mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 17:16 
Cytuj  
uciekac jak najdalej ;)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 20:27 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Jakies straty na priesta bo ciężka przeprawa z priestami jest ; p

travel form

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 10:27 
Cytuj  
gnomish mind control na AB, pozniej skok ze skarpy w catform i dobitka moonfire spam a jak sie nie da to travel form :)

/joke

priesta raczej przy wyrownanym skillu ciezko zabic nawet jak jest w blue crapie... ja kjest shadow to w ogole zapomnij, chyba ze jest sie feral i akurat pije mane (100% crit) ;)


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:44 
Cytuj  
heh ... immortal priest ;d ... A propos warlocka tak dodam coś od siebie dla innych ... Warlocka bardzo prosto jest potyrac na Battlegroundsach (przynajmniej dla ferala ) krytyk w plecy i w kocie dopóki się nie otrząśnie i feaara nie walnie wtedy odmiana z kota trinket moonfire x1 w niego rejnovelation(jakoś tak Xd) na siebie w miśka i jak opisywał bigi trzymac się jego pleców ... Jeszcze walne komentarz na temat zdania bigiego w poradniku " Przeglądając fora magów widziałęm ze srają przed druidami" Magowie mają mało hp przez co ( Mam druida aktualnei niby tylko na 47 ale nic : D) przy 1,5 k hp krytyk za 900 jest dla nich niemal śmiertelny jak piją to jest gg Xd Myśle, że rogue'ów boją się podobnie ; p


_________________
I gotta stay high (...)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:48 
Cytuj  
[...]Warlocka bardzo prosto jest potyrac na Battlegroundsach (przynajmniej dla ferala )[...]
Za duzo filmow, lol, zdecydowanie za duzo.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:39 
Cytuj  
poradnik byl pisany 2 lata temu he he he, wiec moje tamtejsze sugestie sa dzis malo trafne :) znudzil mi sie juz dawno i nie bede nim gra lw bc jesli blizzard tak ustawi talenty ze nadal bedziemy musieli robic za halboty.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:01 
Cytuj  
@Sharlin
warlocka da sie spokojnie pojechac... jak nie ma felhuntera. Jak ma to wtedy podobnie jak z priestem: travel form i uciekac

@Bigi
druidzi beda nadal healbotami w BC jezeli te talenty beda prawdziwe ( a ponoc sa)
http://forums.curse-gaming.com/showthread.php?t=12018

Po przeczytaniu ich bardzo sie ciesze ze udalo mi sie sprzedac druida w ostatniej chwili za w miare niezla kase. Nie ma sensu grac ta klasa w BC :)


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 06:40 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
[...]Warlocka bardzo prosto jest potyrac na Battlegroundsach (przynajmniej dla ferala )[...]
Za duzo filmow, lol, zdecydowanie za duzo.

Peace

Człowieku JAKICH FILMÓW !? Wiem po własnym doświadczeniu że warlock który rzuca spelle w cos jest dla feral druida doskonałym celem a co do felhuntera to właśnie w takich sytuacjach często da się go uniknąc


_________________
I gotta stay high (...)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 08:57 
Cytuj  
Kazdego jest łatwo pojechc jak Ci wejdzie crit z ravage i kilka shredow gdy oponent jest zajety czyms innym...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 09:39 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
heh ... immortal priest ;d ... A propos warlocka tak dodam coś od siebie dla innych ... Warlocka bardzo prosto jest potyrac na Battlegroundsach (przynajmniej dla ferala ) krytyk w plecy i w kocie dopóki się nie otrząśnie i


znaczy sie crit ravage + crit shred daje ~4k (przynajmniej w moim gear)
w tym momencie leci DC, doty, jesli ma CoEX to juz jest po frytkach bo cie bedzie kitowal czekajac na nightfall'a jesli nie ma to cie wyfearuje.

a te 4k co mu zadales to byl caly dmg, no chyba ze jeszcze jakis zalosny moonfire za 200dmg + jeszcze bardziej zalosny tick (bo jak feral gear to no dmg ;-)

Cytuj:
feaara nie walnie wtedy odmiana z kota trinket moonfire x1 w niego rejnovelation(jakoś tak Xd) na siebie


woooooooooooow 216 hp per 3s vs tick z corruption za 250+

Cytuj:
w miśka i jak opisywał bigi trzymac się jego pleców ... Jeszcze walne komentarz na temat zdania bigiego w poradniku " Przeglądając fora magów widziałęm ze srają przed druidami" Magowie mają mało hp przez co (


coz od czasow jak bigi pisal ten poradnik sporo sie zmienilo wiec jest deko nieaktualny ;-) aczkolwiek fakt magowie nadal jak im 2-3 crity pod rzad nie wejda sa chlopcami do bicia

Cytuj:
Mam druida aktualnei niby tylko na 47 ale nic : D)


wroc na 60tce jak sie spotkasz z fire magiem ktory ma 600+ dmg

Cytuj:
przy 1,5 k hp krytyk za 900 jest dla nich niemal śmiertelny jak piją to jest gg Xd Myśle, że rogue'ów boją się podobnie ; p


rogue tak, droodow tez ale nie bynajmniej ferali tylko tych co maja 21+ w reso.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 10:27 
Cytuj  
Więc tak witam po pierwsze a po drugie mam do was prozbe czy ktos z tych bardziej doświadczonych graczy drutem mógłby mi powiedziec jak i w co inwestowac talenty ??? chciałbym byc niezły na pvp ale i nienajgorszy w leczeniu brdzo lubie grac forma kota i głownie chcialbym dawac talenty w kierunku tej formy.

Za pomoc dzikuje aha dawajcie jakies buildy czy cos


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:55 
Cytuj  
jezeli chesz postac zarowno do PvP jak i do leczenia, w feralu nastawiony graniem w kocie to proponuje standardowy build hybrydowy 1/29/21

http://www.wowhead.com/?talent=zzZxGMssbdLiEbo0o

oczywiscie pojedyncze pkt w drzewkach moga sie pozmieniac i zalezy to od gearu i stylu grania jaki preferujesz. Jednak podstawowym zalozeniem tego builda sa talenty ktore trzeba miec:
- 1 pkt w balance dla Nature's Grasp
- Feral Charge - 11 w drzewku feral
- 4/5 talenty Heart of the Wild w drzewku feral
- 5/5 Furor w drzewku resto
- Nature's Swiftness w drzewku resto

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:06 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
... Warlocka bardzo prosto jest potyrac na Battlegroundsach (przynajmniej dla ferala ) krytyk w plecy i w kocie dopóki się nie otrząśnie i feaara nie walnie wtedy odmiana z kota trinket moonfire x1 w niego rejnovelation(jakoś tak Xd) na siebie w miśka i jak opisywał bigi trzymac się jego pleców ...


A na to lock zrobi death coil-> fear->soulfire->immolate->conflag (+ewentualnie shadowburn).....w tym momencie druid bedzie mial juz mniej niz 50% hp (o ile bedzie mial szczescie i nic lockowi nie critnie, jesli lock ma dobry gear to w tym momencie juz nie ma druida) wiec zapragnie sie poleczyc i zmieni forme, w tym momencie dostaje seduction i kolejne combo...
Akurat dla destro locka druid to chyba najlatwiejsza klasa do zbicia, mniej wiecej na rowni z rogalami czy frost magiem ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:14 
Cytuj  
Dobry warlock to dla druida tragedia. Nie mozna nic za przeproszeniem "spieprzyc" bo cie zje na jedno niukowanie.

Ravage, Shred. Potem dostajemy Death Coil i Fear. Na fear trinkiet i szybka przemiana w misia do charge na kolejny czar locka. Bash, w kota i Shred + Fero. Jak wszystko dobrze pojdzie to menda gryzie ziemie jak nie... no coz :P. Ostatnio wlasnie zwalilem cale "combo" i dostalem takie strzały, ze szok (ale fakt faktem zerzarł menda wszystko co mogl :) HS, Majon Healing, marchewka :P).

Ogolnie warlock dla druida jest jak Hunter dla rogala imo :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:16 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Dobry warlock to dla druida tragedia. Nie mozna nic za przeproszeniem "spieprzyc" bo cie zje na jedno niukowanie.

Ravage, Shred. Potem dostajemy Death Coil i Fear. Na fear trinkiet i szybka przemiana w misia do charge na kolejny czar locka. Bash, w kota i Shred + Fero. Jak wszystko dobrze pojdzie to menda gryzie ziemie jak nie... no coz :P. Ostatnio wlasnie zwalilem cale "combo" i dostalem takie strzały, ze szok (ale fakt faktem zerzarł menda wszystko co mogl :) HS, Majon Healing, marchewka :P)..


to ile ta walka trwala? bo wiesz whipper i hs ma ten sam cooldown


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:22 
Cytuj  
To bez marchewki :P. Chciałem sie posluzyc odrobiną przesady aby uwyraznic, ze nawet jak w locka wejda wszystkie mozliwe crity to i tak w sekundy moze wrocic do prawie full hp (DC, HS, potek). Ciut nie wyszlo, my mistake :).
A co do walki... nie dostal charge na drugiego feara (przypadkowo dwa razy uzylem binda od dire bear i prosto po przemianie odmienilem sie znowu do caster :P), ZHC, niuk, nie ma mnie.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:38 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Demandread napisał(a):
[...]Warlocka bardzo prosto jest potyrac na Battlegroundsach (przynajmniej dla ferala )[...]
Za duzo filmow, lol, zdecydowanie za duzo.

Peace

Człowieku JAKICH FILMÓW !? Wiem po własnym doświadczeniu że warlock który rzuca spelle w cos jest dla feral druida doskonałym celem a co do felhuntera to właśnie w takich sytuacjach często da się go uniknąc

Wyjdz i wroc jak dobijesz 60tke i spotkasz przecietnie ubranego locka ( tj. ok +300dmg ). I przestan pierdolic glupoty, prosze. Nie wiesz, nie widziales - nie zabieraj glosu.

Lock > all.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:36 
Cytuj  
przecietnie ubrany lock zje przecietnie ubranego druida tylko przez doty + 3x fear. (1-szy moze byc trinket, ale ... nie wiem, jak wam, ale mi furor daje rage dopiero po jakiejs 0.5-1 sekundzie od czasu zmiany w miska w tym patchu, to troche zwykle pozno - być moze kwestia opoznienia do serwera, chociaz wczesniej bylo dobrze)


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:04 
Cytuj  
Dobra kurwa nie mam siły już Was przekonywac ... QRWA LUDZIE ROZUMIECIE CO ZNACZY NA BATTLEGROUNDSACH !? Lock jest zajęty kimś innym ... INNYM... rzuca spelle w kierunku w for example warriora czekasz aż mu many będzie miał naparstek i wchodzisz I w tym momencie warlock ssie ... Bijcie się dalej z warlockami na full hp + mana i narzekajcie że warlocy > all - Trochę pomyślunku -.-


_________________
I gotta stay high (...)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:20 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Dobra kurwa nie mam siły już Was przekonywac ... QRWA LUDZIE ROZUMIECIE CO ZNACZY NA BATTLEGROUNDSACH !? Lock jest zajęty kimś innym ... INNYM... rzuca spelle w kierunku w for example warriora czekasz aż mu many będzie miał naparstek i wchodzisz I w tym momencie warlock ssie ... Bijcie się dalej z warlockami na full hp + mana i narzekajcie że warlocy > all - Trochę pomyślunku -.-

Rownie dobrze mogles napisac, ze "Ooo wy nooby walczycie z kims normalnie muahahaha! A ja zabijam ludzi na AFK bo tak jest latwiej" :P. Ogarnij sie przez chwile i przemysl co powyzej napisales. Nie wiem... mnie osobiscie nie bawi zabicie kogos na AFK czy z polowa hp i bez many (kazda mana user klasa wtedy nie ma prawie najmniejszych szans i mozna by bylo takiego osobnika nawet nago zabic). Fakt, faktem battleground to inna para kaloszy ale swoją wypowiedzia wykazales bardzo wyraznie, iz nie masz zbyt wielkiego pojecia zarowno o bg jak i o outdoor pvp.

PS. Btw. FAKT, iz wypowiadasz sie z pozycjii 44o levelowgo druida, wcale nie umacnia twojej pozycji w tej dyskusji. Wręcz przeciwnie. Trzymaj sie zasady... Nie wiesz => Nie pisz.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.