mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 13:51 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
Cytuj:
Graj w Hordzie

why? mnie tam obojętne w sumie, ale skoro juz mam zmienic decyzje to musze sie dowiedziec why :) wiecej polakow tam?
bo od kiedy są cross servers na BG horda wygrywa w 99% przypadków - bycie Ally musi być wkurzające przy graniu PvP

mam na 34 lvl Revered w WSG i Friendly w AB - przegrałem MNIEJ niż 10 razy


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 13:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam na 34 lvl Revered w WSG i Friendly w AB - przegrałem MNIEJ niż 10 razy


Zrob lvl i sprobuj AV :wink: Shamanem exalted WSG zrobilem do 39, exalted AB do 49lvl i troche juz bylo nudno wiec zrobilem 51lvl i ruszylem na AV. Na 9 AV, 1 wygrana. btw PVP w AV juz praktycznie nie istnieje.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
.... cross servers..... BG......Revered .......WSG ..... AB

boshe, ja trzy dni temu stwierdzilem ze nie chce mi sie juz grac totalnie w Daoc a dzisiaj dopiero zacząłem cokolwiek czytac o WoW wiec totalnie nic nie zakumałem :)

Ale niech będzie - będe w hordzie :P


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 14:01 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mam na 34 lvl Revered w WSG i Friendly w AB - przegrałem MNIEJ niż 10 razy


Zrob lvl i sprobuj AV :wink: Shamanem exalted WSG zrobilem do 39, exalted AB do 49lvl i troche juz bylo nudno wiec zrobilem 51lvl i ruszylem na AV. Na 9 AV, 1 wygrana. btw PVP w AV juz praktycznie nie istnieje.
ja lvluje prawie wyłacznie kamykami :P więc się zejdzie a na AV przyjdzie czas - nie spieszy mi się juz. w życiu zrobiłem tam 2 razy Exalted i nie za miło to wspominam :P
wiesz podstawa to to że nie chce wejść na 60 w zielonych gratach na WSG i tłuc sie z ludzmi którzy od roku siedza w AQ :D


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 14:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja lvluje prawie wyłacznie kamykami :P więc się zejdzie a na AV przyjdzie czas - nie spieszy mi się juz. w życiu zrobiłem tam 2 razy Exalted i nie za miło to wspominam :P


Good for you. Zaluje teraz ze sie ruszylem z 40-49 na wyzsze BG. Horda ponizej 50lvl praktycznie ownuje wszystko na BG, czasami to juz wspolczulem ally :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 14:05 
Cytuj  
fun jest niesamowity :P dlatego staram sie robić expa na mobach tylko zeby ćwiczyć skila broni.

jak bede miał na 51 graty z exalted wsg/ab to nie bedzie już tak strasznie farmowac purpurowych graczy na AV :P


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 14:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
fun jest niesamowity :P dlatego staram sie robić expa na mobach tylko zeby ćwiczyć skila broni.

jak bede miał na 51 graty z exalted wsg/ab to nie bedzie już tak strasznie farmowac purpurowych graczy na AV :P


Na 50lvl z exalted z epix masz tylko bracery z WSG i tu jest ten bol :) Trzeba dobic 60lvl zeby uzywac all, a mi sie juz nie chce levelowac. Szkoda ze nie moge sie cofnac do 40-49, to co tam shaman wyprawial z ally to byla parodia.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 14:13 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Deshroom napisał(a):
fun jest niesamowity :P dlatego staram sie robić expa na mobach tylko zeby ćwiczyć skila broni.

jak bede miał na 51 graty z exalted wsg/ab to nie bedzie już tak strasznie farmowac purpurowych graczy na AV :P


Na 50lvl z exalted z epix masz tylko bracery z WSG i tu jest ten bol :) Trzeba dobic 60lvl zeby uzywac all, a mi sie juz nie chce levelowac. Szkoda ze nie moge sie cofnac do 40-49, to co tam shaman wyprawial z ally to byla parodia.
no jasne ale ja już w życiu miałem epików az za dużo, głównie chodzi o to że nawet te niebieskie wymiatają a co 10 lvli bede dostawał nowe :P
wiec jak teraz nabije repa to pofarmie i na 39 i na 49 i nawet na 59 :P (własciwie to 38, 48 i 58 bo tak lvlowana jest wiekszosc gratów)
a na 60 też bede miał kilka epików jak inni gracze wiec nie bede zbieral takich jobów :wink:


_________________
psn


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:34 
Cytuj  
ja mam pytanko zauwazylem na pewnej stronce ze bron i armory zapewne tez mozna z nimi zrobic cos takiego jak Disenchants i jestem ciekaw co to jest i jak sie tego uzywa ?? bo wiem ze jest skill enchanting :D


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:37 
Cytuj  
537h napisał(a):
ja mam pytanko zauwazylem na pewnej stronce ze bron i armory zapewne tez mozna z nimi zrobic cos takiego jak Disenchants i jestem ciekaw co to jest i jak sie tego uzywa ?? bo wiem ze jest skill enchanting :D


DE (disenchant) sluzy do uzyskiwania glownych materialow do enchantingu takich jak dust, esencje czy shardy. po uzyciu DE na przedmiocie otrzymujesz takie skladniki ale item znika z twojego inventory. DE to skill kazdego enchantera.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 19 wrz 2006, 15:41 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:38 
Cytuj  
Disenchant jest dołanczany odrazu do enchantingu... Jest to "miażdżenie" itemów na proszki, kamyczki oraz esencje do enchantingu. (dobrze mówie??) Jest to jedyny sposób na uzyskanie materiałów do enchantingu. (pomijam handel)

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 19:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Platinus napisał(a):
Cytuj:
Graj w Hordzie

why? mnie tam obojętne w sumie, ale skoro juz mam zmienic decyzje to musze sie dowiedziec why :) wiecej polakow tam?
bo od kiedy są cross servers na BG horda wygrywa w 99% przypadków - bycie Ally musi być wkurzające przy graniu PvP

mam na 34 lvl Revered w WSG i Friendly w AB - przegrałem MNIEJ niż 10 razy

nie no bez przesady , wchodzisz sobie z kumplem ktory wie co robic i masakrujecie horde :) lvl39 priest + drooid sa nie do zatrzymania
dzis 7 wygranych wsg wiekszosc 3:0 :P (ally oczywiscie)

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 09:58 
Cytuj  
To znowu ja :)

Po bojach z instalacją i paczowaniem , udalo mi sie zalogowac i chwile pograć . Wrażenia całkiem fajne :)

Postac Bioter (rogue na Burning Legion/horde) -6 lvl sobie trzasnąłem
Mam prośbę co by się ktos dzisiaj wieczorem (po 20) odezwał jezeli chce i moze pomóc (udzielic kilka informacji, ew. rzucic kilka groszy/rzeczy)

Czytalem rozne wypociny jak powinny wygladac buildy postaci, ale szczerze mówiąc nie wiem co brać na początku , tzn na tych lewelach co teraz jestem co cwiczyc a co olac. Robić questy, czy walić moby - jak najszybciej sie tu leveluje?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 10:10 
Cytuj  
generalnie najlepsze miejsce do pytania jest tu. pomagam chętnie ale wole pisać na forum niż korespondowac w grze na chacie kiedy jestem w grze bo gram :P


_________________
psn

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 10:57 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
Czytalem rozne wypociny jak powinny wygladac buildy postaci, ale szczerze mówiąc nie wiem co brać na początku , tzn na tych lewelach co teraz jestem co cwiczyc a co olac. Robić questy, czy walić moby - jak najszybciej sie tu leveluje?


buildy sa od 10lvl, a na poczatku to nie ma takiego znaczenia.

poza tym pytasz jak lvlowac? questy czy grindowac?

zaczales grac dopiero - ciesz sie gra jak narazie, odkrywaj jej uroki, a nie przejmuj sie tym jak najszybciej zrobic 60.
sam do tego dojdziesz z czasem :)

[chociaz cos w tym jest - ze ta gra zaczyna sie dopiero od 60lvlu ;)]


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:01 
Cytuj  
hmm,
skoro buildy sa od 10 lvl to pytam juz teraz bo skoro wczoraj zrobilem w ciagu 2h - 6 lvl to dzisiaj na pewno stukne do 10
moja zabawa z mmorpg(uo/daoc/sb) to juz pewnie z 5-6 lat i dla mnie zabawą nie jest chodzenie i oglądanie drzewek tylko osiągniecie poziomu ktory umozliwi wpierdzielenie komuś a nastepnie kopanie tylka komu tylko mozna :)

wiec ponawiam pytanie :)


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:14 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
hmm,
skoro buildy sa od 10 lvl to pytam juz teraz bo skoro wczoraj zrobilem w ciagu 2h - 6 lvl to dzisiaj na pewno stukne do 10
moja zabawa z mmorpg(uo/daoc/sb) to juz pewnie z 5-6 lat i dla mnie zabawą nie jest chodzenie i oglądanie drzewek tylko osiągniecie poziomu ktory umozliwi wpierdzielenie komuś a nastepnie kopanie tylka komu tylko mozna :)

wiec ponawiam pytanie :)


to idz na mecz pilkarski, wez jakas paleke i juz ;)

Cięzko ci bedzie skopac dupe komukolwiek nie znajac gry, walczyc na bg mozesz od samego poczatku, ja niedawno zaczalem grac w wow i zatrzymalem lvl-owanie na 29 lvl by troche poszalec na bg to samo zamierzam na 38 i 39 :), tak gra nie ogranicza sie do pvp, a jesli zamierzasz (tak jak czesto to doswiadczam), na 60 lvl biegac i wyzywac sie na 30 to wspolczuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:23 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
wiec ponawiam pytanie :)


http://www.megaupload.com/?d=C1P4JDG9 Krok po kroku rozpisane, gdzie i jakie questy robic, zeby najszybciej 60lvl osiagnac. (niestety czasem tylko zdawkowe informacje i levelujac pierwsza postac bedziesz pewnie szukal niektorych questow na wow.allakhazam.com )
A tutaj nagrany caly proces levelingu 1-60 na podstawie ktorego powstal ten poradnik http://video.google.com/videosearch?q=J ... e+Internet

Co do builda (masz rogue afair) to osobiscie polecam drzewko combat od poczatku i uzywanie swordow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:26 
Cytuj  
zupełnie nie rozumiem takiego podejscia
ale wiem ze:
1. do 50-60 lvl, mysle ze poznam troche gre
2. na początku bede przegrywać (nie nowina dla mnie ;) )
3. na BG mam zamiar sie przejsc na 100% - jak napisalem jestem fanem pvp a nie pve
4. mam juz troche latek i gówniarskie zachowanie o które mnie posądzasz na pewno sie nie zdarzy

1+2+3+4= przestańta ludzie mówić mi co mam lubić, jak się cieszyc grą , etc

jeżeli jednak ktos byłby taki dobry odpowiadając na moje podstawowe pytania:
- co robic na początku żeby szybko levelowac
- w trenowanie czego inwestowac
- co kupic, co zbierac, etc
to chetnie poslucham

ponownie tez prosze o kontakt ze mną wieczorkiem lub gg (nr 179725) osobe/osoby które mogą mi pomoc (odpowiadajac na pytania jezeli sie pojawia)


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem


Ostatnio edytowano 20 wrz 2006, 11:28 przez Platinus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 11:27 
Cytuj  
Dzięki Tomugeen , dzięki Tobie uwierzyłem ze moge dostać tutaj jakies info :)


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.