mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 22.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:27 
Cytuj  
W poniedzialek zdecydowalem sie na przeniesienie postaci i otrzymalem taka wiadomosc:


"You have successfully submitted a request for the Paid Character Transfer
service.

Here is the list of characters which will be transferred during this
process:

- MONTREX - Level 60 Night Elf Rogue on Kazzak - moving to Balnazzar.

This process will take up to five (5) days to complete. The character will
be locked and unplayable during the transfer process. Once the process is
complete, you will receive another email prompting you to sign in to finalize
the transaction.

Each character transferred costs 19.99 EUR / 14,99 GBP and is a ONE WAY
TRANSFER. This does not include applicable local taxes.

Please note that your card has NOT been charged at this time, since the
transfer has not yet been finalized.

Be sure to check your email regularly for the next update so you know when
the process is finalized! Keep in mind you can also view the status of your
available, pending, and past transfers on the Paid Character Transfer
Transactions page:
https://www.wow-europe.com/character/ch ... tatus.html"

No ok wszystko fajnie do 5 dniu mam czekac,nigdy nie slyszlem ze transfer trwa do 5 dniu i to jest pierwsz pytanie,czy juz ktos przenosil postac i tez musial czekac 5 dni czy ja cos zjebalem?

Jak loguje sie na acc managment i wpisuje numer karty kredytowej i daje "finish" to wyskakuje

"Character Transfer Failed

The transfer operation could not be completed. Your transfer request has NOT been lost, but this transfer cannot be moved at this time.

An error occurred when trying to finalize your transfer transaction. We apologize for the inconvenience. Please contact Billing & Account Services for further assistance."

Czy to jest spowodowane tym ze nie minely te "5 dni" czy moze znowu cos zjeblem?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:30 
Cytuj  
Please contact Billing & Account Services for further assistance.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 22.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:32 
Cytuj  
Na karcie mam kase i jest wazna,a do blizza nie moge sie dodzwonic:/ ale dzieki za rade!

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:40 
Cytuj  
+1


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:47 
Cytuj  
we wtorek przenosilem postac trwalo to chyba z 10 min zero problemow z rppvp na pvp server

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:49 
Cytuj  
To nie jest wina twoja tylko Blizzarda, nie musisz czekac pelnych 5 dni. Problem juz od ponad 2 miesiecy znany przez Blizzard i nadal nienaprawiony. Juz bylo kilka topicow z tym problemem po 10+ stron na tech forum Blizzarda i nadal pelna olewka z ich strony.
Najsmieszniejsze jest to, iz moja karta oplacalem bez problemu abonament, oplacilem platny transfer kumpla, ale gdy sam chcialem przeniesc postac 5 minut pozniej to wyskakiwal mi ten blad. Uzywalem 2 innych kart znajomych, ktorzy nimi dokonywali transakcji i ten sam error mialem.
Po miesiacu uzerania sie z Blizardem oraz 4 maili do Billing & Account Service, na ktore nie dostalem odpowiedzi, pierdolnalem to wszystko i sprzedalem konto. Oczywiscie postaci nie udalo mi sie stransferowac.

Edit. Problem ma wiele osob, tu przykladowy topic z nowego forum
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1599&sid=1
na starym forum byl 30 stronicowy topic z tym problemem + kilka mniejszych


Posty: 7
Dołączył(a): 22.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 16:20 
Cytuj  
Dzieki:/ oczekiwalem odpowiedzi ale nie tak dolujacej!:D chyba musze napisac do gildi zeby zapomnieli o mnie bo nic nie wyjdzie z tych przenosin:/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 16:20 
Cytuj  
transeforrowalem 2 postacie. jedna postac 6 godizn jedna postac 2 dni...

w sumie dorbze to wszystko opisuje pewnoe stare indianskie powiedzenie: "gdzie konczy sie logika zaczyna sie Blizzard"

*

Posty: 150
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:34 
Cytuj  
Dokladnie taki sam problem mialem ..... pisanie maili do blizza nic nie da.... 0 odpowiedzi od 2 miesiecy porazka ..... Blizzard sie za duzo kasy nachapal teraz ma nas w du.. . Postac przetransferpowalem dopiero proszac paru kumpli ...

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 13:56 
Cytuj  
Moze oplaciles kilka kont ze swojej karty np kumplom, i Blizz mogl ci cos poblokowac, ja niestety na US oplacalem 3 kolwgom + swoje wlasne i mialem potem z tym zwiazane problemy.

EDIT literowki:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies


Posty: 7
Dołączył(a): 22.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 14:58 
Cytuj  
mialem juz problem z kartami i blizzem,moj ziomek mieszka w londynie i poprosilem go kiedys zeby zaplacil mi za konto i wpisal swoj nr karty i przez tydzien bylo ok,ale po tygodniu dostalem maila ze konto jest zablokowane z powodu platnosci z innego kraju niz zamieszkuje,bo moeszkam we wroclawiu,ok tygodnia czekalem na odpowiedz od blizza,ale odblokowali.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 10:03 
Cytuj  
Mail, który dostałeś jest trochę mylący. Kiedy transferowałem swoją postać nie otrzymałem żadnego maila potwierdzającego transfer. Wszedłem na stronę, do której link masz podany w mailu i tam przy postaci którą chciałem przenieść był (o ile dobrze pamiętam) check box i opcja Move Character. Zaznaczyłem, kliknąłem i poszło... Dopiero wtedy dostałem maila z potwierdzeniem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.