mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 01:56 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
http://i48.photobucket.com/albums/f247/nothingisavail/artifact.jpg
Zdaje sobie sprawe z tego że to może być fake , ale te itemki na prywatnych serverach istnieja (mozna sobie samemu server zalozyc i te itemki sa) i generalnie nie sa dostepne do podlinkowania w grze (mowie o oryginalnych serverach) ale patrzac na tego screena i zakladajac ze fake to nie jest - skad wziasc baze danych lootlinka WSZYSTKICH przedmiotow w grze?
Bo te itemki SĄ w plikach wowa , ale nie da sie ich 'zobaczyc' na oryginalnych serverach...czyżby był sposob skopiowania wszystkich ingame itemkow do lootlinka ?


Dane kazdego przedmiotu sa generowane przez serwer.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 02:11 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Jesteś pewien ?
To jak to jest że czasem widze [costam omghunterwpn i got aggro ROTFLCOPTER] podlinkowane w orgri na trade albo cos.


Tak jestem pewien - za czasow wczesnej bety tworzylem oprogramowanie emulujace serwer WoWa. W wielkim skrocie dziala to na zasadzie, ze gra wysyla zapytanie o dane przedmiotu podajac jego ID i jako odpowiedz dostaje informacje o danym przedmiocie. Zatem teoretycznie istnieje mozliwosc pobrania informacji o kazdym przedmiocie dostepnym w grze. Prawdopodobnie wlasnie tak powstaly wczesne screeny z loottable AQ. Niestety nie wiem do konca jak niektorzy wykorzystuja ta teorie w praktyce... Byc moze istnieje jakies makro w grze lub program umozliwiajacy podlinkowanie kazdego itemu podajac jego ID. Gdzies widzialem screena z takim makrem, ale niestety nie udalo mi sie go zastosowac.

EDIT : Jesli chodzi o dodawanie tekstu do podlikowanej nazwy przedmiotu to nie wiem jak to zrobic. Widzialem to tez pare razy. Najwyrazniej jest to wykorzystanie jakiejs dziury w UI wowa ( zapewne zastosowanie jakis znakow specjalnych przy linkowaniu przedmiotu ). Ale moge sie mylic... ;)


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 02:30 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Co do podawania ID przedmiotu.
Addon - itemmagic , ale niestety wiele ID nie działa.


Dzieki za info - wlasnie o cos takiego mi chodzilo.

Zacytuje autora tego addona :

In this case you can try to query the server for item description. Enable checkbox "Query server". Then the server sends information about the item, but only if the server has seen the item recently. If not you will be disconnected (most likely to happen for all legendary and many epic items).

Wyglada na to ze Blizzard wprowadzil jednak zabezpieczenie - niby nie mozna pobrac danych przedmiotu, ktorego nikt nie widzial / nie posiada. Ciekawe zatem jak powstaly na przyklad wczesne screeny z AQ. Byc moze na testowych serwerach nie ma takiego zabezpieczenia ? Hmmmm... ;)

EDIT :

Czytajac komentarze znalazlem tez :

I have done a field test and I got immediately disconnected when I tried to send direct a legendary itemlink through chat. I looks like the server checks the itemlinks in chat before publishing to others.

A wiec sprawa wyglada na wyjasniona ;) Moze jutro potestuje moda to dojde do jakis glebszych wnioskow.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU


Ostatnio edytowano 26 mar 2006, 02:34 przez olokkm, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 09:06 
Cytuj  
#3 to imo "I was called Ashbringer" :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
Nie chce wam psuć zabawy, ale cała zagdaka ( cała dostępna jej część ) została rozwiązana .... 2 miesiące temu ?:>

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:34 
Cytuj  
OMG, spooky.
Nie wezme nawet za darmo, bo musialbym wylaczac gre jak sie ciemno zrobi.
Poza tym imo w 11 to jest nie son tylko soul, i nie scarlet ani nie little crusade. Nie wiem jaka, ale wydaje mi sie ze jakas inna. Mam wrazenie ze na poczatku jest slowo Balnazar. Chyba jest taki realm, wiec moze ma to jakis zwiazek z tym, tyle ze nie wiem jaki, bo nie znam sie na lore.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:48 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
...Mam wrazenie ze na poczatku jest slowo Balnazar. Chyba jest taki realm, wiec moze ma to jakis zwiazek z tym, tyle ze nie wiem jaki, bo nie znam sie na lore.


Balnazzar to last boss w strat scarlet ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:59 
Cytuj  
Ror. A wyobraz sobie, ze nigdy nie robilem ;] Rly.
Albo ewentualnie dawno temu rogiem, bo warriorem juz na bank nie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:15 
Cytuj  
Balnazzar to był demniczny władca w War3 :<.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Balnazzar to był demniczny władca w War3 :<.


w wow to tez demon ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:35 
Cytuj  
Zgadzam sie że tam w 11 jest "Balnazzar Crusade corrupted my son".
Co w sumie oznacza Scarlet Crusade.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:40 
Cytuj  
no wiec pierwszy Corrupted Ashbringer dropnal dla gildi Risen :)

Cytuj:
The corrupted version of the sword drops from the Four Horsemen inside the Naxxramus Necropolis. The order is unimportant, unlike some of the other multi-boss raid encounters. Once you equip the sword, you can enter the Scarlet Monestary.
Upon zone in, you hear Mograine shout:
"Bow down! Kneel before the Ashbringer! A new dawn approaches, brothers and sisters! Our message will be delivered to the filth of this world through the chosen one! "

Once the sword is acquired, equipping it will curse the owner, turning the Argent Dawn faction to Hated (temporarily). However, visiting the Scarlet Monastery with the sword equipped yields interesting results! All the NPCs in the Cathedral instance will turn and bow before the person who has the sword. After you reach the Cathedral and talk to Scarlet Commander Mograine, the ghost of Highlord Mograine, the Ashbringer, enters and speaks with his son.

"Renault..."

"Father... But... How?"

"Did you think that your betrayal would be forgotten? Lost in the carefully planned cover up of my death? Blood of my blood, the blade felt your cruelty long after my heart had stopped beating. And in death, I knew what you had done. But now, the chains of Kel'Thuzad hold me no more. I come to serve justice. I AM ASHBRINGER."

"Forgive me, father! Please... "

<The Ashbringer smites his trecherous son with a blast of light.>

"You are forgiven..."



Polecam obejrzec filmik z eventa w Scarlet Monastery
http://www.ashbringer.com/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:44 
Cytuj  
Bylo. W topicu o naxx, jakies 3 tygodnie temu :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:46 
Cytuj  
:-?

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 14:46 
Cytuj  
Taa u mnie na serwie dropnął trzeci Ash na świecie (Zacred z Last Stand go dostał), niektórym warriorom kompletnie po tym odbiło i sobie wymyślili, że broń ta powinna iść tylko do warków .....


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 14:53 
Cytuj  
lol a co z biedymi huntami? i palami? toc do dyskryminacja w bialy dzien


Posty: 31
Dołączył(a): 19.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 20:16 
Cytuj  
Przecież to najlepsza broń dla huntera!!!/gif


_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 20:16 
Cytuj  
Clostridium napisał(a):
Przecież to najlepsza broń dla huntera!!!/gif

Hunter pownien dostać specjalny talent +1000 on rolls :D

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 20:36 
Cytuj  
Jak dla mnie to jest bron dla palkow. A dal warka i hunta powinny byc jakies osobne artefakty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.