mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:37 
Cytuj  
Możesz skasować tradeskille i zacząć się uczyć nowego w dowolnym momencie.


_________________
whiteman#2717


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:43 
Cytuj  
czyli np jesli wybiore sobie Skinning to moge potem go usunac i wybrac jakiegos innego ??


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:44 
Cytuj  
czy na miningu/enngering mozna zarobic wystarczajaco zeby utrzymac postac podczas leveowania? czy lepiej robic np na poczatku mining/i cos inego?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 11:49 
Cytuj  
537h napisał(a):
czyli np jesli wybiore sobie Skinning to moge potem go usunac i wybrac jakiegos innego ??


tak

Platinus napisał(a):
czy na miningu/enngering mozna zarobic wystarczajaco zeby utrzymac postac podczas leveowania? czy lepiej robic np na poczatku mining/i cos inego?


nie bardzo sobie to wyobrazam bo eng to jedyny trade skill na ktorym sie nie zbija kokosow (wyjatkiem jest epic plan na strzelbe z mc).

imho to mining/herb + skinning. Jednak stracisz sporo z funu z gry wiec jesli fun > uber gear co 2 levele to zostaw sobie inzynierie. osobiscie zaluje ze dobrodziejstwa inzynierii poznalem dopiero na 4rtym alcie.

Co do inzynierii i imba pvp char to: rogue ud + eng + bs -> gg dla wiekszosci postaci w grze bez wzgledu na klase: wotf + 2 insignie + granaty + (a jak jedna z insignii na cooldownie to gouge + death ray) to troche za duzo nawet dla imba lockow.


====

A ja tak zapytam starych inzynierow ;-) na co komu bomby przeciez jak sie rzuca nie mozna sie ruszac/robic cokolwiek innego


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 12:06 
Cytuj  
Cytuj:
Co do inzynierii i imba pvp char to: rogue ud + eng + bs -> gg dla wiekszosci postaci w grze bez wzgledu na klase: wotf + 2 insignie + granaty + (a jak jedna z insignii na cooldownie to gouge + death ray) to troche za duzo nawet dla imba lockow.



czlowieku to jest dział nowicjuszy :P
prosze o rozszyfrowanie:
ud-
bs-
gg-
wotf
insignie
imba locki
death ray

omfg omfg omfg :P

dziekuje wszystkim za odpowiedzi :)
czy jest sens robienia teraz mining/blacksmith i po osiagnieciu poziomu na ktorym jest sens pvp - wtedy zmienic druga profesje na engeenering?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 12:22 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
czlowieku to jest dział nowicjuszy :P
prosze o rozszyfrowanie:


ud- undead -> jedna z ras wow
bs- blacksmith
gg- good game, najlepiej ci to wytlumaczy http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gg kiedy i dlaczego sie go uzywa.
wotf - will of the forsaken, umiejetnosc undead'ow przerywajaca fear (to taki czar priesta/locka i warriora)/zauroczenie (np. seduce warlocka)/sleep (to tylko moby maja i 1 item w grze) i dajace niewrazliwosc na powyzsze ataki przez 5 sekund
2 insignie -
1. insignia of the horde -to trinket ktory mozna kupic od vendora za rank 2 w pvp. kazda klasa ma swoj przerywajacy inny rodzaj ataku. rogue'owa wersja przerywa zauroczenie, fear i polimorfie(to czar magow)

2. Glimmering Mithril Insignia - trinket za quest z bs (wlasnie dlatego bs jest potrzebny) dajacy niewrazliwosc na fear przez 30sekund.

- imba - skrot od imbalanced
- locki - warlock, klasa w wow
- death ray - trinket dostepny z inzynierii zadajacy od ~700dmg do 2,4k (moj rekord)


o_O z jednego krotkiego zdania wyszklo pol ekranu tekstu - skroty to wybawienie :]

Cytuj:
czy jest sens robienia teraz mining/blacksmith i po osiagnieciu poziomu na ktorym jest sens pvp - wtedy zmienic druga profesje na engeenering?


sens pvp jest od lv11 :)

osobiscie jesli nastawiasz sie na pvp to polecilbym ci zmiane trade skill'a na lv60. jedziesz sobie na mining/eng do lv 60 na lv 60 idziesz farmic wagon albo lepiej caly pociag rudy ;-), kasujesz mining i levelujesz bs do poziomu 225


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 12:23 
Cytuj  
ud - undead
bs - blacksmithing
gg - game over, great game itp.
Wotf - Will of the Forsaken (skill undead only)
Insignie - Jedna dostajesz za pvp 2rank a druga robisz sam majac blacksmithing
Imba Locki - Warlok
Death Ray - Item z engineeringu zazwyczaj zabijajacy przeciwnika 1strzalem


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 12:57 
Cytuj  
Dziękuje wszystkim :)


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 16:49 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Możesz skasować tradeskille i zacząć się uczyć nowego w dowolnym momencie.



w jaki sposob mozna te skille usunac ? w miescie za jakas oplata czy za friko samemu ??


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 17:01 
Cytuj  
sa za darmo - wcikasz "c" wchodzisz w zakladke skille - klikasz na niego - i przy nim jest takie jakby przekresole kolko - klikniecie na niego powoduje oduczenies sie danej profesjii


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 24.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 17:07 
Cytuj  
1.Prosze aby ktos kto zna sie na rzeczy podal mi bardzo dobry, uzyteczny, raidowy, pve build dla klas :
Warlock
Mage
Hunter

Prosilbym tez o pare slow na temat dodawanych talentow..

2. Razem z moja gildia staramy się zabic Ragnarosa, z mizernym skutkiem...

5x Tank, 3x DPS Warrior, 3x Hunter, 3x Druid, 6x Priest, 5x Rogue, 6x Mage, 4x Warlock, 5x Shaman
Healers > 100FR
Ranged DPS >150FR
Melee DPS > 180FR
Tanks > 230FR
MT > 270FR

Straszliwie sie gimpujemy, dps jest okropny, maksymalnie zdjelismy go do 45% przed pierwszymi synami, a gdy oni sie zjawili, to juz byla totalna masakra... co mamy robic ? nasze statsy leca w dol okropnie gdy zakladamy na siebie FR gear, ja sam mam rogue, moj dps zmniejsza sie drastycznie zakladajac fr, jezeli ktos moze cos doradzic bardzo prosze..
z gory dzieki


_________________
Why do we dream when our thoughts mean nothing...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 18:36 
Cytuj  
Ranged dps nie potrzebuje w ogole FR jesli wezmiecie UBRS buff


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 18:42 
Cytuj  
OneEyeWilly napisał(a):
Hunter


Mój build PvE huntera - najlepiej mi się na nim grało.
LINK

Są jeszcze różne kombinacje, np dojść do barrage w mm i resztę w surv (będzie jakieś 3 punkty w agility) albo 1/20/30 - nie masz scattera, a czasem Ci AotH procnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 18:50 
Cytuj  
OneEyeWilly napisał(a):
2. Razem z moja gildia staramy się zabic Ragnarosa, z mizernym skutkiem...

5x Tank, 3x DPS Warrior, 3x Hunter, 3x Druid, 6x Priest, 5x Rogue, 6x Mage, 4x Warlock, 5x Shaman
Healers > 100FR
Ranged DPS >150FR
Melee DPS > 180FR
Tanks > 230FR
MT > 270FR

Straszliwie sie gimpujemy, dps jest okropny, maksymalnie zdjelismy go do 45% przed pierwszymi synami, a gdy oni sie zjawili, to juz byla totalna masakra... co mamy robic ? nasze statsy leca w dol okropnie gdy zakladamy na siebie FR gear, ja sam mam rogue, moj dps zmniejsza sie drastycznie zakladajac fr, jezeli ktos moze cos doradzic bardzo prosze..
z gory dzieki


Niestety fire res gear to podstawa. Wszystkie klasy muszą go mieć, nic nie poradzisz. Do tego warto wypić greater fire protection potion.

Moja uwaga co do składu: po co tyle melee? Na ragnę można walić full dps przez cały czas do momentu gdy żyje tank, więc wywalcie 3-4 warków i dajcie więcej hunterów / locków. Dołożyłbym też jednego healera więcej (np. druida coby podniósł kogoś in combat).

Wszyscy magowie, lockowie powinni używać odpowiednich potków zwiększających dmg. Czyli wizard oil/ brilliant wizard oil (robi enchanter), arcane elixir/ greater arcane elixir (alchemy), frost elixir czy jakoś tak (też alchemy), shadow power elixir (alchemy).

Podobnie rogale i warkowie - odpowiednie "osełki" na broń.

Oczywiście wszyscy casterzy powinni mieć po 2-3 greater mana potion + magowie summonowane kamyczki i brak cooldownu na evocation.

Co do synów: jeden tank wyznacza cele, wszyscy biją zawsze tego jednego syna. Reszta jest offtankowana, banishowana, wpada we frost trapy. Przy odpowiednim zgraniu wszystko powinno pójść dobrze.

Hint: przy wielkim problemie zainwestujcie we flaski i dajcie magom / lockom - zawsze +150 spell power.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 21:50 
Cytuj  
Co do Fire ?Resist gear to jak dla mnie można zakładać, przy takich pierwszych próbach MT i OT z dobrym gearem, ale reszta koło 100 i wystarczy.

W momencie kiedy ktoś ma założyć jakiś crap mający tylko FR (w niewielkich ilościach) i się poważnie zgimpować to lepiej dać sobie z tym spokój.

I rozwijając temat potków - każdy 2x Greater Fire Prot, jedną przed walką, drugą po synach + jeżeli jest problem z leczeniem tanka to dajcie mu flask.

Możliwe też, że źle się ustawiacie (już widziałem kilka różnych kombinacji, gdzie połowa ranged dps po minucie była w lawie) + dodatkowo poćwiczcie wychodzenie z lawy tam gdzie się do przed walką itd.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 03:53 
Cytuj  
OneEyeWilly napisał(a):
2. Razem z moja gildia staramy się zabic Ragnarosa, z mizernym skutkiem...

5x Tank, 3x DPS Warrior, 3x Hunter, 3x Druid, 6x Priest, 5x Rogue, 6x Mage, 4x Warlock, 5x Shaman
Healers > 100FR
Ranged DPS >150FR
Melee DPS > 180FR
Tanks > 230FR
MT > 270FR

Straszliwie sie gimpujemy, dps jest okropny, maksymalnie zdjelismy go do 45% przed pierwszymi synami,


no jesli sie dopiero uczycie to nie zly wynik, teraz musicie synkow opanowac zeby ich utluc za nim rag sie spawnie i pozozstaje wam zlootowanie corpse.

Cytuj:
a gdy oni sie zjawili, to juz byla totalna masakra... co mamy robic ? nasze statsy leca w dol okropnie gdy zakladamy na siebie FR gear, ja sam mam rogue, moj dps zmniejsza sie drastycznie zakladajac fr, jezeli ktos moze cos doradzic bardzo prosze..
z gory dzieki

moze ci moze Guide - http://www.innersanctum.eu/Web/forums/3 ... wPost.aspx jest tam kilka "oczywistych" wskazowek jednak moga sie przydac :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:49 
Cytuj  
A wracajac do enga u rogala to co sie bardziej przydaje goblin czy gnome??

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:55 
Cytuj  
Goblin - więcej granatów etc
Gnomish - więcej zabawek - trinketów etc

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:16 
Cytuj  
a do pvp co sie bardziej przydaje? i czy majac np. gnome eng to czy moge kupic od kogos kto ma goblin itemki i ich uzywac czy niektore itemki moga np wymagac goblin engineering?

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:24 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
a do pvp co sie bardziej przydaje? i czy majac np. gnome eng to czy moge kupic od kogos kto ma goblin itemki i ich uzywac czy niektore itemki moga np wymagac goblin engineering?


Ja sie z alchemi chyba bede na inzyniera robic dla PvP. Wybralem Gnomish Eng. [Gnomish DEad Ray?]


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.