mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 23:06 
Cytuj  
Mam pytanie, chciałbym żeby podczas zaznaczenia jakiegoś npca pokazywało jego dane zaraz obok moich (w lewym górnym rogu) żeby to wyglądało identycznie. Nie wiem czemu, ale nie mam takiego okienka podczas zaznaczenia kogokolwiek. Jeżeli można to ustawić w opcjach gry to gdzie to jest dokładnie ?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 08:42 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
pytanie o mod w którym można zbindować skille do wszystkich przycisków myszki , działa tak że na co sie nie kliknie to castuje bez zmiany naszego targetu , gdzieś to tu widziałem ale przeczytałem ostatnie kilka stron wątku i nie moge znalesc


ja uzywam clique (nie wiem, ile on klawiszy myszki obsłuzy, bo uzywam tylko lewy/prawy + alt z nim) - http://www.wowinterface.com/downloads/f ... s=&id=5108

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 08:45 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Do czego tak naprawde Ci sie SCT D przydaje ?


Jak jest coś wysokiego (taki Ragnaros, itp) to nie musisz się mu patrzeć ,,nad głowe'' czy w combat log, zeby zobaczyć swój dmg. Jest beznadziejne w przypadku AE (lepiej nie miec wtedy stargetowanego jednego z mobów).

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 08:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Moje aktualne UI.

Obrazek

Bardzo mi sie fajnie gra na nim. Miałem kiedyś zuepłnie inaczej. Ale od czasu wejścia do Naxx jak zobaczyłem na mojej Bestii 15 klatek w walce, stwierdziłem że coś jest nie tak i zrobiłem centralnie wszystko do nowa łącznie z nowymi macrami.


Jakie to ustawienia do DUF? (własne robiłem sam, i wygladaja z tego powodu .. hm, brzydko)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 08:52 
Cytuj  
psk napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Do czego tak naprawde Ci sie SCT D przydaje ?


Jak jest coś wysokiego (taki Ragnaros, itp) to nie musisz się mu patrzeć ,,nad głowe'' czy w combat log, zeby zobaczyć swój dmg. Jest beznadziejne w przypadku AE (lepiej nie miec wtedy stargetowanego jednego z mobów).
dzisiaj wyszla nowa wersja SCT i SCT D, w odydwu glowne zmiany to okno opcji - mam nadzieje ze zwiekszy to mozliwosci konfiguracji. oczywiscie najwyzsze moby jakie widzalem to NE ale moze przyda sie innym :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 08:59 
Cytuj  
psk napisał(a):
Jakie to ustawienia do DUF? (własne robiłem sam, i wygladaja z tego powodu .. hm, brzydko)


Jak jakie? moje. Całość była Photka, ale z Adaptem i tymi bajerami wydajność jest drama bo Photek robi pod wizual wszystko. Zmieniłem czcionke i pozamieniałem pare rzeczy.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 09:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
psk napisał(a):
Jakie to ustawienia do DUF? (własne robiłem sam, i wygladaja z tego powodu .. hm, brzydko)


Jak jakie? moje. Całość była Photka, ale z Adaptem i tymi bajerami wydajność jest drama bo Photek robi pod wizual wszystko. Zmieniłem czcionke i pozamieniałem pare rzeczy.


ok, myślałem, ze to z jakiegoś gotowego DUF-packa całość. =P


Posty: 46
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:04 
Cytuj  
Jaki mod dodaje taką małą ikonke która pokazuje range jeżeli najedziemy na postać ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:08 
Cytuj  
Vander napisał(a):
Jaki mod dodaje taką małą ikonke która pokazuje range jeżeli najedziemy na postać ?


Mod w modzie to jest. Akurat patrząc na moje ui.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak jakie? moje. Całość była Photka, ale z Adaptem i tymi bajerami wydajność jest drama bo Photek robi pod wizual wszystko. Zmieniłem czcionke i pozamieniałem pare rzeczy.


Jeżeli ci zależy na wydajności to pozbądź się arcanum. To jeden z najgorzej zoptymalizowanych modów, jakie w życiu widziałem. U mnie out of combat podnosi mem increasing rate o dobre 20-30kb/s


Posty: 46
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 19:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Vander napisał(a):
Jaki mod dodaje taką małą ikonke która pokazuje range jeżeli najedziemy na postać ?


Mod w modzie to jest. Akurat patrząc na moje ui.


Czyli o jaki dokładnie mod chodzi ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 20:12 
Cytuj  
Vander napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Vander napisał(a):
Jaki mod dodaje taką małą ikonke która pokazuje range jeżeli najedziemy na postać ?


Mod w modzie to jest. Akurat patrząc na moje ui.


Czyli o jaki dokładnie mod chodzi ?
np. TipBuddy


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 09:50 
Cytuj  
Lepiej TinyTip (mniejszy i supportowany w przeciwienstwie do TipBuddy).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 10:11 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Lepiej TinyTip (mniejszy i supportowany w przeciwienstwie do TipBuddy).
fajny, a pokazuje ile % honoru dostaniesz za target ? tipbuddy pokazuje 100%, 90% .... 0%
rewelacja na AV :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 10:19 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
To zasługa titan panela - % honoru.
tzn że blizzowy tooltip tez to wyswietla ?
wiem że liczy to titan ale wydawało mi sie że nie każdy tooltip mod to pokazuje

o Add Tooltip information regarding honor worthiness.
- Adds a line to the tooltip to show honor percentage. (ie. '75% honor', this kill is worth 75% honor points)
- Supports TipBuddy.



własciwie to nie titana tylko autora Honor+ dodatku do titana, który autor titana poprostu ukradł i zaczął sam rozwijać :wink:

!IMPORTANT!
If your using the new Titan Panel which actually already comes with a hacked TitanHonorPlus, then you will need to REMOVE the files TitanHonorPlus.lua and TitanHonorPlus.xml from the Titan panel directory, before installing this add-on


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:05 
Cytuj  
FuBar Honor+ potrafi to dokleic do TinyTip-a.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:12 
Cytuj  
Jak sie nazywa mod dla warriorow, ktory informuje party/rajd, ze moj taunt zostal zresistowany? ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:16 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
FuBar Honor+ potrafi to dokleic do TinyTip-a.
to ja sie odkleje od titana :P
masz moze jakiś pomysł dlaczego nie działa mi FubarScore (takie Critine z titana do rekordów) właściwie to jedyna rzecz która zatrzymała mnie jeszcze przy titanie.


_________________
psn


Posty: 46
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:21 
Cytuj  
Mam pewien błąd podczas włączania WoWa. Pisze coś związanego z Allinoneinventory, potwierdzam ten błąd i później w ekwipunku brakuje przedmiotów (tzn. są ale nie widać ich, musze kliknąc na ślepo, złapać jakiś przedmiot i przenieść go na inne miejsce, wtedy pojawiają się wszystkie). Nie chce tak i nie wiem przez to jest powodowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:21 
Cytuj  
Czy jest jakis mod pomagajacy zapamietywac ustawienia standartowych paskow, chodzi o to ze jesli dwie osoby graja na jednej postaci to maja male zamieszanie, wiec najlepsze wyjscie do dla jednej paski z moda, ale moze jest cos takiego zeby zapamietywalo i mozna bylo wczytac rozne sutawienia ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.