moim UI i wkradł mi się taki nie pożądany efekt,
podczas pisania czegos pisany tekst zmienia mi kanaly np. pisze coś na /raid a podczas pisania przełącza mi to się na /s nie wiem co z tym zrobic a bardzo to irytuje pomocy ?


_________________
"Only the strong survive"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 22:59 
Cytuj  
quong napisał(a):
...


nasuwa mi sie refleksja --- ale Twoja laska ma krótkie nogi ...
bez zwłośliwości ale to pierwsze co mi przyszło do głowy oglądając Twoje UI :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 23:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
quong napisał(a):
...


nasuwa mi sie refleksja --- ale Twoja laska ma krótkie nogi ...
bez zwłośliwości ale to pierwsze co mi przyszło do głowy oglądając Twoje UI :wink:


a mozesz tak po ludzku a nie metaforycznie? bo nie bardzo wiem o co sie czepiasz ;) ? Czy o postac ktora gram czy o UI ... czy jescze o cos innego? I powiedz co w nim nie tak to chetnie wyslucham slowa krytyki i zmienie wg zaleceń profesionalistow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 06:45 
Cytuj  
Fajne to UI, a uwagi mam następujące:
1) Grasz rogue - na cholerę Ci tyle barów?
2) Po co Ci ammo quiver?
3) Jeśli już robisz ten pasek na dole i jest on pusty, to dorzuć sobie jakąś texturkę bo po prostu marnujesz miejsce
4) Kwardratowa mapa chyba by lepiej wyglądała
5) Gnomy śmierdzą :D


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 08:26 
Cytuj  
quong napisał(a):
Deshroom napisał(a):
quong napisał(a):
...


nasuwa mi sie refleksja --- ale Twoja laska ma krótkie nogi ...
bez zwłośliwości ale to pierwsze co mi przyszło do głowy oglądając Twoje UI :wink:


a mozesz tak po ludzku a nie metaforycznie? bo nie bardzo wiem o co sie czepiasz ;) ? Czy o postac ktora gram czy o UI ... czy jescze o cos innego? I powiedz co w nim nie tak to chetnie wyslucham slowa krytyki i zmienie wg zaleceń profesionalistow.
eh tak wyraźnie jak można najbardziej to mam na myśli to co napisałem: POSTAĆ KTÓRĄ GRASZ MA ZAJEBIŚCIE KRÓTKIE NOGI. mam nadzieje że z capsem jest mniej metaforycznie, a bardziej dosłownie :P

co do UI to nie cierpie wszelkich zestawów modów i mimo że mam około 40 standalone to moje UI nie sypie sie po paczach blizza. Twoje wygląda jak Discord ze skórą , bo raczej nie jest to Twoja kompozycja więc nie ma za bardzo co oceniać :wink:

BTW może się komus przyda AVbars http://www.curse-gaming.com/en/wow/addo ... vbars.html liczniki zajęcia punktów do AV AB - jedyne które aktualnie działają bez bugów (a mają pasek postępu)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 08:43 
Cytuj  
@desh ja uzywam DAB'a, nurfed, ct i wiadra innych mniejszych modow w sumie aktualnie ~70MB i moje ui przezylo ostatniego patcha bez najmniejszego zgrzytu. To juz nie te czasy ze co patch wywala sie cale ui ;-)

troche stare (doszlo kilka modow, inne wylecialy) ale w miare aktualne jeszcze click


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 08:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@desh ja uzywam DAB'a, nurfed, ct i wiadra innych mniejszych modow w sumie aktualnie ~70MB i moje ui przezylo ostatniego patcha bez najmniejszego zgrzytu. To juz nie te czasy ze co patch wywala sie cale ui ;-)

troche stare (doszlo kilka modow, inne wylecialy) ale w miare aktualne jeszcze click
zależy, często jest tak że pojawiają się konflikty nawet teraz, im mniej modów tym mniejsze prawdopodobieństwo że gdzieś zgrzytnie. gdybym grał jeszcze szamanem albo warriorem to bym pewnie daba używał.

generalnie uważam że blizzowe UI wydaje się duże tylko przy standardowych ustawieniach. mam 1280x1024 i skale 0.64 naprawde nie brakuje mi miejsca więc nie widze powodu po co doinstalowywać cokolwiek odnośnie BAR i UF

BTW fajne coś znalazłem wczoraj w Titanie - można wyłaczyć przesunięcie ekranu w moim przypadku w dól. tzn jak ustawisz dane po środku to Player frame i minimapa może nie być przesunięta o 0.5 cm w dół


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 09:29 
Cytuj  
wybaczcie nowy post :P

LUDZIE WYWALCIE TITAN PANEL - FUBAR RULEZ 8)


_________________
psn

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 09:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wybaczcie nowy post :P

LUDZIE WYWALCIE TITAN PANEL - FUBAR RULEZ 8)


a to niby czemu?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 09:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
LUDZIE WYWALCIE TITAN PANEL - FUBAR RULEZ 8)


moze jakis argument?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 09:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
LUDZIE WYWALCIE TITAN PANEL - FUBAR RULEZ 8)


moze jakis argument?
lekkość, konfiguracja, modułowośc - rewelacja. zostałem wrogiem titana :P


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 10:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
lekkość, konfiguracja, modułowośc - rewelacja. zostałem wrogiem titana :P


a teraz porownaj ilosc plug-inow do fubar'a i titana :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 10:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
lekkość, konfiguracja, modułowośc - rewelacja. zostałem wrogiem titana :P


a teraz porownaj ilosc plug-inow do fubar'a i titana :)
nie musze robić tego teraz bo zrobiłem to juz wcześniej - rewelacja

zainspirował mnie ten nowy (dzisiejszy pack) http://www.curse-gaming.com/en/wow/mods ... fault.html

oczywiście paczki uzywać nie bede ale mody przejżałem - tu jest Fubar zamiast Titana


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 11:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie uważam że blizzowe UI wydaje się duże tylko przy standardowych ustawieniach. mam 1280x1024 i skale 0.64 naprawde nie brakuje mi miejsca więc nie widze powodu po co doinstalowywać cokolwiek odnośnie BAR i UF


No spoko tylko akurat ja mam słąbą kartę graficzną (Radeon9550) i 17nastocalowy monitor (Samsung SyncMaster 755dfx) więc ja na taki zabieg jak ty, czyli granie w takiej rozdzielczosci wysokiej sobie niestety nie mogę pozwolić. Dlatego używam DAB'a ... a skóra... skóra nie jest z "dab'a" tylko to taki mod, który dodaje taką ładną skórkę na dole ekranu i tam mogę sobie poukladać różne bary, minimapę itp itd

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.