mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 11:46 
Cytuj  
537h napisał(a):
Witam ja mam pytanko czy lepiej zainwestowac druidem w talenty Feral/Restoration czy na odwrot a mzoe jeszcze jaaks inna kombinacja ??
gram na servie PvE i nei wiem ktora opcja jest lepsza pod (PvE i czasem PvP)
dzieki z gory i pozdrawiam
P.S. nei chodzi mi o konkreten buildy tylko o porade co lepsze :)


wszystko zalezy od tego co chcesz robic :) jesli pve i chcesz miec pewnosc ze wipe nie byl z winy twojego builda to 44 reso must have (pozostlae 7 talenntow wedle uznania mozesz wlozyc gdzie chcesz nie ma to najmniejszego znaczenia).

jesli masz to w pompie to no diff jaki bedziesz mial build aczkolwiek 21 reso jest bardzo pomocne zarowno w pve jak i pvp


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 19:13 
Cytuj  
Jest juz drzewko druida do 70 lvl na stronie bizzarda. Moj komment: totalna porazka, jakies gowna w banalnce i feral tree prektycznie nie dajace zadnego boosta, za to w resto w kazdej instancji bedziemy lazic drzewem.... nie dosc ze bylismy healbotami przez 2.5 roku to teraz dorzucili nam jakiegos poku^%&* porosta /reroll

od dodatku daranei shaman.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 19:22 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
/reroll

od dodatku daranei shaman.

Dlatego zaczne grac tak, ze 2 miechy po premierze, zeby takie /reroll kindergarden porosty pobawily sie nowymi zabawkami bo nie widze sensu grac daranei shamanem lub be paladynem jako kolejny wsrod milionowej rzeszy.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 20:03 
Cytuj  
Nileno pograj 2,5 roku healbotem to bedziesz sie mogl wypowiadac w tej kwestii. Healbotem jest priest, a nawet on w shadow form i blue crapach robi 2x taki dps jak druid. Shaman w dodatku dostal inna opcje gry niz healowanie, a druid nie - klasy sa podobne, eot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 20:10 
Cytuj  
Przeciez on nawet nie wspomnial slowem o druidzie :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 20:13 
Cytuj  
Nie wiem - po prostu blizzard mnie rozdraznil bo znowu zamiast hybrydy wychodzi healer only. Pasuje to do opisy klasy jak swinia do siodla ;)

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 20:55 
Cytuj  
Nie wiem jak dla was ale dla mnie druid to na patchu najnowszym porażka totalna, jeśli można jeszcze zabić warriora, huntera, to jeśli chodzi o locka, czy priesta to lepiej już sie nie duelować bo szkoda czasu. Dla mnie wygląda to mniej więcej tak

lock>druid
priest>druid
rogue>=druid
mage>=druid
shaman>=druid
warrior=druid
hunter=druid

jeśli chodzi o wygrane to z lockiem i priestem jeszce ani razu nie wygrałem:/


_________________
Vae Victis

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 21:54 
Cytuj  
każda klasa tak samo whinuje po udostępnieniu talenów, i tak samo się odgraża o re roll na szamana :D (w tym i ja)

aaa potem przyjdzie szara codzienność, a stara miłość nie rdzewieje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 22:16 
Cytuj  
Jako byly druid z 2 letnim stazem, a obecnie z mainem jako Mag ciesze sie, ze porzucilem swojego drooda pare miesiecy temu. Tragiczne drzewka i spelle (poza Cyclone). Moim zdaniem jak na razie to wlasnie drood wyglada najgorzej w BC. To chyba ostateczny dowod, ze Blizz nie ma kompletnie konceptu co zrobic z ta klasa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 23:12 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Jako byly druid z 2 letnim stazem, a obecnie z mainem jako Mag ciesze sie, ze porzucilem swojego drooda pare miesiecy temu. Tragiczne drzewka i spelle (poza Cyclone). Moim zdaniem jak na razie to wlasnie drood wyglada najgorzej w BC. To chyba ostateczny dowod, ze Blizz nie ma kompletnie konceptu co zrobic z ta klasa.

wiesz ja sie tam ciagle boje co oni moga zrobic huntowi ;|


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 23:49 
Cytuj  
Cytuj:
Maim - Rank 1
Requires Level 62
35 Energy

9 yd range

Instant cast
10 sec cooldown
Requires Cat Form



pytanie, czy na wszystkich atakach w kocie tez jest 9.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 06:41 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
każda klasa tak samo whinuje po udostępnieniu talenów, i tak samo się odgraża o re roll na szamana :D (w tym i ja)

aaa potem przyjdzie szara codzienność, a stara miłość nie rdzewieje :)

No nie wiem. Magowie/LockowiePiresci/Warriorzy byli calkiem zadowolni z tego co zobaczyli :P

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 06:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
rzeznicc napisał(a):
każda klasa tak samo whinuje po udostępnieniu talenów, i tak samo się odgraża o re roll na szamana :D (w tym i ja)

aaa potem przyjdzie szara codzienność, a stara miłość nie rdzewieje :)

No nie wiem. Magowie/LockowiePiresci/Warriorzy byli calkiem zadowolni z tego co zobaczyli :P

Tak tak zajebiscie jestesmy zadowoleni, z druida zrobili healing bota, a z warrka tanka z tactical mastery w drzewku prot wlacznie. :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 06:56 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
iniside napisał(a):
rzeznicc napisał(a):
każda klasa tak samo whinuje po udostępnieniu talenów, i tak samo się odgraża o re roll na szamana :D (w tym i ja)

aaa potem przyjdzie szara codzienność, a stara miłość nie rdzewieje :)

No nie wiem. Magowie/LockowiePiresci/Warriorzy byli calkiem zadowolni z tego co zobaczyli :P

Tak tak zajebiscie jestesmy zadowoleni, z druida zrobili healing bota, a z warrka tanka z tactical mastery w drzewku prot wlacznie. :evil:

Dobra wylaczyć Warka.
No ale i tak zostaja jeszcze 3 zadowolne klasy (rekord :D)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 07:07 
Cytuj  
Nie powiedzialbym, ze priesci sa zadowoleni (zwlaszcza z holy tree) z nowych talentow.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 07:13 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie powiedzialbym, ze priesci sa zadowoleni (zwlaszcza z holy tree) z nowych talentow.

Ale Shadow I Discipl,le bylo chyba calkiem przyzwoite ? Holy juz (chyba) po patchu 1.9 bylo dosc dobre do leczenia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 07:30 
Cytuj  
Discipline i shadow jest do pvp. W holy brakuje mi jakichs naprawde dobrych talentow do leczenia, bo 5% na instant smite to jakis zart. Mysle, ze priesci juz sie przyzwyczaili do tego, ze blizzard od poczatku gry nie dal zadnego sensownego 31 (a teraz 41) talentu holy i dlatego nie slychac whinu.
Anyway, to topic druidow i miejsce na ich placze, ze maja swietne resto tree.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:30 
Cytuj  
Po obejrzeniu talentow i spelli balance i feral moge tylko jedno powiedziec: TOTALNA PORAZKA.
W BC druidzi tylko beda brani do party/raidow jako healerboty. Ze wzgledu na brak talentow i czarow dajacych bonus dla raidu, druidzi beda brani tylko i wylacznie do healowania. Przy zmiejszonym capie raidow do 25 moonkiny i feral druidzi nie dostana spota w raidach, tym bardziej ze shamani i paladyni dostali takie skille i talenty, ze nie beda juz robic tylko i wylacznie za healerboty w raidzie.
Co do drzewka resto to dla nowe talenty sa zajebiste. 20 % bonus healingu do healing toucha, 15 % bonus do spirita, 20 % bonus do HoT spelli, nowy leczacy HoT no i jeszcze zamiana w tree of Restoration - nic lepszego nie moglbym dostac gdybym chcial grac resto druidem.
Przykre ale prawdziwe - w BC bedzie brany 1 druid do raidu, zbuffuje wszystkich Mark of the Wildem, zamieni sie w drzewko i bedzie spamowal rejuvenation oraz tym nowym HoT healem, od czasu do czasu rzucajac innervate na priesta i combat resa.
Aktualnie druid jest wymierajaca klasa, w BC resto druidzi beda na wage zlota i gildie beda sie bic o nich.
Teraz juz wogole nie zaluje, ze sprzedalem mojego druida, bo w BC napewno bym zrobil rerolla na inna klase po tych zmianach.

Teraz jedynie powinni zmienic opis druida na stronce bo tez nijak ma sie do rzeczywistosci :)

Kod:
Class Role
The Druid has three potential roles in a group. When in their normal, biped form, they act well as a healer and can give support in the form of buffs and debuffs; they also have limited crowd control against dragons. Their Bear form gives them offensive and defensive power enough to step up to a monster and take the hits (we're looking into aggro management for the form). In Cat form, the Druid becomes a damage dealer. This trio of roles in one class gives the Druid a diverse feel and allows them to perform nearly any role perceived as "needed" in a party.


na

Kod:
The Druid has four potential roles in a group :cast MotW, heal, innervate and combar res.


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 09:41 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:37 
Cytuj  
po obejrzeniu talentow drooda pozostaje mi tylko powiedziec, jak to dobrze ze jakis czas temu zrobilem sobie dps alty mag albo rogue zapewne rogue bedzie moim BC char'em, bo nie bede chodzil (sorry inne slowo mi tu nie pasuje) pierdolonym drzewem.

a teraz ide whine'owac na official forum.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
... bo nie bede chodzil (sorry inne slowo mi tu nie pasuje) pierdolonym drzewem.


PWNED!


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.