mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 13:55 
Cytuj  
Postal napisał(a):
lol l2think

caly jego post to jeden wielki whine,a sie "zapowiada" to chyba oczywiste bo jeszcze BC nie wyszedl O_o

Jakby BC bylo, to bym nie pisal, ze sie zapowiada. Zle sie wyspales, to dospij, a jak sie nudzisz w pracy, to wyjdz predzej.

Nie podoba mi sie, ze w PvP itemy maja takie znaczenie, a z racji, ze ja na farmowanie Naxxow czy AQ40 nie mam ochoty ( ani czasu ), to nadrabiam wlasnie umiejetnym CC ( podobnie jak ludzie, z kt. gralem ). Jest to jedyne narzedzie, kt. umozliwia jako tako "wyrownac" szanse. Wiec to nie whine, a jedynie zwykle stwierdzenie, ze jesli (!) tak bedzie, to bedzie to kolejny krok w strone epix kids, via dps palas. Roger ?

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:04 
Cytuj  
Umiejetne albo i nie cc normalnej dlugosci to by byl w przypadku 2na2 3na3 iwinbutton .Czesc walk byla by przesadzona na starcie poprzez sklad teamow czesc polegalaby na tym kto pierwszy uzyje cc.
Bardzo dobra zmiana jak dla mnie i nie rozumiem o co placzesz tak.
Znaczy moge sobie tlumaczyc to tak iz grasz np warlockiem i swoj skill i nadrabianie cc rozumiesz jako ogladanie jak ktos biega na fearze kilkanascie sekund umierajac od twoich dotow


Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, 14:08 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:07 
Cytuj  
a od czego są dispelle i trinkety?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:10 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Jest to jedyne narzedzie, kt. umozliwia jako tako "wyrownac" szanse. Wiec to nie whine, a jedynie zwykle stwierdzenie, ze jesli (!) tak bedzie, to bedzie to kolejny krok w strone epix kids, via dps palas. Roger ?

Peace


o_O hmm drood vs lock, jak drood moze wyrownac szanse z lockiem? prosze oswiec mnie bo nie mam pojecia. w co ma sie drood ubrac, jaki miec build i mniej wiecej jaka taktyke.

osoby z lv<60 prosze o nie wypowiadanie sie, oraz tych co twierdza ze atakowanie locka jak ma 50% hp jest sposobem na locka.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, 14:12 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:11 
Cytuj  
No tak kazda klasa ma trinket na np. fear i dispell.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:11 
Cytuj  
Cytuj:
Czesc walk byla by przesadzona na starcie poprzez sklad teamow czesc polegalaby na tym kto pierwszy uzyje cc.

A tak bedzie kto zrobi wiekszy Burst DPS. Na jedno wyjdzie :P
Cytuj:
o_O hmm drood vs lock, jak drood moze wyrownac szanse z lockiem? prosze oswiec mnie bo nie mam pojecia

Root, Travel Form, Run.


Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, 14:12 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:11 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Jakby BC bylo, to bym nie pisal, ze sie zapowiada. Zle sie wyspales, to dospij, a jak sie nudzisz w pracy, to wyjdz predzej.

Nie podoba mi sie, ze w PvP itemy maja takie znaczenie, a z racji, ze ja na farmowanie Naxxow czy AQ40 nie mam ochoty ( ani czasu ), to nadrabiam wlasnie umiejetnym CC ( podobnie jak ludzie, z kt. gralem ). Jest to jedyne narzedzie, kt. umozliwia jako tako "wyrownac" szanse. Wiec to nie whine, a jedynie zwykle stwierdzenie, ze jesli (!) tak bedzie, to bedzie to kolejny krok w strone epix kids, via dps palas. Roger ?

Peace

Wylaczanie kogos z walki na minimum 15 sekund to oznaka skilla?


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:16 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Czesc walk byla by przesadzona na starcie poprzez sklad teamow czesc polegalaby na tym kto pierwszy uzyje cc.

A tak bedzie kto zrobi wiekszy Burst DPS. Na jedno wyjdzie :P
Cytuj:
o_O hmm drood vs lock, jak drood moze wyrownac szanse z lockiem? prosze oswiec mnie bo nie mam pojecia

Root, Travel Form, Run.

Czlowieku to zmiana ktora ma dotyczyc glownie aren i ewentulanie bg. I moze naucz sie czytac nie wylacza cc tylko ogranicza czas dzialania . I wlasnie teraz bedzie to wymagalo wiecej skilla i uzycia we wlasciwym momencie a nie ok fear/sheepi mamy go zglowy na kilkanascie sekund(czyli zapewne do konca walki lol)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Root, Travel Form, Run.


Dc, Devour Magic, fear, dots, sb -> GY run
lub
dc, seducion,(poczekac az pusci root), fear, dots, sb -> GY run


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:21 
Cytuj  
O co ten płacz? Napisane jest, że mają zmniejszyć czas trwania cc na arenach a nie kompletnie usunąć. 10s w walce 2vs2 3vs3 to i tak cała wieczność, IMO w walkach 2vs2 mogło by to być nawet 8/6/4 i dalej by dawało dużą przewagę przy zastosowaniu w odpowiedni sposób.

Do tych, co whinuja: Zastanówcie się, co bredzicie? Gdzie tu, skill kiedy z walki, 2vs2 3vs3 robi się 2vs1 lub 3vs1 (przy odpowiednim składzie)? Chyba, że, przez skill rozumiecie, kto szybciej wycastuje sheep/fear?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:23 
Cytuj  
Zacznijmy od tego zeRoot, travel form ,run to faktycznie genialna taktyka na arene. Gwarantowane zwyciestwo

Dalej uzycie cc bedzie dawalo przewage ale nie auto win

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:27 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Chyba, że, przez skill rozumiecie, kto szybciej wycastuje sheep/fear?


najszybciej wycastuje priest z najmniejszym lagiem :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:27 
Cytuj  
BTW Aren. Gdzieś czytałem, że w planach są areny z wieloma poziomami/przeszkodami? Ma ktoś więcej info na ten temat?
To dopiero jest coś, co moim zdaniem daje nieograniczony potencjał. Zejście z LOS to jeden z najlepszych sposobów unikania nieprzyjemnych rzeczy xD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:29 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
BTW Aren. Gdzieś czytałem, że w planach są areny z wieloma poziomami/przeszkodami? Ma ktoś więcej info na ten temat?
To dopiero jest coś, co moim zdaniem daje nieograniczony potencjał. Zejście z LOS to jeden z najlepszych sposobów unikania nieprzyjemnych rzeczy xD

No ja sobie nie wyobrazam, ze to bedzie pusta sala bez zadnych gimmickow. Na 100% nie wejde na arene bez np. krzaczorow w ktorych bedzie sie mozna na chwile schowac podczas leczenia :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:51 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No ja sobie nie wyobrazam, ze to bedzie pusta sala bez zadnych gimmickow. Na 100% nie wejde na arene bez np. krzaczorow w ktorych bedzie sie mozna na chwile schowac podczas leczenia :)


??

jak ty chcesz sie schowac w wowie w krzakach?? przeciez nad glowa masz wyjebisty neon: TU JESTEM, DOBIJCIE/ZABIJCIE MNIE :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:55 
Cytuj  
To ja pytanie do ludzi, ktorym podoba sie pomysl ograniczajcy CC a moze nawet wylaczenia z aren CC. Pomysl jakis tam jest tylko ze nie uderza we wszystkich po rowno.
Czy naleze przez to bufowac klasy najbardziej od CC zalezne?? Co taki rogue ma dostac jak im sie wszystkie CC zabierze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:59 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Co taki rogue ma dostac


wpie**ol. ;) (nie mogłem się powstrzymać)


Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, 15:10 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:59 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
To ja pytanie do ludzi, ktorym podoba sie pomysl ograniczajcy CC a moze nawet wylaczenia z aren CC. Pomysl jakis tam jest tylko ze nie uderza we wszystkich po rowno.
Czy naleze przez to bufowac klasy najbardziej od CC zalezne?? Co taki rogue ma dostac jak im sie wszystkie CC zabierze?


o czym ty mowisz?? o sapie ??

sap w pvp dziala max 7 sek, jego juz sie bardziej skopac nie da

a stuny nie sa traktowane jako cc

//edit
jako pvp mam na mysli bgs


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 15:03 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Goatus napisał(a):
BTW Aren. Gdzieś czytałem, że w planach są areny z wieloma poziomami/przeszkodami? Ma ktoś więcej info na ten temat?
To dopiero jest coś, co moim zdaniem daje nieograniczony potencjał. Zejście z LOS to jeden z najlepszych sposobów unikania nieprzyjemnych rzeczy xD

No ja sobie nie wyobrazam, ze to bedzie pusta sala bez zadnych gimmickow. Na 100% nie wejde na arene bez np. krzaczorow w ktorych bedzie sie mozna na chwile schowac podczas leczenia :)

1. JAk usunac ten wyjebany napis nad glowa to moze nawet cos to da.
2. Przeszkody terenowe imho jako ozdobnik. Spelle przelatuja przez sciany, nie ma czegoś takie jak kąty pod jakimi mozna castować etc.
3. Jedyne co to sciany, bo jak nie widac celu to nie mozna castować. O sorry czasami sie dalo, znałem pare exploitów... Ale chyba juz naprawili..
4. Moga być ładne fajne itd. Ale to raczej zeby ciekawie wyglądało :P.
Wyjątek wzniesienia bo tu faktycznie mozna sie chować :P. Mało kto patrzy sie w góre..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 15:03 
Cytuj  
nie doceniasz sapa.. jedtny cc ktorego nie idzie dispelnac poza bubble/iceblokiem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.