mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:45 
Cytuj  
LOL....a najlepiej niech locka tlucze 5 warriorow, wtedy to go dopiero druid zownuje i poczuje sie imba ;)

No comments


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:55 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Dobra kurwa nie mam siły już Was przekonywac ... QRWA LUDZIE ROZUMIECIE CO ZNACZY NA BATTLEGROUNDSACH !? Lock jest zajęty kimś innym ... INNYM... rzuca spelle w kierunku w for example warriora czekasz aż mu many będzie miał naparstek i wchodzisz I w tym momencie warlock ssie ... Bijcie się dalej z warlockami na full hp + mana i narzekajcie że warlocy > all - Trochę pomyślunku -.-

Nie wiem co Ty bierzesz, ale odstaw to, i to natychmiast. Lock na BG jest jeszcze trudniejszy do pokonania niz 1v1, bo ze spokojem rzuca Ci jeden fear i odbiega. Nawet jesli ma suke, nawet jesli jest zwiazny walka z 2 przeciwnikami, to zawsze lock > druid. HS + aoe fear + run away. Jesli zas opisujesz sytuacje, kiedy "skladasz" locka kiedy on ma na glowie juz paru przeciwnikow, to naucz sie uzywac pojec - to nie Ty kladziesz locka, tylko zerg Twojego teamu go kladzie, a Ty zadajesz mu jakies 5-10% dmg. Jest w tym pewna subtelna roznica, nie sadzisz ? ( to pyt. retoryczne ).

Dla mnie EoT.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 21:01 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
aoe fear

Hm? A to przypadkiem nie u priesta?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 21:03 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Demandread napisał(a):
aoe fear

Hm? A to przypadkiem nie u priesta?

X.

Tyz.

http://thottbot.com/?sp=5484

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 23:11 
Cytuj  
psk napisał(a):
przecietnie ubrany lock zje przecietnie ubranego druida



mala errata: hi-end ubranego druida*


* - jak lock ma mozg

Sharlin napisał(a):
Dobra kurwa nie mam siły już Was przekonywac ... QRWA LUDZIE ROZUMIECIE CO ZNACZY NA BATTLEGROUNDSACH !?


hint: /me gra na pve wiec caly pvp dla niego to BGs.

Cytuj:
Lock jest zajęty kimś innym ... INNYM... rzuca spelle w kierunku w for example warriora


hmmm ktory idiota atauje warriora zamiast healera?

Cytuj:
czekasz aż mu many będzie miał naparstek i wchodzisz I w tym momencie warlock ssie ... Bijcie się dalej z warlockami na full hp + mana i narzekajcie że warlocy > all


ja mam 100% hp 100% mana moj przeciwnik ma 1% life 0% mana/energy/rage hmm wiesz w takich sytuacjach to ja moge grac dowolna klasa (najlepiej loladin bo gralem nim tylko do lv5) a przeciwnik dowolna klasa i miec 20 lv wiecej

Cytuj:
- Trochę pomyślunku -.-


och jakie to prawdziwe tyle ze tyczy sie do ciebie

rozumiem ze ta "QRWA" to ma ci dodac autorytetu/odwagi/chcesz poczuc sie dorosly*

* - wybrac wlasciwe

Demandread napisał(a):
Nie wiem co Ty bierzesz, ale odstaw to, i to natychmiast.


lepiej niech sie podzieli.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 00:32 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Dobra kurwa nie mam siły już Was przekonywac ... QRWA LUDZIE ROZUMIECIE CO ZNACZY NA BATTLEGROUNDSACH !? Lock jest zajęty kimś innym ... INNYM... rzuca spelle w kierunku w for example warriora czekasz aż mu many będzie miał naparstek i wchodzisz I w tym momencie warlock ssie ... Bijcie się dalej z warlockami na full hp + mana i narzekajcie że warlocy > all - Trochę pomyślunku -.-

Dokladnie kurwa !Albo jak lock bedzie siedzial goly afk z 20% hp i0%many.Kotek skradamy sie ostroznie i rach ciach pach. Lock w tym momencie ssie ! co za debil walczy z lockiem z full hp many i nie afk lol rofl l2p troche pomyslunku matoly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 10:19 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Dokladnie kurwa !Albo jak lock bedzie siedzial goly afk z 20% hp i0%many.Kotek skradamy sie ostroznie i rach ciach pach. Lock w tym momencie ssie ! co za debil walczy z lockiem z full hp many i nie afk lol rofl l2p troche pomyslunku matoly.


Ironia detected? :D :lol:


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:35 
Cytuj  
nie nie ja tak na powaznie:|

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmmm ktory idiota atauje warriora zamiast healera?

Rozumiem, ze w calej swojej karierze pro PvP gamera nie zdarzylo ci sie walczyc z nikim innym poza healerem, tak?

Swoja droga to jak wielki musi byc poziom twojej frustracji, ze po podaniu przez goscia przykladu zamiast odniesc sie jakos do argumentu ktory on obrazuje przypierdalasz sie do przykladu wlasnie. Zreszta bez sensu. Wstaw sobie w miejsce slowa warrior - priest. Wtedy dotrze to do twojej lepetyny?

edit:
pozwole sobie zacytowac cypisa:
Cytuj:
<cyp`afk> napiszesz mu post na pol strony
<cyp`afk> w ktorym udowadniasz, ze jest kretynem
<cyp`afk> a on sie przypierdala do najmniej znaczacego szczegolu


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 20:34 
Cytuj  
Ej, sry ... Jest problem - Warlocka na full hp + many druidem ciężko pojechac , więc nie rozumiem dlaczego nie ułatwiac sobie przeprawy ? A co do wypowiedzi Fabianka , który naprawdę mnie rozbawił ... 1. Gram na serwerze PvP i battegroundsy to nie jest dla mnie całe PvP ...I uwierz mi że spotkac warlocka w Twoim podobnym lvl'u geara (i lvl'a w moim przypadku ) Wcale nie jest prosto nawet jak go szukasz ... 2. "Który idiota atakuje warriora zamiast healera ... A wiesz że istnieje cat form prowl i coś co ja nazywam - Nie zauważył mnie ? 3. ja mam 100% hp 100% mana moj przeciwnik ma 1% life 0% mana/energy/rage hmm wiesz w takich sytuacjach to ja moge grac dowolna klasa (najlepiej loladin bo gralem nim tylko do lv5) a przeciwnik dowolna klasa i miec 20 lv wiecej
- ten fragment postu jest w ogóle bez sensu ... I do wypowiedzi bierzgala 50 lvl atm podpis nieaktualny :D... A co do słowa " Qrwa " nie wiem kto się tam do tego przypierdolił , ale jeżeli Ty używasz słowa "qrwa" żeby sie dowartościowac i poczuc dorosłym to nie wplątuj do tego innych...Dalej wrócmy do tych nieszczęsnych locków ... Rozumiem , że Wy na battegroundsach jeżeli widzicie locka na 50% hp i 50% mana to nie klepiecie go tylko czekacie aż sobie zregeneruje bo "to nie daje satysfakcji" mhm , sry ale nie rozumiem waszego toku myślenia - może nie nadążam ... Żal aaaahhh... Jeszcze dalej - "Który idiota atakuje warriora zamiast healera " Zauważyłeś słowa " For example " słowem "warrior " ? L2English


_________________
I gotta stay high (...)


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 22:37 
Cytuj  
eh Sharlin nie rozumiesz... Ty starales sie tu wszystkim przedstawić taktyke na warlocka (przynajmniej tak odebralem Twoj pierwszy post na ten temat), a po tym jak ludzie napisali że troche mijasz się z prawdą to nagle wyskakujesz że ta taktyka jest na locka ktory jest już jedną nogą w grobie... W takim przypadku nie ma sensu dyskusja o "taktyce". Równie dobrze możemy spierać sie czy lepiej warriora z 5% hp zjechać ravage czy moonspamem.
Jaki jest sens dyskutowania o czymś co nie wymaga od gracza zadnego skilla?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 01:46 
Cytuj  
W odpowiedzi na jedno z retorycznych pytan - jak widze locka na 50% i many rogiem, to go leje, jak widze hunterem, to leje, lockiem pewnie tez, ale wojem czy magiem omijam. Druidem tez bym omijal, tbh. 50% hp locka, to srednio cale Twoje hp w kocie, a jego dps w trzech dotach, kt. zjadasz w fearze, kiedy on dostaje heal zza plecow przewyzsza Twoj jaki zadalbys w ciagu 20sec. Po 10sec, lock robi lifetap i dalej ma 50% hp 50% mana, a Ty czekasz na GY na ress.
Wiekszosc z nas, o ile nie wszyscy, zrozumieli Twoj post jako mniej wiecej gadke "locka druid sklada przy odrobinie szczescia, jak sie ma "skill" " - otoz to gowno prawda, bo druid locka nawet przy imba farcie nie sklada. I o to chodzilo. Skoro mamy juz wiec jasnosc, puscmy ten watek w zapomnienie i poczejamy az ktos wroci z jakims postem on-topic.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 03:30 
Cytuj  
dobra szkoda czasu na rozmowe z przemadrzalym lowbie. jedziesz lockow good 4 u nie przejmuj zmieni sie to na lv60.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 09:46 
Cytuj  
Fabianek - Jak sądze to szkoda czasu na rozmowe z lowbie miało Ci dodac odwagi/autorytetu/ dac Ci poczucie dorosłości ? *

*Prawidłowe zakreślic

Mam 50 lvl i z tego co widze to orientuje się bardziej niż Ty uskillowany PvP gamer , który walczy tylko z healerami i warlocków spotyka wszędzie gdzie tylko wyjdzie poza miasto ...A co do wypowiedzi dread(coś tam , jeżeli zniewaga to sry ale nie pamiętam reszty nicka : D) Owszem to miało byc coś w rodzaju takty na locka , ale no sami powiedzcie - jeżeli widzicie FOR EXAMPLE maga na full hp i maga na 50 % to którego lepiej bic ?


_________________
I gotta stay high (...)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:04 
Cytuj  
single PvP =/= group PvP

Kazda klasa niezaleznie czy to warlock, mag, warrior czy priest itp. gdy jest atakowana przez wiecej niz 1 osobe to przewaznie jest skazana na smierc. Wszyscy w tym topicu staraja ci to uswiadomic. Wiec twoje taktyki sa tak naprawde do dupy, bo calkiem inaczej sie gra 1 na 1 i tu wychodzi skill gracza niz nieraz zerg na battlegroundach. I naprawde pograj na 60 lvl PvP troche to zobaczysz, ze myslacy warlock z blue gearem zabija druida w epic gearze. I wierz mi druidem bardzo duzo gralem PvP, reputacje na battlegroundach mam exalted, duzo sie duelowalem z warlockami 1 na 1 i wiem jakie druid ma szanse. No ale widocznie musisz dobic do 60 lvl i przekonac sie ze 75% walki z warlockiem to biegasz na fearze i dostajesz z shadowblotow po 1000


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:19 
Cytuj  
Pio napisał(a):
single PvP =/= group PvP

Kazda klasa niezaleznie czy to warlock, mag, warrior czy priest itp. gdy jest atakowana przez wiecej niz 1 osobe to przewaznie jest skazana na smierc. Wszyscy w tym topicu staraja ci to uswiadomic. Wiec twoje taktyki sa tak naprawde do dupy, bo calkiem inaczej sie gra 1 na 1 i tu wychodzi skill gracza niz nieraz zerg na battlegroundach. I naprawde pograj na 60 lvl PvP troche to zobaczysz, ze myslacy warlock z blue gearem zabija druida w epic gearze. I wierz mi druidem bardzo duzo gralem PvP, reputacje na battlegroundach mam exalted, duzo sie duelowalem z warlockami 1 na 1 i wiem jakie druid ma szanse. No ale widocznie musisz dobic do 60 lvl i przekonac sie ze 75% walki z warlockiem to biegasz na fearze i dostajesz z shadowblotow po 1000

Nie , nie nie nie chodziło mi o to żeby kogoś atakowała więcej niż jedna osoba lecz żeby dany osobnik miał np. 50 % hp zreszta nieważne ... Juz nic nie mówiłem zapomnijcie ...


_________________
I gotta stay high (...)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:25 
Cytuj  
@pio daj spokoj jemu nie wytlumaczysz, dla niego locki to free kill i czesc


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:55 
Cytuj  
Ja pierdole Fabianek Ty jestes tak popierdolony że to mała bania ... Nigdzie nie napisałem że locki to free kille a ostatni post sugerował żeby zakończyc ta dyskusje więc łaskawie odpierdol się i zajmij dowartościowywaniem gdzie indziej ...


_________________
I gotta stay high (...)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:16 
Cytuj  
Sharlin napisał(a):
Ja pierdole Fabianek Ty jestes tak popierdolony że to mała bania ... Nigdzie nie napisałem że locki to free kille a ostatni post sugerował żeby zakończyc ta dyskusje więc łaskawie odpierdol się i zajmij dowartościowywaniem gdzie indziej ...


You shoo Sharlin away. Be gone pest!


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 11:37 
Cytuj  
Witam ja mam pytanko czy lepiej zainwestowac druidem w talenty Feral/Restoration czy na odwrot a moze jeszcze jakas inna kombinacja ??
gram na servie PvE i nie wiem ktora opcja jest lepsza pod (PvE i czasem PvP)
dzieki z gory i pozdrawiam
P.S. nie chodzi mi o konkretne buildy tylko o porade co lepsze :)


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650


Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, 12:13 przez 537h, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.