mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:44 
Cytuj  
zbierając zioła i nightdragony w felwood, zawsze zbijam po conajmniej 5 razy każdego z bocików farmujących przy jeziorku. Nigdy nie zostałem zaatakowany „w odwecie” przez żadnego z nich.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:49 
Cytuj  
Czasami się trafi, że właściciele kont przyjdą zobaczyć jak bocik sobie pracuje (czy coś w ten deseń) i wtedy pewnie się denerwują. Po prostu nie miałeś szczęścia.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 14:24 
Cytuj  
Po prostu ciężko pracują i tyle, a tu włazi jakiś gracz i przeszkadza w zarabianiu real money. To za co oni maja sobie tę michę ryżu codziennie kupić?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 08:02 
Cytuj  
Bociki pracują, a Chińczyk w międzyczasie pogrywa sobie w Tibię


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 08:41 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Bociki pracują, a Chińczyk w międzyczasie pogrywa sobie w Tibię


A gra w Tibię, żeby mieć pretekst do ubicia mamusi.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 09:57 
Cytuj  
Nie powiem, te boty dzialaja ciekawie... Kiedy jednego z nich ubijesz pare razy, a "pracuja" w jednym miejscu razem, oba wsadzaja Ciebie na pierwsze miejsce mobow do bicia. I jesli ciebie zobacza to nawet moba porzuca wlasnie bitego... Niby zaden problem, ale jednak ciezko wygrac jesli jedzie 2 takich na Ciebie... A na duele maja strasznie durny algorytm - jeden wali mana drain i uciekaaaa gdzie pieprz rosnie, playera bije zwierzak, a drugi w tym czasie wali od tylca z blizszej odleglosci. Jak chcesz sie przerzucic na drugiego, role sie zamieniaja.

Felwood Wars II: Revenge of Chinese Bots ><


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:12 
Cytuj  
E jestes pewien ze to byly boty a nie "uczciwi"chinscy farmerzy?
Bot nie reaguje na innych graczy raczej. Spotkalem sporo takich ktorzy farmili jeden spot caly dzien gadali po chinsku ale widac bylo ze to gracze a nie boty.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 10:55 
Cytuj  
Chcesz sie przekonac to posiwec 30 minut z gry i odwiedź okolice jeziorka w felwood to sie przekonasz.
Zabij kilka razy huntów tam to sie dowiesz jak fajnie byc na 1 miejscu do ubicia przez boty jakos nie wierze że nagle do 3-4 botow w tym samym czasie wracaja gracze i zaczynają polowanie na ciebie i tak jest codziennie 24/24 no chyba że mają calą fabryke komputerow i ludzi pilnujących boty.
A tak z ciekawszych rzeczy to zagadal do mnie ostatnio jakis osobnik w języku azjatyckim( po ubiciu kilku botów własnie w felwood) 57lv hunter z Hordy po czym razem biliśmy te ożywione boty z tym że nie mozna z nim sie było totalnie dogadac a najlepsze było to że zadawał pytania po angielsku ale juz totalnie nic nie rozumiał z moich odpowiedzi i za jakiś czas zaczeły sie jego pytania powtarzac tak jakby to jakis automat zadawal pytania a odpowiedzi go totalnie nie interesowały


P.S.A co sprawdzania czy to bot czy farmer to mam juz swój niezawodny sposób wystraczy rzucic banish na bitego przez niego elementala i zobaczyc jego reakcje jak po 3 banishu nadal bije elementala to odpowiedz jest prosta

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:05 
Cytuj  
Vercin - mam 100% pewnosc, ze te boty co mnie ubily to boty a nie farmerzy... Primo - jak za pierwszym razem robilem rozpoznanie, to nic - zero reakcji, jakby mnei nie widzieli. Pozniej po paru killsach dostalem sie na liste do ubicia i co? Gdy tylko sie znalazlem w LoS, chocby bot bil innego moba, to odrazu retargeting i na mnie a tamten mob go nadal bil. Najgorsi byli, jak bylo ich dwoch...

A co sie tyczy rzeczy, ktora mi dala pewnosc - chodzili po zaprogramowanych trasach! Kiedy algorytm dobiegl konca, boty zmienialy kierunek i szly do jednego i tego samego punktu i w nim wskakiwaly na mounta... Dziwne - jakbym ja chcial skonczyc farmienie to bym wskoczyl na mounta natychmiast...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:09 
Cytuj  
Brzmi niewiarygodnie, musze przyznac :) A jesli tak jest, to znaczy, ze Blizz naprawde albo przymyka oczy albo totalnie olal sprawe, bo zrobienie takich zlozonych botow to chyba nie jest pikus ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:28 
Cytuj  
@up

Niewiarygodnie? To powiedz mi ktory normalny player zlapie mnie na Target kiedy respawnuje sie na granicy LoS ZA Jego Plecami! Technicznie mnie nie moze widziec. A jednak atakuje mnie Natychmiast po moim Resie...

Na to mozna napisac prosta procedure algorytmowa. Nie wiem w jakim jezyku robia te boty, ale w C++ albo Pascalu to to jest pikus.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 13:31 przez WhiteFoX, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:29 
Cytuj  
hmmm jak sie kogos gankuje to wcale nie jest trudne
macro /tar [ofiara] ftw


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:30 
Cytuj  
Nie zarzucam Ci przeciez, ze piszesz bajki, pisze, ze trudno mi uwierzyc, ze tak zaawansowane boty juz lataja i co wiecej, ze ze soba wspolpracuja. A jesli tak jest, to .... its sad as someone said.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:33 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
@up

Niewiarygodnie? To powiedz mi ktory normalny player zlapie mnie na Target kiedy respawnuje sie na granicy LoS ZA Jego Plecami! Technicznie mnie nie moze widziec. A jednak atakuje mnie Natychmiast po moim Resie...



Tracking humanoids ftw ?
Mysle że boty uzywają jakiegos algorytmu opartego na tym , wystarczy spojrzeć na moda dla hunta ICU który pokazuje kto sie kryje pod dotem na minimapie zanim go zobaczymy w LoS , ba nawet pozwala stargetowac zanim jest w LoS.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 13:33 przez Shadowclaw, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:33 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie zarzucam Ci przeciez, ze piszesz bajki, pisze, ze trudno mi uwierzyc, ze tak zaawansowane boty juz lataja i co wiecej, ze ze soba wspolpracuja. A jesli tak jest, to .... its sad as someone said.



hihihi to bys musial zobaczyc boty do diablo (w koncu algorytm ten sam zmienia sie tylko gra ;-) tbh boty do wow sa bezdennie glupie w porownaniu tych do diabelka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Demandread napisał(a):
Nie zarzucam Ci przeciez, ze piszesz bajki, pisze, ze trudno mi uwierzyc, ze tak zaawansowane boty juz lataja i co wiecej, ze ze soba wspolpracuja. A jesli tak jest, to .... its sad as someone said.



hihihi to bys musial zobaczyc boty do diablo (w koncu algorytm ten sam zmienia sie tylko gra ;-) tbh boty do wow sa bezdennie glupie w porownaniu tych do diabelka



Glupie to nie sa bez przesady... ale pindlebot i mefbot byly imba:)

Poza tym Boty to jest niesamowita kasa!! Sa ludzie, ktorzy zajmuja sie pisaniem tylko i wylacznie botow do gier online, sprzedaja to wlasnie fabrykom w chinach korei itp, ktore pozniej z tego korzystaja. Zobaczcie ile dziennie 1 farmer potrafi $$ zarobic, to pozniej ocencie ile moze zaplacic za naprawde dobrego bota.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 13:50 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Glupie to nie sa bez przesady... ale pindlebot i mefbot byly imba:)


eee to ty byles "zacofany" d2jsp > all check http://www.d2jsp.org/ to jest imba ten bot robi wszystko czego tylko zapragniesz no moze po za kawa i laska ;-) ale striptis juz mozesz zrobic :lol"

Cytuj:
Poza tym Boty to jest niesamowita kasa!! Sa ludzie, ktorzy zajmuja sie pisaniem tylko i wylacznie botow do gier online, sprzedaja to wlasnie fabrykom w chinach korei itp, ktore pozniej z tego korzystaja. Zobaczcie ile dziennie 1 farmer potrafi $$ zarobic, to pozniej ocencie ile moze zaplacic za naprawde dobrego bota.


dokladnie, swego czasu mialem 3 bociki do diabelka z czego 2 chodzily non-stop bo na 3cim key'u gralem wyciagalem ~500 IST w ciagu 2 tygodni ale fakt nie z samych botow jeszcze sporo trade'owalem a to byly tylko 3 (trzy) boty no i trade wieczorami na irc'u i trade channel.


dopoki ludzie beda kupowali nikt nie zlikwiduje botowania.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 14:31 
Cytuj  
tak jak pisalem wczesniej to sa debile ktorzy jakby mogli to by w mc jako boty w red'sach chodzili -.- bo uczciwie dojsc do nieczego nie potrafia....

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 14:42 
Cytuj  
http://bigi.neostrada.pl/wow/bot_owned.wmv

o to co robilem dzis z botem ;) dodam ze z tej samej frakcji - biegal kolo mnie. Oczywiscie zreportowalem $^&^%*^ - odezwal sie gm, podziekowal i powiedzial ze gosciu juz ma pozamiatane, ogolnie prosil ze jak zobacze jakiegos innego to tez mam pisac, jak najwiecej :) napisanie ticketa w sumie chwile zajmuje, jakby kazdy pisal to moze by nie bylo takiej plagi ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 14:44 
Cytuj  
No tak, ale z MC nie ma kasy :)
Kupic 40 kont, żeby raz na tydzien wyciagnąć te pare g :) bezsensu


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.