mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 20:22 
Cytuj  
Ja powiem tak jesli fury warek dorwie mnie 1 i wyrobi sie charge to ma jakies 1,5 sekundy na rzucenie tego swojego feara jesli tego nie zrobi to ma jakies ~ 8-10 sekund zycia przed soba niestety nie ma zadnej odpowiedzi na seduce i jeszcze sie nie zdazylo aby jakis przezyl do ewentualnego 3 seduce.

P.S.Tak też uważam że przegieli locka to jest jedyna klasa ktora nie ma problemu z żadna inna klasa tylko innym lockiem i wtedy to juz zalezy od buildów ale ogólnie SL lock>wszystko inne

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 20:28 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
Ja powiem tak jesli fury warek dorwie mnie 1 i wyrobi sie charge to ma jakies 1,5 sekundy na rzucenie tego swojego feara jesli tego nie zrobi to ma jakies ~ 8-10 sekund zycia przed soba niestety nie ma zadnej odpowiedzi na seduce i jeszcze sie nie zdazylo aby jakis przezyl do ewentualnego 3 seduce.

To jest kolejna rzecz ktora kocham w locku, kiedy widze warka czy w zasadzie dowolna klase (ale w przypadku warka to bardzo przydatne) wysylam suke do przodu (albo klikam 'stay') i spokojnie biegne gdzies w krzaczory udajac nooba ktory przestraszyl sie strasznego pvpera ^^. Bardzo czesto dziala, bo ludzie z optymalnej taktyki przeskakuja na taktyke poscigu/dobijania zapominajac ze mam 100% life, wcale sie nie boje, a suka tylko czeka na zasieg ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 21:11 
Cytuj  
Clostridium az sie dziwie. Dla Ciebie to takie proste. Chyba nie grales na dobrego locka tylko well geared locka.

Co do hunter-a to powiem tylko ze jest dobry tylko i wylacznie w mass pvp. W duelach sobie tez radzi ale jesli obojetnie jaka klasa ma CD na 0 to raczej cienko to widze. W TBC duzo sie zmieni ze wzgledu na peta :], moze wtedy hunter zacznie byc choc troche niebezpieczny w pvp :P
Sam gralem hunterem do tej pory i zdarzalo mi sie zabijac w 1v1 wszystkie klasy nieraz duzo lepiej wyposazone odemnie poza lockiem.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 21:47 
Cytuj  
Mówiłem jak warek na mnie pierwszy zaatakuje czyli go nie zauwarzylem stwierdziłem ze nie jest na tyle głupi nie birac pod uwage że to tzw.SAMOBOJCA bo prawda jest taka że warek może zabic tylko locka afk lub totalnego nooba.Mowa oczywiscie o 1vs1


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 22:02 
Cytuj  
neonin , nie wiem jaki masz bild ale jezeli jestes sl to nie powinienes miec problemow z warriorami 1v1 , war jest o wiele grozniejszy w grupowym pvp
twoj Escape artist + free action potion > jego wotf + death wish

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 23:01 
Cytuj  
Elemental mage z granatami to najwieksza frajda jaka mialem z PvP nie ma mocnych nawet sl locki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 07:38 
Cytuj  
Miałem pod pve zrobionego locka - 7/31/13. Teraz mam 19/0/32.
Seduce nie jest przerywane trinkietem i WOTFem?
Jak już mówiłem jestem pvp lamka - ale pocieszające jest to że czasami trafiam na jeszcze większe lamy;) wczoraj na BG warki to był śmiech (taureni nie UD) kolesie latali z fearem i czekali na swój czas...

Ale zerker warek to nadal dla mnie coś nie do przejścia:( trzeba chyba więcej ćwiczyć i zrobić więcej makr;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 07:52 
Cytuj  
a nie wierzył jak mu jakieś pół roku temu pisałem że fury warrior jest niełatwy... btw suka ma jakieś 1600 hp czy coś?? z dobym krytem składa się w 3 strzałach czyli jakieś 5 sec. czyli jakaś arcane bomb stun :] albo granat i trinkecik zza stormguardy :P wiedz co umiesz wiedz co umieją przeciwnicy nature enemy castbar, spell alert i wszystko czego jeszcze dusza może zapragnąć.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 08:11 
Cytuj  
Sirek - uczę się dopiero;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 09:36 
Cytuj  
WOTF przerywa zakochanie ale ty juz wtedy powinienes byc poza zasiegiem intercepta i po 5 sekundach wszystko wraca do normy.

P.S. wczoraj przegralem z warriorem ale to byl duel a w nim glupio uzywac wszystkich skilli(hs,shadowburn) złozyl mnie 2 ciosami no ale jak ktos napisal w WoWie sprzet>wszystko inne i ciezko to przeskoczyc ja jestem z poziomu BWL on byl z gildi powoli konczacej Naxx i posiadal toporek z ctuna

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 09:38 
Cytuj  
Carvinal i spellalert to addony dla ludzi ktorzy nie potrafia jeszcze rozrozniac animacji ?

Sprzet > wszystko? lol l2p your class

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 10:41 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):

Sprzet > wszystko? lol l2p your class


W WoW to jest tak (wedlug kolejnosci od najwazniejszego):

1. sprzet vs sprzet
2. cooldown vs cooldown
3. luck vs luck
4. i na koncu - skill vs skill

WoW nigdy nie byl gra wymagajaca duzego skilla, a czy to sie zmieni kiedys ? We will see.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 10:58 
Cytuj  
moze my gramy w dwie rozne gry a moze po prostu twoj serwer ma slabo rozwinieta scene PvP

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:00 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):
moze my gramy w dwie rozne gry a moze po prostu twoj serwer ma slabo rozwinieta scene PvP


Jezeli uwazasz ze skill w WoW odgrywa glowna role i decyduje zawsze o wygranej to przykro mi ale za malo jeszcze widziales i nie za bardzo masz pojecie o czym piszesz. (lub tak jak wspomniales moze grasz w inna wersje WoW niz wszyscy tutaj obecni)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:06 
Cytuj  
Albo wszyscy u ciebie sa pre MC, albo wszyscy ida leb w leb w Naxx.
Przylaczam sie do przedmowcow.

gear > skill

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:15 
Cytuj  
Cytuj:
Jezeli uwazasz ze skill w WoW odgrywa glowna role i decyduje zawsze o wygranej to przykro mi ale za malo jeszcze widziales i nie za bardzo masz pojecie o czym piszesz. (lub tak jak wspomniales moze grasz w inna wersje WoW niz wszyscy tutaj obecni)


Powiedz gdzie napisalem ze uberskill = 100% win. Nie mow mi co widzialem a czego nie bo to bez sensu :) w MMO gram dla PvP od ponad 12lat napewno jestem lolem i nie mam pojecia o czym pisze, kk?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:20 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):
Nie mow mi co widzialem a czego nie bo to bez sensu :) w MMO gram dla PvP od ponad 12lat napewno jestem lolem i nie mam pojecia o czym pisze, kk?

W jakie mmo grales w 94 roku?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:23 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):
Powiedz gdzie napisalem ze uberskill = 100% win. Nie mow mi co widzialem a czego nie bo to bez sensu :) w MMO gram dla PvP od ponad 12lat napewno jestem lolem i nie mam pojecia o czym pisze, kk?

Odwracasz kota ogonem. W swoich postach odnioslem sie do Twoich dwoch ostatnich wypowiedzi w ktorych sie nie zgadasz ze gear>skill.

1on1one1 napisał(a):
w MMO gram dla PvP od ponad 12lat napewno jestem lolem i nie mam pojecia o czym pisze, kk?

Jezeli sie nie zgadzasz ze stwierdzeniem "gear>skill" w WoW to niestety ale czas ktory poswieciles na ten akurat mmorpg mozesz uwazac za zmarnowany lub Twoje pvp = duele przed IF/Ogri.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:27 
Cytuj  
co ty miales 6tke z matmy?
Niech bedzie od premiery diablo1, ale to i tak ot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 11:35 
Cytuj  
heh niestety przedmówcy mają rację. Jak pokonać warka całego w t3 mając na sobie 3 random epiki?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.