mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 21:43 
Cytuj  
oski napisał(a):
wiec PvE i PvP build no mind blast to 3/5 moze byc 2 mind flaye rowno zanim bedziesz mogl wykastowac mind blasta

No cash pytal na poczatku o leveling (gdzie nie rozpatruje sie 51 talentow do wydania, tylko najlepsze mozliwosci zabijania na danym levelu)
Mind blast poza pullem to w levelingu marnotrawstwo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 3
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 10:00 
Cytuj  
mam pytanie o itemy.mam 58 lvl(prawie 59).shadow priest.zaczalem zbierac
devout ale prawde mowiac ten set jest kiepski.moglibyscie podac orientacyjnie co wy macie?do healowania mam uzbierane prawie wszysto w odzielnym ubranku.najbardziej mnie interesuje max pod shadow.pozdrawiam

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 12:33 
Cytuj  
Pod shadow zbieraj clothy +spell/shadow damage, na forum warlockow powinna byc lista :D Np. Crimson Felt Hat, Robe of winter night, etc.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 12:52 
Cytuj  
Przykładowy search na Thotbott - czyli L2Search zioooom.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:11 
Cytuj  
Lub poprostu http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=540


Posty: 3
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:53 
Cytuj  
dzieki :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 14:15 
Cytuj  
    So you all know, the priest talents and spells are undergoing another round of iteration internally. You'll probably see quite a few more changes around the time when the Hunter talent/spell preview goes live.


    I agree there weren't enough non-pvp oriented talents.

    So, the updates will include both some significant changes (for example, we're planning to try something else in place of Circle of Renewal), to the addition of some new talents and the refinement of some of the existing ones (which will hopefully include more improvements/changes to lightwell).

    So the hope is not completely lost. Here's some changes to the old talents, making them better:

    Discipline
    # Silent Resolve – Now also reduces the chance your spells will be dispelled by 4/8/12/16/20%.
    # Improved Mana Burn - Cast time reduced by 0.5/1.0 sec.

    Holy

    # Improved Renew – Added Circle of Renewal to the list of affected abilities.
    # Empowered Healing – Greater Heal bonus is now 4/8/12/16/20%, Flash Heal bonus is now 2/4/6/8/10%.

Fajnie, ze cos robia, bo drzewko holy w tym momencie to lekka porazka.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 23:14 
Cytuj  
ale już i tak widać, że cienko ogółem z samym sytemem leczenia klechów - mamy jeden HoT bazowy, dodatkowy jako 41 pkt talent. Reszta to cast spelle- sprawiają, że leczenie jest nudne i to na serio bo przeważnie je spamujemy z inerruptami, nie mamy cd wymagających skilla w użyciu, zmieniających bieg walki. Jedynie fajnie się zapowiada Prayer of Mending, tylko chyba troszke jednak przesadnie dużo many kosztuje...

Druidzi to mają fajnie - rejuv - jeden hot regrowth drugi hot, maja swiftmend ktory na serio moze wszystko zmienic uzyty w odp momencie, moga miec tak samo instant heal z NSem, teraz jeszcze ten nowy fajowy Hot - lifebloom - różnorodność możliwości miód!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 07:56 
Cytuj  
idz poczytaj w temacie dru...drzewek co oni mysla o swojej ukochanej, "miodnej" klasie ^^[/list]

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 08:08 
Cytuj  
nie no może to tylko moje odczucia ale priestem sie mi gra gorzej, jest nudniej, wkurzam sie tylko wieczni8, że wszyscy mnie bezkarnie gankują jak jestem holy, a druidem jestem w stanie uciec w większośći wypadków

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 10:42 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
ale już i tak widać, że cienko ogółem z samym sytemem leczenia klechów - mamy jeden HoT bazowy, dodatkowy jako 41 pkt talent. Reszta to cast spelle- sprawiają, że leczenie jest nudne i to na serio bo przeważnie je spamujemy z inerruptami, nie mamy cd wymagających skilla w użyciu, zmieniających bieg walki. Jedynie fajnie się zapowiada Prayer of Mending, tylko chyba troszke jednak przesadnie dużo many kosztuje...

Druidzi to mają fajnie - rejuv - jeden hot regrowth drugi hot, maja swiftmend ktory na serio moze wszystko zmienic uzyty w odp momencie, moga miec tak samo instant heal z NSem, teraz jeszcze ten nowy fajowy Hot - lifebloom - różnorodność możliwości miód!

Bo priest to main healer, a druid bardziej podpada pod support? Rownie dobrze druidzi moga narzekac, ze nie maja szybkiego 1,5sec cast heala.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 10:59 
Cytuj  
niestety nie zrozumiałeś mojego posta. W nim nie chodzi o role priesta lub druida tylko sposób leczenia i wynikającą z tego przyjemność z samej gry. Jako priest masz spam różnych ranków heali czasem jakiś renew się rzuci, czasem jakis shield też, ale to nic w porównaniu z różnorodnością czarów leczących druida.



PS Mt healing to nie support??

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 11:04 
Cytuj  
Cytuj:
ale to nic w porównaniu z różnorodnością czarów leczących druida.


2 skille leczace ktorych sie najczesciej uzywa ty nazywasz roznorodnoscia?

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 11:08 
Cytuj  
rejuv regrowth HT, do tego swiftmend czasami NS+HT do tego cooldown dodatkowy innervate sprawia że ciekawiej się healuje niż - 1 lub 2 ranki flasha/heala(gheala) renew i czasami shield

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 11:53 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
rejuv regrowth HT, do tego swiftmend czasami NS+HT do tego cooldown dodatkowy innervate sprawia że ciekawiej się healuje niż - 1 lub 2 ranki flasha/heala(gheala) renew i czasami shield

Zaden druid standardowo nie leczy regrowthem w raidach (tak samo jak priesci nie uzywaja fheali). Dla mnie ciekawiej gra sie priestem, bo mam wieksza palete spelli do wyboru: lecze heal r1, fheal 7, gheal 1/3/5 - nie wspominam o czyms tak oczywistym jak hot i shield. Ostatnio bylem na druidzie znajomego i bylo calkiem nudno: healing touch r4 non stop i okazjonalne rejuv na hoty na lockow - nic specjalnego.
Jesli cie sposob leczenia priestem tak bardzo uwiera, to zawsze mozesz rerollnac :roll:


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 12:01 
Cytuj  
mam i druida i priesta 60 więc.. teraz to raczej wepixować coś bardziej DPS. Włąsnie według mnie s\kopali review priesta na BC bo brakuje nam różnorodności.

Zabawy z swiftmendem są na serio przednie - przykład Maexxna

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 12:24 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
mam i druida i priesta 60 więc.. teraz to raczej wepixować coś bardziej DPS. Włąsnie według mnie s\kopali review priesta na BC bo brakuje nam różnorodności.

Mozesz to po polsku napisac? wepixować coś bardziej DPS? :-?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 12:35 
Cytuj  
jemu chyba chodzi o znalezienie ;p

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 13:06 
Cytuj  
rerollnąc klasę DPS -mag rogal lock , wylewelować i wyposażyć w epixy :)) bo z gołą 60 dużo nie zrobie fajnego

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 18:55 
Cytuj  
Pewnie cypis gdzies postnal, ale nie w naszym topicu ;]

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... lents.html

Update talentow, duzo zmian.


I zmiana duszkow:

Cytuj:
Shadowfiend
Requires Level 66
210 Mana30 yd range
Instant cast5 min cooldown
Creates a shadowy fiend to attack the target. Caster receives mana when the Shadowfiend deals damage. Lasts 15 sec.

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... pells.html

Cos blizz nie chce, zebym sie rerollnal ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.